Morales vs Ayala

Minden, ami profiboksz!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

csexo: lesz meg eleg erdekes meccs ebben a sulycsoportban ezutan is. Viszont a kovetkezo sulycsoportba visz egy kis szint Morales, ez sem rossz dolog :)
bandi
-----------------
csexo
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 22:52:12

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: csexo »

Nekem is tetszett Morales bunyója, mikor beindult. Volt üresjárata, de amikor nekikezdett, akkor bokától fejcsúcsig találtak a kombinációi. Nekem is az volt az érzésem, mintha kicsit 'szadizná' Bobby Boy-t. Keményen ütötte testen, de közben adott is teret  neki -kis reményt keltve benne. Az első menetben tetszett Bobby Boy lendülete, de Morales mesterien törte meg. <br>Még mindig jó kis súlycsoport ez-bár Morales nélkül kicsit unalmasabb lesz.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nem igazan bizom abban, hogy a kov. meccs MAB e llen lenne, de remelem, hogy tevedek. Morales teljesitmenyerol: sztem akkor boxol csucsformaban, ha olyan kaliberu az ellenfele. Bobby Boyt masnaposan is kiutotte volna.
bandi
-----------------
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nem volt semmi Morales tegnapi teljesitmenze :) Modszeresen "kivegezte" Bobby Boyt, nagy verest akart adni neki, nem akarta minel elobb kiutni ;)<br>Kivancsi vagyok, ki lesz a kov ellenfele a kov. sulycsoportban. :)
bandi
-----------------
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Szegeny Johnson, nem a legjobban korban bokszolt. El tudom kepzelni milyen lehetett neki, miutan Jeffriest porig alazta. Tyson sem lett volna nepszeru abban a korban, azt hiszem...
bandi
-----------------
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Uraim, koszonom a valaszokat,<br>bar remelem, valahogy majd idekerul, kik is vivtak ezeket a meccseket. Laja, egyetertek veled, de azert Holyfield nem is gyozte le Lewist sosem :) Hudeszepmagyarosmondatvoltez :)<br>udv,<br>Bandi
bandi
-----------------
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: kozi »

Bandi,<br><br>A Holyfield v Ruiz 3. után olvastam azt hiszem a Boxing Monthlyban egy cikket ahol irtak erröl a témárol. Ha jól emlékszem összesen 4 vagy 5 döntetlen nehézsúlyú VB cimmeccs volt de, hogy melyek voltak azok amelyek itt nem lettek felsorolva már nem emlékszem.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Laja »

Szerintem Moralest egyszer se győzte le Barrera.<br><br>Ahogyan szerintem Oscar se győzte le Tito-t és Holyfield sem Lewist. és Ayala se Adamsot(I) ...no és Leonard se Haglert... de az már rég volt  ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Bandi<br><br>Lewis vs Holyfiled I.
"Mindenki a napra tör..."
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Doppingboy, azert a Hamed-Barrera eleg egyertelmu volt, Hamed a bohockodason kivul nem tul sok mindent volt kepes felmutatni. Raadasul Barrera sem volt olyan kis nev, hogy ellene egy ilyen egyertelmu meccset odappontozzanak Hamednak... Darek ellenfelei... nem igazan jellemzo ra, hogy top 10-esek lennenek a sulycsoportban... Errol jut eszembe, hanyszor volt pelda arra eddig, hogy egy nehezsulyu vilagbajnoki donto dontetlenre vegzodott? Igencsak kivancsi lennek ra:) tudja valaki?<br>Udv,<br>Bandi
bandi
-----------------
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

PTB!<br><br>Tényleg elszúrták Marquez-t, de nem lehet mit tenni, ha a címvédő nem áll ki vele. Hamed nem állt ki vele, úgy ahogy Kokóval sem. Lehet, hogy Hamedet is lemondatták volna, ha nem bunyózik Norwood-dal.<br>Ezek szerint ott Norwood tisztán nyert, én nem láttam azt a meccset sajnos, csak olvastam róla.<br>Kár, hogy Norwood már nem bunyózik.<br><br>Tényleg Morales nyerte a visszavágót, és meggyőződésem, hogy Barrera ütéstől ment le. Meglepetésszerű volt az amit testre kapott. Mi mástól esett volna el? Nem láttam csúszást...<br>Hát Nady úr látott  >:(<br><br>Bandi!<br><br>Azért szerintem ez egy kicsit más. Ha úgy lenne, ahogy mondod, akkor Barrera ellen Hamed nyert volna...
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Sama, egyetertek veled abban, hogy Morales nyerte a masodikat (nalam az elsot is, de ott tenyleg nem igazan lehetett mar igazsagot tenni). De tudod, Barreranak allt a zaszlo eredetileg is mar. Ez kb olyan, minthogy Dareket sem igen lehetne megverni pontozassal egy UBP galan... Ez sajna benne van a boxban... pl. LL-EH I...
bandi
-----------------
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Sama »

Hi, <br>Nagy hirtelen nem tudtam hova is irjak, csak felig illik ide :)<br>Szoval megneztem a Morales-Barrera 2-ot, de nem voltak ismetlesek, igy kivancsi lennek, hogy a 7. menetben utestol ment le Barrera? Meg arra is kivancsi lennek, hogy hogy pontoztak a birok. (nalam 115-113 Morales javara(, az elso meccs pedig nalam dontetlen))Nehez elhinni, hogy van ember, aki Barrera-t latta ezen a meccsen jobbank...<br><br>Koszi:<br>         Sama
If you don´t want pain
You don´t understand
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Golyo »

PTB<br><br><br>Marquez elég szerencsétlenül járt, mert sokáig volt a WBO kihívója, de Hamed egyszerűen ignorálta. Ha belegondolok, nem biztos, hogy figyelmetlenségből...<br><br>Norwood ellen ki lehet kapni, ezt bemutatta Chacon is, méghozzá igen szép padlózások kíséretében. Ráadásul az a Norwood nem az a Norwood, akit Gainer megvert. Ez a marquez meg már nem az a Marquez, akit Norwood megvert. Ezt most frappánsan megfogalmaztam, ugye?  ;)<br><br>Lényeg: szerintem Marquez bárki ellen esélyes és mindenkinek nagyon össze kell kapnia magát, ha ellene meccsel. <br><br>Valamelyik kazettán rajta van a Peden elleni meccse, ha jól emlékszem.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Szerintem egy komoly pontozasos Morales-Barrera 3 lehet az utolso meccse Eriknek ebben a sulycsportban,mert tuti hogy at megy a nagypehelyben.<br>Gainer-nek nem lenne sok esekye Morales-el szemben,mert Erik ledaralna.<br>Meg azt is tippelem hogy Marquez meg veri Medina-t es akkor elotte a jovo!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én úgy emléxem, hogy Marquez veresége Norwood ellen nem volt olyan sima, sőt sokan vitatták.<br>És egyáltalán nem gyenge a menedzsmentje, a Top Rank-nál bunyózik. Szerintem arról van szó, hogy senki nem mer vele kiállni. Volt szó róla, hogy Hamed, Morales, Gainer, Botile ellen bunyózzon, de egyik sem állt ki vele.<br>Most majd Medina ellen bizonyíthat. De hogy kiüsse Medinát... hát én arra sem tennék 100 $ -t :). Medina nekem nagyon tetszett Tapia ellen és egyáltalán nem keltette a kiöregedett bunyós benyomását. Bááár... Ingle is padlóra küldte... majd meglátjuk  ;)<br><br>Ami Gainer-t illeti, én nem hinném, hogy meg tudná verni Moralest. Még mindig az Ayala meccs hatása alatt vagyok, és nagyon megmaradtak bennem a gyors és romboló erejű ütések. Nyilván nem védekezik olyan jól, mint Gainer, de nagyon gyorsan tud ütni, és le tudná küldeni Gainer-t, hiszen ezt Corrales is megtette, méghozzá simán.<br>De nem lenne jó meccs (mint ahogy Gainer meccsei általában nem azok)  sajnos...
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én úgy emléxem, hogy Marquez veresége Norwood ellen nem volt olyan sima, sőt sokan vitatták.<br>És egyáltalán nem gyenge a menedzsmentje, a Top Rank-nál bunyózik. Szerintem arról van szó, hogy senki nem mer vele kiállni. Volt szó róla, hogy Hamed, Morales, Gainer, Botile ellen bunyózzon, de egyik sem állt ki vele.<br>Most majd Medina ellen bizonyíthat. De hogy kiüsse Medinát... hát én arra sem tennék 100 $ -t :). Medina nekem nagyon tetszett Tapia ellen és egyáltalán nem keltette a kiöregedett bunyós benyomását. Bááár... Ingle is padlóra küldte... majd meglátjuk  ;)<br><br>Ami Gainer-t illeti, én nem hinném, hogy meg tudná verni Moralest. Még mindig az Ayala meccs hatása alatt vagyok, és nagyon megmaradtak bennem a gyors és romboló erejű ütések. Nyilván nem védekezik olyan jól, mint Gainer, de nagyon gyorsan tud ütni, és le tudná küldeni Gainer-t, hiszen ezt Corrales is megtette, méghozzá simán.<br>De nem lenne jó meccs (mint ahogy Gainer meccsei általában nem azok)  sajnos...
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Velemenyem szerint Morales tenyleg "kinotte" mar ezt a sulycsoportot, mint ahogy Jones is a sajatjat. Mind egy Gainer, mind egy Marquez elleni meccs erdekes lenne, szerintem mindegyiken izgulhatnank a vegkimenetelen egeszen kb a meccs feleig, bar lathattuk mar Moralest megszorongatva... Pl. a koreai srac, azelott Espadas ellen sem volt annyira megnyero... Neha meg "megrazza" magat es olyan teljesitmenyt nyujt, hogy az embernek ketsege sincs afelol, hogy Morales a sulycsoport kiralya. Szerintem csak addig lenne ketseges, hogy ki nyeri a meccset, amig ki nem derulne, hogy a ket Morales kozul melyiket latjuk eppen.  ;D Azutan mar csak azon izgulhatnank, hogy hogyan nyeri a meccset... POntozassal, avagy KO-val :)<br>Udv,<br>Bandi
bandi
-----------------
csexo
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 22:52:12

Morales vs Ayala

Hozzászólás Szerző: csexo »

Na, az utolsó elötti kijelentésemre épp most kaptam cáfolatot   ;) . Ennek a hírnek nagyon örülök, megérdemelte már a srác a lehetőséget (a leírásokból ítélve).<br>
BUTTON_POST_REPLY