Lennox Lewis vs Roy Jones

Minden, ami profiboksz!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Santos »

Klitschko vagy Jones ???<br><br>Speaking to the media from New York, Lewis said: “I think the rematch with Klitschko is the harder fight. Definitely. Jones would be easier because he’s so much lighter - purely because of the size factor. Superman? Jones can run faster than a locomotive, but he can’t hide.” <br><br>Rövid - hevenyészett - fordítás:<br>Lewis a New York-i médiának azt nyilatkozta: "Véleményem szerint a Klitschko elleni visszavágó a nehezebb meccs. Egyértelműen nehezebb. Jones ellen egyszerűbb lenne, hiszen sokkal könnyebb - már csak a méretei miatt. Szupermen (jó magyaros ákcentussal - a szerk.)? Jones gyorsabban fut, mint egy mozdony (???... ;D), de akkor sem tud elbújni!" ;D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Egyenes<br><br>Nem biztos, hogy bekövetkezne amit mondasz, de majd alkalomadtán gondolkodok rajta. ;)<br>Az hogy ki mennyire bírja az ütést nem súly kérdése. Az, hogy mennyire tudja blokkolni, már annál inkább. Roy ennek az igazi művésze, amellett, hogy nagyon jók a reflexei. <br>Az esélyekről meg annyit, hogy majd meglátjuk.;)<br>
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
egyenes

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Edgegodnak<br>Mar a topik inditasakor elmondtam, de hat akkor megegyszer:<br>1. A kettejuk kozotti oriasi suly es fesztavkulombseg<br>2. LL a Klitsco ellen mutatottak ellenere osztalyokkal feljebb van Ruiznal<br>3. Az elsoben emlitettek miatt a merkozes az elso LL telitalalat utan vege szakadna<br>4. Tetszik nem tetszik amint azt az LL Vs VK bizonyitotta a kozonseg a regota most eloszor kielezodo szinesboru-feher okolvivo kozotti parbajra kivancsi ami az elobb emlitett merkozesen mutatott eselyt arra, hogy megszunhet a Marciano ota tarto egyhangusag.<br>5. A fentieket is alatamasztani latszik a fooldal vezeto hire ami arrol ad hirt, hogy LL inkabb Klitscot valasztotta.<br>6. Ha osszehasonlitjuk majd a Lennox Vs Klitsco es a Tyson Vs RJJ nezoszamat es beveteleit eldolhet, hogy melyik orvendett hat nagyobb nepszerusegnek. ;)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: edge »

Egyenes<br><br>Részemrõl nagyon örülnék egy Jones vs Lewis meccsnek és nem osztom a nézeteidet. Lehet, hogy tévedek, de én még nem találtam építõ jellegû kritikát tõled ezen a fórumon (sajnos). Az amerikaiak nem léteznek, az egész csak egy wrestlingcirkusz, Jonesbe belefagyna a rémület, Tysontól Botha fetrengene a röhögéstõl, stb. Az ilyen és ehhez hasonló provokatív beszólás-szerûségeken kívül eddig nem nagyon sikerült mást fellelnem a mintegy 70 hozzászólásodban. Még azonban ez sem lenne baj, ha legalább néha érvekkel alátámasztanád amit írsz. A másik topikban feltett kérdésemre a válaszadást rutinosan figyelmen kívül hagytad. Van ennek így értelme? Tedd már meg nekem, hogy részletesen kifejted az álláspontodat a Jones vs Lewis meccs esélyeirõl és arról, hogy szerinted miért csak egy nevetséges "wrestlingcirkusz" lenne ez a meccs. Elõre is köszönöm.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
egyenes

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Laikusnak<br>Vagy esetleg megfagynal a remulettol mikor egy LL. utes betalalna. Mert abbol eleg lenne egy is ;) ;) ;)
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Bizonyára senki nem emlékszik arra, amikor azt írtam (nagyon-nagyon régen), hogy az álom meccs az lenne, ha Roy és LL összecsapna. Amikor a két nagyágyú egymásra lő. Csakis itt tud megmutatkozni az, hogy Roy mennyire zseni. Emlékezzetek, erre régen is volt példa. <br>Remélem, sőt kakast áldozok, hogy sikerül megegyezniük. <br>LL fikázta Ruizt, meglátjuk ő mire megy.<br>Persze ha arra gondolok, hogy Crist megfogta Holy már az elején egy rohammal, mit tud tenni +25 kiló  súlykülönbség.<br>Félelmetes. Biztos Extázisba esve csorogna a nyálam...<br>
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
egyenes

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Ebbol a merkozesbol a ket szereplonek es nem utolsosorban a sleppjuknek lessz oriasi anyagi haszna. Kevesbe a kozonsegnek mert ilyesmit a Wrestlincirkuszban is lathatnak :( :( :(
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Nem tudom, tényleg érdekes meccs.<br>Én azt szeretném látni, hogy mit tud valójában RUIZ.<br>Ugye láttuk Holyfield ellen(de ez a Holy már nem az a Holy)és Tua ellen csúnyán kikapni...<br><br>Ruiz igazán nem jó referencia.Mondjuk Holy vagy Byrd számomra jobb referencia lett volna.Viszont úgy érzem, hogy Jonesnak nincs rossz álla.És ha nem fog megzakanni LL ütéseitől(mint ahogy Ruizétől sem zakkant), akkor igenis, hogy van keresnivalója.Bár remélem nem jön létre ez a meccs, mert tényleg nagyon félteném Jones-t.<br>
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én azt mondom, hogy Jones ezen a meccsen csak nyerhet... Ha kiáll, az már önmagában egy győzelem, a vereség pedig nem lenne szégyen, csak dicsőség! <br>Mert nem lenne sima vereség, hanem simán el tudok képzelni egy ideig kiegyenlítettebb csatát (főleg Lewis legutóbbi produkciója után), de Lewis jobb keze elég, ha feleannyiszor ér célba, mint Vitalij ellen és vége.
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: TKO »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1057230404;start=0#3 date=07/07/03 ť 00:05:55]hát, ha jones-ot is annyira segítenék a bírók mint koreát........[/quote]<br><br>Na igen.<br>Csak azért azt mégsem tehetik meg, hogy pl 50-ig számoljanak, hogyha Lewis leüti Jones-t  :)<br>Az kizárt, hogy Lewis 12 menet alatt ne tudja megütni párszor Jones-t.<br>És ha igy lesz...<br>DE egyébként én nagyon örülök Jones nehézsúlyú törekvéseinek.LEgalább megmozdul kicsit az állóvíz.<br>
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: justy »

