Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Minden, ami profiboksz!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Csak azt tudom elmondani hogy Boloni Lacit es Vastag Ferit nagyon szeretik nalunk,es mindenki szomoru volt amikor Boloni elment a Sporting Lisabon-ba.<br>Termeszetesen egyetertek veletek:a kiraly meztelen.
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Úgy látom mégis csak bejött a tippem a románokat illetõen. Az utolsó két reménység eredményei :Ghenadij Kolovkin(Kazahsztán)- Lucian Bute(Románia) KO vereség, Ruslam Saidov(Uzbekisztán)- Marius Marcu (Románia)TKO vereség. A vb. elõtt az egyik román vezetõ azt nyilatkozta "Mi vagyunk Europa Kubajiai". Ha hamis eredményekre épitenek ez az végeredmény. A nagy remenység Butét két évvel ezelõtt a nagybányai Aranyöv tornán Balzsay puhára verte mégis õt hozták ki gyõztesnek. Vastag Ferencet eppúgy leléptették mint annak idején Kovács Isván és Bölöni László labdarugó avagy Károlyi Béla tornaedzõket. A román válogatott jonéhány éve otthon favorizált és agyondédelgetett kedvencekbõl áll akikrõl most kiderült,hogy a király meztelen. ;)
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: berti »

Én csak a szupernehézsúlyú srácot láttam Romániából, de ha jól emlékszem ő elfogyott!  :-/
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: coccodee »

A roman valogatott erem nelkul erkezik haza az amator VB, -rol.A gyenge szereples egyik tenyezoje az volt hogy a bokszolok 1,azaz egy nappal a merlegeles elott erkezett,este 19 orakkor,23 ora utazas utan es reggel mar merlegelni voltak(a 48 kilos nem is tudta hozni a sulyt).Tehat semmi aklimatizacio,semmi pihenes,szep amator munka!
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: atya »

coccodee,<br>szeretünk  ;D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kedves Egyenes ur,a maganba kuldott uzenet miatt es ezert a hangnemert vettem a batorsagot nyilvanosan valoszolni.Kiindulva a topic hozzaszolasaidbol,illetve az uzenet alapjan,azt veszem eszre hogy nem sokat ertesz ebbol a sportbol,es egyaltalan nem illesz bele ebben a nagyszeru tarsasagban.A bokszrol nem akarok Veled vitazni,de azt szeretnem ha tudnad hogy 2001-bol rendszeresen olvasom a forumot es mar egy jo ideje hozzaszolok itt anelkul hogy valakivel osszevesszek.Egy remek boksz szereto tarsasagot talaltam meg ezen az oldalon ,aki nagy oromomre kedvesen fogadott.Kikerem magamnak ezt a "romanozast" es ezta lerohanasos taktikat.Te vagy az elso aki ehez folyamodott.Ha valamit nem irok jol az azert van mert folyamatosan tanulom a magyar nyelvet es neha nehezemre esik a fogalmazas(elnezest erte).Reszemrol a "vita" le van zarva .<br><br>Bocsanatot kerek az osszes tagtol ezert a nyilvanos valaszert.<br>A legjobbakat,Florin Braia!
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

A romanoknal szembetuno Vastag Ferenc hianya. A Houstoni majd Belfasti sikerek utan ugy nez ki kovetkezik a Bankoki fiasko. ;D ;D ;D
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Coccodenak<br>OBREJAROL<br>Akkor miert lett kegyvesztett Armasnal?
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: WNB »

coccodee írtaCOLONKedves WNB termeszetesem mukodik a sport diplomacia,es ezt egy szintig meg is ertem(peldaul a hazai bokszolo mindig egy kis elonyben van),de azt nem tudom elkepzelni hogy elore tudjak a gyozteseket
<br>Nem látom én ezt közelről - de persze biztos van egy ésszerű határ: pl. nem vihetik le hordágyon a kedvezményezett felet ("a győzelem kapujában" ;)), de minden más esetben ott van az a szerény mozgástér...ha nincs meg előre a "kedvezményezett", akkor az egésznek nincs értelme - vagy úgy érted, hogy meccs közben is tarthat még a versenytárgyalás? ;) (Persze, jó, a meccs aktuális képe határozza meg, hogy hol van az a határ, amit szemérmetlenségben már azért nem lehet átlépni - de, ugye, tévedni is emberi dolog. ;D) <br><br>
U.I--sajnos en mindig a rossz oldalon alltam(lasd Erdelyi oldal),es volt olyan meccsem Bukarest-ben ahol 4-szer padlozott az ellenfel es meg is o nyert 20-3-ra. ;D
<br>Nem is értem, miért kell ezen kiakadni...az egyik padlózás biztosan csak csúszás volt, úgy már tiszta a kép: 3 "valódi" leütés - 3 találat - 3 pont, egyébként meg biztos csak "maszatoltál"... ;D (részvétem, amúgy ;))
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kevdes Egyenes,Obrejat szemelyesen ismerem,nagyon ert a bokszhoz.Amit o csinal mint biro nem erdekel,mert az amator box mindig ilyen lesz.
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Ja igen ez a mi szerencsénk, pont egy hazait fogott ki... :'(
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: Santos »

