Super League

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: Camo »

Semmi gond.  :) Én tényleg csak mint néző tudok nyilatkozni, ahogy mondtad. Belülről biztosan máshogyan látja az ember a dolgokat. Nem is akarom túlragozni, egy másik fórumon már kommentáltam az eseményt.
Camo
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Igazad van, külső szemlélő, vagyis a néző részére valóban jó volt, egy pici kis hiba kivételével, amikor a ringszpiker mikőzben a bíró Toth kezét emelete, az ellenfél nevét mondta ki győztesnek. De sajnos a sok sok Csikós által megvezetett emberek sorába én is bekerültem, ezért nem vagyok objektív. Bocsi
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=Manoka link=board=MMA_forumok;num=1138284073;start=0#14 date=01/30/06 ť 07:34:10] A gála, hát finoman szólva is botrányos volt. A szervező Csikós G. nem több egy macskajancsinál. Tóth és Vörös meccsét kivéve, nem voltak igazán jó meccsek ( Legalább is nekem nem tetszettek ) szegény Tihamér, nem is értem, töle sokat vártam, ehez képest elverték mint jég a határt. Nem is szeretnék többet a gáláról, csak azért írtam, hogy Suprast dicsérhessem, mint mondtam remek fiú.[/quote]<br><br>A gála nekem kifejezetten tetszett. A szervezésben itt-ott valóban voltak érdekességek, de összességében remek este volt. A meccsek nagyobbik része is színvonalasra sikeredett. Neked mi nem tetszett ennyire?
Camo
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Ja, valóban Brunner Tihamér, és Kis Dénes nem ugyanaz, és már vénülök, összekevertem bocs.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: supras »

http://www.fight.hu/index.php?action=fu ... >Beszámoló a gáláról. Hamarosan video interjúk is leszenk az oldalon.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: supras »

Ismét köszönöm! ;) Viszont összekeverted Tihamér és Dénes nevét.
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Supras valóban remek fiú, imádja ezt a sportot, és lehetöségeihez képest, sokat is tesz érte. A gála, hát finoman szólva is botrányos volt. A szervező Csikós G. nem több egy macskajancsinál. Tóth és Vörös meccsét kivéve, nem voltak igazán jó meccsek ( Legalább is nekem nem tetszettek ) szegény Tihamér, nem is értem, töle sokat vártam, ehez képest elverték mint jég a határt. Nem is szeretnék többet a gáláról, csak azért írtam, hogy Suprast dicsérhessem, mint mondtam remek fiú.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: supras »

Köszönjük szépen. :)
egyenes

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Gratulálok Suprasnak a gála alatt társaival végzett fáradságos munkájához.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: supras »

Hát gyerekek nagyon jó gála volt!
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Megnéztem az rtl klub-on... és ez valami botrányos volt. Mármint az 1 órás összefoglalás. Engem elsődlegesen Vörös Roland meccse érdekelt, és azt bezzeg nem rakták bele, mivel ő csak egy főmeccset vívott végülis, hát ugyanmár. Nembaj, majd letöltöm valahonnan, csak hát így egyszerább lett volna.<br><br>Eredményeket please még ne közöljetek!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: supras »

Köszi, én csak MMA-z szoktamrápakolni. 18kor egy elő gála kezdődik b és c kategóriás thai meccsekkel.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Jut eszembe, megnéztem az oldalatokat, gratula hozzá, a jövőben gyakrabban nézegetem, eddig még nem hallottam róla :(<br>
bandi
-----------------
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Hácc, ha kicsit előbb van propagálva, hogy Bp-en van, akkor nem jövök haz a hétvégére és megnézem élőben. Sajna így csak a távolból nézhetem, biztos jó buli lesz! Jó szórakozást és várjuk a beszámolókat! :)<br><br>
bandi
-----------------
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: Camo »

Az előgála már 18.00 órakor elkezdődik. Ezért nem értem az általad írt időpontot. <br><br>Nekem a jegyvásárlásnál azt mondták, hogy az egyes szektorokat érkezési sorrendben töltik fel, tehát az adott típusú jegyemmel könnyedén kerülhetek egészen hátra is, ha későn érkezek. Ennek meg nem örülnék. Ha van pontosabb infó, megköszönném!  :)
Camo
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: supras »

Bocsi. Bp-n lesz a körcsarnokban. Lesznek képek meg lesz az oldalunkon is ( www.fight.hu ) és beszámoló is. Ma volt mérlegelés onnan is vannak képek.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

ugye csinálsz majd valami király helyszíni beszámolót képekkel? :)<br>melyik városban lesz? (bocs, de nem írtad, én meg nemamúgy  tudom :( )
bandi
-----------------
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Azt olvastam, hogy nem lehet majd az Eurosport-on megnézni a meccset élőben. Később se fogják leadni? Valami német adó nem adja le a gálát? Vagy a Sport1?
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: supras »

19:30 asszem nem tuti. Én ott leszek.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Super League

Hozzászólás Szerző: Camo »

Mikor lesz kapunyitás? Egyébként jön valaki?
Camo
BUTTON_POST_REPLY