Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: greg »

Szerintem sem számít! Ha olyan kedve lesz, visszamegy és el agyabugyálja Tarvert, vagy Griffint...  :o Ennyi! De szerintem Ruiz után - ha elveri - Jirov következik majd, vagy Darius.
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Sama »

Szerintem nem szamit tul sokat, hogy elveszik-e az ovet RJJ-tol. Akarki is szerzi meg majd, mindenki tudni fogja, hogy ki a kiralya ennek a sulycsoportnak... (meg meg jo par masiknak is :) )<br><br>Sama
If you don´t want pain
You don´t understand
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

En meg azt mondom, hogy igenis jol teszik, hogy elveszik Roytol az ovet. Tokeletesen megertem, hogy eleguk van mar abbol, hogy egy ember diktalja a feltetelekt 3! szervezetnek. Alljon mar meg a menet!! Dontson, mi fontosabb! Riuz vagy az ovek. Miert kell 1 vagy akarmennyi mandatory-nak sorban allni es varni, hogy Jones majd ugy gondolja, hogy akkor most szan idot rajuk is. A szabaly az legyen szabaly. Vonatkozzon ra is. <br>Foglalkozzon a kotelezokkel es kozben ha van ideje meg ereje, akkor kirandulgasson ide vagy oda. Vagy pedig vissza kell adni az oveket, mint Barrrera tette. Ez sokkal becsuletesebb. Ugyanezert gondoltam Lennox-rol is, amikor jatszott a Byrd elleni meccsel.  <br>Off: A Ring legujabb szamaban vagy egy kep Roy 2 kisfiarol :)<br>Dobbenetesen hasonlitanak a papara :)<br><br>Ugyanez a helyzet Oscarral is. Ez k*va jo. Majd o megmondja, hogy ki kivel merkozzon,- amig o enekel meg golfozgat egy sort - es utana majd az az egy kierdemli a jogot, hogy vele is merkozzon. Ez mar egyenesen gusztustalan nem is rohejes. Egyedul azt sajnalom, hogy Trinidad tenyleg visszavonult. Le kellet volna megegyszer rendeznie azt a nagy pofajat De La Hoyanak es utana nyugdijba vonulni. Dobbenetes, hogy emberek hagyjak, hogy ezt tegye.
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Laja »

Szerintem meg Jones nem nagyon foglalkozik az IBF ovvel, meg Griffin-el es Tarver-el se...Kinotte o mar ezt a sulycsoportot. elvehetnek tole az osszes ovet, akkor is o lesz a KIRALY !
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: coccodee »

UDV.MINDENKINEK<br>  Olvasom a neten hogy elveszik RJJ IBF ovet,mert nem alhat ki Tarver-el.Nem nagyon ertem ezt a dolgot,mert Jones nem kerulte soha a kotelezo ellenfeleket.Akkor mit lehetne mondani a WBO-rol,ahol az UNI-sok eveken keresztul nem alnak ki kotelezo kihivoval.Kar hogy ez a szervezet nem erti meg az idonk legnagyobb box bajnokat!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: berti »

Én benne vagyok!  >:(      ;D
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: TKO »

Azért megnézném Darekot is majd Ruiz ellen :)<br>Szerintem a Quiet Man siman kivégezné 2 menet alatt.<br><br>Berti,<br><br>Ha 108 kilo vagy akkor felléphetnénk a Sasi gálán egy nehézsulyú derbin   ;D
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: berti »

Nem hiszem, hogy egy 80 kg-os (vszínü több) ember, gyorsvonat sebességü ütései, plussz még ha számolatlan érkeznek ne tudnának kárt tenni Ruizban. Jones ütései bárki ellen életveszélyesek. Múltkor egy 70 kg-os (185 cm) gyerektöl kaptamegy szép balhorgot és lehet, hogy 108 kg vagyok, de simán lementem. Ha nem a lakótársam akkor nem megy végig a menet.   :P  :)
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

<br>Valóban jobb adottságai vannak Jonesnak(ezt senki nem kétli)de szerintem nagyon kicsi az esélye,hogy kiüsse Ruizt....ne feldjétek Ruiz sokkal ütésállób boxoló mint pl:Harding(akit jones még csak megrendiíteni sem tudott)!<br>A kérdés itt már csak tényleg az, hogy Jones-ban mennyi tartalék van még(ha GriffinII mecsre gondolunk akkor még  van)<br><br>De a nyomás ami ránehezedik az akkor is hatalmas:<br>1.Hatalmas fizikai fölénnyel rendelkező ellenfele lesz és tudni fogja, hogy nem szabad hibáznia...az ellenfele viszont azt fogja tudni, hogy nyugodtan hibázhat, hisz Roy ütései nem valószínű, hogy nagy kárt okoznak benne!<br><br>Én Jones-nak szurkolok, de bevallom tartok ettől a meccstől!<br>
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Hein »

