Egyes bokszolók gyenge pontjai

Minden, ami profiboksz!
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Én azt hiszem hogy csak a Tyson bunyóján felnövő bokszrajongók fanyalognak Lewist elnézve ???<br>Nehézsúlytól sok mást nem lehet várni szerintem mert aki nem defenzív az nem igazán juthat Lewisi magasságokba! ;)Tyson az egyetlen akinek nem éppen  volt erős oldala a védekezés,mégis bajnok lett.Én régebben azt hittem hogy majd Tua a hasonló stílus,alkat miatt majd "kis Tyson" lesz de rá kellett jönni hogy soha nem lesz akkora klasszis.... :'(<br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Nagypapi<br><br><br>Slow lényegében jól összefoglalta (2. 3. pont  ;D )<br><br>Azt szerintem senki nem vitatja, hogy Lewis nagy bunyós, aki megérdemli az elismerést. Szeretni talán azért nem szeretik igazán, mert alapvetően defenzív bunyós, néha túlságosan is az. <br><br>Lewis hibájaként még azt is fel szokták róni, hogy jó egyenesekkel dolgozó bunyósokkal szenvedni szokot (Vova?)
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=Slow link=board=profiboksz;num=1036763633;start=0#0 date=01/23/03 ť 21:52:24]<br><br>+szerintem a mai mezőnyben (talán)egyedül Vova verné ha összekerülnének. Az ukrán villámgyors jobbosaira nem hiszem hogy fog találni ellenszert, nem bokszolt hasonlóval Lewis. Igaz Klitschko sem... ;)[/quote]<br><br>Igaz amit mondasz,ha Vova addig még bizonyít egy jó ellenféllel,akkor ez igazán nagy,csak Tyson-Lewishoz hasonló volumenű,hatalmas tömegeket vonzó óriási csata lesz.Reméljük nem csak addig fog tartani.A legjobban egy szoros küzdelmet hozó,de olyan 11-12.menet magasságában egy kiütéssel,vagy TKO-val végződő gyözelemnek örülnék... :P<br>(persze nem Univerzum-szerű Darius vs Hall TKO-nak >:()<br>Lewisnak gyenge pontja lehet mostmár az előrehaladott kora,vagyis kondícionális problémái,Vovának pedig még mindig a technika,védekezés,és lábmunka területén lenne mit csiszolni  :-/
Slow

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Slow »

Lewis gyenge pontjai:<br><br>1. a fiúk  ;D<br>2. középszerû ütésállóság<br>3. ha motiválatlan szeret lazáskodni<br><br>+szerintem a mai mezõnyben (talán)egyedül Vova verné ha összekerülnének. Az ukrán villámgyors jobbosaira nem hiszem hogy fog találni ellenszert, nem bokszolt hasonlóval Lewis. Igaz Klitschko sem... ;)
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Hi,<br><br>Edgegod kérdései engem is érdekelnek. (Pontosítok: a kérdéseire érkező válaszok érdekel(né)nek.)<br><br>Viszont. Feltűnt nekem, hogy e fórum sok tagja (akinek a hozzáértését nem vitatom) nem szereti Lennox Lewist.<br>Az egy korrekt érv ellene, hogy unalmas (szerintem mondjuk nem az), de kíváncsi lennék, hogy szerintetek miért rossz, és hogy miért nem tartjátok egyáltalán nagy bajnoknak.<br>Szerintem borzalmasan képzett, a védekezés mestere, és ha kell, agresszív is (pikk-pakk ki tud végezni mindenféle pofákat - Rahmant, Grantet, Golotát, stb). Ezenkívül tökéletes az alkata a súlycsoportjához. Szerintem jelenleg csak egy jó formában levő Holyfield tudná megizzasztani. 8)<br>Nektek mi bajotok vele? Mik a gyengéi?<br>(Megjegyzés: hardcore Lewis-fan vagyok. Kérlek, a fentebbi értékelést ennek tudjátok be.;))<br><br>Nagypapi
Öregember nem gyorsvonat.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: edge »

Kérdések mindenkihez:<br><br>Vernon Forrestet eredményei - különösen a Mosley elleniek - ellenére sem igazán tartják nyilván a legjobbak között. Mintha a p4p listákon is csak kényszerbõl szerepelne, mert Mosley mögött ugye nem tanyázhat. Miért van ez? Ennyire verhetõnek tartják? Mik a hibái?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: menyus »

A Gatti vs. Ward 2-t nem látta senki???<br>csakmer' nagyon nagy körülötte a csend...
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: kozi »

De La Hoya vs. Vargas<br>Austin vs. Vargas
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Nalam Gatti-Ward l es Dorin-Balbi l.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Sajnos az Austin és a Bojado meccset nem láttam  :'(<br>Szerintem a Freitas-Casamayor is nagyon jó volt! Remélem lesz is visszavágó!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Doppingboy<br><br>Nem tudom most hirtelen mi volt az év meccse. Volt néhány jó kis meccs a 2002-es évben. Néhány példa:<br>Shane Mosley vs Vernon Forrest I.<br>Oscar De La Hoya vs Fernando Vargas<br>Miguel Barrera vs Roberto Leyva<br>Tim Austin vs Ricardo Vargas<br>Leo Dorin vs Raul Balbi II.<br>Arturo Gatti vs Mickey Ward I.<br>Panchito Bojado vs Juan Carlos Rubio<br>Erik Morales vs Paulie Ayala<br><br>Szóval nehéz eldönteni, de a Gatti meccsnél szerintem az Oscar, az Austin és a Barrera meccs is jobban tetszett.<br><br>Én elsősorban nem arra gondoltam (még ha azt is írtam volna), hogy nem lenne jogos odaadni a Gattiéknak az év meccsét, de az évtized meccsétől nagyon távol áll. Ennél még a Gatti vs Robinson I. is bőven jobb volt véleményem szerint.
"Mindenki a napra tör..."
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Hollywood!<br><br>Szerinted mi volt az év meccse?<br><br>Persze lehet, hogy ezt holnap ilyenkor kéne megkérdeznem :)
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Fontos lenne eldönteni, hogy milyen szempontból nézzük.<br>1. Ütésszámot tekintve, mindenképp az elsők között van. <br>2. Látványosság szempontjából is a legjobb meccsek közé sorolható.<br>3. Hirtelen fordulat jó néhány volt, még meneteken belül is. Szerintem ez az, ami megfogta a nézőket. Ha a védekezésre jobban figyeltek volna, itt inkább Gattira gondolok, akkor nem lett volna ilyen látványos közönség meccs.. Mindenesetre engem nagyon megfogott.<br>Egyébként nagyon jó példa ez a két versenyző arra, hogy nem csak a veretleneket lehet eladni a nézőknek.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem a Gatti vs Ward messze nem volt az évtized meccse, sőt szerintem még az év meccse sem. Tetszett, mert jó kis hirigelés volt, de azért én is láttam már jobbat. A Morales vs Barrera, a Barrera vs McKinney, Tapia vs Ayala I, Oscar vs Quartey simán jobb volt ha csak hirtelen kell felsorolnom jó meccseket.
"Mindenki a napra tör..."
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Beny »

Ha az az ütészuhatag, amit egymásra mértek párosulna egy kis személyes ellentéttel (Mosley-Forest, Barrera-Morales) akkor ez még élvezetesebbé tenné. Nekem a zárójelben említettek ezért vannak előrébb.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Megmondom oszinten en nem voltam annyira elajulva az elso mecstol. Azonkivul hogy utottek egymast, nem lattam taktikat, nem lattam ravaszsagot. En jobban elvezem azokat mecseket ahol taktika&technika otvozi egymast. <br><br>Nekem ugy tunik Gatti iskolazotabb, ha lesz taktikaja is, akkor szerintem nyerni fog, pontozassal (Ward-ot szinte lehetetlen kiutni)<br><br>
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: donvito »

coccodee, menyus, Beny!<br><br>Hogy mennyire igazatok van ...  ;D <br><br>"I wish I didn't stand in front of him the way I did," Gatti said yesterday at a news conference to promote Saturday's 140-pound rematch in Atlantic City. "Sometimes the warrior comes out in me and wants to stay there and trade punches. I don't know why I do that."<br><br>A többi a Sajtószemle NAM-ban.<br><br>vito
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: Beny »

Kiváncsi vagyok a Ward-Gatti 2re. Újranézve a meccset, abszolút döntetlenre hoznám. Elöször, amikor láttam Wardnak adtam volna, de az elején Gatti nagyon sok pontott gyűjtött, szerintem csak a Hall of <br>Fame miatt adták oda Ward-nak. A visszavágóra még keményebben  fognak készülni, úgyhogy tuti nagy csata lesz, feltéve ha  Gatti nem csak elhajlással védekezik, hanem lezár is egyszer kétszer, eltáncol, kicsit huzza az időt és persze beosztja az erejét. Megfigyeltem, hogy a menetek elejét nagyon megnyomja annyira, hogy a végére már alig van ereje. Egyszerűen nem taktikázik, mintha fel sem fogná, hogy miért megy a csata. Csak önmagáért  bunyózik, élvezi ,amit csinál. Persze nem arra gondolok ,hogy eszetlenül megy előre, de vannak buta dolgai,nem??
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: menyus »

Nekem is szemet szúrt már, hogy Gatti nem tud/nem szeret taktikázni, pedig szerintem technikailag magasan képzett bunyós és ehhez jön még a pontosság, ütőerő, áll stb., marha jó figura! Csakhát sokszor elmegy az esze, és inkább leáll verekedni...<br>Viszont a visszavágón szerintem verni Ward-ot!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Egyes bokszolók gyenge pontjai

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Hello,<br>  Ebben a topicban irom:nezem mostanaban Gatti meccseit es azt veszem eszre hogy amikor nagy folenyben kerul kihagy valahogy az agya,mert nagy folenyben van es egyszerre 4-5 kemeny pofont kap,addig ameddig "fel kel".Ez tortent Ward-al is az 5 es 8 menetben es Millett ellen is a masodikban,de mas meccsen is!Szerintem ez igen is egy gyenge pont.
BUTTON_POST_REPLY