Gálfi András

Minden, ami profiboksz!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Santos »

Szintén FN, csak egy kicsit másképp. Kiemelném, de nem tudom az overwhelmed után lévő WEAK szót... :-/<br><br>"Using his speed and excellent physical condition, Velazco overwhelmed the weak Galfi during seven rounds with a remarkable jab and work to the body. The Hungarian’s only reaction came after the seventh round when he called the ring side doctor on his own and after a brief check, he decided to quit on his stool at the start of the following round. "<br><br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: WNB »

(FN) Based on his speed, Velazco overwhelmed Galfi during seven rounds until the Hungarian decided to quit on his stool at the start of the following round.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: edge »

Sajnos nem sikerült Gattonak:<br><br>Hector Javier Velazco Beat András Gálfi  TKO 8
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: berti »

Egy kicsit elbizonytalanodtam Velazco nevét illetően. Most vagy azért mert, az utóbbi napokban sokat emlegették, vagy ő vagy névrokona kell, hogy ismerős legyen. Vagy Hector Velasquezzel keverem  ??? Bokszberkekben mennyire lehet ismerős Velazco, úgy értem Argentínán kívül?  ??? A mérlegét nézve nem egy lehetetlen feladat, de persze egy olyan országban ahol, majdnem minden gyerek vagy focizik vagy bokszol, vagy mindkettő, ez nem jelent semmit... Hát kíváncsi vagyok. Nincs hír a közvetítésről? Azért egy kicsit furcsán jönne le, ha esetleg világbajnok lenne - persze ez Simontól is függ - a nép, meg csak a sajtóból értesülne!
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: dextra »

ezt elfelejtettem, igazad van
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Argentin bunyós Omar Narvaez is aki légsúlyú bajnok a WBO-nál és már meg is védte a címét egyszer Olaszországban. Mellesleg az első olimpikon a Sydney garnítúrából aki világbajnok tudott lenni. Szerintem ő is elég népszerű hazájában.
"Mindenki a napra tör..."
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Simon szerintem el fog tunni, tuti hogy kap nehany evet...
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Simon Krajnc ellen nagyon sz*r volt. Finoman fogalmazva. Cherifi ellen láttam, ott sokkal jobb volt. Wright skalpja viszont tényleg jelent valamit.<br>Bár csak megosztott pontozással győzte le ő is, szóval nem tudhatjuk mi az igazság.<br><br>Wright egyébként az egyik kedvencem. Nagyon tetszik a bunyója, de amit legutóbb Candelo ellen csinált... Azt hittem elsöpri ezt a gyereket, erre 12 menetig szenved vele. neki is lehet rossz napja, és meggyőződésem hogy azon a gálán Vargas elverte volna.<br>Szerintem ilyen napja lehetett Simon ellen is, én jobb bunyósnak tartom Simonnál.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: greg »

Khalif!<br><br>Simon-t én is csak Krajncs ellen láttam, ott nekem sem tetszett, viszont állítólag enervált volt és nem hozta a csúcsformáját. Az is igaz, hogy régen boxolt, de az eredményei igencsak önmagukért beszélnek, plusz az, hogy legyõzte Winky Wright-ot is, aki szerintem igen jó bunyós, és akit Vargas nagyon vitatott meccsen tudott csak megverni. <br><br>Én tartom a véleményem: szurkoljunk Gatto-nak, hogy megverje az argentínt és hogy el tudja kerülni Simont...
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: dextra »

Na, szóval Oliva nem jön. Esküszöm nem tudtam erről, mielőtt beírtam, de ez általában így szokott lenni, nemcsak Félixnél, hanem egész Európában, európai bunyósokkal.<br><br>Csak a ismertebb példák az utóbbi időben:<br><br>Kokó-Hamed, Darius-Telesco, Gálfi-Roberto, Gálfi-Krajncs, Bognár-Freitas,  Klicskó-Lewis, Klicskó-Tyson, Kokó-Parades, Erdei-valamilyen veretlen litván srác :-) , Koczák-Mc Cullough, stb, stb<br>  
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Dextra, mondd, hogy Gatto GYŐZNI fog!!!!<br><br>Egyébként Oliva MEGSÉRÜLT  ::)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Fabio Oliva nem jön Isaszegi ellen :D
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Még egy nagyon futtatott argentín srác neve ugrik be: Jorge Barrios. Nagypehely top10, és gyakorlatilag veretlen.<br><br>De nem is ez a lényeg... hanem az, hogy SEMMI sincs kizárva! KO sem! Gondoltuk volna, hogy Chacon leüti Kokót? NEM! SENKI!!<br>Ilyeneket írtunk, hogy elsöpri, kiüti, felmossa vele a padlót, stb...<br><br>Ez az argentín kölök pedig nem akkora szám szerintem, mint akár Chacon is volt. ÖNBIZALOM!!! Golyó nagyon jól megfogalmazta a lényeget!<br><br>És ez nem elrugaszkodás a földtől! Nem mondom, hogy ő a favorit! De nem lefutott meccs! (bár ez megint nagy közhely... egyik meccs sem az ;) )<br><br>Itt most Gálfi csúcsformában lesz. Hajrá!!!!
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: dextra »

