Morales vs Ayala

Minden, ami profiboksz!
csexo
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 22:52:12

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: csexo »

coccodee <br><br>Hát igen, én sem tennék Gainer-re 100$-t. Arra nyugodt szívvel tennék, hogy nem lenne ütészáporos, hirigelős mérkőzés. <br>Egy Gainer elleni Morales meccset tudok legkevésbé elképzelni, nem tudom elképzelni a kimenetelét. Szerintem Gainer a második leggyorsabb bunyós lábon Mayweather mögött. Jól védekezik és (szerintem) nagyobbat üt mint Hamed. Igaz nem olyan váratlanul, különös szögekből. Nagy hibája, hogy sokat hátrál és keveset üt. Ettől unalmasak a meccsei. Morales ellen 12 menetet kellene kibírnia, szó szerint túlélnie, mert könnyű megfogni egyetlen ütéssel. Victor Polo ellen hatékony volt ( bár dögunalmas) , de Polo szerintem csak egy közepes ütő, szorgos iparos, taktika, technika, ravaszság nélkül. Moralessel teljesen ellentétes.<br>Mégis kiváncsi lennék, mennyi menet kellene ahhoz, hogy megfogja Gainer-t - ha megfogja egyáltalán- , hogy hatnának rá a szórványos Gainer bombák - bár lehet Gainer lányos zavarában ütni is elfelejtene- és hogyan alakulna az egész mérkőzés. Gyenge pillanataimban  ;) hajlamos vagyok úgy képzelni, hogy egy 12 menetben 30km-t hátrafelé igyekvő Gainer képes a meglepetésre, de könnyen meggyőzhető vagyok, hogy Moralesre tegyek (ha nem is 100 $-t :D).<br>Gainer az utobbi idoben kb. annyira számít aktív ökölvívónak, mint Hamed, úgyhogy ez (is) csak elméleti mérkőzés marad.<br>Akire kiváncsi vagyok igazából -és még sosem láttam- akár Morales, akár Barrera ellen, az Marquez. Nekem ő úgy tűnik, mint aki 3 éve már titkos favorit, de csak ennyi és nem több : időnként feltűnik a neve egyéb fórumokon is, a nagyokkal emlegetik egy lapon, de  -ha jól tudom- mégcsak közelébe sem került címmeccsnek.  Létezik ő egyáltalán? >:(
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Doppnigboy<br><br><br>Szerintem Gainer gyorsabb, mint Morales. Sőt, továbbmegyek: Gainer valószínűleg a leggyorsabb pehelysúlyú. Ütőerőben kb egálnak érzem, de Gainer ereje inkább a gyorsaságából fakad.<br><br>Morales sokkal strapabíróbb, sokoldalúbb, ravaszabb és elszántabb mint Gainer. Ennek ellenére Gainert tartom a leginkább alulértékelt pehelysúlyú bunyósnak. Szerintem akárkit el tud kapni, ha jó napot fog ki.<br><br>Az általam nagyon veszélyesnek tartott Marquez is fog egy-két meglepetést okozni. Figyeljétek csak meg. Az a mexikói nem (sem) tréfál: hamarosan ő lesz az IBF bajnoka, mikor kiüti Medinat.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: greg »

No meg Gainer feje sem bírja annyira az ütéseket, mint Eriké, vagy akár Ayaláé...<br><br>Azért megnézném ezt a meccset!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Hát én sem tennék rá semennyit...<br>Gainer fizikai fölénye nem lenne olyan nagy Morales-szel szemben, mint a többi esetben, Morales van olyan gyors, mint Gainer, szerintem nagyobbat üt, és ezerszer jobban bírja az ütést.<br>Ráadásul Gainer igen ritkán meccsel az utóbbi időben. Látta valaki a Seda elleni no contest-jét?
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kedves Csexo,en a helyedben nem tennek 100 $ Gainer-re Morales ellen.Szerintem pehelysulyban csak Barrera lehet ra veszelyes.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: WNB »

(OFF<br>bandi78, kérdésedre csak szerénytelenség árán tudnék válaszolni :-[...<br><br>...("kapcsoljuk Debrecent - a kommentátorállásban Szabó Gábor, szakértőként közreműködik Kótai 'Zelig' Mihály") 8) :-X<br>ON)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
csexo
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 22:52:12

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: csexo »

