Képességek P4P

Minden, ami profiboksz!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: greg »

Kiegészítésképpen:<br><br>Sugar Ray Robinson<br>Muhammad Ali<br>Joe Frazier<br>Gene Tunney
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Hein<br><br>Sugar Ray Leonard<br>Marvelous Marvin Hagler<br>Mike Tyson<br>Rocky Marciano<br>George Foreman
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: Hein »

Hadd kérdezzek, tőletek, mert bizonyára több bunyóst láttatok mint én... Szeretném egy kicsit jobban ismerni az erőviszonyokat, és nem csak a TOP10 Pfp listát.<br><br>Ki(k) az abszolút fenomén? Ki(k) aki erre született?<br><br>Ok, ok Jones. Dehát őt még én is ismerem.<br>Kire hívnátok fel a figyelmemet?<br><br>Előre is köszi.
Hein
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

A nyers ütőerőnél meg kell említeni Julian Jacksont is. Nem volt ugyan nehézsúlyú, de p4p-ban ő volt a csúcs ütőerőben. Bokszolni nem nagyon tudott, az álla is gyengécske volt, de ha betalált, ott hívhatták a papot.  ;D
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

[quote author=Khalif link=board=profiboksz;num=1049293921;start=0#2 date=04/20/03 ť 19:41:10]<br>Tyson nem a nyers ütőerő -ill. nem csak az erő- hanem az erő, agresszió, gyorsaság és pontosság kombinációja. [/quote]<br><br>Szivembol szoltal :)<br>
bandi
-----------------
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Khalif!<br><br>Lehet, hogy én fogalmaztam félre. Arra céloztam, hogy Tyson ütőerejénél nem számít, hogy hol talál, vagy éppen belemozdul-e az ellenfél, mindenképpen óriási. Egyébként én is "jó" ütőnek tartom. ;) és való igaz, a nyers ütőerő tipikus képviselője Earnie Shavers.
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>PTB!<br><br>Na, igen. Meg Spinks előtt az öltözőben is lebontotta a falat..... legalábbis Spinks akkori menedzserének nyilatkozata szerint.  ;D<br><br>Legjobbakat!
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>Leibigab!<br><br><br>Én pont mindig úgy gondoltam, hogy Tyson nem a nyers ütőerő -ill. nem csak az erő- hanem az erő, agresszió, gyorsaság és pontosság kombinációja. Lehet, hogy rosszul látom, ez csak a személyes véleményem, de pl. a nyers ütő(erő) -ről nekem Foreman, Shavers jutnak az eszembe. Tysonban az a félelmetes, hogy nagyon gyors a súlyához képest. (főként a kezei)<br><br>A legjobbakat!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: kozi »

Tommy!<br><br>Valóban 2 menet volt, viszont Duran amit ott kibirt két meneten át az nem semmi. Ez volt az egyetlen tiszta KO veresége 120 meccsböl és mindenkivel bokszolt aki 70 és 90 között számitott. Amit Joppy ellen is kállt 100 évesen.....<br><br>Hearns jobb keze elképesztö volt. Gyors volt, hihetetlen ütöerővel és halálpontos. Pedig, hogy nézett már ki! Mint egy tüdöbeteg(by Füzesy Z. bá :) ). Cuevas elleni kiütése az egyik kedvencem(az a jobbegyenes olyan gyors mint a sugár ;) ).
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Pont Hearns volt az, aki villámgyorsan elkente Duran száját. Nem emléxem pontosan, de talán 2 menetig tartott a meccs. Ott nem volt annyira ütésálló Duran.  :) Igaz, ebbe a magassági különbség is belejátszhatott, a Hitman akkor ütötte meg Durant, amikor csak akarta.<br><br>Hearns nem csak marha nagyokat ütött, de nagyon sokat is, és elég pontos is volt.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Tyson a nyers ütőerőben mindenképp ott van (volt) az élbolyban.<br>De, pl. érdekesség: 1988-ban a KO magazin (ha jól emlékszem) összeállított (súlycsoporttól függetlenül) ütőerő ranglistáján acél Mike-ot mindössze "csak" a második helyre rangsorolta Tommy Hearns mögé. Az indok az volt, hogy míg Tyson-nak a nyers ütőereje nagy, addig vele szemben a Detroit-i kobra belemozgatja az ütésbe az "áldozatát", evvel, a nem kicsi ütőerejét még pluszban megtöbbszörözi.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Kozi<br><br><br>Nem vagyok benne biztos, de úgy emlékszem az első címvédő meccse volt.
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>Kozi!<br><br>"Minden idök legütsállóbb bunyósa pedig vélemélnyem szerint Duran. "<br><br><br>Marciano nagyon üvegállú volt?   ;D<br><br><br>Legjobbakat!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ütöerő:<br><br>Tyson még most is abszolut első a mai mezőnyben és az örök nehézsúlyú ütők között is háromban van szerintem Foreman és Shavers mellett (be is választották minden idők 5 legnagyobb bombázója közé, ott még Dempsey és Louis volt a rangsorban)<br><br>Ütésálóságban Tuát gondoltam, de Rahman kicsit rácáfolt, de még igy is ö szerintem ma a legütésállóbb bunyós. Minden idök legütsállóbb bunyósa pedig vélemélnyem szerint Duran.<br><br>Golyo<br><br>Ugye régen valami felhozó meccsen padlózott Michalczewski. Emlékszel melyik volt az?
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Tyson szerintem nem csak a nehézsúlyban, de pfp is az első helyezett ütőerőben. <br><br><br>Michalczewski ugyan ritkán padlózik, de szerintem Tua és legalább McCullough megelőzi őt.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

[quote author=menyus link=board=profiboksz;num=1049293921;start=0#0 date=04/14/03 ť 14:30:09]<br><br>Oké oké, elismerem nem gondoltam át a dolgot  :-X<br>De azért azt ti is beláthatjátok, hogy ha Vologya elengedi a jobbegyenesét, akkor ott falak dőlhetnek.[/quote]<br>Tyson allitolag egyszer meccs elott atutotte az oltozo falat is :) Aztan, hogy ebbol mi igaz es mi nem... Mindenesetre tobb helyen megemlitik ezt :)<br>
bandi
-----------------
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=Khalif link=board=profiboksz;num=1049293921;start=0#0 date=04/14/03 ť 13:50:43]<br><br>Menyus!<br><br>"...ott szvsz Klicskó üt a legnagyobbat."<br><br>Érdekes, de ez nem látszott Sanders ellen....  ;D  :D<br><br>Ne haragudj, ezt nem tudtam kihagyni!<br><br>Legjobbakat![/quote]<br><br>Oké oké, elismerem nem gondoltam át a dolgot  :-X<br>De azért azt ti is beláthatjátok, hogy ha Vologya elengedi a jobbegyenesét, akkor ott falak dőlhetnek.
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>Menyus!<br><br>"...ott szvsz Klicskó üt a legnagyobbat."<br><br>Érdekes, de ez nem látszott Sanders ellen....  ;D  :D<br><br>Ne haragudj, ezt nem tudtam kihagyni!<br><br>Legjobbakat!
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>Bandi...... jól beszélsz!<br><br>Azért Klicsko mint legnagyobb ütő.....megelőzve Tysont, Tuat sőt bátorkodom ideírni, hogy Lewis is szerintem komolyabb károkat tud okozni, mint Klicsko. (W avagy V itt azt hiszem mindegy)<br><br>Menyus!<br><br>Olyan elemzési szempont nincs, hogy ki az aki a legjobban ki tudja használni azt, ha úgymond 'elkapja' (hurts his opponent) az ellenfelét? Nem tudnék erről ötös listát írni, de szerintem ez a legerősebb képessége Tysonnak, ez tette anno naggyá! Szóval 1.- Tyson...... a többi meg nem is érdekel. ;D<br><br><br>Legjobbakat!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Képességek Pfp.

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

[quote author=menyus link=board=profiboksz;num=1049293921;start=0#0 date=04/02/03 ť 17:25:05]<br><br>Tysont azért hagytam ki, mert nehézsúlyban sokkal nagyobb eltérések vannak ütőerőben, mint más súlycsoportokban, és jópáran vannak akik ütnek akkorát mint ő... ott szvsz Klicskó üt a legnagyobbat.[/quote]<br><br>Sweet dreams...  ;D<br>
bandi
-----------------
BUTTON_POST_REPLY