Barrera Vs Tapia

Minden, ami profiboksz!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: WNB »

Az interjút most nem én választottam ki (csak odalökték elém ;), nem lenne-e kedvem...) - de én sem tudtam volna jobban választani (pont azért, amit már írtatok).<br><br>A fordítás közben rájöttem, hogy én valójában egy látens Tapia-fan vagyok, úgyhogy most - mintegy 'coming out'-ként - megváltoztatom, amit korábban mondtam: Tapiának fogok szurkolni - még ha a tippjátékban esetleg Barrera WP-t teszek is.<br><br>(Isten pedig ma már szinte mindig meg szokta tartani a jó szokásaimat.)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kedves WNB,gratulalok!Isteni az interju;nem is emlekszem mikor olvastam ilyen szepet.Ez az interju a profiboksz-rol szol:2 igazi harcos,nagy tisztelet az ellenfel irant,vegtelen elszantsag,semmi banto diskuralas.Egy szoban ezt igy kell csinalni!!
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Laslie »

WNB-nek köszönhetően végre olvashattam egy olyan meccs előtti interjút kép bunyóssal, akik tisztelik egymást, és nem az anyázában merül ki az összes mondandójuk. Időnként jó ilyet is olvasni. :)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Hali!<br><br>Coccodee, Hollywood<br><br>Morales szerintem Barrera ellen lehengerlő volt, csak azt  a mérkőzést arcpirító módon elcsalták. Hihetetlen, milyen teljesítményt nyújtott, nem hagyott kérdést afelől, hogy ki a jobb. <br>Most pedig ráadásul még bizonyítani is szeretne, szóval nagyon fel fog pörögni Ayala ellen (legalábbis remélem :) )<br><br>Ugyanezzel a módszerrel fogja elintézni Ayalát is. Kiütni nem hinném, hogy ki tudnák egymást, de jó meccset fognak csinálni, az biztos.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Aberto <br><br>Ayala padlózott már például Hugo Dianzo ellen is. Szerintem a Morales KO győzelem benne van a pakliban, még akkor is ha Ayala nagyon strapabíró fickó és a mexikói mostanában nem nagyon ütött ki senkit. Az Ayala ko-n kívül minden kimetelt el tudok végül is képzelni, de szerintem Ayala fog nyerni.:)
"Mindenki a napra tör..."
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Arra viszont van esely, hogy Morales kiusse Ayalat! nem? -de ez mar masik topic lenne...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Coccoddee<br><br>Ayla biztosan nem üti ki Moralest. A mexikói feje kőből van, Aylaa pedig nem egy nagy bombázó típus.
"Mindenki a napra tör..."
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Nemet klubboktol ne varj ilyet soha!!!!!! <br><br>Morales szerintem most osszeszedi magat, szerintem kipotozza Ayala-t.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: coccodee »

MABvs.Tapia<br>   <br>  Nagy merkozes lesz szerintem.Igaz hogy Tapia az egesz meccset kemeny tempoban fogja ledolgozni,de MAB nagyon kepzett bokszolo es nagyob tudasaval ki fogja pontozni.<br>MAB-WP<br><br>Morales vs. Ayala<br><br>  Egy ujabb nagy meccs.Lattam Morales utolso 2 meccset es eleg tompa volt,de tuti hogy erre a talalkozora minden tudasat bele fogja adni.Ayala rendkivul jo,nagyon elszant,es ugy latom biztos a dolgaban.<br>Ayala WI<br><br>    Mikor fogunk latni egy nemet klub-tol egy ilyet:a nagy ellenfelel valo kiallas tobbet er mint egy WBO ov megvedese egy hurka ellen.<br><br><br>
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Zoli,<br><br>tudod baratok kozott sokkal tobbmindent enged meg az ember... kesztyuzesnel pedig a baratsag mereszseget is ad...<br><br>Egyebken en nagyon nem szeretem Tapiat, Bareerra a Hamed-mecs utan pedig nagyon szimpatikus volt nekem. Szoval hajra Barerra!!!!<br><br>Szerintem Barerra nyer pontozassal.<br><br>A nagy meglepetes pedi az lenne (szerintem) ha Tapia kiutne Barerrat.<br>
Zoli
Újonc
HozzászólásokCOLON 33
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:18:52

