Holyfield vs. Byrd

Minden, ami profiboksz!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Szerintem Hallyfield meglepetést fog okozni. Nem a győzelme lepi majd meg az embereket, hanem a kirobbanó formája. Úgy érzem, hogy sokkal több bizonyítási vágy van benne, mint eddig bármikor. Ő már nem hibázhat. Nem lenne lehetősége újra bizonyítani.<br>A rutinját nem vesztette el az biztos. Felkészületlenül nem hiszem, hogy ringbe merne szállni. Hogy a kor mennyit vett ki belőle, azt majd meglátjuk. A nehézsúlyban van jónéhány példa, jóval korosabb bunyósok sikereire is. Persze legalább ennyi ellenpélda is van, de én akkor is bízom Hallyfieldben.<br>Byrd egyszer azt nyilatkozta, hogy kerülik őt a nagyok, és ekkor Evander neve is elhangzott. Hát én kiváncsi vagyok.<br>Én egyértelmű Hallyfield drukker vagyok, tehát remélem igazam lesz.
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: paja »

Most így a Tua meccs után én inkább Byrd-re!Holy már nagyon öreg,fénykorában Ruiz sem jelentett volna akadályt,dehát láthattuk hogy nem bírt vele...<br>Pontozásos Byrd győzelem,neki adom a meccset 60-40%ra!
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: donvito »

Repesve várom. <br><br>Személy szerint egy rendkívül „unalmas” meccsre számítok. <br>Ha Byrdnek fog állni a zászló, akkor Chris – ismerve Holy nem éppen szűzlányos taktikáit - nem nagyon fog közelre keveredni és megpróbál majd az ütőtávja határán öklözni. Ha Holy nem tudja elkapni és egyszer kétszer megszorítani, akkor azt hiszem ez végig is mehet 12 meneten át. <br>Ha Holy – főleg a legelején – megmogyorózza, lefejeli, könyökkel megpuhítja Byrd-ot, akkor bármi lehet. <br><br>Én Byrdre fogadnék egy csekély összeggel. Byrd WI  ;D<br><br>vito
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Nekem is két kedvencem csap össze! Mindketten nagyon szimpatikusak. Nem kell egymást összeverniük a sajtótájékoztatón, hogy sokan nézzék a meccset, mert mindkettőjüket sokan szeretik és 100%, hogy színvonalas meccset fogunk látni!<br><br>Szerintem is Byrd az esélyes, ő talán csak Lewis, Tyson és a Klicskók ellen lehet nagy gázban. Tehát 10-ből hatszor ő nyerne, de 4x Evander.<br>Nem tudom mit tartogat még Holy. A Rahman elleni teljesítmény nem biztos, hogy elég lesz Byrd ellen (persze lehet), ráadásul Byrd nagyon akarja ezt a címet! Ő minden meccsre nagyon felkészül.<br><br>Egy dolog viszont biztosan Holy mellett szól: neki tényleg nincs már mit vesztenie! Mindent elért! És remélem, hogy a meccs után tényleg vissza fog vonulni!<br>Nem lenne jó a végén, ha a kórházban végezné ezt a csodás karriert.
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Sziasztok.<br><br>Kozihoz hasonlóan magam is Holyfield győzelmében bízom.<br>Azt hiszem, izgalmas, viszonylag kiegyenlített csatának nézünk elébe, de nem hiszem, hogy Byrd bármi olyat tudna, ami az öregen kifogna. (Aztán lehet, hogy tévedek, s a fogadóirodáknak van igaza, akik szerint Byrd az esélyes... ???)<br><br>Amúgy, tegnap felkerült a fightnews.com-ra egy Byrd interjú. Érdekes (különösen amit az ukrán ikrekről meg az Universumról mond).<br><br>Nagypapi
Öregember nem gyorsvonat.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: kozi »

Remélem a legkevésbé várt eredmény fog születni és az utolsó "Real Warrior" fog gyözni pontozással!<br><br>HAJRÁ EVANDER!!!<br><br>Kozi<br><br>ui: bizom benne, hogy a "Real Deal" becenév most mindenképp bejön, és különben is Atlantic Cityben még soha  nem kapott ki ;)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: atya »

Én mindkettőjüket szeretem, úgyhogy neeem is fogok odanézni  ;)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: greg »

Ezt egy érdekes meccsnek tartom, úgy gondolom, érdemes részletesen kitárgyalni.<br><br>Egy fiatal, csúcsformában levõ Holy ellen nem adtam volna Byrdnek 2 % esélyt sem, de a 40 esztendõs Evander ellen, szerintem, Byrdnek áll a zászló. <br>Azt mondom, meg fogja verni a legendát pontozással.<br>Akkor meg Holynak végérvényesen vissza kéne vonulnia! :'(<br><br>Álláspontok?
BUTTON_POST_REPLY