Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Sajnos Menyus rohadtul benne van a pakliban!<br>Ő Nem úgy gondolkozik mint én,hiszen ő boxoló!<br>de a nagy nyomás engem(és szeritnem az emberek nagyészét)rohadtul megviselné!<br><br>Ja és az a gond, tudjátok, HOGY ITT ROY VESZÍTHET TÖBBET!<br>És hiába mondják itt ezt többen is, hogy itt csak RUIZ veszíthet,,,nem!!!<br><br>ROY A FÖLD LEGJOBB BOXOLÓJAKÉNT VAN ELKÖNYVELVE,akit a szakértők nagyrésze RUIZ ELLEN IS EGYÉRTELMŰ ESÉLYESNEK TART...<br>Na mármost ha ezt elveszíti, akkor nagyot zuhan,,,ha megnyeri akkor viszont HALLHATATLAN LESZ!<br><br>tehát ha ez nem nagy tét, akkor micsoda?<br>Talán Ruiz bajnoki öve?Egy olyan Ruizé akit már többen is lemostak(öreg Holly, Tua)<br><br>
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: menyus »

Mit gondoltok, az vajon előfordulhat, hogy Jonest agyilag kicsit megviseli a rá nehezedő nyomás(nomeg az hogy ekkora manusal még nem bunyózott), és ezáltal nem tudja hozni azt a magabiztos, kiszámíthatatlan bunyóját?<br>Csakmert ha kicsit is görcsös lesz, vagy ideges, szerintem Ruiz kicsinálja... vagy tévedek? ???
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: berti »

 Szerintem Jones igenis kiütheti Ruizt. Lehet, hogy most Jonesnak nagyon figyelnie kell, de szerintem az elsö pillanattól kezdve olyan intenzív támadást kell eröltetni, amitöl Ruiz nem tud kibontakozni. Ha még hidegében - van egyáltalán ilyen szó? - kezelésbe veszi Ruizt akkor, szerintem a gyors KO elképzelhetö. Meleg fejre kevésbé, de akkor mindjárt ott van a test. Én el tudok képzelni egy test KO-t is Jones részéröl.<br>Még mindig tartom a 2. menetben történö KO-t.
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: ppal »

Már miért ne lehetne? RJJ minden menetben padlót fog, de feláll  ;D<br><br>Egyébként középsúly/nagyközép/félnehéz, de még cirkálóból sem hiszem, hogy valakinek nagy esélye lenne a mostaniak közül Ruiz ellen (azért mentem le ennyire, mert RJJ is onnan kezdte). Ha valakinek összejöhet az alacsonyabb súlycsoportokból, akkor az RJJ. Azért azt ne felejtsük el, hogy Juan Carlos cirkálóban nagyon jól nyomta, de nehézben nem igazán muzsikál, pedig neki is hasonlóan jók az adottságai, és ráadásul a termete is inkább alkalmas a nehézsúlyban.<br><br>Szerintem Tito vs. Ruiz kéne  ;D
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Hát nehéz dolog itt jósolgatni, nagyon nehéz!<br><br>Itt RJJ csak pontozással nyerhet, Ruiz pedig csak KO-val!<br>NA nézük a Gonzales-RJJ meccset elfogalatlanul!<br><br>RJJ tisztűán állcsúcson nyomta többször is Gonzales-t, de a 12 menetet mégis végigboxolta!<br>VAgy nézzük Harmondot vagy akár nézhetjük Woods-ot is!<br>RJJ nagyon megalázta őket, de a leütés valahogy elmaradt!<br><br>Én nem akarom lehúzni RJJ-t, nyílván a legjobb félnehézsúlyú!<br>De egyet ne feledjünk el:nehézsúlyú ellenfele még soha nem volt!<br><br>És itt két lehetőség lehet:<br>a:RJJ nem hibázik, akkor simán nyer pontozással<br>b:hibázik és KO-val kikap<br><br>Lehet harmadik is,mondjuk egy RJJ KO...de szerintem annak nem túlzottan nagy az esélye<br><br>Pontozásos Ruiz győzelmet teljesen kizártnak tartom!<br>
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Laja »

Ja, meglátjuk. Szerintem Byrd elen sokkal nehezebb dolga lenne Jones-nak :)
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: ppal »

Egyetértek Khaliffal, az ütöerőhöz szerintem sem kell a pontosság, az viszont igaz, hogy RJJ-nek a félnehézben is húzósak voltak a pofonjai, pedig ritkán adott bele mindent. Azt azonban ell kell ismerni, hogy Holy apónak sem vajból van a tenyere (ezt sajnos Tyson is érezhette) és Ruiz mégiscsak háromszor állt vele szemben. Az alkati fölény itt már tetemes lesz, és ha RJJ nyer, akkor szerintem is bele kell adnia mindent. Nem lesz sétagalopp.
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Khalif »

Laja!<br><br>Meglátjuk. RJJ sokkal jobb bokszoló, senki nem is vitatja. De itt sokkal összetettebb a dolog.....szerintem.<br>Ütőerőhöz meg messze nem csak gyorsaság és pontosság kell. (pontosság az ütőerőhöz nem is kell, csak ahhoz, hogy az érvényesüljön egy meccsen.) Jones ki lehet gyúrva akárhogy, itt bizony fizikai hátrányban lesz. <br>Ettől függetlenül nem lepne meg a győzelme, de, hogy nem lesz neki egy sétagalopp abban biztos vagyok.<br><br>Legjobbakat!
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Laja »

Szerintem, ha Ruiz nagyon bepöccenti Jonest (erre az utóbbi nem tudom hány évben még nem nagyon volt példa) akkor KO-val fog veszíteni.<br><br>RJJ-nek van ütőereje, mert az ütőerőhez leginkább gyorsaság és pontosság kell. az, hogy az ellenfeleit nem akarja kiütni az érthető, de ha felbőszítik, akko rot tnem lesz kec-mec.<br><br>Ha Ruiz nagyon erősködik Jones ki fogja végezni.<br><br>Ne felejtsük el, hogy mostanában Jones csak játszadozott az összes ellenfelével. Egyszer volt egy meccs, - még régebben -amikor az ellenfél nekiugrott az első menetben, no, azt Roy méregből elintézte, a 3-ik menetben a faszit úgy mosták fel a padlóról, pedig előtte hibátlan volt a mérlege és majdnem mindenkit KO-val vert meg...<br><br>Szerintem, ha Ruiz menősködni akar, akkor egy csúnya KO veresége lesz.<br><br>Khalif : én Ruizt csak Tua és Holyfield ellen láttam és ott eléggé gázul nézett ki. Semmiképpen nem úgy mint Jones (tiszta izom, és nem akármilyen izomzat...gyors és laza)<br><br>Ruiz felgyúrhatja magát meg kockás lehet a hasa, de boxolni nem fog megtanulni. Nem azt mondom, hogy egy rossz bokszoló, csak azt, hogy Jones sokkal jobb mindenben :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: kozi »

Sziasztok,<br><br>Ruiz mindenképpen sokkal jobb bunyós annál mint azt sokan hiszik. Mégiscsak csinált 3 szoros meccset Holyfieldel aki elötte kb fél évvel  megverte Lewist (Khaliffal egyetértek a második meccset mindenképpen oda kellett adni Lennoxnak a vitatható elsö meccs miatt, a'la Morales-MAB...sajnos). Holyfield szerintem még most is az 5 legjobb nehézsúlyú között van. Tény Ruiz unalmas, rafinált, nagy szinész de nem rossz bunyós. Mégiscsak "megvédte" kétszer a cimét. Az egy dolog hogy döntetlennel(nálam több ponttal nyert Holy) meg DQ-val. <br><br>Szerintem Jones fog nyerni, de nagy hiba lenne leirni Ruizt. Nem fogja könnyen adni magát.<br><br>Nagyon várom a meccset, föleg, hogy a legújabb verzió szerint a születésnapomon lesz:)<br><br>Üdv<br><br>Kozi<br><br>ui: de jó lenne élöben látni.....
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Khalif<br><br>Szerintem Jones mozgékonysága és Ruiz statikussága lesz a döntő tényező ezen a meccsen. Ruiz ki lesz mozogva és a meccs vége felé a sok luft ütéstől és a sok üldözéstől hulla fáradt lesz. Akkor fogja Roy kiütni őt. Én Ruizt továbbra is közepes nehézsúlyúnak tartok, akit Tua, Oquendo, Vitalij Klicskó és McCline is simán verne véleményem szerint a nem bajnokok közül. Azonban azt én is fenntartom, hogy ha Ruiz egyszer tisztán betalál egy erősebb ütéssel akkor Jonesnál lekapcsolják a villanyt.<br><br>A Ruiz vs Holyfiled III-at és a Ruiz vs Johnsont nem láttam, mert nem vitt rá a lélek, hogy megnézzem.  :)
"Mindenki a napra tör..."
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Khalif »

Kedves Hollywood!<br><br>Csak röviden. Ruiz nagyon alulértékelt. Mindenki valóban azt hitte, hogy Evander azért szenvedett ellene, mert már 40 éves. Aztán jött a 26 v. 28 (sajna nem tudom pontosan) éves Rahman akit meg Holyfield leiskolázott. Holy még mindig nem semmi, és már leírták párszor. (Először vagy 10 éve a Bowe elleni első meccse után, aztán a 3. után, aztán Tyson előtt, meg a Tyson visszavágó előtt, meg a Lewis visszavágó előtt /amit akárhogy is nézek megnyert és elcsalták az első meccs miatt!!!/ aztán meg a Ruiz elleni meccsek után-közben-alatt. Szóval jópárszor. És úgy fest, hogy Ruizzal nem az "öregsége" miatt szenvedett. Nem biztos, hogy azért,mert Ruiz olyan jó, de nagyon kellemetlen a stílusa, és nagy küzdő. Nem adja magát könyen, és RJJ azért igazándiból egy nagyközépsúlyú emberke lenne. Szerintem itt nem RJJ-nek áll a zászló. <br><br>Laja!<br><br>Súlyfeleslegről írsz Ruiznál. Ezzel nem értek egyet. Ruiz igazi nehézsúlyú, nem fölgyúrt. Ez szerintem előny. Súlyfeleslege pedig nem szokott lenni. Nem látványos izomzatú, de ez valószínűleg adottság kérdése. Viszont Kirk Johnson ellen azért csak kockás volt a hasa.....<br><br><br>A legjobbakat! :D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szabolcs<br><br>Ha láttad a Jones vs Hallt akkor láthattad minden idők egyik legmegalázóbb leütését (az 1 knockdownt). Én nem mundtam, hogy kiütötte, hanem azt hogy leütötte. De egyébként ki is üthette volna aha akarja (úgy látszik ebben nem értünk egyet :))<br><br>Szóval Jones tényleg nem annyira erős a szó fizikai értelmében mint mondjuk Darek vagy Jirov, hanem inkább iszonyú jó a tempó és az ütemérzéke és az ütései halálosan pontosak. Ezért is vana  sok együtéses KO Jones pályafutásában. Szerintem ennyi együtéses kiütést még Hamed sem csinált.<br><br>Aki azzal érvel, hogy Ruizt Holyfiled sem tudta kiütni az ne felejtse el, hogy Holy már 40 éves és kétévente egszer bokszol Ruizzal és kb ennyi a pályafutása. ha mondjuk a fénykorában  találkozik Ruizzal akor nem megy el 5 menet és Ruizt hordágyon kell levinni.<br><br>Én nem mondom azt, hogy ez a meccs egyértelműen Jones győzelmét hozza hiszen azért mégiscsak egy nehézsúlyú világbajnokkal néz szembe, de Roy annyira intelligens, technikás, tapasztalt és atletikus bokszoló, hogy meg fogja tudni oldani a dolgot. Mellesleg nekem Jons nem szimpatikus sportoló, de azért elsimerem az eredményeit és a hihetetlen tehetségét.
"Mindenki a napra tör..."
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: TKO »

Ruiz tényleg nagyon szívos.<br>És hiába remek ütő Jones, azért mégsem egy Tua, hogy csak úgy lecsapjon  egy nehézsulyú világbajnokot...<br>Én csipem Jones-t, nálam is ő a pfp No1., de itt most Ruiznak szurkolok.<br>Ha Jones pl simán nyer azzal nevetségessé teszi az egész nehézsúlyú élmezőnyt.-na meg az Univerzumot  ;D -<br>És erre most nincs szüksége az amúgy is megtépázott király-kategóriának :)<br>Amúgy kiváncsi vagyok, hogy mennyivel fog mérlegelni Jones.<br>
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: paja »

Ruiz bírja az ütést ahogy kell,és nagyon elszánt,az utolsó csepp leheletéig küzdeni fog,nem fogja feladni akármi is lesz.Holly ellen bizonyított! 8)
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

ROY NEM ÜTÖTTE KI LE HALLT=Roy nem ütötte ki Hallt!<br><br>Boccs elírtam.<br><br>Egyébként én jobban szerettem volna, ha Darius barátunkat kalapálja meg egy kicsit!<br>
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

KO nem volt!<br>Leütötte, de nem ütötte ki!<br><br>azt hiszem a különbség egyértelmű!<br><br>Egyébként én igazat adok abban mindenkinek, hogy Roy az esélyesebb...sőtt kb 70%esélyt min adok neki!<br><br>De leütni, sőtttt megrogyasztani sem fogja szerintem Ruizt.<br>szvsz Itt csak pontozással nyerhet.<br>Bárcsak ne lenne igazam, mert nagyon csípem Royt!<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: kozi »

Szabolcs,<br><br>Hát ha az első menetben az a kettö nem leütés volt akkor mi?<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Kedves Holly!<br><br>Nem azt mondtam, hogy Roy ütőereje Dariushoz képest gyenge, hanem azt, hogy önmagához képest illetve a nehézsúyhoz képest az!<br><br>Ez annyit jelent ,hogy Roy leggyengébb pontja(amit eddig tudunk)az ütőereje!<br>És itt nem Dariuséhoz viszonyítva, hanem a nehézsúlyhoz viszonyítva  illetve a többi adottságaihoz viszonyítva!<br><br>Hallról pedig annyit, hogy ROY NEM ÜTÖTTE KI LE HALLT...az eredmény:TKO11<br><br>És nem azért mert nem akarta!<br><br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szabolcs<br><br>Jones gyenge ütőerejével úgy leküldte egyetlen ütéssel 3 alkalommal is azt a Richard Hallt, akit a nagyot ütő Darius Michalczewski agyba főbe gyepálva sem tudott még csak komolyan megrogyasztani sem.<br><br>Ami Jones utóbbi győzelmeit illeti sorra legyőzte a kötelező kihívóit. Harding ellen én nem láttam megfogva egyszer sem, de láttam mikor De Valle ellen lement. Tökéletesen kivitelezett, nagyon pontos ütés volt. Azért viszonylag simán felállt belőle. Ha mondjuk egy ilyen ütéssel Ruiz eltalálja akkor biztosan nem fog belőle felállni, de ahhoz Jonesnak lassúlnia és Ruiznak gyorsulnia kellene. szerintem Roy van annyira intelligens, hogy tudja azt most a tűzzel játszik és óvatosabb lesz mint valaha. Biztso vagyok benne, hogy győzni fog.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY