Barrera Vs Tapia

Minden, ami profiboksz!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Doppingboy<br><br>Soto azért ütötte le tapiát mert rálépett a lábára és nem tudott ellépni és elveszítette az egyensúlyát (ejnye bejnye nem olvasod a beharangozót :o) úghogy ezt akár nem is vegyük leütésnek. Utána viszont annyira ideges lett, hogy kiütötte azt a fickót akit még előtte soha senki sem, pedig bokszolt egy-két komolyabb ütővel (Pl. Hamed).<br><br>Szerintem a Tapia vs Medina nem volt egy egetverően nagy meccs, de az igaz, hogy Johnny általában nagyon jó meccseket csinál (Ayala I-II., Gomes és még sorolhatnám).<br><br>Morales és Ayala inkább hajlamos uncsi meccset csinálni mint ők. Ha jól tudom egyébként az RTl felvételről adja másnap este, de ez nem 100% még.
"Mindenki a napra tör..."
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Én egy jó szoros meccset szeretnék látni!Mivel mindkét bunyóst nagyon kedvelem, olyan bunyót szeretnék, amellyel a vesztesnek sem kell szégyenkeznie,hanem megerősödve kerül ki(lásd Ward-Gatti, Morales-MAB I.).Egyébként Barrera mostanában tényleg kontrabunyót csinál, kisebb-nagyobb sikerrel (MoralesII.ill Hamed), de meglátjátok, hogy  erre a mecsre feladja ezt. Tiszteli és szereti Tapiát, úgyhogy szerintem semmi sem menthet meg minket egy jó kis hirigeléstől.  Mit Szólnátok mondjuk egy D12-höz fejenként két-két padlózással ;).<br>A Morles-Ayala  meccshez a topic megindításáig annyit, hogy a Barrera visszavágót kivéve nekem a legutóbbi meccsein úgy tünt, mintha fizikai hátrányba lenne ellenfeleivel szemben. Ebből a szempontból Ayala jó választás!Egyébkét most láttam a neten, hogy Morales irgalmatlan favorit, ha jól emlékszem 380 pénzel kell fogadni rá, ha 100-at nyerni akarsz.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Hali!<br><br>A Barrera meccs látványossága szerintem azért biztos, mert Tapia bunyózni fog. Én Tapia-tól még nem láttam rossz meccset. Neki is drukkolok.<br><br>Ennek ellenére úgy gondolom, hogy Barrera fog győzni. Emlékezzetek csak vissza, hogy Soto is leütötte Tapia-t, akkor erre Barrera is képes.  :'(<br><br>A Morales vs. Ayala pedig szintén látványos lesz. Itt mind a két bunyósnak előre kell mozognia, egymással szembe, mert ha Morales bedobja a Chi ill. Espadas ellen látott hátramozgást, akkor Ayala elveri (mint Adams-t is elverte). Itt amolyan mexikói küzdelmet remélek (élőben az RTL Klubon  ;D)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Golyo<br><br>Szerintem a Barrera meccs minősége nagyban függ attól, hogy Barrera mennyire akar taktikázni. Ha bevállalós lesz még talán ki is ütheti Tapiát, hiába van kőből a feje. Én egy nagy adok kapokra számítok, hatalmas iramban.<br><br>A Morales vs Ayala szerintem nem lesz annyira jó mint amire sokan számítanak (ne legyen igazam).
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ez egy olyan párosítás, ami akár az év meccse is lehet. Szerintem a Morales vs Ayala-val ezek fognak versenyezni ezért a címért, perszer ehhez Gatti és Ward uraknak is lesz némi hozzászólnivalója...  ;)<br><br>A papírforma szerint Barrera WP, hiszen erősebb, nagyobb, valószínűleg jobb formában is van. Viszont Tapia nagyon megnehezítheti a dolgát. Barrera az utóbbi időben átment klasszikus kontrabunyósba, de ez a stílus Tapia ellen nem fog működni, mert ezzel az ellenfele malmára hajtaná a vizet. <br><br>Tapia a legutóbbi meccsén nagyon megszenvedett Medina ellen, de Medina egy óvatos, nyúlánk bunyós, akinek a stílusa abszolút nem emlékeztet Barrera bunyójára. Mellesleg megjegyzem, hogy a hasonló adottságokkal rendelkező Morales ellen Barrera is vért izzadt, ( mondhatnám kikapott), így a legutóbbi meccsükből nehéz lenne érdemleges következtetést levonni. Szerintem szoros pontozással Barrera győz, de szemem sem rebbenne, ha Tapia meglepetést okozna. SZerintem stílusát tekintve ez nem jó párosítás Barrera-nak. Már alig várom!
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: admin »

Hollywood elkészült e beharangozóval pár napja, aki még nem látta annak itt a link:<br>http://www.profiboksz.hu/genesis/behara ... html<br>de úgyis látta már mindenki  ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem ez a mérkőzés jobb lesz mint a Morales vs Ayala. Igazi adok-kapokra számítok, ahol szoros meccsen, de Barrera fog győzni. Úgy gondolom Tapia Medina elleni gyengébb teljesítménye ellenére most nagyon fel fogja magát szívni és megszorongatja Marcot. Ha Barrera bevállalná a kőkemény hirigelést (ami az utóbbi időben távol áll tőle) akkor egy újabb Tapia vs Ayala vagy Morales vs Barrera I. meccset láthatunk. Már nagyon várom!
"Mindenki a napra tör..."
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: WNB »

(anyja neve)<br><br>"Hajra Tapia!" Ezt hivjak ugy, hogy biztonsagi jatek! ;D<br><br>A Medina elleni meccs egy szoros es (nekem) unalmas kuzdelem volt (nagyon szoros, megosztott es nem is annyira vitathatatlan pontozas) - ahol amugy Medina rengeteget utott (CompuBox record).<br><br>En MAB-nak (MABT-nak ;)) szurkolok.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Azert en "Hajra Tapia" -val en ovatosabb lennek!!!!! Ugye tudtatok hogy Barrera egyik beceneve "Tapia", ez a nadragjan is lathato!  :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nekem Tapia ezerszer szimpatikusabb és nagyon jó bunyós(egy őrült:)).<br><br>MAB jóval esélyesebb, de akkor is: Hajrá TAPIA!<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hamarosan elkészül a beharangozó a mérkőzésről. Valószínűleg már a hétvégén fennt lesz a profboksz.hu-n!
"Mindenki a napra tör..."
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Mago!<br><br>Hat kar hogy nem lattad, mert akkor mar ketelkednel is Tapiaban. nekem Tapia nem szimpatikus egyaltalan, szerintem Barerra nyerni fog, mert egyszeruen jobb bunyos.
Mango
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 17:57:49

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Mango »

Közelít ez a meccs is.<br>Papiron Barreranak kellene győzni, de szerintem nagyon jó Tapia is. Bár Medina elleni meccsét nem láttam , néhány régebbi meccsén nagyon tetszett.(Ayala , Famosito Gomez)<br>Mi a véleményetek?<br>
BUTTON_POST_REPLY