Morales vs Ayala

Minden, ami profiboksz!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: greg »

Nálam az elsõ 1-ben is...  :).  Kellene egy harmadik Morales-Barrera meccs, most az egyszer normális pontozókkal. Szerintem Eric simán hozná a meccset.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: berti »

Egy évvel ezelött egy Kótai gálán Pistivel beszélgettünk és akkor az volt a véleményem, hogy Morales egy év mulva már nem lesz világbajnok (ez be is jött, de én nem így gondoltam akkor - Injin Chi utáni meccs).<br>Most azt mondom fantasztikus ez a srác. Nálam benne van a legjobb ötben.
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Beny »

Tegnap, ahogy néztem a meccset azon tűnődtem, hogy ezt a mennyiségű és erősségű ütést bekapva, hogy nem kapnak agyvérzést vagy gyomorömlenyt.  Szóval érdekelne ennek a magyarázata, hogy a hatalmas motiváció (én nem veszíthetek alapon) vagy egyszerűen az idegek összetömörülése más pontokon vannak vagy, hogy van ez, mert ez már nekem volt kellemetlen a meccset nézve. Mondjuk az ütésállóság a súllyal nem teljesen arányosan növekszik. Egy nehézsulyú állának ütésbírása, nem annyival nagyobb mint ütésének erelye, de akkor is. Ha belegondolok, hogy Darek félnehézsúlyban is fejelgeti az ütéseket. Mindegy, bárhogy is van az a lényeg, hogy ezek a srácok hősök az én  szememben.
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=justy link=board=profiboksz;num=1037338363;start=0#0 date=11/18/02 ť 09:08:23]vito,<br>Es mit szolnal egy Morales-Casamayor csemegehez? Szamomra ez lenne a csucs: ket technikas, de verekedni is imado klasszis osszecsapasa.[/quote]<br><br>Justy!<br>A legutóbbi napok híreiben már volt erről szó, és véleményem szerint logikus előrelépés lenne, de óvnám Moralest még ettől a lépéstől.<br>Egy sasszé jobbra –Ericnek Freitas talán könnyebb ellenfél lenne (jön előre, mint egy gőzhenger).<br>És aztán egy sasszé vissza – jöhet Casamayor!<br>Tény, hogy csemege lenne!<br>vito
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: justy »

vito,<br>Es mit szolnal egy Morales-Casamayor csemegehez? Szamomra ez lenne a csucs: ket technikas, de verekedni is imado klasszis osszecsapasa.
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: donvito »

Morales még mindig a legjobb pehelysúlyú.<br><br>Lehet, hogy nemsokára ő lesz a legjobb nagypehelysúlyú öklöző?<br><br>Maga a csoda látogatott meg minket tegnap este. Tény, hogy nagyon nehéz lesz dönteni a Gatti-Ward és a Morales-Ayala között, ha az én döntésemre lenne szükség az Év Mérkőzése cím odaitélésének céljából. Ez a mérkőzés csak az egyoldalusága miatt volt kevésbé izgalmas: látszott, hogy Morales majdnem érinthetetlen ebben a mérkőzésben (lásd a 9. menet „pszichodrámáját” – copyright WNB).<br><br>Szerintem Moralesnek nincs több ellenfele ebben a súlycsoportban.<br><br>Jó lenne látni egy Morales-Freitas mérkőzést nagypehelyben.<br><br>vito
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: WNB »

Morales új nickje az El Terrible helyett El Dehydrated lesz... ;D<br><br>Jó kis meccs volt ;D - bár a kétharmada táján kezdtem aggódni, hogy Erik elrontja a WP-tippet a tippjátékban és WI lesz - de megkönyörült rajtam (nagyon kellet a pont).<br><br>Szerintem a meccs legjobb pillanata az volt amikor a 10. (?) menetben Morales az Ayalától tisztán bekapott nagy balcsapott (?) után (csak úgy röpültek az izzadságcseppek) meg sem rezdül, aztán kis spéttel stilizálva és nevetve eljátssza Ayalának , amit az szeretett volna látni, hogy Erik lemegy végre. Amikor később a másik kameraállásból Ayalát is megmutatják, látszik, hogy ő nem nagyon mosolyodik el, inkább csak olyan "b***meg, ez nem lehet igaz" arccal nézi Erik pszihodráma bemutatóját...<br><br>Egy Morales nyilatkozat:<br><br>Fightnews<br>After his impressive win over Paulie Ayala, a gracious Erik Morales praised his game opponent. "We came here to do a fight with effort and a lot of heart. I know I promised you a knock out but I had an opponent in front of me who wanted to win and who had a great chin...He hurt me two times: my two hands from hitting him so much." On taking the late rounds off, Morales stated, "I only told my second  because he had no microphone that both my hands were hurt. They told me to go out and fight in the twelfth." Asked about a possible matchup with Prince Naseem Hamed, Morales responded, "He's still fighting?" The WBC featherweight champion also stated that there is "a good possibility that we will move to super featherweight. Ayala was not available for comment because he was taken to Valley Hospital after the fight for precautionary measures regarding his left eye. <br>11/17/2002
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Beny »

Iszonyat, hogy mit bunyózott ez két srác. Még mindig  a hatása alatt vagyok. Morales jobb volt tényleg, de Ayala egy igazi gladiátor. Hatalmas szive van. Hasonlított a meccs egy kicsit a Mosley -Forrest I -hez, meg Gatti Ward -hoz.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: edge »

A jövõbelátás mosolyát véltem felfedezni Golyó arcán amikor elmondta, nem tudja elképzelni, hogy ne Morales nyerje a mérkõzést.  ;D ;D ;D<br><br><br>Tényleg nagyon tuti meccs volt. Kell egy harmadik Moralas-Barrera !! (WP Moralessel természetesen :) )
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Ne hagyatok ki este a mecset semmi penzert sem mert szenzacios mecs volt, es Morales nagyon jol bunyozott -nagy oromomre!<br><br>Szivesen kieelemeznem a mecset, de inkabb nem teszem, hadd legyen nektek is egy  izgalmas estetek!!!!
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Morales nagyon jo volt. Az elso menettol kezdve nyilvanvalo volt, hogy sokkal erosebb mint Ayala. Rendkivul boldog vagyok. Ki nem allhatom Ayalat, miota Tapiat ketszer megverte :)
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: prof »

Húú, itt röpködnek a tippek!  :D<br><br>Nálam Morales WP.<br><br>Akik a tippjeiket megjátszották a Tippjátékban /gépen vagy boxtipp@freemail.hu -n/, azok között eleddig <br><br>Morales 11:2 arányban vezet. <br><br>Ebből 5 Morales WI,  6 Morales WP, ill. 2 Ayala WP /Ádám és Kozi/.<br><br>Edgegod, Alberto_11, ticcsike, csexo, coccodee tippjei színesítenék ezt a fenti eredményt: 4:2 az arány náluk Moralesnek.<br><br>Ez az új infó a Morales-kiszáradásról, támolygásról az Ayala-hívőket erősítheti...  :-/
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Hello,<br>Ayala WI(de WP minimum)
csexo
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 22:52:12

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: csexo »

A remek beszamolo hatasara elkezdtem nezni az Ayala-Tapia II. meccset.<br>Csak a hatodik menetig jutottam, de az is sokat elarult Ayalarol. Akar a Pocket Rocket becenevet is felvehetne, ha mar nem lenne foglalt. Mar az elso menetben kiosztanak egymasnak nagy fuleseket, de rezzenestelenul birjak . A 'hideg fej' vagy 'bemelegedett fej' fogalma szamukra ismeretlen. Ayala talan annyiban jobban birja az utest, hogy meg sem torpan egy utes utan, Tapia pedig 'pattanik' egyet.<br>Tapia percei azok, mikor nem szall be a verekedesbe, hanem 'lat' a ringben. Figyeli az ures feluletet, ut, elhajol. Ha jol emlekszem, a harmadik menet elejen csinal igy klasszikusan. Hadakozasban viszont Ayala jobb egyertelmuen. En a most latott hat menet alapjan Ayalanak adtam a meccset, bar nem pontoztam.<br><br>Azert bizok Morales gyozelmeben, mert o az fajta bunyos ,aki -Zoli bacsi szavaival- lat a ringben. En egy meggyozo Morales pontozasos gyozelemre szamitok.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: WNB »

A mérlegelésről (FN):<br><br>Erik Morales 126 vs. Paulie Ayala 126<br><br>Morales was observed constantly chewing gum several moments before stepping on the scale, a gimmick to keep the mouth moist when dehydrated. Morales looked "skinny" while Ayala appeared "buffed" (muscled).<br><br>OFF: Mihaly Kotai 155 vs. Ruben Perez 156
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
ticcsike

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: ticcsike »

meglepetés....................Ayala WI
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: WNB »

Bones Adams biztos Morales WI-t szeretne látni, de én leragadtam a Morales WP-nél a tippjátékban...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
zeta
Újonc
HozzászólásokCOLON 6
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:21:39
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: zeta »

Morales WI<br><br>Bar  Ayala nagyon ovatos jatekos, de ha Morales jo napot fog ki, akkor egy KO siman bennevan a paliban...egyebkent is szeretnem mar latni Ayala-t egy kicsit tantorogni a pofonoktol :)
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Morales WP
Imre
BUTTON_POST_REPLY