Bokszolók magánélete

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Bokszolók magánélete

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=adambalogh link=board=profiboksz;num=1044834661;start=0#2 date=02/10/03 ť 21:06:06]Nem is tudom Uraim, van szükség egy ilyen topicra?<br><br>Bár, aki a nyilvánosság elött szerepel, annak elöbb-utóbb úgyis kifecsegik a magánéletét.<br>Tudja mivel jár az ismertség.<br><br>Na jó néhány érdekesség:<br><br>Sinan Samil Sam foglalkozása: postagalambtenyésztö![/quote]<br><br>(Ádám, tetszett ahogy rövid [ön]győzködés után végül azért beadtad a derekad... ;D)<br><br>A boksztörténet ismer már valakit a vizen túl, aki szintén a Racing Homer fajta tenyésztésében szerzett múlhatatlan érdemeket (igaz, nem mesteremberi indíttatásból)...és a felütéseket is előszeretettel alkalmazta. ;D Lehet, hogy Samil Sam egy még csiszolatlan gyémánt?! ;)<br>
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Bokszolók magánélete

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=adambalogh link=board=profiboksz;num=1044834661;start=0#0 date=02/10/03 ť 21:06:06]<br><br>Az elsö gyermek (kislány) apja Juan Carlos Gomez, az ifjú ara ugyanis Fritz Sdunek lánya.<br><br>[/quote]<br><br>A Vlad.Klicsko vs Jefferson derbi után Vlagyimirt behívták egy német showműsorba 25.születésnapja,és a győzelme alkalmából.Többször is mutatták,a közönség soraiban ült Sdunek,mellette a lánya,ölében a kis tejcsokival ;)
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Bokszolók magánélete

Hozzászólás Szerző: ppal »

Miért vagyok én kommersz?  :) :)
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Bokszolók magánélete

Hozzászólás Szerző: paja »

Hát mindenesetre elég valószínű hogy Golota mocskos mélyütései vannak a megromlott házasság mögött. :D<br><br>Az imént szedtem le a kazaa-val Roy Jones néhány számát...<br>Bokszolónak a legnagyobb, de énekesnek elég kommersz a pali. Se hang, se ritmus, semmi. :)
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Bokszolók magánélete

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Sokszor semmit nem tudni egy bokszoló előéletéről,honnan jött,mi volt,illetve hogyan él a ringen kívül...?<br>Vagy miután abbahagyja a boxot,mihez kezd a civil életben.<br>Tegnap bemutatták a KOTV-ben Riddick Bowe-t...<br>Hát ha nem mondják a nevét,nem ismerem meg ???<br>Legalább 150kiló,hosszú a haja. :D<br>Példás apaként,jó férjként élt házasságban aktív  korában,most meg űzi a családját.Mi lett vele hogy ennyire megromlott a házassága?Golota impotensé tette? ;D
BUTTON_POST_REPLY