Egesz jo kis Morales fanclub jott ossze a vasarnapi kozvetitesre Koko, Golyo szemelyeben. Ehhez en csak csatlakozni tudtam.<br>Orulok Morales jo kondijanak, bar ez mar megmutatkozott Barrera ellen is. Jo kis zakatolos meccs volt. Amitol Morales nagy kozonsegkedvenc lehet a mexikoiak szamara, hogy az a tipikus belemenos, felvallalos stilusu bunyos. Reszt vesz kemeny utesvaltasokban, de tud kintrol is harcolni. A hirtelen lerohanasai lehengerloek. Humorerzeke a ringben egyedulallo, ez is lathato volt Barrera ellen.<br>Megmondom oszinten, nem vagyok most kivancsi egy Barrera elleni 3. osszecsapasra. Ezek olyan meccsek, amiket mindenkinek maganak kell lepontozni. Egy Barrera partinak valoszinuleg Barrera fele billene a merleg a ketseges menetekben, es forditva... ilyenkor talan annak a javara kellene pontozni, aki a 'pressure fighter' szerepet jatszotta es elore ment. Gainer ellen kivancsi lennek Moralesre. Most ugy erzem, Gainer lenne az eselyes. Bar reg lattam bunyozni, de olyan jo labmunkaja, reflexe, utoereje van , hogy egy 'menekulos' meccsen akar gyozhet is szerintem.    :) :)
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

;D Na igen, mindenki tevedhet, de azert a fightnewstol nem varna ezt az ember. :) Tenyleg, itt a profibokszon mi volt a legnagyobb baki eddig? :)))<br>
bandi
-----------------
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: WNB »

Szegény Casamayor, biztos Jorge Castro miatt lett Joel helyett Jorge ebben a cikkben... ;)<br><br>Bár van, hogy Joel...???<br><br>Jose Luis Castillo + Javier Castillejo = Javier Castillo?
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

http://www.fightnews.com/newton3.htm<br>Olvastatok mar? Casamayor ebben beszel tobbek kozott Moralesrol is, meg arrol is, hogy kiket tenne maga ele a p4p listaban. Erdemes elolvasni.<br>Udv,<br>Bandi
bandi
-----------------
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Teljesen igazad van, kizarolag az eredmenyeket veszi figyelembe a program, meg irjak is az elejen. Mindenesetre lehet, hogy hamarosan Moralest mar nem a featherweight kategorianal jegyzik :)
bandi
-----------------
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: berti »

Már előtte is csak harmadik volt. Nem rég néztem. Egyébként szerintem sem reális. De ez a ranglista sem egyből a meccs után változik, de bővebben Jolly
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Sziasztok!<br>A boxrec.com-on featherweightben Moralest csak a 3. helyen soroljak Hamed utan... Ha jol emlexem, eddig masodik volt, most, hogy megverte Ayalat, visszakerult a 3. helyre. Grrrrrrrr, nalam 1. Morales, 2. Barrera, ... x. Hamed... Soot, nem is rangsorolnam igazan, mert nem igazan aktiv az elmult ket evben...<br>udv,<br>Bandi
bandi
-----------------
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: admin »

...Francba elaludtam rajta... 1 menetet birtam  :-/<br>Misit is alig láttam már  :o
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: WNB »

coccodee, egyetértek...<br><br>...tényleg nem lehettél magadnál, amikor Ayala WI-t tettél. ;D ;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: paja »

Coccodee megelőztél ugyanezt akartam írni,ÓRIÁSI meccs volt! 8)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Amulatban ejtett a meccs!Fel vettem videora es reggel 6-ig ujra meg ujra megneztem(le is ba--ott az asszony).Hat nem igaz mit tudnak muvelni a NAGYOK!Ayalanak szurkoltam,de szerintem nem voltam magamnal amikor Ayala WI tippeltem.Ezt a Morales-t nem lehet kiutni.Remelem ossze jon a Barrera 3.A neten olvasom hogy inkabb Casamayor-t akarna ellenfelnek Morales.JOHET!<br>Az igassag az hogy folenyesen nyert Erik.NALAM 118-110 ES BIZTOS VAGYOK BENNE HOGY ez a 116-112 egy olyan Ayala fele pontozas volt.<br>P.S.--Megneznem Freitas ellen is meg barki ellen is csak bunyozon.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: berti »

Gallien!<br><br>Legalább nem vagy homokos az is valami  :)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Ha mar noknel tartunk....<br><br>Ayalanak bomba jo felesege van ...nemde?<br>
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: gallien »

Vessetek meg... a bevonulás alatt elaludtam... nem értem miért nem este 8-kor adták... viszont Ayala mögött marha jól nézett ki az a hosszú hajú barna kisasszony!  ;D
BUTTON_POST_REPLY