sziasztok!<br><br>Nekem az a tapasztalatom, hogy egy sérülés nagyon meg tudja törni bármilyen sportoló felkészülését. Különösen igaz ez a krónikus húzódásokra.<br><br>Ezt saját tapasztalatból mondom, sok éve sportolok amatőr szinten (nem boksz) <br><br>Az argentin ökölvívók esetében nagyon sok esetben a tudás és a rekord nincs összhangban, én ezt figyeltem meg. Jorge Castro-n és Chaconon kívöl nem nagyon vannak jelen pillanatban nemzetközileg is elismert öklözőik jelen pillanatban, bár biztos kihagytam valakit, akkor mea culpa.<br>Ez akár Gálfinak is jól jöhet, bár kétségtelen, hogy ha nem üti le az ellenfelét, nem sok eséllyel bír a meccs megnyerésére. Valahogy kiégettnek érzem a bunyóját, bár lehet, hogy ez a folyamatos balszerencsék miatt van, több tv-szerződés nem jött össze a közelmúltban, félrekezelt kéz, elhalasztott meccsek (Paolo Roberto, Krajnc) stb. Az az érzésem, hogy ez mérkőzés amolyan "mindent egy lapra fel" tipusu lekötés eredménye.  Remélem az utazás, fogyasztás, szállás, kinti edzéslehetőség, akklimatizáció, stb. körülmények nem alakulnak majd mostohán, és a kézsérülés sem fogja hátráltatni, nem is elsősorban a meccsen, mert arra még össze-össze szedi magát az ember, hanem a felkészülés folyamán.<br><br><br> Az argentinokkal kapcsolatban hagy jegyezzek meg még annyit, hogy Isaszegi leendő ellenfele, Fabió Oliva makulátlan rekorddal nagyon simán kikapott Guzmantól, igaz, hogy beugró ellenfélként.<br><br> Én mindenesetre szinte biztosra veszem, hogy Oliva nem fog eljönni Magyarországra a gálára, és más ellenféllel fog majd harcolni Robi. HAngsúlyozom, ez csak megérzés, de nem lepődnék meg, ha végül afrikai, vagy kelet Európai lenne Isaszeginek. Oliva kaliberű "vendég"bunyós magyar szervezésben még nem nagyon lépett fel szvsz. Ezt nem elsősorban Fabio tudására értem, de elég jól menedzselt ökölvívónak tűnik.<br>
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Sama »

Ertesuleseim szerint nem tokeletes a keze, de HAJRA Gatto!!!
If you don´t want pain
You don´t understand
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: prof »

Központi kérdés Gatto sérült kezének állapota.<br><br>Az utóbbi évek valóban legnehezebb feladata következik számára: a minőségi ugrás az ellenfél, a környezet, a nagy tét miatt számottevő.<br><br>Az, hogy többen nem őt tartjuk a mérkőzés esélyesének, nem jelenti azt, hogy érzelmileg ne állnánk mellette! <br>Tiszta szívből kívánok sok sikert Gattonak, bárcsak sikerülne a bravúr!
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: admin »

Remélem leadják valamelyik hazai TV adón a meccset...<br>Hajrá Gatto!
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Sajnos en sem lattam az ellenfelet, az eddigi ellenfelei alapjan szerintem verheto, de nagyon nehez mecs var Gatto-ra...
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Eloszor is nagyon orulok hogy Gatto vegre bokszolhat egy komoly cimert es szurkolok neki.Szerintem neki ez az utolso eselye.A gond az hogy az utobbi harom evben csak egyszer bokszolt jol,Van Niekerk ellen(ezt is eleg szuken nyerte pontozassal).Remelem jobb formaban lesz mint az utolso Manea elleni meccsen,de igy is csak minimalis az eselye.Velazco sem egy vilagvero,de otthon bokszol,tehat siman meg kell verni ahoz hogy pontozasos gyozelmet arasson Gatto.A KO ki van zarva szvsz,ugy hogy nem lesz konnyu.<br><br>Hajra Gatto!
BUTTON_POST_REPLY