Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: ppal »

Paja!<br><br>Yes, gondoltam én is csatlakozom hozzád és saját képpel írogatok. Az ott oldalt egy farkas, alől pedig egy tigris van, de mialőtt valaki megkérdezné nem azért mert DM fun vagyok :)
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: paja »

Várom Laja! :)
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Laja »

Jó van izomgusztik  ;D Most má én is csinálok egy fényképet magamról  ;) Aztán fel is teszem... ::)
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: paja »

ppal az te vagy azon a képen? ;D
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Szerintem akár fel is adhatná az összes övét,Roy akkor is ugyanaz maradna,aki most.Nem kellene ennyire alkalmazkodnia a szervezetekhez, bizonyított már eleget ahhoz, hogy csak a legjobbak ellen kelljen kiállnia.Ha az IBF-nek többet ér egy közepes meccs,mint Roy, akkor vegye el nyugodtan az övet.Azt hiszem Roy sem járna jól,ha csak ilyen ellenfelelekkel bokszolna.Ebben a sulycsoportban már nincs számára kihívás.Nyugodtan lépjen feljebb,ha netán akadna egy igazi ellenfele félnehézsulyban,akkor az úgyis utánnamegy.Persze kérdéses,hogy nem túl "nagy" falat-e Ruiz Jonesnak,a súlykülönbség azért csak óriási.Talán előbb még a cirkálósúlyban kellett volna megméretnie magát,az utóbbi időben elszokott az igazi küzdelemtől.Mindenesetre kíváncsian várom a meccset.
Sirály, az új 007-es ügynök!
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: ppal »

Tudom, hogy régi történet, évek óta én is itt vagyok, csak nem nagyon látszik :)<br><br>Akkor 'asszem én egy kicsit elfogult vagyok ;D Mindenesetre a Mosley vs. ODLH is kicsit necces volt, de már ez is volt a porondon.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ppal!<br><br>Régi töténet, de 10-böl 9.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: ppal »

A simán kikapott ezért kicsit túlzás. Nézd meg mégegyszer és pontozd le elfogulatlanul, menetenként. Szerintem legfeljebb annyi modható, hogy 10 emberből biztos lenne néhány, aki 1-2 ponttal ODLH-nak adná és nem Titonak.
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Boxfun!<br><br>Azért én is kicsit durvának tartom Oscar legutóbbi kijelentését, de nem annyira minta tiedét a Trinidad-Oscarról. Trinidad nem rendezhetné le mégegyszer Oscart, mert legutóbb simán kikapott tőle.
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Én meg azt szeretném, hogy miután legyőzte Ruizt, megmérközzön LL-al.<br>Erre a gondolatra most, habzik a szám!<br><br>Tisztelettel: G<br> ;)
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Azt hiszem, hogy jo esellyel le lesz tesztelve Jones utesallosaga :) <br>Amugy<br>1: Rocky szerintem semmit sem akar Jones ellen, egyszeruen hianyzik neki a nyuzsi<br>2: hmmm, nem lennek annak a helyeben, aki megszerzi az IBF ovet, mikor Jones majd a Ruiz utanni mecs utan esetleg "megprobalja"  ;) visszaszerezni. Rovid ideig fog uralkodni az az IBF tronjan az illeto... Mellesleg Jones agyonveri szerintem, vagy akar meg is alazza majd (volt mar ra pelda azert). Erdekes helyzet alakulna ki abban az esetben, ha az uj IBF bajnokkal esetleg osszehoznanak egy meccset Dariusnak (mondjuk ez elegge valoszinutlen eset, de azert megneznem:))<br>3: Ruiz es Jones... szerintem is 2 eselyes meccs, egy biztos csak, hogy nem lesz dontetlen.<br>4: Alig varom mar azt a meccset :)))))
bandi
-----------------
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Nem hinnem hogy RJJ visszalepne, azok utan hogy mekkora szel kavart a Ruiz meccsel. Egyeertelmu lesz mecs, megjosolhatalan vegeredmennyel....<br><br>Ha azt nezzuk hogy Ruiz meg tudta verni Holyfieldet...
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: WNB »

Egy újságírónak sohasem lehet esélye megértenie az egyetlen Roy gondolatait - ez axióma. ;D<br><br>Only Roy knows what Roy wants to do!<br><br>Én azt hittem korábban, hogy (most blöffölve) az "írásbeli szándéknyilatkozat aláírása egy jövőbeni előszerződés aláírására"-jellegű dolgoknál már nem lehet jobban kavarni amit kavarni szoktak - tévedtem.<br><br>Én csodálom őt, mint bokszolót, a képességeiért - elfogadom, hogy mindez kőkemény üzlet - de az ügyintézés sajtóbeli tálalásán csak mosolyogni tudok - ráadásul csak kínomban. (És rappernek is sz*r - ez már azért árulkodó dolog... ;D)<br><br>Ráadásul a Ruiz elleni meccsről sincsen még végleges szerződés. (Ha mégis lesz meccs, egy kicsit azért Ruiznak is fogok szurkolni. ;D)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: berti »

Meg egyébként is izgisebb lenne, meg persze több pénzt hozna neki, ha beállna a sorba. Meg mit csinálna addig a többi nagy nélkül?<br>Habár megnézném Jones ellen!  8)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Kozi!<br><br>Az a gond, hogy ebben a körmeccsben nincs igazi no. 2. Mosley, Forrest, Vargas, Wright mindannyian komoly gondot tudnak okozni Oscar-nak. Mosley már el is verte!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: paja »

Én nem adok Jonesnak 60%nál több esélyt Ruiz ellen!<br>Arra viszont 100% esélyt látok,hogy Dariust tűzzel-vassal sem lehetne Jones elé hajtani :D
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nincs De La Hoyával semmi baj. Mit szórakozzon, a legeslegjobbal akar meccselni.Engem személy szerint sokkal jobban érdekel egy Ocsar vs No2 meccs, mint ha egy sima kihivó ellen bunyózna. Neki már nem kell bizonyitani. Ugyanigy Jonesnak sem. Lehet öket nagyon utálni, de elvitatni a zsenialitásukat és elfoglalt helyüket a mai ökölvivásban, szerintem felesleges.<br>Ja és Jones azon ritka bunyósok egyike aki szinte mindig csakis a 3 szervezet valamelyik elsö számú kihivója ellen bokszol.<br><br>Boxfun<br><br>A Ring melyik számban van az a kép?<br>A 2003 januáriban nem találom ??? (van már annál is újabb?)<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

amit most Oscar muvel az nekem sem nagyon tettszik... Mi az hogya tobbiek kormerkozes alalpjan egymas ellen kuzdenek, as a vegso gyoztes ellen hajlando kiallani? Ez vicc akar lenni....<br><br>Ugy lenne "fair" es helyenvalo ha mondjuk o is beszall a kormerkozesbe.... kulonben kicsit tulzas az egesz...
BUTTON_POST_REPLY