Rocky egy lezüllött rosszindulatú elfeledett bunyós, aki édeskevés befolyással bír egy ilyen óriási várakozás elé tekintő meccsre.<br>(Adam írta egyszer, nem szó szerint: "azt hittem hogy Rocky ennél lejjebb már nem süllyedhet." Nos, Ádám?)<br><br>A porfi bokszban sokkal arcpirítóbb dolgok is történnek nap mint nap. Komolytalan.<br>(Habár a jog száraz megközelítésével vizsgálva a szituációt...)
Hein
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Lehet hogy tonkre megy ez a meccs a Rocky altal kavart porban?De mit is akarhat most Rocky RJJ ellen?EGY NAGY VEREST?
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: prof »

Szinte mindegyik hozzászólónak igaza lehet és van a meccs végkifejletét illetően!  :)<br><br>Jones WP <br><br>Elméletileg szépen levezethető, a küzdő felek eltérő adottságainak-képességeinek eredőjeként reális kimenetele lehet a mérkőzésnek. De ahol egy ennyire várt és kuriózumszámba menő találkozóról van szó, ott gyakran borul a forgatókönyv. 12 menet nagy idő, bár kevesebb, mint Marcianoék 15 menetei, hogy Jim Corbett, Sullivan 60-70 meneteiről ne is beszéljünk... :). Szóval azért  a mai 36 percben is könnyű -főleg fejben- hibázni. Annyira eltérő a két küzdő fél, hogy aktuálisan mindketten követhetnek el olyan hibákat, melyek máskor még nem jelentenék a meccs elvesztését, most viszont igen.   <br><br>Jones WI <br><br>A meccs elején parancsolja a nagyérdemű? Ha a Montell Griffin II-re gondolunk, miért ne?  ;)  A meccs végén? Egy már fruszrált, fáradt Ruiz ellenében jöhet a TKO.<br><br>Ruiz WI<br><br>A sokat taglalt fizikai különbség miatt ez is benne van a pakliban. Ruiznak vagy egy ütése pusztít, vagy ha van elég szerencséje, és végig rá tud támaszkodni Jones-ra, fogva, dőlve, birkózva-dulakodva, akkor ez talán olyan energiákat von el Jones-tól, hogy nem is kell egy "várva várt", fantasztikusan kivitelezett Ruiz-bomba a Ruiz WI-hez. <br><br>Ruiz WP /ppalhoz cstlakozva/ <br><br>Akkor képzelhető el, ha 2-3 menetenként mindig kicsikét lecsapja Jones-t, ezzel behozva az aktuális ponthátrányát.  :)<br><br>/coccodee: üzentem a fórumon!/
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: TKO »

coccodee,<br><br>Ha jól tudom aláírták, és valamikor márciusban lesz a meccs.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: coccodee »

  Mar eppen akartam kerdezni hogy alairtak mar a szerzodest a meccsel kapcsolatban?Lassan egy hete mar feledesbe merul ez a topic.Bokszoltam 12 evig es hozzaszolnek a temahoz de ameddig nem biztos a meccs nem hamarkodom el.A "felhivas-t" latva meg egy cikkel is probalkoznek de sajnos meg nem tudok jol magyarul es nem akarom az administratorokat foloslegesen terhelni.
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Beny »

Az tény, hogy Jonesnak ez lesz a legnehezebb meccse, de leginkább szerintem attól függ, hogy hány kilót szed fel és ezt, hogy tolerálja a mozgása és a stílusa. Szerintem pszihésen nem lesz probléma, hiszen már hatalmas meccseken van túl és ha veszítene is , akkor is a legnagyobbak között tartjuk majd számon. Tehát a felkészülésen és alkalmazkodáson van a hangsúly, ha lessz egy jó kis taktikája és képes lesz átálni  akkor nyerhet ,de talán erre Ruiznak talán több esélye van. (Sajna)  :( Kellett volna legalább egy felhozó meccs nehézsúlyban. Azt gyorsan tegyük hozzá ,hogy Jonesban még sosem csalódtunk és talán nem is fogunk. ;D.
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: admin »

