Lennox Lewis vs Roy Jones

Minden, ami profiboksz!
Zombie
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:24:57
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Zombie »

Jones amellett, hogy fizikailag mindig a top-on van, mentálisan is rendkívül erős. Ahogy én látom a  meccsein végig koncentrál, nincsenek kihagyásai: ezért tudja a reflexeit és a fizikai adottságait is ilyen bámulatosan használni.
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Levente »

[quote author=Golyo link=board=profiboksz;num=1057230404;start=0#2 date=07/03/03 ť 23:13:21]Levente<br><br><br>Jones valóban egy istenadta tehetség, de ez kevés lett volna önmagában. Ez az ember gyakorlatilag 6-7 éves kora óta irdatlan mennyiségű edzésmunkát végez. Az apja szadista módszerekkel hozta ki belőle a legtöbbet. Hidd el, hogy Jones keményen megdolgozott azért, hogy azzá lehessen aki lett. Nem hiszem, hogy van még egy olyan bunyós, aki ennyit melózna mint ő. Kivételes tehetség, de ez csak az alap. A jéghegy csúcsa.[/quote]<br><br>Én ezt nem is kétlem. De vannak dolgok melyeket nem lehet tanulni, begyakorolni. S ezek terén nyújt Jones igazán kimagaslót. (Bár a gyorsasága sem kutya  ;) ). Az a légiesség, amivel közlekedik a ringben, s a belőle kisugárzó érinthetetlenség, abszolút egyesélyessé tesz minden találkozót. Hihetetlen a pali. Így az érzéseim változatlanok vele szemben: csodálom, de kedvelni és neki szurkolni sosem fogok. De azt hiszem Jones-t ez a tény nem fogja megrázni.  ;D
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Egyébként nem nagyon tetszik nekem ez a:LL már régen túl van a fénykorán duma.<br>Érdekes 1 évvel ezelőtt még fénykorában volt, és mndenki azt mondta, hogy olyna mint a jóbor.<br>Most pedig, hogy egy picit lazsált, mindenki leírja.<br><br>Valahogy van egy olyan érzésem, hogy mindenki szeretné, hogy LL visszavonuljon.Úgy érzem, hogy üzleti szempontból LL már nem érdekes(sőtt tovább megyek, unalmas).<br><br>Sajnálatos tény, hogy az ilyen mentalitások alakítják a bokszolók karrierjeit,de egyet senki nem felejtsem el.LL mindig nagyon szigorúan büntette azt aki leértékeli.<br>
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Nehéz dolog, szerintem Jones a tűzzel játszik.Nem hiszem, hogy LL az akivel szembe neki bizonyítani kellene.Nagyon nehéz falat.LL-t lehet szídni, de el kell ismerni, hogy az utóbbi évtized egyértelmű legjobb nehézsúlyúja(talán még Holyfield-et rakhatnánk mellé).És sajnos nagyon okos bokszoló.Ha szigorúan nézzük, akkor attól függ ennek a meccsnek a kimenetele, hogy LL milyen formában lesz.(bár ezt már többen is leírták)<br><br>Egyébkén talán én vagyok itt az egyetlen(na meg talán Golyó)aki nem igazán akarja ezt a meccset.<br><br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Levente<br><br><br>Jones valóban egy istenadta tehetség, de ez kevés lett volna önmagában. Ez az ember gyakorlatilag 6-7 éves kora óta irdatlan mennyiségű edzésmunkát végez. Az apja szadista módszerekkel hozta ki belőle a legtöbbet. Hidd el, hogy Jones keményen megdolgozott azért, hogy azzá lehessen aki lett. Nem hiszem, hogy van még egy olyan bunyós, aki ennyit melózna mint ő. Kivételes tehetség, de ez csak az alap. A jéghegy csúcsa.
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

TKO:<br>" de ha Lewis akar csak kétszer megüti úgy Jonest, mint Klicskot, akkor... "<br><br>illetve Paja:<br><br>"Egy "mitugrásznak"  nem sikerülhet kipontozni őt. "<br><br>Mint írtam, egy _jó_ formában levő Lewis ellen szerintem sem volna esélye. (Sőt, az vérfürdő lenne<br>. ;D)<br>De a Klicsek elleni lassú, motiválatlan, fuldoklós Lewis nem tudná megütni egyszer sem, nemhogy kétszer. És a Klicsek elleni lassú, motiválatlan, fuldoklós Lewis ellen még Klicsek is vezetett a pontozóknál.<br><br>Ami pedig a meccs létrejöttének esélyeit illeti:<br>gyakran mondják (s én hajlok rá, hogy elhiggyem), a profi bokszban a pénz beszél. Ebben a meccsben pedig szvsz volna pénz dögivel.<br>S nem mellesleg, én szeretném látni. ;D<br><br>Nagypapi
Öregember nem gyorsvonat.
egyenes

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Egy ilyen ingyencirkusz jellegu merkozesnek semmi mas celja nem lehet minthogy leplezze azt a kezdodo valsagot ami fele a Don King altal monopolizalt oceanon tuli profi okolvivas kozeleg. Jones eselyei a gyozelemre minimalisak lennenek ebben az osszecsapasban mivel Lennox nem egy Ruiz kaliberu okolvivo, a nagy suly es fesztavolsagkulombseg miatt itt egy utes- temetes lenne a kissebbik merkozo szamara. Egy Lennox-Klitsco avagy Roy-Michalcewski vona csak aztan az igazi buli!!!barataim a bokszban ;). De a legutobbi galat latva lehet kiderulne, hogy a kiraly bizony meztelen ;D ;D ;)
onoff
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:49:00

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: onoff »

Jones-nak nehézsúlyban nincs vesztenivalója. És degeszre keresheti magát. Igaza van. Nem árt egy kis mozgás ebben a súlycsoportban. Én nem bánom, ha nekimegy Lewisnak, de majd csak akkor hiszem, ha ott lesznek a ringben. Addig, minden csak púder.
on.Uff.
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Levente »

Attól tartok Jones lesz a győztes. Bevallom, sosem kedveltem, mert  olyan képességeket hordozott a génjeiben, amit a bokszolók 99%-a egy élet munkájával sem tud megközelíteni. Az az iszonyatos fölény és dominancia ami jellemzi a mérkőzéseit egyszerre taszít és csodálattal tölt el. Általában az ember a gyengébbnek szurkol, s így nem kétséges, hogy az ő meccsein kiért, kikért szorítottam. Remélem a Jones fan-ok nem köveznek meg érte, de ezek az érzéseim vele kapcsolatban.<br><br>A meccsen (már ha összejön), bár el sem tudom képzelni, hogy mi módon, de úgy érzem ő fog nyerni. S hogy miért? Mert ő mindig nyer!<br><br>De azért én itt is a gyengébbnek és esélytelenebbnek, azaz Lewisnak fogok drukkolni.  ;D
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: paja »

"Szerintem Jones Ruiznál is "végigugrálta" a 12 menetet."<br><br>Ne feledd hogy Ruiz (bár Holy apóval vívott gigászi csatáira büszke lehet ;)) egy harmatos nehézsúlyú bajnok (volt). Mellesleg RJJ-nak feküdt a birkózós, maszatolós Ruiz stílus.<br>Lewis egy magasabb, nagyobb ütőtávú, és technikailag képzettebb/jobb bokszoló Ruiznál. Egy "mitugrásznak" ;D nem sikerülhet kipontozni őt.<br><br>Jones ezúttal már túl messzire merészkedett... :o
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: TKO »

Zombie:<br>'Szerintem Jones Ruiznál is "végigugrálta" a 12 menetet.'<br><br>Szerintem meg nem ugrálta, hanem boxolta :) <br>De azért egyet ne feletjsünk el.<br>Lewis nem Ruiz kategória!<br>Szerintem még egy Klicsko elleni Lewis is kiütné, a Ruiz<br>elleni Jonest.<br>És félreértés ne essék, ezzel nem Jonest fikázom,  sőt<br>hihetetlen amit ez a faszi művel, de ha Lewis akar csak<br>kétszer megüti úgy Jonest, mint Klicskot, akkor már mászhat is<br>be a jó öreg Buffer a ringbe, hogy kihirdesse a győztest.<br>De hát ez csak az én szerény véleményem <br> ;)
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Előrebocsátom, hogy Lewis fan vagyok.  :-[<br>Hiszem, hogy egy jó formában levő Lewis bárkit kirakna a ringből úgy 6-8 menet alatt, bármelyik súlycsoportból.:)<br>Viszont egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy rendesen felkészül majd a "kis mitugrász" Jones ellen.<br>S a Vitalij ellen látott Lewist szerintem Jones simán kipontozta, vagy a késői menetekben kiütötte volna (hagyta volna eldőlni).<br><br>Amúgy meg nagyon örvendeznék, ha összejönne a mérkőzés (a győztest meg odavetnék Vityának), s nagyon remélem, kiütéssel/TKO-val végződik majd.<br><br>Nagypapi
Öregember nem gyorsvonat.
Zombie
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:24:57
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Zombie »

[quote author=TKO link=board=profiboksz;num=1057230404;start=0#1 date=07/03/03 ť 15:13:27]12 meneten keresztül nem fog tudni körbeugrálni Jones, kiütni meg Lewist tutira nem tudja.[/quote]<br><br>Szerintem Jones Ruiznál is "végigugrálta" a 12 menetet.<br><br>
Gabesz
Reménység
HozzászólásokCOLON 62
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Gabesz »

Bár igazán megérdemelné Vitali a visszavágót-amin szerintem kiütné őt Lewis-, remélem sikerül megegyezniük a feleknek és létrejöhet a Lewis-Jones mérkőzés.<br>Jonest senkitől nem féltem, még Lewistól sem. Szerintem nyerni is fog, igaz hogy csak pontozással.
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: TKO »

Milyen magas Jones?<br>Es milyen magas Lewis??<br>Jones ütőtávja megse közeliti LL -ét.<br>Ha meg közelmegy Lennox egyszerűen ráfexik, és kész.<br>12 meneten keresztül nem fog tudni körbeugrálni Jones, kiütni meg Lewist tutira nem tudja.<br>Bár hA mégis Jones győzne, akkor esetleg lehetne egy Tyson - Jones ... ;)
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: berti »

Kedves Romsy!<br><br>A próféta beszéljen belőled. Tudod mit? Jones WI 11.<br><br> ;) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Romsy »

RJJ :. TKO :. r11<br><br>lewis már alig fog állni minden kis pöcögtetésnél dölni fog :D :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Szerintem ha tényleg lesz mecs akkor Jones baratunk és felvesz még néhány kilót. <br><br>Lewis egyetlen fegyvere test adottsága és az ütőereje, minden másban Roy sokkal jobb.<br><br>Nagyon izgalmas mecs lesz, és remélem hogy Jones nyugdijba küldi Lewist.
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Annak ellenére,hogy őszinte csodálója vagyok Jonesnak,és hiszem,hogy meg tudja lepni Lewist,ez esetben én is LL-re fogadnék.Ő túl ravasz ahhoz,hogy Roy kipontozza,és akkor még nem beszéltünk a brutális ütőerejéről.<br>Egyébként valószínűleg LL azért volt ilyen nehéz,mert ütőerőre ment,nem kondícióra.Tudta,hogy Vitya bírni fogja kondival,ezért ki akarta ütni.De Roy ellen nyilván más felkészülést választ,ő annyira szemtelenül gyors,hogy az egyszerű talpon maradáshoz is hatalmas kondíció kell .Szóval egy 110 kg-os LL a 4. menetben kiüti a 90-párkilós Jonest.<br>ui:Ha összejön a meccs,Roy minden idők legnagyszerűbb bokszolója!!
Sirály, az új 007-es ügynök!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Santos »

Én azért még várnék vele, mert pillanatnyilag úgy vettem ki a leírtakból, hogy első körön Vitalijnak ad lehetőséget, sőt, akarja, hogy Vitalíj kapjon lehetőséget. Ezt jelzi az is, hogy külön orvost akarnak küldeni Vitalijhoz, aki megnézi a sérüléseit és megmondja, hogy harcrafogható lenne-e december 6-ra. Amennyiben nem, akkor marad RJJ. <br><br>Ha RJJ ellen bokszol, akkor LL WI a tippem. Nem hinném, hogy LL hagyná, hogy körbeugrándozza, bújkálja RJJ. Nekiesne és kivégezné gyorsan. Kellene is neki, hiszen sokat romlott a hírneve az utóbbi időben....
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY