Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: berti »

"Én nem hinném, hogy esélytelennek érzi magát"<br>Júj. Azt, hogy "esélyesebb" korrigáltam arra, hogy Ruiznak is van esélye, épp ezért bitos nem gondolom, hogy Roy esélytelennek érzi magát. Ezért vannak a viták.<br>Szerintem Jones nagyon is hisz magában, viszont még ö sem bunyózott nehézsúlyú ellen, és tudja, hogy ez lesz eddig a legnehezebb ellenfél. Inkább egyszerüen csak szimpatikusan, korrekten fogalmazott, minden kishitü érzés nélkül, de ezt nem szoktam meg töle. Mármint az ellenfél legkisebb pozitív iráníú méltatását.<br>Kezdek belegabajodni a menetgetüzésbe!  ???
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

En nem tudom, de Jones elég kicsinek látszott Ruiz mellet, nem? En Jones pontozásos győzelmét tippelem (55-45 arányban), de kicsit félek, hogy mi lesz, ha Ruiz egyszer kőkeményen betalál Jonesnak... Az kb olyan lesz, mint mikor Tua tisztán megüt egy másik nehézsúlyút. Nem tudja valaki, hogy anno Carpentier és Dempsey közt mekkor súly -és magasságbeli különbség volt? Bár nem nagyon lehet párhuzamot vonni a két meccs között azért...
bandi
-----------------
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: menyus »

Nem hallottam, de ez most nem egy (számára)szokványos címvédés....<br>Én nem hinném, hogy esélytelennek érzi magát, mert akkor nem Ruizt vállalta volna be, hanem mondjuk "csak" Jirovot.<br>És azt sem gondolom, hogy Jones csak úgy "lesz ami lesz" alapon fogja végigcsinálni ezt a meccset. Szerintem már kiagyalta, hogy fogja megverni a Csendest, bár más a kiötlött, és más a véghezvitt taktika... épp ezért JonesW 55% Ruiz W45%. De ez csak az én véleményem...<br>
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: berti »

Te hallotál már Jones szájából altató szöveget?
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: menyus »

Berti<br><br>Mi van ha Jones csak az altatódumát löki?<br>...én kinézem belőle
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: berti »

"Tudom, hogy én vagyok az, akinek inkább baja eshet, de tudják mit? Március 1.-én ott leszek a ringben!"<br><br>Nem azt mondta, hogy leverem, hanem, hogy ott leszek. Meg inkább neki eshet baja? Ebben akár az is benne van, hogy Ö is esélyesnek véli a nehézsúlyút.<br><br>- elöször esélyesebbet akartam írni, de az esélyes korrektebbnek jön le.<br>
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Hát nem csodálnám,ha egy-két demokrata golyót szeretne ereszteni a fejébe. ;D A dortmundi kitűzője, és a kis zászlók olyan aranyossá tették. Egyébként úgy tudom,hogy a meccs után visszatér a félnehézsúlyba. (Mármint Jones!) Láttok rá esélyt, hogy megmérkőzzön Dáriusszal? Ő azt mondta Debrecenben,hogy csak a menedzsereken múlik, szivesen megmérkőzne Royjal.   :-/
Sirály, az új 007-es ügynök!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Mindent visszavonok... <br><br>Don King a szakma undisputed királya, tényleg ő csinálja a legmenőbb gálákat! De ettől még hányinger a fazon...<br><br>Az ő fejében is találtak lövedéket, nem?
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Oké Kozi,Don King munkáját én is elismerem,de akkor is megkímélhetne minket az ilyen húzásoktól(az 1 éven túli jogokra gondolok).Tudja hogy Roy sohasem fogadna el ilyen feltételeket, miért kell játszani az emberekkel?Talán attól fél, hogy nem telik meg a nézőtér? Nem hiszem,hogy reklámozni kellene a meccset.Azt pedig,hogy Royra ez bármilyen hatással is legyen, kizártnak tartom.
Sirály, az új 007-es ügynök!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: berti »

"Pénzből sohasem elég! Szerinted mennyit keres a korai Tyson meccsek (1985) jogtulajdonosa 17 évvel a meccsek után? Én 1,1 millió dollárt (két hete láttam leírva) évente!"<br><br>Sasi! Ezt, hogy érted el?   :o :o    ;D
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: kozi »

Siraly007<br><br>Don Kinget lehet utálni (én sem szeretem), de az tény, hogy a legjobb meccseket és a legjobb gálákat (ahol olyan mérközések vannak a undercardban ami eladható fömeccsként is) ő hozza össze!<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Na,kiderült, hogy kacsa volt az egész.De legalább 1 napig megint mindenki erről beszélt.Emlékeztek, a Tyson vs Lewis előtt is ez ment több,mint fél évig.Aztán a meccs... Lewis nem hagyta szóhoz jutni Tysont.Lehet,hogy ennek a meccsnek is nagyobb lesz a füstje,mint a lángja??Mindenesetre Don Kingtől sokat nem várok a dortmundi bohóckodása után.Én biztos,hogy nem hagynám,hogy egy ilyen figura irányítsa a pályafutásomat.
Sirály, az új 007-es ügynök!
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Nem tettszik nekem ez a DonKing....de szerintem lesz mecs, majd megegyeznek. Mindekinek az erdeke hogy osszejojjon a mecs.
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Doppingboy!<br><br>Csak King lőtte le éppen az emberkét.....de letöltötte büntetését, és ugye az USA a korlátlan lehetőségek hazája. ;)<br><br><br>Legjobbakat!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én úgy tudom, hogy még ifjúkorában próbálták lelőni...<br>Ami késik nem múlik :)<br><br>Szerintem is taplóság, amit King csinál, de itt Jonesnak kell bunyózni, nem Kingnek... jó lenne, ha nem menne bele megint a dollármiliókkal való dobálózásba és kötekedésbe... ez az egész olyan gyerekes. Jones felcsigázta az egész világot, ne égesse már le magát ilyen piti dolgokkal!<br><br>Úgyis úszik a pénzben, akkor meg minek...<br><br>Még így is többet keres Ruiz ellen, mintha Tarver vagy akár Michalcewski ellen bunyózna...
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Ezt a Don Kinget le kéne lőni ha miatta jiúsul meg ez a meccs  >:( :'(
bandi
-----------------
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Mi ez a hülyeség Don Kingtől?<br>Nehogy elmaradjon a meccs, mert infarktust kapok!!
Sirály, az új 007-es ügynök!
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: ppal »

Laja képét én is várom  ;)
BUTTON_POST_REPLY