"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Minden, ami profiboksz!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: WNB »

Háttéranyag a Vitalij/Kohl/WBC/Burstein vitához (összefoglaló):<br><br>>> http://www.fightnews.com/shaffer278.htm <<
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Adam: Magyarul? Esetleg angolul? Legalabb a lenyeget?<br>Koszi:<br>Bandi
bandi
-----------------
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Csepi,<br><br>A magyar hireket nem olvastam, mert szerintem a leghitelesebb magyar hirek itt hangzanak el a formon!<br><br>Abban tenyleg igazad van hogy olyan hir meg nem latott napvilagot hogy a Klicsko  tesverek elszerzodnek az UBP-tol. Ha ez megtortenik, akkor eloszor valoszinuleg Nemetorszagban fogjak ezt kozolni.....<br><br>Szemelyes velemenyem hogy mindket Klicsko jobban jar ha USAban boxol a tovabbiakban, kemeny ellenfelek ellen. <br><br>udv.<br><br>Alberto
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Alberto_11 link=board=profiboksz;num=1046637396;start=0#0 date=03/03/03 ť 22:33:53]Csepi,<br><br>amit irtam nem mas mint amit egy nemet napilapban olvastam. A cikk egy az egyben az interneten is olvashato a www.sport1.de alatt, ra kell kattintani a boxen -re. <br><br>A masodik resze egy ismerosomtol szarmazik, aki szerintem tobbet tud nalunk.... <br><br>Egy biztos: hivatalosan semmilyen bejelentes nem tortent...<br><br>udv.<br><br>Alberto<br>[/quote]<br>Szia Alberto<br>Nem a te híreiddel van bajom, mert az megalapozottnak látszik.<br>Amit nem értek, hogy miért kell közölni olyan híreket, melynek semmi alapja nincs. Ezért írtam a hasonlatot, a két szenzációhajhász napilapunkkal kapcsolatban, ahol nyugodt szívvel közölnek mindenféle kacsát, csak hogy "érdekessé" tegyék az újságot.<br>Itt a fórumon, olyan dolgok voltak tényként leírva, amiről, a te írásod alapján, Németországban nem is tudnak.<br>Megmondom őszintén, nekem nem tetszik ez a "Gyártsunk szenzációt, hogy legyen miről beszélnünk!" elmélet.<br>Utána csak annyit kell hozzáfűzni, "Téves volt a forrás!"<br>Nekem jobban tetszik, ha komoly dolgokról beszélgetünk!<br>Üdvözlettel: Csepi.<br>
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=Pisti link=board=profiboksz;num=1046637396;start=0#0 date=03/03/03 ť 22:42:50]A hir igaz....Szombat éjjel hivott Vitya Vegasból és mesélte hogy milyen szép az új kégli....[/quote]<br><br>És Vova?
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: Pisti »

A hir igaz....Szombat éjjel hivott Vitya Vegasból és mesélte hogy milyen szép az új kégli....
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Csepi,<br><br>Lewis valoan nem kerulgette eddig az ellenfeleket, de szerintem a visszavonulas gondolataval foglakozik es egy utolso nagyot akar aratni mielott visszavonul. Majnem egy eve nem boxolt, meghozza azert mert nem volt megfelelo penz benne. Egy utolso mecset meg bavallalna Tyson ellen mert abban sok penz van. Ketsegtelen hogy Vitya ellen nem kereshetne olyan sokat, ezert nem akar boxolni, es termeszetesen nem azert mert fel. <br><br><br>A.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Csepi,<br><br>amit irtam nem mas mint amit egy nemet napilapban olvastam. A cikk egy az egyben az interneten is olvashato a www.sport1.de alatt, ra kell kattintani a boxen -re. <br><br>A masodik resze egy ismerosomtol szarmazik, aki szerintem tobbet tud nalunk.... <br><br>Egy biztos: hivatalosan semmilyen bejelentes nem tortent...<br><br>udv.<br><br>Alberto<br>
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: gallien »

kamu vagy sem, logikus lépés lenne lássuk be...<br>
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: Laslie »

[quote author=Alberto_11 link=board=profiboksz;num=1046637396;start=0#3 date=03/03/03 ť 16:53:34]Erdekes lenne tudni milyen szerzodes koti a klicsko testvereket az UBPhez...[/quote]<br><br>Éves
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: greg »

