Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Minden, ami profiboksz!
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Kindelán már elég öreg legény, Kátéra pedig még szép évek várnak. Csak élnie kell a lehetõséggel. ;)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: WNB »

egyenes,<br><br>Úgy legyen - te is tudod: a remény hal meg utoljára... ;)<br><br>Ez a cukornádas-brigádvezetős dolog amúgy kétélű fegyver: váratlanul még ott is csiszolódhat Kindelan stílusa.<br><br>Ha jól emlékszem, a nem olyan régen elhunyt legendás Kid Gavilan épp a cukornádvágó kés üzemszerű használatakor beidegzett mozdulatból fejlesztette tovább a később bejegyzett védjegyeként számontartott "bolo punch"-ot... ;)<br><br>Csak az adhat reményt, hogy a brigádvezetők már talán Kubában sem végeznek érdemi munkát... ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

A roman szovetsegnel megkezdodtek a Bankoki katasztrofa miatti fenekberugasok. A valogatott elere, hogy a helyzet tovabb elezodjek azt a Relu Aurast neveztek ki akit 1996-ban a tobbek kozott a valogatott kerettagok (Vastag, Doroftei, a Simion fiverek) merkozesdijainak lenyulasa miatt tavolitottak el tisztsegebol. A bohozat tehat tovabb folytatodik.... ;D ;D ;D
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

WNB<br>Nyerõ a szöveg de én remélem,  Káté úgy elkeni a kubait az olimpián, hogy az elmegy cukornádas brigádvezetõnek. ;)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Koszi!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: WNB »

coccodee,<br><br>Nem tudom, hogy a teljes vb-meccslistára gondoltál-e, de ha igen, akkor az a [ http://www.aiba.net/article.xml?oid=28366 ] címen megtekinthető...<br><br>egyenes,<br><br>szíves tájékoztatásodat köszönettel vettem... ;)<br><br>...de hallgass Harsonára: a kubai kajak-kenu sport relatíve tényleg messze a kubai hosszútávúszás előtt jár: ergo sokkal könnyebb ún. "kiugróan" jó eredményt elérni ;) - és még cápariasztót sem kell vinni az útra - ha jó az idő... ;) [Gondolom, a repülő hollandit (vitorlázás) alapból nem nyomják annyira Castróék... ;D]<br><br>A legkevesebb izzadsággal járó dolog mégiscsak az, ha az ember Kindelanként egy békés délutáni athéni városnézés alkalmával kicsit eltévedve a bolhapiac forgatagában belekapaszkodik pl. Don King kinyújtott segítő baráti jobbjába (benne a szokásos kis amerikai zászlóval ;)) - mondjuk valahol az USA helyi követsége közelében...<br><br>Pisti atlantai "esetét" szem előtt tartva szerintem még Káté is szívesen segítene a zökkenőmentes lebonyolításban (Öcsi bácsiról már nem is beszélve! - képzeld el mint "fedett" konspiratív közvetítőt - pl. a Plaka (egyedi orgánuma folyományaként) méltán piacvezető szotyola- és tökmag-árusaként  ["aaaszotyiatökmagaaatökmagaszotyi..." - jelszó: "egész árukészletemet egy olimpiai aranyért!", itt kapná meg végül Kindelan a Don King harcálláspontját pontosan megmutató várostérképet]) - feltéve persze, hogy mindez még a versenyek előtt lebonyolódna: a lényeg a mindenkinek jó időzítés!... ;) ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Arulja el valaki hol lehet a neten olvasni a vegeredmenyekrol.Elore is koszonom.
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Hát vajon WNB miért utalt itt a kajak-kenura, kedves egyenes, hmm...!?
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

WNB<br>Kindelannak ,mivel Castro nem arról hires, hogy a profi ökölvivás nagy barátja volna, jeleskednie kéne távuszásban, hogy Kubából átjuthasson az igéret földjére. ;)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: WNB »

egyenes,<br><br>megjegyzem kajak-kenuban Kubával már néha komolyan kell számolni... ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Kindelannak a profikarrierhez tavuszasban kene szakosodnia ;)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: greg »

Blain-nek és Kindelannak is szép profi karriert jósolnék. Nekem Solis mozgása is tetszett.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: Santos »

Blain tényleg nagyon-nagyon jó volt. Gyors, szinte RJJ stílusú ütések, és elugrások. Jajjj, de nagyon tetszett amit láttam! Az orosz meg hiába darált, alig talált. Gyönyörű volt! Lassan el kell már neki is majd dönteni, hogy hogyan tovább (persze az olimpia után, hiszen ha ott is ennyire jó lesz, akkor már nem lesz miért amatőrködnie). Remélem a profiban is találkozunk vele!
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Csak igy tovabb Kate  :D :D :D
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Coccodenak<br>Amit lennebb leirtam az a szomoru realitas,ami tanulsagul szolgalhat masokak :)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kedves egyenes ,szerintem vezesd le ezeket a problemakat mashol.Maganban pedig eloszor illik bemutatkozni mielott lerohanod az embert.<br><br>U.I-Blain nagyon jo volt.Csak Kindelan volt jobb(o is nyert,ugye?).
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Megfigyeltem egy Willy Blain nevű francia bokszolót, aki 64 kg-ban szerezte meg a világbajnoki címet. Róla szerintem sokat fogunk még hallani ha profinak áll az athéni olimpia után.
"Mindenki a napra tör..."
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Romániában ál a bál. Iosif Armas szövetségi elnök a Prosport napilapnak nyilatkozva Vastag Ferencet  ócsárolta ráadásul Csötönyi Sándorra hivatkozva, ahelyett, hogy a katasztrófális eredményeket magyarázta volna. >:(
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: TKO »

Bravó Káté!  <br>Bár én reménykedtem benne, hogy megcsípi a kubait... :-/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: Santos »

Káté Vb-bronzérmes!!!<br><br>http://www.sportforum.hu/hirek.asp?newsid=48656
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY