Sanders vs Tua

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: greg »

Jinghis!<br><br>Kösz a kiigazítást, most látom, hogy mekkora baromságot írtam. <br>Kiegészítem azzal, hogy az elsõ címmeccs, ahol õ az esélyes...
zlt
Újonc
HozzászólásokCOLON 13
CsatlakozottCOLON 2003-03-30 13:40:08
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: zlt »

igaz az utolso rahman elleni meccsen engem sem gyozott meg boxaval tua :o de remelem racafol rahman elleni teljesitmenyere kovetkezo meccsen. sot biztos vagyok benne:)
It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that was only a dream.
zlt
Újonc
HozzászólásokCOLON 13
CsatlakozottCOLON 2003-03-30 13:40:08
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: zlt »

Se Sanders se a Klicskoek nem ellenfele Tua nak:> Sanders kondija miatt eselytelen, Klicskoekat lassabnak es teknikatlanabbnak tartom tuanal:) na meg tuanak van egy beton alla ami nincs klicskoeknak:>
It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that was only a dream.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Tua bemutat egy szep kivegzest :)))
bandi
-----------------
csodagyerek
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:17:36
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: csodagyerek »

Greg!<br><br>Tuának volt már címmeccse Lewis ellen! <br>Gondolom arra is készült keményen, de Lewis azért nagyobb falat mint Sanders. Ami Tuát illeti legutóbb Rahman ellen nem mutatott túl sokat viszont Sanders nem az a tipikus óriás nehézsúlyú 110 kg fölötti versenysúllyal, mint Rahman vagy Lewis, ellene jobban érvényesülhet az izomgolyó, szóval ezúttal Tuának áll a zászló, szerintem.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: greg »

Ez egy nagyon brutál KO lesz, Tua nagyon is fel fog készülni, mivel elsõ címmeccse. Sanders-nek kb. azt kéne véghez vinnie, mint Byrd-nek a szamoai ellen, de ehhez nem elég jó. Szerintem Tua kivégzi 4 meneten belül.
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: Sama »

Szerintem, ha tua olyan rosszul bokszol, mint a legutolso meccsen, akkor minden lehet...
If you don´t want pain
You don´t understand
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: paja »

Osztom a véleményeteket.<br>Sanders nem éppen mestere a védekezésnek, kondija elfogy hamar szvsz (kor,pocak) és Tua lemészárolja.<br>Nem lennék meglepve akkor sem ha a Tua-M.M. meccshez hasonló ideig tartana az egész. <br>Tua WI 1-4<br><br>Nehéz ügy lesz Vovának visszaszerezni az övet ha Tua fogja bitorolni. ;)<br>
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Ez egy gyors, rövid, de mozgalmas meccs lesz, egy csúnya (vagy szép, ahogy tetszik :) ) nagy Tua KO-val a mérkőzés első harmadában.<br><br>Engem inkább a folytatás érdekel - Wladimir vagy Vitalij Klicsko Tua ellen.
devil
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2003-03-11 04:16:14
Tartózkodási helyCOLON Etyek

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: devil »

Szerintem itt csak pénzről van szó!<br><br>Sanders igy is úgy is elveszti az övet, a kérdés csak az, hogy ki ellen. Wlad még egyszer nem lenne olyan könnyelmű. Az hogy Sandersnek Tua ellen semmi esélye az nem is vitás, de arra sokkal többen lesznek kíváncsiak mint egy tapogatózós, körbeszaladgálós, óvatos Klitsckora. Ha leáll Tua-val verekedni, akkor már a második menetben vége is lesz. Miután elveszti a címét azért majd kiáll még <br>egy Klitscko visszavágóra is megfelelő pénzért. A németek arra is vevők lesznek, csak hogy majd mondhassák: "Tua 2 másodperccel később végzett Sanderssel"
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Úgy beszéltek, mint ha valaha is jelentett volna bármit kötelező kihívónak lenni a WBO-nál...  ;)<br><br>Sanders elfogadhatta volna bármelyik Klicsko kihívását, vagy Brewstert ellenfélnek.  Ezzel nagyon belenyúltak.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Csak azért választotta Tuát Sanders mert kötelező kihívó a WBO-nál. Na meg a pénzért. Viszont ha Tua WBO bajnok lesz érdekes lesz a Klicskók helyzete.  ;D
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Sander vs Tua

Hozzászólás Szerző: Santos »

Igazad van. Viszont Tua az első számú kihívó (a nyomatékosítás kedvéért jelezte is a WBO felé azonnal). Szerintem neki teljesen mindegy most a pénz, neki a WBO cím kell! Tehát Sanders nem kizárt, hogy jól keres majd rajta.<br><br>Sanders-t véletlen sem tenném a top10-be, mert nem tartom annyira jó  bokszolónak. Szerintem Tua WI 3 lesz a vége.<br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Sanders vs Tua

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Mi a véleményetek erről a párosításról?<br><br><br>Szerintem ez nagyon rossz választás Sanders menedzsmentjétől. Ha van olyan nehézsúlyú, aki ellen kifejezetten kevés esélyt adok Sanders-nek, az Tua! <br><br>Indoklás: Sanders kondija (bár legutóbb nem lett tesztelve) enyhén szólva is gyanús.  Tua elég ütésálló ahhoz, hogy Sanders ne tudja kiütni az első 3-4 menetben. Kimozogni a fent említett okok miatt nem fogja tudni Tua-t. Ez pedig rossz omen a dél-afrikainak. Ahogy Sanders kondija csökken, egyre többször lesz kitéve Tua bombáinak, amit nem fog tudni lábon kihordani. Tua WI 7.
BUTTON_POST_REPLY