Minden esetre Vova karrierjének jót tenne, Vityáé viszont lehet, hogy hamarabb véget érne, mint az Uni-nál....
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Át ne vegyük, a két legelterjedtebb napilapunk stílusát.<br>Ne csináljunk szenzációt olyan hírekből, melynek a forrása kétes! Valaki hallani vél valamit, és egyből tényként kell közölni?<br>Az alá nem támasztott híreket a pletyka rovatba kéne írni, mert így komolytalan lesz a fórum!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Alberto_11 link=board=profiboksz;num=1046637396;start=0#1 date=03/03/03 ť 16:50:58]-A nemet napilaok, az internetes forumok nem szamolnak be arrol hogy Klicskoek szakitanak az UBP-vel. <br><br>-kiderult hogy Lennox Lewis nem irt ala semmilyen szerzodest a Vitya elleni mecsre, csupan az ugyvedje irt ala egy.... (annak a szerzodesnek a a tartalma ismeretlen)<br>-Herr Kohl megfeletkezett egy fontos szabalyrol a WBC-nel: WBC szabalyzata ertelmeben ha valaki No. 1, nem jelenti azt hogy o a kotelezo kihivo.  Allitolag a WBC sohasem mondta hogy Klicsko kotelezo kihivo lesz ha legyozi Donald Kacsat, sot Donald Kacsa benne sem volt az elso 10-ben a WBC nel. <br><br>Ezek utan az UBP pert inditott a WBC ellen. <br>Eredmeny: Vitaljnak meg kell merkoznie Holyfielddel ha hivatalosan is bajnok akar lenni. (Holy manager Don King)<br><br> [/quote]<br>Én már csak arra lennék kiváncsi, honnan jött a hamis információ!<br>Nekem egyből furcsa volt a hír, mivel Lewis nem híres arról, hogy kerülgetné az ellenfeleket.<br>Másnak nem tűnt fel az ellentmondás, csak nekem?
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Erdekes lenne tudni milyen szerzodes koti a klicsko testvereket az UBPhez...
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

-A nemet napilaok, az internetes forumok nem szamolnak be arrol hogy Klicskoek szakitanak az UBP-vel. Olyat olvastam en is hogy Amerikaban fognak boxolni. Az UBP Wowa-t mar boxoltatta USAban, lehetseges hogy csak arrol van szo hogy ezentul USAban boxolnak. <br><br>Az egyik napilapon olvastam egy erdekes cikket, amibol kiderult nehany dolog, nehany managelesi hiba a LL meccsel kapcsolatban:<br>-kiderult hogy Lennox Lewis nem irt ala semmilyen szerzodest a Vitya elleni mecsre, csupan az ugyvedje irt ala egy.... (annak a szerzodesnek a a tartalma ismeretlen)<br>-Herr Kohl megfeletkezett egy fontos szabalyrol a WBC-nel: WBC szabalyzata ertelmeben ha valaki No. 1, nem jelenti azt hogy o a kotelezo kihivo. Ezt a statuszt kulon kell kervenyezni. Amenniben a szervezet ezt elfgadja, onnantol kezdve X napon (180?) belul kell a bajnoknak kiallnia a kihivo ellen. Allitolag a WBC sohasem mondta hogy Klicsko kotelezo kihivo lesz ha legyozi Donald Kacsat, sot Donald Kacsa benne sem volt az elso 10-ben a WBC nel. <br><br>Ezek utan az UBP pert inditott a WBC ellen. <br>Eredmeny: Vitaljnak meg kell merkoznie Holyfielddel ha hivatalosan is bajnok akar lenni. (Holy manager Don King)<br><br>Informaciom szerint ( a szemely igen kozel all a tuzhoz), Vitya mar abbahagyta a nemetorszagi edzeseket, es igencsak ki volt borulva, amikor kiderult az UBP benazasa. Allitolag o maga is ugy tudta hogy LL decemberben alairta a szerzodest. Amikor DonKing Nemetorszagban jart, Kohl igencsak elzarkzott attol hogy Donkingg-el uzletet kosson a Klicskoek illetoen, amit Don King zogon vett es allitolag nem hajlando Kohl-al szoban allni. Ha az nezzuk hogy Donking kezben tartja a nehezsuly elitjenek a felet akkor Klicskoek el vannak asva. <br><br>Szerintem hamarosan valami tortenni fog....<br><br>A lepes logikus lenne, miert boxolnanak nemetorszagban masodosztayu ellenfelek ellen tobb szazezer euroert maikor, tart karokkal varjak oket az USAban ahol millio dolarokat kaphatnanak a elso osztaly ellen....
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: Laslie »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1046637396;start=0#0 date=03/03/03 ť 06:25:25]Sasi<br><br>Sajnos forrás megjelölése nélkül a megerősítésed annyit ér mintha hozzá se szóltál volna.[/quote]<br><br>TUTI a forrás
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

"Disszidálnak" a Klicsko testvérek

Hozzászólás Szerző: edge »

Sasi<br><br>Sajnos forrás megjelölése nélkül a megerõsítésed annyit ér mintha hozzá se szóltál volna.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY