Képességek P4P

Minden, ami profiboksz!
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=Carnivores link=board=profiboksz;num=1049293921;start=0#0 date=04/02/03 ť 16:44:20]Menyus!<br><br>A topic jó ötlet,de Tua Michalczewski után ütésállóságban.... ???<br>Aztán "üterő" listából kihagytad a Vasat! ;)[/quote]<br><br><br>Michalczewski szerintem mindenképpen első, márcsak ha a súlycsoportjához viszonyítjuk is. Tua 2. helye azért nem lehet olyan rossz  ;)<br><br>Tysont azért hagytam ki, mert nehézsúlyban sokkal nagyobb eltérések vannak ütőerőben, mint más súlycsoportokban, és jópáran vannak akik ütnek akkorát mint ő... ott szvsz Klicskó üt a legnagyobbat.
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Menyus!<br><br>A topic jó ötlet,de Tua Michalczewski után ütésállóságban.... ???<br>Aztán "üterő" listából kihagytad a Vasat! ;)
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Képességek P4P

Hozzászólás Szerző: menyus »

Gondoltam, bátorkodom nyitni egy ilyen topikot, hiszen sok témakörben már inkább a sportpolitika van terítéken.<br>Itt lehetne kitárgyalni, hogy súlycsoporttól függetlenül ki a legjobb bizonyos képességekben, és ezt "összeadva" lehetne alkotni belőle egy szubjektív Pfp listát, bár erre ott van a másik topik.<br>Szóval főleg azokra a tulajdonságokra gondoltam amelyeket a szerkesztők is elemeztek legtöbbször a beharangozókban, és egyúttal leírom top5-ösömet(azért 5 mert nem túl sok bunyóst ismerek igazán):<br><br>Ütőerő:<br>1. Freitas<br>2. Pacquiao<br>3. Tszyu<br>4. Hamed<br>5. W.Klicskó<br><br>Ütésállóság:<br>1. Michalczewski<br>2. Tua<br>3. Hopkins<br>4. McCullogh<br>5. Ward<br><br>Védekezés:<br>1. Jones<br>2. De La Hoya<br>3. Byrd<br>4. Lewis<br>5. Ottke<br><br>Gyorsaság(ez magában foglalja a reflexeket és a lábmunkát):<br>1. Jones<br>2. Mayweather<br>3. Judah<br>4. Mosley<br>5. De La Hoya<br><br>Technikai képzettség:<br>1. Jones<br>2. De La Hoya<br>3. Mayweather<br>4. Casamayor<br>5. Byrd<br><br>Állóképesség:<br>1. Jones<br>2. Tszyu<br>3. Barrera<br>4. Mosley<br>5. Michalczewski<br><br>Szóval nagyjából ennyi. Az jól kivehető hogy az első három helyezett Jones(4 első hely), De La Hoya(2x második, 1x ötödik) valamint holtversenyben Mayweather(1x második, 1x harmadik) és Tszyu(1x második, 1x harmadik) ... Többet nem volt kedvem számolni  ::)
BUTTON_POST_REPLY