Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
onoff
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:49:00

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: onoff »

Ez lenne az egyetlen ígérete, amit nem tartot vón be?
on.Uff.
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: iszabo »

<br>Tényleg, jut eszembe, Don King  levágatta a séróját?<br>
Imre
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: TKO »

Mindegy, hogy W-vel, vagy V-vel írjuk, a lényeg<br>az, hogy még azért NE ÍRJUK LE őket  ;)
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1034932987;start=0#4 date=03/10/03 ť 13:20:59]<br><br>Ez így leírva elég furcsának tűnik, nem?:)<br>[/quote]<br><br>Igen :)<br>Azért furcsa,és keverhető,mert angolul a Vlagyimirt Wladimirnak,a Vitalíjt meg Vitali-nak írják. :o<br>Szerintem úgy helyes,ha magyarosan,mindkettőt szimpla V-vel írjuk:Vova,Vitya ;)<br>
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

...egyszer Jonesnek adtam 51%ot és így őt tartottam esélyesebbnek, egyszer ...
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Tehát végigiolvastam az összes hozzászólásomat a RJJ-Tysonnal kapcsolatban.Tényleg nem egyértelmű, hogy mit kit is tartok esélyesebbnek.<br><br>az igazság, hogy nem olyan könnyű ezt így meghatározni.Ez olyan Ruiz-RJJ effektus.49-51 vagy 51-49% kb, így lennének az esélyek.Hogy melyik kinek?Mindenki válasszon.Rábízom a döntést.<br>Persze kivülről ugy halatszik, hogy egyszer ezt mondom, másszor azt(igaz is)egyszer RJJ ellen egyszer Jonesnek adtam 51%ot és így őt tartottam esélyesebbnek, egyszer Ruiznak(így őt)<br>Végülis itt is így látom, kb egyenlő esélyekkel indulnának, de ha a szívemre hallgatok akkor Jones egy picit esélyesebb, ha az eszemre, akkor viszont Tyson.<br><br>Így jön ki az, hogy ellentmondásos vagyok.<br>Az igazság az, hogy egyikre se tennék nagy pénzt és az egyik győzelmében sem vagyok biztos.
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Ha-HA-ha ;D<br><br>Mi lesz ha az ember nem olvassa át a levelet. ;D<br><br>Szóval (má migint magyarázok) Vovát így írtam régen Wova.<br>itt valószínüleg (fogalmam nincs) Wlagyimirt akartam írni ami ugye W-vel kezdődik, ebből adódóan ....
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: TKO »

Edgegod  :D<br><br>Witya = Vova  :D :D ;D<br><br>Bár nem ez az első furcsa dolog, amiket itt mostanában olvasni lehet  :P
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: edge »

[quote author=Laikus link=board=profiboksz;num=1034932987;start=0#0 date=03/10/03 » 09:24:05]Witya A "W"-bõl adódoan Vovát jelent[/quote]<br><br>Ez így leírva elég furcsának tûnik, nem?:)<br>
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Tajpan<br><br>Witya A "W"-ből adódoan Vovát jelent, azaz Wlagyimirt.<br><br>Ui: Vettem az adást <br> ;)
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
vacante

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: vacante »

Jones egy gálán mindkét Klicskóval egymás után feltörölné a padlót. Fõleg a nagyobbikkal :D
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Jonest sokan verhetetlennek tartjuk.  Remélem megmarad a nimbusza és soha nem fogjuk úgy látni mint az éjjel Vlagyimirt!
Imre
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

"Szerintem képes megverni Tysont, attól függetlenül, hogy Tysonnak nagyobbak az esélyei.A képesség csak annyit jelent, hogy vannak REÁLIS azaz VALÓS esélyei Tysonnnal szemben is. <br> <br>Nem mondom, hogy ő lenne a favorit, ha valamikor ilyet írtam akkor visszaszívom(bár tudtommal nem írtam).A lényeg, hogy Ruiz is képes közel akkorát ütni mint Tyson és ezen a meccsen kiderült, hogy EZ KEVÉS. "<br><br>Ha félreérthető voltam akkor boccs.<br>Mégegyszer:<br>Képes Jones megverni Tysont, ebben biztos vagyok.Ettől független Tyson esélyei jobbak.Miért is?<br>MErt az esély egy statisztikán alapuló adat. EGy bokszoló esélyeit nagyban meghatározza a statisztika.(Ruiz ellen is azért féltettem, mert a gyakorlat alapján a félnehézsúlyúak mindig elvéreztek a nagyok ellen).A gyakorlat alapján a tömeg k*va sokat számít.(ugye az ütőerő és az ütésállóság miatt)<br><br>Ettől függetlenül Jones képességei alapján képes megverni Tysont.Nagyon okos és szerencsés napja van, akkkor Tyson szvsz nem bírja őt telibe verni.<br><br>Egyébként Jones érdemeit szeretném egy kicsit csökkenteni most, attól függetlenül, hogy a szemembem egy csodálatos zseni.<br><br>Tehát Jones és Ruiz között nem volt akkora méret és izomtömeg különbség mint mondjuk Klicskó és Byrd között, vagy esetleg Tyson és Lewis között.<br>Sokan mondták már akik látták a meccsent, hogy nem is volt sokkal nagyobb Ruiz.<br>Tényleg nem.Szvsz nem volt 8cm, és a 15 kg is főleg csontozat miatt volt.<br>Tehát ha szigorúan veszem, szinte semmilyen fizikális különbség sem volt a két emberke között(csak nagyon minimális).<br><br>HA aláfektetném Jones 100 kg alá (fekvenyomás)akkor egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy jobban megszenvedne vele mint Ruiz.(ami ugye az izomtömeggel nagyon kapcsolatban van)<br><br><br><br><br><br><br><br>
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: TKO »

Szabolcs, <br><br>Ime pl, amit már Khalif is kiragadott:<br><br>" ...de Tysont megtudja verni ebben biztos vagyok. " <br><br><br>" (Tyson) Valóban nagy boxoló volt valamikor, de talán a sok pszichés teher kikészítette.  <br>Ettől függetlenül tényleg jobbak lennének az esélyei mint Jonesnak,," <br><br>Egyébként Kozinak tényleg igaza van.<br>Kár ezen vesződni <br>  :D
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: edge »

Szabolcs<br><br>A megérzéseim:<br><br>1, A (Tysonnak) "tényleg jobbak lennének az esélyei mint Jonesnak" és a " ...de Tysont megtudja verni ebben biztos vagyok" között szerintem feszül egy leheletnyi ellentét, legalábbis ha én X-ben biztos vagyok, hogy meg tudja verni Y-t, akkor nálam X-nek az esélyei jobbak.<br><br>2, Fizikából úgy rémlik, hogy a mozgási energia egyenlõ 1/2*tömeg*sebesség négyzete, vagyis négyzetesen (tehát jobban) függ a sebességtõl, a tömegtõl pedig csak lineárisan.<br>Ruiz egyik fõ gyengéje a sebessége (ill. annak hiánya), tehát szerintem sosem fog "akkorát" ütni mint Tyson (persze ez csak magánvélemény, nem vagyok atomfizikus, csak látens analfabéta, a fenti összefüggés meg középiskolai tananyag).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: kozi »

Szabolcs,<br><br>Khalif leirta.<br>De szerintem kár ezen veszödni. ;)<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

TKO, biztos tele vagyok ellentmondással, csak jó lenne tudnom, hogy hol...hátha elgondolkoznék rajtuk.<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: kozi »

TKO,<br><br>Tyson v Holyfield II.<br>Az elsö menetet teljesen egyértelmüen Holyfield nyerte, a második döntetlen szagú, de ha valakinek oda kell adni akkor inkább Holyfield, a harmadikat fülharapás nélkül már nyerte volna Tyson.<br><br>A 2. menetben amit Holyfield szabálytalankodott az minimum egy intést megért volna(két fejelés+egy könyöklés).<br><br>Kozi<br><br>ui: amugy az a véleményem, hogy ha nincsenek a fejelések és Tyson nem kajálja meg Holy fülét akkor Tyson nyert volna(a 3. menet képe alapján) 2-3 meneten belül .
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: TKO »

Szabolcs,<br><br>Amúgy a Holyfield - Tyson II. -on a fülharapásig simán Tyson vezetett, csak Holy apó <br>szokásos fejelései feldühítették az amúgy is labilis idegállapotban lévő Tysont.<br><br>Egyébként meg Khalifnak igaza van, párszor nagyon ellent mondtál magadnak a hozzászólásaidban.<br>De ezen már ne vesszünk össze  ;)
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Szabolcs!<br><br>"Khalif elég bicskanyitogató a stílusod de lényegtelen, legyen neked szülinap: "<br><br>Köszönöm szépen, igazán kedves tőled.  :D<br><br><br>"Most írd le, hogy mit nem értessz és megválaszolom neked mailban "<br><br>Ha nem bánod ezzel a lehetőséggel nem élnék. Megvilágosodtam. ;D  Inkább majd olvaslak itt, és megpróbállak nem idegesíteni a kérdéseimmel.<br><br>A LegesLegjobbakat!
BUTTON_POST_REPLY