Gatti vs Ward  I - II - III

Minden, ami profiboksz!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Netchan<br><br>"Szerintem nemet fog mondani a 3. meccsre. " <br><br>Ezt kétlem. Két dolog miatt. Az első, hogy Ward nem az a fajta gyerek, aki csak úgy meghátrál. A második, hogy Gatti ellen valószínűleg annyit keresett, mint korábbi meccsein összesen. Ez nem vicc. <br><br>Én örülnék is, meg nem is egy 3. meccsnek. Szívesen nézem a nagy csatákat, de jó lenne, ha megkímélnék egymást egy darabig. <br>
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: netchan »

Meg annyit, hogy - a riport alapjan - szerintem Ward-nak mar csak egy konnyed bucsumeccse lesz otthon a varosaban (ezt mindenkepp szeretne).  :'(<br>Egyaltalan nem celja szetuttetni magat, most mar az egeszseget elorebb helyezi a listan, mint eddig :)<br><br>Szerintem nemet fog mondani a 3. meccsre.<br><br>netchan<br>
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: netchan »

ringsider: megnyugodhatsz, nem vagy egyedul a Ward iranti rajongasoddal. <br><br>Nekem mind a szemelyisege, mind az, amit a ringben eload nagyon szimpatikus. (Egyebkent Gatti is, de nekem is Ward "jott elobb")<br>A teli KO magazinban van egy negy oldalas riport vele. Egyszeruen nem tudta ravenni a riporter, hogy barkirol egy rossz szot is szoljon (meg Leija-rol sem). Ha erdekel valakit lehet, hogy valamelyik ejszaka elkezdem forditani.<br>Most toltom a meccset, kivancsi vagyok mit produkalt az oreg harcos.<br><br>netchan
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Csak annyit mondok: start download.  8)<br><br>Ward rajongók<br><br>Ne sajnáljátok. Így ki lehet kapni. Ward így is erőn felül teljesített és minden igazi bokszrajongó tudja, hogy ki Ő. <br><br>Jöhet a Gatti vs Tszyu!
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Golyó!<br><br>Abban, hogy Gatti a fiatalabb és elötte áll a nagyobb jövő teljesen igazad van. Nagyon örülök, annak is, hogy Wardnak végre összejöttek olyan mérkőzések, amelyen valóban annit keresett, amennyit meggyőződésem, hogy megilleti őt.Ugynakkor nem tudok jó arcot vágni hozzá, hogy kikapott az a bokszoló akinek a meccse szeretette meg velem az egész profi bunyót.  Számomra ő a profi boksz utazó nagykövete. Mint már említettem nagyon kedvelem Gattit is, nincs is senki más a mai kisváltó mezőnyben aki ellen nem neki szurkolnék teljes szívemből. Ezért is örültem az első meccsüknek, amelyen Gatti talán nyert pontozással, de Ward volt az aki jobban megsebezte a másikat. Mindenesetre nagyon fog hiányozni az öreg Micky bal horga a fejre, és rá a bal a testre. Ez a kombináció olyan, mint ő maga.Egy letűnt kor büszke harcosát idézi
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ringsider<br><br><br>Én cseppet sem bánom, hogy így alakult. Ward egy nagyon szimpatikus, hihetetlenül kemény bunyós, óriási harcos, de képességeit tekintve nincs a közvetlen elitben. Az, hogy idáig eljutott, feltétlenül tiszteletet parancsoló. Gatti ellen összegyűjtött annyi pénzt, hogy félretegyen a nyugdíjra. Ward már nem fiatal.<br><br>Gatti viszont megérdemelne egy lehetőséget Kosztya Tszyu ellen. Nem ő lenne a favorit, de okozhat meglepetést.<br><br>Szerintem ami történt, az teljesen igazságos: Wardnak szerencséje volt, hogy az első meccset nekiadták a pontozók. A közvélemény még csak nem is nagyon reklamált, éppen azért amit te is említettél. Ráadásul, ha valaki, akkor Micky megérdemli, hogy egyszer szerencséje legyen. Viszont Gatti a jobb bunyós, ő a fiatalabb és még többre is viheti. Ezért jó, hogy a második meccs így alakult. Egyébként itt egyértelműen kijött a tudásbeli különbség.
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Én nem nagyon örülök ennek az eredménynek. :'( Az első meccsben az volt a jó, hogy fantasztikus küzdelem mellett nem volt fontos, hogy ki kapja a pontozásos győzelmet. Mindkét bokszoló ázsiója az egekbe szökött a mérkőzés után.Ezen a meccsen pedig ahogy a hozzászólásokból kiderül egyértelmű volt a győztes. Lehet, persze hogyha az én kedvencem győzött volna, akkor most nem kampányolnék így Gattiért. :-/ Egyébként őt is nagyon szeretem, de szerintem nektek is van olyan kedvencetek, akihez nem tudtok elfogulatlanul hozzáállni.<br>De nyugtassatok meg, ugye nem csak nekem a kedvencem az isteni Mickey. ;)
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Gatti vs Ward  I - II - III

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Nos, megnéztem többször is. Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla. Semmivel nem volt rosszabb, vagy kevésbé látványos mint az első összecsapás.<br><br>Gatti okosabban bunyózott, ami persze távolról sem jelenti azt, hogy defenzív lett volna. Sokat mozgott lábon és testből jól hajolgatott. Távolról indította a kombinációkat és rendszeresen elkapta ezekkel Wardot. Az ír bunyós egyszerűen nem tudott mit kezdeni ezzel a "mobil Gattival". Szerintem ő arra számított, hogy Gatti egy idő után "lenyugszik" és odaáll hirigelni. Nos, nem tette. Ellenben gyönyörűen elhajolgatot Ward ütéseielől és közben olyan kombinációkat ütött testre-fejre, hogy öröm volt nézni.  :o<br><br>Ward egész egyszerűen nem találta meg a ritmust ezen a meccsen. Néha persze talált, de csak annyit, hogy izgalmas legyen a meccs. Párszor már megrogyni láttam, de vasból van ez az ember.   :o<br><br>Azért nehogy azt gondolja valaki, hogy Gatti "kitáncolta" a győzelmet! Távolról sem volt könnyed, technikai bemutató. Iszonyatos ütésváltások voltak, csak éppen -ellentétben- az előző alkalommal Gatti sokkal kevesebbet kapott tisztán és csak nagyon ritkán többet egyszerre.<br><br>Igazi csemege!<br><br>Órákon belül hozzáférhető!<br><br><br><br>
BUTTON_POST_REPLY