Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Megpróbálok sokkal objektívebb lenni...ezt akartam!<br><br>Egyébként Roy Jones gyengéje(már ha van ilyen)az ütőerő!<br>Nem igazán nehézsúlyra van hitelesítve!<br>Tehát az ütőerő az, ami miatt nem lehet igazán nagy nehézsúlyú!
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Talán emlékeztek rám még az Indexről...ott valóban egy kicsit elfgoult voltam, ebből tanulva megpróbálok most sokkal objektív lenni!<br><br>Roy Jones-John Ruiz meccsnél valóban Roy Jonesnak áll a zászló!<br>Bár Ruiz valóban nagyobb, ütő és sokkal nagyobb az ütésállósága, nem veheti fel Jones-sal sem technikailag sem gyorsaságban a versenyt!<br>Tehát Roy Jones pontozásos győzelme teljesen reális!<br>DEEE!<br>Szerintem nagyot téved az, aki ezt biztosra veszi!<br>Miért is?<br><br>1.Jones már volt megfogva...lásd Harding ellen(nem tudom hányadik menet)de aki nem elfogult az látta, hogy Harding egy pillra elkapta Jones-t<br>2.Jones sokkal gyengébb ütésállóságú bokszolókatl(Harding,Telesco,Harmond...) sem tudott leütni!<br><br>És valjuk be a legutóbbi győzelmei közül az egyik sem votl az a BOMBANAGY KO!<br>Most miért is lenne az???<br><br>Tehát technikai KO-nak van esélye(bár szerintem ennek sem sok),a  valódi KO-nak az esélye szerintem elhanyagolható!<br>Pontozásos győzelme viszont teljesen reális és ezt Jones is tudja!<br>Ruiz nem elég gyors ahhoz, hogy eltalálja Jonest, nem igazán nagy ütő, és valjuk be technikailag sem a legképzettebb!<br><br>Tehát Jones ezt a meccset szvsz szerint megnyeri és végre oda fogják rakni ahová való....minden idők legjobb fél-nehézsúlyúja.<br>DEEE remélem arra is lesz esze, hogy Lewist és Vovát messze elkerüli, mert valjuk be azon a meccsen nem sok keresnivalója lenne!<br><br>ettől függetlenül:RoyJonesTheBest
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Laja »

Szerintem Ruiz fog borulni...<br><br>Miért ? <br><br>Mert - szerintem - egy nagyságrend különbség van a két bunyós között...<br><br>Lehet, hogy nem lesz KO de hogy egyhangú pontozás lesz RJJ  javára abban biztos vagyok.<br><br>A testsúlyt leszámítva mindenben Jones a jobb... Plusz 20 kiló még nem elég egy ilyen bokszoló legyőzéséhez.(sőt, lehet, hogy még hátrány is a súlyfelesleg, mert Ruiz nem egy Mr Universum...)
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: TKO »

Tudom a régi fórumon volt ilyen topic, de ne hagyjuk a témát felejtve :)<br>Én speciel nagyon várom, és remélem, hogy valamelyik<br>hazai csatorna is leadja, és ÉLŐBEN. (Sport1, Viasat3 stb. ÉBRESZTŐ!)<br><br>Annak ellenére, hogy a pfp listámon Jones az első, én szerintem itt most borulni fog...<br>Miért is?<br>Pl. azért mert Ruiz sokkal jobb bokszoló, mint amilyennek beállítják, és szerintem a dulakodós, 'piszkos' stilusa abszolut nem fekszik <br>Roy-nak.<br>Amúgy szerintem Jones fog irányitani, pontozással biztos, hogy vezetni fog, de el fog jönni a pillanat elöbb-utóbb Ruiz be fog találni (hiába hihetetlen gyors Jones),<br>és akkor Light-Heavy King borulni fog.<br>Ruiznak ki kell használnia fizikai előnyét, a testsúly többletet (25 kiló!!!), és akkor nyerni fog.<br>Ha  viszont nem igy lesz, és Jones kipontozza a 'csendes embert', vagy esetleg kiüti (amit nem nagyon hiszek, hisz Holyfield sem tudta) akkor semmi sem menti meg a 'One of the best boxers in history' cimtől :)<br>
BUTTON_POST_REPLY