48 kg (a legjobb nyolc közé jutásért): Suban Pannon (thaiföldi) - Bedák Pál p. gy. 23-14.<br><br>Sajnos Bedák is elvérzett...<br><br>http://www.origo.hu/sport/egyeni/boksz/ ... bedak.html
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Coccodénak<br>Ojjé és mi lessz ezután, hogy az AIBA bírói között Pop és Obreja egyre följebb kerülnek!!!! ??? ??? ???
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Doganeli kihasználja az AIBA és az EABA elnökök egyre nyilvánvalóbb szenilitását és a végtelenségig kavar >:(
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kedves WNB termeszetesem mukodik a sport diplomacia,es ezt egy szintig meg is ertem(peldaul a hazai bokszolo mindig egy kis elonyben van),de azt nem tudom elkepzelni hogy elore tudjak a gyozteseket.<br><br>U.I--sajnos en mindig a rossz oldalon alltam(lasd Erdelyi oldal),es volt olyan meccsem Bukarest-ben ahol 4-szer padlozott az ellenfel es meg is o nyert 20-3-ra. ;D
egyenes

Amatõr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Teljes gozzel mukodik a Doganelli maffia ;)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: PTM »

Sziasztok!<br><br>Sajnos már Balzsay Karesz is kiesett, pedig a másodikban szépen leküldte ellenfelét (Cagijevet). Végül azonban mégis 20-13 lett az eredmény az azerbajdzsáni javára!  >:(
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: WNB »

coccodee,<br><br>Mit tegyünk? Prellez a pontozógép gombja, na...ez nem kisasszonysport... ;)<br>...a zárómondat után csak véletlenül maradt le a kacsintós szmájli?<br><br>Vagy tényleg lehetséges, hogy te az amatőr múlt ellenére sohasem váltál szemérmetlen, szállodaszobákban előre lezsírozott "döntések" áldozatává és nem is hallottál ilyenekről?<br><br>[...esetleg az lehet, hogy a hazai sportdiplomáciád anno mindig az erős oldalon állt, és tenni tudott  érte, hogy valahogy a hosszabb gyufaszálat húzza?... ;) ne vedd zokon, még ha így is lett volna. ;)]
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: coccodee »

En nem tudom hogy van de a roman adon lattam 7-8 meccset.Azt kel mondjam hogy meg probaltam pontozni a merkozeseket de egynel sem jott ossze.A birok mindig maskep lattak mint en.Ha en 16-8 adtam a meccset a piros-nak,ok 12-9-re a keknek stb.Nem nagyon ertem!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Amatőr világbajnokság Thaiföldön

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Most zajlik az amatőr ökölvívó világbajnokság Thaiföldön. A magyar csapatból a vezetők szerint 4 ember esélyes az éremre (Bedák, Balzsay, Szűcs és Káté). <br><br>Sajnos Balzsay az első fordulóban kiesett miután 20-13-ra kikapott egy azeri versenyzőtől. Azt kell mondjam Balzsay hiába nagyon jó bunyós, egyszerűen fejben nincs rendben. A nagy versenyeken soha nem bokszol jól. Én az olimpiára örülök ha kijut, érmet abszolút nem várok tőle.<br><br>Bedák Pál nagyon érdekes figura. Nemrég láttam a Sport1 bokszmagazinjában és nagyon tetszett a mozgása, a dinamikája és a stílusa (már amennyit 1 percből meg lehetett állapítani). 18 éves, remélem az olimpia után egy jó eredménnyel profinak tud állni és akkor végre lenne egy olyan bunyósunk aki 23-24 azaz viszonylag fiatal korára érne meg a komoly meccsekre. Örülnék ha érmet szerezne a 48 kg-ban már a Bangkokban a világbajnokságon.<br><br>Szűcs és Káté szerintem nem elég jó bokszolók ahhoz, hogy a világ legjobbjai között emlegessük őket. A magyar csapatból szerintem csak Bedákban van benne az érem.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY