Gatti vs Ward  I - II - III

Minden, ami profiboksz!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Esetleg meg lesz a Guinn-Grant meccs is?Mar alig varom!
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: Levente »

Köszi Edgegod!<br><br>Ezt szerettem volna hallani.  8)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: edge »

Amint a 30 gigás vinyó benn lesz a szerverben, már teszem is fel.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: Levente »

Hát megvolt a nagy meccs! Gatti megint nyert. Ugye ez a találkozó fel fog kerülni a szerverre, mert a boxrec szerint ez is fantasztikus volt. Kérem szépen mondja valaki, hogy fennt lesz!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: Santos »

Mint az alábbiakban is látszik - és szvsz egy sporttolótól a lehető legemberibb cselekedet, ami miatt Ward annyira a szivem csücske :) -, Ward elismerte a vereségét annak rendje és módja szerint. Ki tudna egy ilyen kérésnek ellenállni? ;D<br><br>Ward: After this fight I'm done! <br> <br>“I’ve given my life to boxing and after this fight I’m done,” an ecstatic Ward said soon after learning that Ward-Gatti III had been finalized. “This is the only fight I wanted. I know I lost the second fight. He caught me and beat me fair and square, but I felt I deserved a third fight, the rubber match. I wanted this fight to redeem myself and then walk away from boxing. “I want to thank (promoter) Lou DiBella and (manager) Sal LoNano for working so hard to make this happen for me. I’m very happy. I want to thank Arturo Gatti and Main Events, too. Arturo’s a great guy and fighter. I already started working out and I’m focusing 100-percent on this fight.” LoNano has been planning Ward’s retirement party, but he always felt it wouldn’t be held until sometime after June 7. “I knew Lou DiBella would get it done,” Sal added. “We all worked hard on this. Main Events and Arturo Gatti showed Micky the respect he deserves.” Ward has a 38-13 (27 KOs) record and his brother, Dickie Eklund, trains him. Gatti sports a 35-6 (28 KOs) record and is trained by Buddy McGirt. Ward and Gatti are scheduled to receive “The Harry Markson Award” for “Fight of the Year” at the 78th annual Boxing Writers Association of America’s 78th annual awards dinner April 25 in New York City. " <br><br>4/7/2003 Fightnews<br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Szerintem nagyon jo mecs volt es ezuttal Gatti taktikaja ervenyesult, nem all oda verekedni ugy mint az elso mecsen. Szeintem a 3. menetben Ward nagyon komoly uteseket szedett be, a mecs vegeig szinte benne voltak. Velemenyem szerint az volt az a pont ahol elvesztette a merkozest. <br><br>Egyebkent hihetetlen milyen kemeny feje van Ward-nak
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Csepi!<br><br>irtam uzenetet, kazi utnak indult ma!!!!!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: coccodee »

UDV.MINDENKINEK<br>Nagy meccs,nema csend(jol hasznalom ezt a fogalmat?).Nem lattatok meg,vagy senkit sem erdekel?
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: coccodee »

UDV. MINDENKINK<br>  Vegre lattam a nagy meccset!Hat mit mondjak ,igazi csemege!Szerintem nem volt jobb ez a meccs mint az elso,mert a harmadik menetben nagyon-nagyon el kapta Ward-ot,es ez vegig benne volt.<br>En igy lattam :-Gatti hozta az elso menetet,ugyanugy mint az elso meccsen(Ward meg nem melegedett be);<br>-a masodik menet elegge dontetlenre alt de a vegen Gatti beiramodott es Lederman neki adta ezt a menetet is(nalam 10-10);<br>-a harmadik menet valami kaprazatosat hozott.Masfel percen keresztul Gatti csak utotte Ward-ot,le is ment,de nem tudta kiutni(a menet kozepen Gatti szet tarta a kezeit mintha tanacstalan lett volna;szerintem o is meg volt dobbenve attol hogy Ward nem maradt lent).Ward rengeteg utest szedet be es ezeknek meg maradt a nyomuk.Eszrevettem hogy amikor a legnagyobb folenyben volt,Gatti agya kikapcsolt(mar nem eloszor) es lealva bekapott 4 tiszta utest(ettol meg is torpant egy kicsit;lasd a "bokszolok gyenge pont" topic-ot).<br>-a 4-6 menetekben Gatti sokkal jobb volt,borzasztoan erezte az utotavot es rengeteget dolgozott testre,meghozza nagyon kemenyen.Mind a harom menetet hozta Gatti.<br>-a 7-8 menetekben Gatti egy kicsit elfaradt,Ward egy kicsit feljott es szerintem ove volt ez a ket menet(de lehet hogy csak azert mert neki szurkoltam).<br>-a 9-ik Gatti<br>A 10-ik menet valami eszeveszett kuzdelmet hozott,iszonyu adok-kapok volt,mindent bele adtak a sracok.<br>Gigaszi csataban Gatti volt a jobb egyertelmuen de a 3-ik,illetve a 10-ik menet is felkerulhet a "round of the century" listan.Nezetek meg minel elobb!!!!!!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Termeszetesen en meg nem lathattam,tehat nem tudok hozzaszolni.Ez van....
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: Suni »

sziasztok . a mecs fenomenális volt -Kozi köszönöm!  Gatti rettenetesen érezte az ütőtávot. Jó lenne egy harmadik ebből az innyencségből. Ezt még egy párszor meg fogom nézni!!!
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: netchan »

Sikerult vegre megnezni a meccset. A lenyeg ott van Golyo hozzaszolasaban. Fenomenalis. Nekem a csucspont a 3. menet, ami szerintem eselyes egy "Round of the..." cimre, es az utolso menet elotti hatbaveregetes. Nagyon jo sracok mindketten.<br><br>netchan<br><br>(Nem semmi, ahogy Gatti folyamatosan hatramanetben bokszolt, de ketsegtelen, hogy bejott)
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: netchan »

ringsider: nem tudom mar, hogy melyik volt az elso meccse, amit lattam, mert nem innen indult a dolog. Egy cikkben olvastam rola eloszor, es igy latatlanban is szimpatikus lett. Csak kesobb tudtam szerezni videot, meg hatterinfokat gyujteni. Szerintem az egyik legjobb fej a profi boksz vilagaban. <br><br>Video ugyben Laja az illetekes, illetve nezz be ebbe a forumba:<br>http://www.profiboksz.hu/cgi-bin/forum/ ... br>netchan
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: netchan »

Golyo: a ket okkal, amit emlitettel en is egyertek. Ami miatt szerintem kerdeses volt a dolog, az a bizonyos cikk, amibol nekem teljesen az jott le, hogy most mar szeretne vigyazni magara. A Gattival valo osszecsapasok pedig nem a "kimelo uzemmod" tipusu meccsek koze tartoznak  ;)<br><br>Hogy rogton ellent mondjak magamnak itt egy idezet egy meccs elotti interjubol:<br><br>(elozoekben a bucsumeccsrol volt szo)<br>"KO: If you lose to Gatti, than it's the farewell fight and that's it?<br>MW: Maybe, but we'll have to see how the fight goes, you know. There could be a third fight between us, who knows? I won one, if he wins one, and a rubber match is what's best for both of us, then we would if he gives me the chance like I'm giving him. But I guarantee you one thing: Two more at most, and I'm done. Because like you said, that factor's there [a komolyabb serules lehetosege], and I do think about it all the time."<br><br>A 3. meccsel kapcsolatban nekem is eleg ellentmondasos erzeseim vannak. A szivemmel remelem, hogy Ward ki tud talalni valamit (mert az nyilvanvalo, hogy a "make war from the fight" taktika nem jott be), de az eszem azt mondja, hogy nem tud valtani, es csak "szerencsevel" nyerhet.<br><br>netchan
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Adam, rád tudtam, hogy mindig számíthatok, de ezt a témát Tapia kapcsán már kibeszéltük. Netchan, köszi a hozzászólást. Érdekes, hogy neked is előbb jött Ward, mint Gatti.Csak nem a Ward-Neary, a Hamed-Bungu undercardjában?
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Gatti vs Ward II

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Lehet, hogy csak én vagyok a hülye, de én semmit sem tudok errő a letöltési lehetőségről! Nem segítene ki valaki?
BUTTON_POST_REPLY