Silva vs. Jackson 2

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Silva vs. Jackson 2

Hozzászólás Szerző: supras »

Az jó mert mártöbb mint egy éve volt a meccs ::) ;)
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Re: Silva vs. Jackson 2

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Én Silvára tippelek, de Rampage győzelmét várom, őt nagyon bírom.
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Silva vs. Jackson 2

Hozzászólás Szerző: Sama »

Rigor azert Silva Yoshida ellen megmutatta, hogy a foldon is igen jo, nem csak utni tud...<br>
If you don´t want pain
You don´t understand
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Silva vs. Jackson 2

Hozzászólás Szerző: supras »

Hamarosan eljön az igazság napja!<br><br>Én szeretem a földön az ütést! Gondolom neked nem tetszett a Kharitonov-Schilt bár mondjuk az mér tényleg rossz volt nézni ;)
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Silva vs. Jackson 2

Hozzászólás Szerző: MadNed »

[quote author=Rigor link=board=MMA_forumok;num=1092727509;start=0#2 date=08/20/04 ť 00:05:33]Én szeretem Silva-t, de már nagyon szívesen látnám jó sokat a földön :) - lehet hogy mert én az állóharc kedvelő vs földharc kedvelő meccseknél mindig a földharcosnak szurkolok:)[/quote]<br><br>Rigor ezzel en is így vagyok! Bar Szeretem Silvat, ugyhogy nem szeretnem, hogy kikapjon, de en is a foldharcot reszesitem elonyben<br>(Kiveve, ha valaki a foldon uti szet az ellenfelet.)<br>Amugy azon szoktam a legjobbat rohogni, amikor kimondjak valakirol, hogy thay box-os, vagy valami k-1 hez szokott emberke, es a vegen nyer valami folytassal.<br> :P
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: Silva vs. Jackson 2

Hozzászólás Szerző: kisede »

Szerintem Rampage agresszivitása nem elég ahhoz, hogy győzni tudjon Silva ellen. Ráadásul Silva nem a földharcot helyezi előnybe, (amit megértek, mivel thaibokszal kezdte a pályafutását) ami Rampagenek ugyancsak nem kedvez.<br><br>Emlékeztek a múltévi meccsükre, amikor Rampage elkezdett vigyorogni kb. 15-20 beevett térdes után (mielőtt leállította a bíró a versenyt)? Rampage nem azért vigyorgott, mert Silva nem tudta kiütni, hanem azért, mert tudta, hogy elvesztette a csatát. Szertintem ott abban a pillanatban elkezdte tisztelni Silvát, ami pedig nem olyan jó dolog egy visszavágóhoz.<br>Nehogy az történjen Rampaggel, mint Sakurabával, hogy Silva elveszi a "Warrior Spirit"-jét.
Rigor
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2004-07-11 18:26:26
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Silva vs. Jackson 2

Hozzászólás Szerző: Rigor »

Én szeretem Silva-t, de már nagyon szívesen látnám jó sokat a földön :) - lehet hogy mert én az állóharc kedvelő vs földharc kedvelő meccseknél mindig a földharcosnak szurkolok:)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Silva vs. Jackson 2

Hozzászólás Szerző: supras »

Hogy ti mennyire befásultak vagytok ::)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Silva vs. Jackson 2

Hozzászólás Szerző: supras »

Remélem sokan fogtok szavazni!<br><br>Láttuk Silva-t láttuk Jackson-t! Vették az akadályt sikeresen mind a ketten! Én Jacksonra szavazok mert kedvenc. Ahogy elnéztem most erősödött is igen sokat.
BUTTON_POST_REPLY