Golyo,<br>Es mi lesz, ha Neked kell kozvetiteni a meccset? :)Viszel magaddal takarot? ;D
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=Golyo link=board=profiboksz;num=1057230404;start=0#0 date=07/07/03 ť 09:03:51]Lewis valószínűleg nagyon szálkásan és jó kondival jönne erre a meccsre.[/quote]<br><br>Lewis nem az a tipikus kockás hasú szálkás alkat mint Grant,vagy Briggs,szerintem ő inkább "deltás".<br>Lewist olyan felkészülten,lefogyasztottan mint Golota,vagy Botha ellen,már aligha látjuk viszont :-[
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Lewis valószínűleg nagyon szálkásan és jó kondival jönne erre a meccsre. Jones számára a nyerő taktika az lehet, ha az elejét kihúzva kifárasztja Lewis-t. Neki egy kifulladt, elcsigázott Lewis ellen van esélye. A súlykülönbség és a magasságbeli különbség óriási. Ezt a meccset csak félszemmel, takaró alól merem majd nézni..  ;)
Zamat
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2003-05-21 19:24:49

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Zamat »

Jones tudása szerintem is fantasztikus, de bizonyos szint felett nem tudja ellensúlyozni a fizikai adottságokat. Meg azért Lewis sem egy tuskó (bár legutóbb annak tűnt  ;D).<br><br>Utánanéztem, ha Jones kábé annyival mérlegel, mint Ruiz ellen, Lewis meg visszafogy rendes súlyára, akkor is kb. 16 centi és 25 kiló különbség lenne kettejük között. :o :o<br><br>Ha Jones nyerne, az nekem olyan lenne, mintha Korea nyerte volna a foci-vbt. Mennek, mennek, de előbb-utóbb valakinek csak meg kell állítani.
Let´s get ready to rumble!
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Nem hiszem hogy Jones nyerni tudna ezen a meccsen.Ez már nagy falat.Túl nagy.Lewis nem lehet annyira öreg,lusta,kövér,és felkészületlen hogy Jones ki tudná ütni,vagy akár kipontozni.Lewis addig fogna-sumákolna,hogy előbb-utóbb betalálna a jobbosa.Jones lehet rendkívüli tehetség,de itt Lewis méret,és súlybeli fölénye már akkora,hogy már meghaladja azt amit még boksztudással kompenzálni lehet. ???<br>Erre a meccsre azért vagyok/lennék különösen kíváncsi hogy megnézzem hogy milyen az amikor Jones ki van ütve ;D :-* :-X<br>
egyenes

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Ez a meccs egy nagy kavarás >:(.És ha már lejátszották akkor mi következhet? A nagy semmi. Mert az utánpotlás sehol sincs. ;D Ehez elég megnézni a legutobbi amerikai amatõr eredmenyeket. Amik nem léteznek. És nem lehet tudni hol lesznek a bankoki vb-n. R.J.J. úgy ne járjon mint Trinidad aki addig másszott felfelé a súlycsoportokon mig ki nem kapott. ;D
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Ha tényleg lesz Lewis-Jones, szerintem Lewis legalább 5 kilóval könnyebb lesz, onnantól kezdeve pedig még a Lewis KO győzelme is lehetséges.<br>A pénzemet azonban RJJ pontozásos győzelmére tenném.
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: netchan »

[quote author=Szabolcs link=board=profiboksz;num=1057230404;start=0#4 date=07/04/03 ť 00:11:34]Érdekes 1 évvel ezelőtt még fénykorában volt, és mndenki azt mondta, hogy olyna mint a jóbor.[/quote]<br><br>Ezt o mondta magarol. Azert nem ugyanaz...<br><br>netchan<br>
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Lewis szerintem is jó bokszoló!<br>De!<br>Elképzelni nem tudom, hogy Jones-t valaki leverje! Szvsz annyira felette áll mindenkinek, hogy ha mást nem is, de pontozással Lewis-t is elintézné. Ha messze lesz tőle, kettős fedezékben lesz, közelről meg pontosan  megüti. Kiütni nem fogja, de biztos pontozásos sikert jósolok.<br>
Imre
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Lennox Lewis Vs Roy Jones!

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Engem LL is egy istenadta tehetség és teljesen jogtalan, hogy ezt nem veszitek észre.<br>LL nagyon jó bokszoló, nem Vitaly és nem Vova kategória.<br>És nagyon sajnálom, hogy sehol nem rakják bele a TOP10-be.<br>Mosley, Tito, Hamed... egyik sem nyújtott közel olyat sem a saját sulycsoportjában, mint LL.<br><br>Ök mégis voltak PFP-TOP10-es bokszolók.
BUTTON_POST_REPLY