RJJ cool 8)
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: ppal »

Átolvastam az előző hozzászólásom, és nem igazán jött le belőle (még nekem se) :), hogy szerintem is RJJ fog győzni. Százalékos esélylatolgatásom:<br><br>40 RJJ WI<br>30 RJJ WP<br>29 Ruiz WI<br>1  Ruiz WP :)<br><br>Tehát végeredményben 70/30 RJJ javára.
Vogel
Újonc
HozzászólásokCOLON 17
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 19:40:19

Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Vogel »

Sziasztok!<br><br>Én szinte kizártnak tartom, hogy Jonest pszichésen megviselné a meccs, és a túl nagy nyomás miatt rosszul szerepelne. Ha visszagondolok az általam látott meccseire, egyiken sem láttam rajta feszültséget. Volt egy csomó címeggyesítő, vagy címszerző mérkőzése, sokszor bunyózott nagy nevek, és veretlenek, nagy ütők ellen, és mindegyiken végigvigyorogta a meccs előtti időszakot. Igaz, hogy nehézsúlyú bajnokkal még nem bokszolt, de eddig töretlen a pályafutása, nincs rossz élménye, ami nyomasztaná. Inkább motivált lesz.<br>Kis esélyt látok arra is, hogy Ruiz komolyan eltalálja Jonest. Eddig is nagyon ritkán ütötték meg, most pedig hatványozottan fog erre figyelni. Ráadásul Ruiz nehézsúlyú, az ütései lassabbak, mint félnehézsúlyban szoktak lenni. Jones pedig híresen jól érzi az ütőtávokat. Azt viszont nagyon is elképzelhetőnek tartom, hogy Ruiz az első menetet nagyon meg fogja hajtani, és próbálja legázolni Royt.<br>A tippem a mérkőzésre:<br>Jones nagyon sokat fog mozogni, nem fogja vállalni a szokásos, kötél melletti birkózásokat. Nagyon nagy tempót fog diktálni, sokat fog ütni (kíváncsi vagyok, mer-e kontrázni  :) ), előszeretettel használ majd test-csapottakat. A mérkőzés vége pedig: Roy WP
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Re: Roy Jones Jr. VS John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Hali!<br><br>Szabolcs<br><br>Gonzalez is a padlón kötött ki, Jones azért nem intézte el, mert féltette a kezeit. Ennek a féltésnek az utóbbi két meccsén nyoma sem volt. Pont a Woods ill. Kelly elleni meccseken láttam valami olyan jellegű lendületet, amivel pl. Brannont elsöpörte két menetben.<br>Nem az ütéseivel győz ő soha, hanem azzal, hogy szembesíti az ellenfeleket saját képességeiknek hiányával. Olyan sebességgel és pontossággal szembesülnek az ellenfelei, amit még elképzelni sem tudtak, és - szerintem - a meglepetéstől kerülnek padlóra. Aztán van amelyikük jobbnak látja, ha nem is kell fel.<br><br>Ha Jones megőrzi a gyorsaságát (amiben egyáltalán nem vagyok biztos), akkor tud hasonló hatást gyakorlni Ruizra is,é s ha nem is üti ki, akkor is nagyon megverheti.<br>Ha lelassul, vagy a súlyfölösleg miatt nem tud végigszáguldozni 12 menetet, akkor van gond és a padlón fog kikötni.<br><br>Nagyon húzós meccs lesz és mindkenképpen Jones-nak van több vesztenivalója, rajta van a nagyobb nyomás.  De én eddig stabil egyéniségnek tartottam, szóval rá tippelek. Vagy egy korai KO (ha minden képességét bedobva szétbombázza Ruiz védekezését és leküldi), vagy egy nagyon pontos, hibátlan bunyóval történő pontozás.<br>Itt Jones-nak száz százalékot kell nyújtania. Nem lehet rossz napja, mint pl. Harding ellen, tökéletes formaidőzítés - és lássuk be, szerencs is kell. Én neki drukkolok, mert nem csípem Ruiz bunyóját (bár azt hiszem, ezzel nem vagyok egyedül  :) ).<br><br>Pal!<br><br>Az igaz, hogy Gomez bénázott Ken Murphy ellen, de ennek nem csak az volt az oka, hogy rossz formában volt, hanem az ellenfél stílusa is. Gondolj például az Al Cole elleni Gomez-re. Ég és föld!
BUTTON_POST_REPLY