Holyfield vs. Byrd

Minden, ami profiboksz!
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Sasi!<br><br>"Kozi, Khalif <br> <br>Hogy mi volt 8-10 éve, az nem sokat jelent. A jelen az, hogy Holy öreg, és az utolsó mérkőzésein képtelen volt maradandót nyujtani. Ölelkezni a táncparketten kell."<br><br>RAhman ellen ezek szerint nem láttad? Vagy ott sem volt offenzív? Én úgy gondolom, hogy az a meccs az utóbbi egy-két év egyik legpörgősebb nehézsúlyú meccse volt. Nem egy vénember csinál olyat.<br><br>Abban viszont egyetértek, hogy majd meglátjuk. Nem tagadom, a szívem beszél belőlem, biztosan nagyon nehéz lesz Byrd-öt verni. De én bízom benne, és azért Byrdnek sem nagyon volt még ilyen szintű ellenfele. Holy pedig az utóbbi 15 évben szinte mindenkivel bokszolt, aki valamit is számított cirkálóban ill. nehézsúlyban.<br><br>Szóval már nagyon várom a vasárnapot!!!     ;)<br><br>Legjobbakat
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

En  a "brutalis allatokat, bortontoltelekeket" nem szeretem, sajnos a nehezsulyban eleg sok ilyen van, eppen azert azt mondom hogy inkabb legyen valaki "tulzottan vallasos" mint bortontoltelek. Byrd legalabb viszonylag ertelemes(biztosan megvannak a maga korlatai).<br><br>udv.<br><br>alberto
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: donvito »

A lényeg az, hogy a kereszténység, mint kulturális, morális és teológiai jelenség mindenképpen csak győztesként kerülhet ki ebből a mérkőzésből.  ;)<br><br>Továbbra is tartom Byrd WI-t! ;D
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: kozi »

Sasi,<br><br>Holyfield éppen az utolsó meccsén, nyújtotta a legjobb formáját az utóbbi öt évben. A Moorer visszavágón fantasztikus volt és ne felejtsük, hogy a vitathatatlan király Lewissal is csinált két szoros meccset néhány éve(a másodikat szerintem meg is nyerte, de ez most tök lényegtelen).<br><br>Fél éve leiskolázta Rahmant, akit kb. McCline szinten jegyeznek a ranglistákon. No comment<br><br>Nem szabadna bokszolnia? Miért? A top5-ben van (simán), bárkire veszélyes még most is. Nézd meg, hogy néz ki minden meccsén! Én még soha nem láttam rajta egy deka felesleget sem.<br><br>Én nagy rajongója vagyok Evandernek és a megitélésén ugy egészében pl. a Ruiz meccsek semmit sem rontottak.<br><br>Hajrá Holyfield!<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Khalif »

WNB!<br><br>No ez az. Maga Holyfield azt hiszem sokkal jobban összefoglalta amit itt Kozival egyetemben próbáltam megfogalmazni. És azt hiszem ő az aki ritkán beszél a levegőbe...<br>Remélem vasárnap együtt nézhetjük a meccset. ;)<br><br>Legjobbakat!<br><br>UI.: Gondolom nem sikerült titokban tartanom, kinek is fogok szurkolni. :-[
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: WNB »

Egy másik idézet a már szóba hozott FN-cikkből, ami most idevág: <br><br>If he was able to simply choose opponents who had the perfect style for him, he would have made a number of different choices throughout his career. “I wouldn’t have fought Michael Moorer, I knew that wouldn’t be a good fight for me. I wouldn’t have fought Vaughn Bean. I wouldn’t have fought John Ruiz. Not so much because they are difficult fights, but because I’m not going to look like people want me to look.”<br><br>(Azaz - utólag, kb.: Ha lehetősége lett volna, hogy pusztán aszerint válasszon ellenfeleket, hogy fekszik-e neki az ellenfél stílusa, számos alkalommal más döntést hozott volna karrierje során. "Nem mérkőztem volna Michael Moorerrel, tudtam, hogy nem lenne egy jó meccs számomra. Nem bokszoltam volna Vaughn Beannel. Nem bokszoltam volna John Ruizzal. Nem annyira azért, mert ezek nehéz meccsek, hanem mert nem olyan szerepben látnak az emberek, amilyenben akarnak látni.")
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: kozi »

Sasi!<br><br>Az elsö Evander Holyfield vs. Dwight Muhammad Qawi mérközés megtekintése után igen nehéz lenne azt mondani, hogy Holy deffenziv(vagy akár Moorer, Bowe meccsek,Tyson,Foreman,Douglas). Egy igazi támadó, harcos bunyós (az, hogy Ruiz bunyója nem feküdt neki nem jelenti azt, hogy Ö deffenziv lenne). Sajnos ebböl a harcos tipusból lehet, hogy az egyik utolsó "példány":'(<br><br>Kozi<br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Khalif »

Kedves Sasi!<br><br>"Az öreg 1-2 meccsét (amit láttam) igencsak csalta az ökölvívást, és még véletlen sem akarta elereszteni ellenfelét... csak amikor már a fél füle bánta! "<br><br>Ne haragudj, de nem tudok mást írni: több meccsét meg kell nézni! Utána kell ítélkezni.<br>Amúgy ezek szerint láttad a Holy-Tyson II.-t. Hát ha ott a 3 menet alatt Holy nem offenzív, akkor mi? Tyson olyanokat kapott, hogy -nekem- rossz volt nézni.<br><br>Legjobbakat! <br>
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Nem egyszerű a dolog, de én úgy gondolom, hogy Evander óriási rutinja segíthet neki. (persze kicsit a szívem is beszél....)<br>Azt írjátok, hogy Byrd nagyszerűen védekezik. Ez igaz. De más lenne a helyzet Holyval? Nála technikásabb, és dörzsöltebb nehézsúlyút nem hiszem, hogy találni ma... A kondival meg soha nem volt gond nála, és ha valaki, hát ő (is) mindig komolyan készül! Emellett ütésálló, és (a Ring szerint) igen alulbecsült az ütőereje. Szerintem a Rahman elleni formája tökéletes lenne ide is!<br>Remélem azt hozza, akkor nem lehet gond, sima pontozás, netán késői KO/TKO.<br>Vissza nem vonul ha nyer, az tuti, de akkor minek is?? Csak megver egy Top5-ös (Top10-es ízlés szerint) nehézsúlyú védekezőművészt.<br><br>Személy szerint nem szeretném, ha Byrd bajnok lenne /inkább Holy ötödször ;D/ mert nagyszerűen védekezik, de szerintem azért a bunyó nem erről szól. Itt nem lehet a döntetlenre játszani, mint a fociban. Ha nyerni akarsz, a legjobb, ha kétséget sem hagyva kiütöd az ellenfeled. Ütés nélkül meg ez nehezen megy.<br>Tudom, ez erős sarkítás, de nekem ezért nem szimpi Byrd"i" bunyója.<br><br>Legjobbakat!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: WNB »

Elnézést, de ha Holyfield nyer, akkor saját jelenlegi  szándékai szerint biztosan nem vonul még vissza: a nyugdíj előtt még újra undisputed bajnok akar lenni. (És a kor előrehaladtával az ember csak egyre csökönyösebb lesz. ;)) <br><br>( FN - A "Holyfield ready for Byrd!"-hír első mondata - és még előkerül néhányszor, mint fixa idea: )<br><br>"Evander Holyfield has stated repeatedly that his goal is to become the undisputed heavyweight champion of the world again before he retires."
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

En szeretem Byrdet, foleg a vedekezese miatt... <br><br>Igazolja szamomra, es mindenkinek hogy mennyire fontos a vedekezes a bokszban. <br><br>Masik kedvencem pedig Evander bacsi. <br><br>Sajnos ezt a mecset nem fogom latni (sielni megyek), de mindenkeppen Holy gyozelmet varom, hacsak nem tettek valami csodat Byrd utoerejevel. <br><br>Byrd azert tudott nyerni Tua ellen mert Tua nem eleg "iskolazott". ugyanezt nem mondhatjuk el Holyfieldrol. Szerintem holyfield pontozassal nyerni fog, es remelem veglem visszavonul. Nagyon sajnalnam ha a fiatalok agyonvernek...<br><br>udv.<br><br>alberto_11
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: paja »

Hát azért van arca ennek a Byrdnek!<br>Nem volt elég a nagy zakó Vlagyimirtől?Mit akar még? >:(
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: paja »

Urak ha valaki venné a fáradságot és lefordítaná (csak úgy nagyvonalakban) a Byrd interjút a Fightnews-ról annak nagyon örülnék. <br><br>
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Laja »

szerintem is Byrd fog nyerni pontozással.
BUTTON_POST_REPLY