Barrera Vs Tapia

Minden, ami profiboksz!
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Barrera szerintem jelen pillanatban a pehelysúly királya! De azért Moralesről sem szabad megfeledkezni! Ők ketten a súlycsoport gigászai!<br>Nem tudjátok Barrera mikor boxol, és kivel legközelebb? ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Tapia akkor nyujtotta ki a nyelvet amikor nehany utest bekapott...mondom hogy beton feje van. <br>
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Tenyleg jo kis mecs volt, Barerra nagyon nagyon eretten vegig koncentralva jol bunyozott. Tapiatol en kicsit tobbet vartam.... bar azt el kell ismernunk hogy betonbol van a feje.<br><br>Az elomekozes nagyon tettszett, Ricardo Wiliams szerintem nagyon jo bunyos szep jovo elott all. Olimpiai ezustermes volt (ha jol tudom)
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Laja »

Helyszíni tudósítónk készített pár képet  ;D<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Et akkor készült mikor Barrera bevitt véletlenül egyet öv alá (mondjuk kikockáztam és szerintem az egy szabályos gyomorütés volt, de Tapia máshogy látta  :D
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Laja »

Tényleg egész jó kis mérkőzés volt.<br><br>Szerintem Barrera most nagyon ott van a TOP-on. Megnézném mondjuk Ayala vagy Bones Adams ellen is azért. Ők szerintem több gondot okoznának neki, mint Tapia.<br><br>Tapia tényleg jó fej kár, hogy megöregedett .A szünetben mutatták Tysont a nézők között ő is Tapia-nak szurkolt   ;D<br><br>Még Tua is feltűnt a szünetben. <br><br>A 3-ik menetben volt egy mulatságos jelenet : Tapia kapott egyet öv alá, de a bíró nem szólt érte, erre a maga kezébe vette a dolgokat és elindított pár ütést öv alá amin Barrera meg is lepődött kicsit  :D Meg volt még pár mulatságos momentum a mérkőzésen. Azért ez nem volt akkora küzdelem.  Akét bokszoló között akkora volt a különbség, hogy Tapia nem nagyon tudta megszorongatni Barrera-t.<br><br>Egy Tapia vs Hamedet még megnéznék azért (nem lenne az se unalmas meccs és ott több esélye lenne Tapia-nak )<br><br>Barrera az első számú  pehelysúlyú, kiváncsi vagyok hogyan tovább, ki lesz a következő ellenfele...
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Hein »

Gratuláljunk Barrerának. Nagy bajnok, cím nélkül.<br><br>(De megnézném már a meccset... :'()
Hein
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Lehet, hogy a meccs után nem mezt, hanem nadrágot cseréltek:-)
"Mindenki a napra tör..."
zeta
Újonc
HozzászólásokCOLON 6
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:21:39
CONTACTCOLON

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: zeta »

a legkozelebbi hozzaszolo majd azt allitja, hogy Barrera ereiben is magyar ver  folyik mert a nadragjan a táp meg a pia szavak szerepelnek...:)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: edge »

Dehogyis.. csak elcserélték a nadrágot..  ;D
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: TKO »

Laslie: <br>Igen, mert állítólag Barrera nagy Tapia fan... ;D :D
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Jól látom, hogy Barrera ővén Tapia felirat van?<br>
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Ma reggel neztem a meccset mert egy baratom felvette nekem.Hat k*va jo meccs volt,a 2002-es egyik legjobb meccse.En ugy tippelten itt hogy Barrera WP(az is lett) de ahogy teltek a menetek egyre inkabb Tapia-nak szurkoltam!Egy gigaszi kuzdelemben kikapott, meg hozza folenyesen,de mekkora szive van ennek az embernek AZ NEM IGAZ!Teljes odaadassal ,vegig ugy kuzdotte a meccset mintha az elete fuggot volna az eredmenyen.Ritka ez a mai boksz vilagban.Nem sikerult neki de nem kell szegyenkezni az biztos!Barrera nagyon jo formaban volt es meg mutatta a vilagnak hogy O a legjobb pehelysulyu.Csak azert nem "undisputed champ" mert a barom menedzserek,szervezok stb. nem hagytak!!!!!!
zeta
Újonc
HozzászólásokCOLON 6
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:21:39
CONTACTCOLON

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: zeta »

118-110, 118-110, 116-112 Barrera javara...nekem mindket bokszolo kedvencem (talan Barrera egy kicsit jobban a henceg miatt :)), de ha a palyafutasuk ivet tekintem, akkor egyertelmuen Barreranak allt  a zaszlo...szeretnem mar tolteni a megfelelo helyrol a meccset...:)
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Sajnos nem sikerult Tapianak. :(
csexo
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 22:52:12

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: csexo »

Koszi WNB es Adamnak a jol sikerult cikkekert. Tapia az a bunyos, akit amennyire nem kedveltem a mikor elosszor lattam (Ayala elleni elso meccs lokdosodese), annyira kedvelem most. Leteleme a ring, kommunikacioja a kozonseggel meccs kozben fergeteges.<br>Barrera elleni meccsen neki szurkolok es ra is voksolok.<br>Most ugyan az altalanos velemeny szerint Barrera toretlenul menetel, de kivancsi vagyok, milyen erzesei voltak valojaban a Morales meccs utan. Nem latszott rajta az oszinte hit, hogy tenyleg o nyerte a meccset. Meccs kozben sokat hatralt, s bar nevezhetjuk kontraboxnak, szerintem nem volt meggyozo. Meccs kozben Morales neha figurazta -gondolok itt a harmadik menetben egy apro jelenetre, mikor felszegen osszehuzza magat egy Morales ijesztes utan, erre Morales leutanozza a mozdulatot es meg volt nehany mas eset. Szoval tenyleg kerdeses szamomra , elmult-e a rossz szajiz es mennyire lesz jo passzban ezen az esten.<br>En egyertelmuen az varom , hogy Tapia kipontozza ot.<br>
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Lehet tudni, hogy milyen címért mérkőznek?<br>Nem mintha lényeges lenne, de lehet öv nélkül 12 menetet bunyózni?
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Hein »

Ádám<br><br>Gratula.<br><br>Tapiát eddig is bírtam, de mostmár kisebbfajta csodálatot érzek iránta. Hihetetlen figura.<br><br>Ettől függetlenül szerintem Barrera nagy falat lesz neki. De szerintem ezzel mindenki így van.
Hein
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Barrera Vs Tapia

Hozzászólás Szerző: Laja »

Kedves Ádám ! Szíves és utólagos engedelmeddel a topic-os írásodat kiemelném és a megfelelő helyre - ahová egy ilyen írás való - a portrékhoz betenném.<br><br>Tapia tényleg érdemes rá, hogy a portréknál megemlékezzünk a munkásságáról.<br><br>Üdvözlettel :<br><br>Lajos
BUTTON_POST_REPLY