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Albert,<br><br>En sokat kesztyuztem az egyik jo baratommal,de valahogy en sohasem utottem meg igazabol.Lehet,hogy ebben az is kozrejatszott,hogy az illeto masfel fejjel alacsonyabb nallam... :D<br>(alltalaban a szart is kiverte belolem ???)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Zoli!<br><br>Amikor boxoltam a kovetkezot vettem eszre:<br><br> "legjobb-legverekedosebb mecseket  legjobb baratok " csinaljak, utanna mintha misem tortent volna tovabbra is baratok maradnak.
Zoli
Újonc
HozzászólásokCOLON 33
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:18:52

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Megvalami!<br><br>Ha jol emlekszem akkor nemis olyan regen Tapia ongyilkossagikiserletet kovetett el otthonaban!!! ??? ???<br><br>Ezt azt hiszem,hogy a Fightnews-on olvastam 3-4 honapja...
Zoli
Újonc
HozzászólásokCOLON 33
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:18:52

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Udv Urak<br><br>En Tapianak fogok szurkolni,bar MAB-ot is kedvelem.<br>Volt szerencsem az iden eloben latni Tapiat (Chacon-Polo),az 'urge' teljesen orult.<br> ;D<br><br>En arra lennek kivancsi,hogy mennyire fog szerepet jatszani az a tenyezo,hogy ok tulajdonkeppen egymas legjobb baratjai.<br>En nem lennek kepes a legjobb baratomat kajakra megutni,kart tenni benne,akarmilyen profi is legyen a mentalitasom.Nagyon erdekes lesz...<br><br>Szerintetek?<br><br>zoli
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ami a Morales vs Ayala meccset illeti szerintem Ayala meglepi a mexikóit és pontozással nyerni fog. Morales nekem mostanában nem tetszik annyira (mondjuk soha nem tartozott a kedvenceim közé). Kispehelysúlyban szerintem jobban bunyózott. Espadas, Chi és Barrera ellen sem volt az igazi. Az atütőerő hiányzott belőle.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: kozi »

Morales vs Ayala<br><br>Szerintem végig fog menni és egy nagyon akciódús, hirigelös meccs lesz, rettenetesen szoros pontozással. Ezek a sráccok nem fognak tapogatózni. <br>Nem is tudom kinek drukkoljak:)<br><br>Üdv<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Szerintem a Morales vs Ayala meccs óriási lesz! Azért gondolom ezt, mert Ayala álla acélból van és azzal nyeri a meccseket, hogy minden menetet iszonyatos tempóban zakatolva végigüt. Ő szeret ütőtávon belül lenni, mert a "kettőt kapni, egyet adni" elvet vallja. Morales pedig szintén brahis, belemenős bunyós, aki ugyan tud technikásan bokszolni, de nem igazán szeret. Morales -ellentétben Ayalaval- nem hajtja végig, hanem egy viszonylag állandó ritmusból pörög fel néha. Ő alapvetően külharcos, de inkább előre mozog. Két ilyen stílusú, elsődlegesen offenzív beállítottságú bunyós csatájából biztos, hogy szenzációs meccs lesz.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: kozi »

Doppingboy,<br><br>Az , hogy "Soto le tudta ütni Tapiát akkor MAB miért ne tudná" szerencsére a bokszban nem igy müködik(de rossz lenne ha igy lenne). Ennyi erövel ha Valenzuela és Campanella is le tudta ütni De La Hoyát akkor Trinidad miért ne tudná(hát nem tudta).<br><br>Én Tapiát a kisebb súlyok legnagyobb szivü bunyósának tartom és remélem, hogy felboritja Barrerát.  Nem sok rá az esély de nagyon bizom benne.<br>A tippem most : Tapia WI (ez inkább csak amolyan kivánság)<br><br>Üdv<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY