Holyfield vs. Byrd

Minden, ami profiboksz!
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Vasárnap este bejöttem a munkahelyemre, abban bízván, hogy találok valami hírt az Oquendo-Arias meccsr?l. Nemhogy hír (magyar nyelven), de még említés sem esett róla. ???<br>Csak a Byrd 8) meccs volt a Boxutcában, vagy tényleg nem érdemel említést az "undercard"?<br>
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: ppal »

A név valóban Lee Haney, és annak idején én is láttam a közös képeiket, de a küzdősportot űzők edzésére nem a kis súlyú magas ismétlésszámú szériák a legalkalmasabbak. A leghatékonyabb edzés a nagy súlyokkal végzett kis ismétlésszámú sorozatok alkalmazása, amelyek izomtömeg növekedést csekély mértékben okoznak, viszont az izomerő szarkomer hipertrófia formájában nő meg, amely lassabb adaptációval, de maradandóbb erőnövekedést jelent.<br><br>Gondot jelent még a hagyományos izomnövelő edzésben a deakcelerációt segítő antagonista izmok alulfejlettsége, valamint a stabilizáló izmok szerepének csökkenése például gépek használata estén.<br><br>Ja, egyébként egy kép a közös felkészülésükről, hogy írjak is valami érdemlegeset :)<br><br>Kép
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Úgy látszik, ezzel a Byrd-del szemben mindenki megsérül... :)<br>Volt valami ütés, ami eltalálta Holy vállát? Vagy mi történt?
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Holyfield nyilatkozatának ismeretében érdemes újra megtekinteni a felvételt. Evander lényegében kizárólag a jobbkezes ütésekkel operál, a jab szinte teljesen hiányzott a repertoárból. Teljesen kizártnak tartom, hogy egy olyan rutinos bunyós, mint Holyfield helyenként kifejezetten gyámoltalanul bokszoljon Byrd ellen. Az a Holyfield, aki bírta Bowe és Tyson ütéseit, nem bizonytalanodik el ennyire Byrd fricskáitól. Egyértelmű, hogy a sérülése komoly tényező volt a meccs alakulásában.
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: netchan »

Néhány gondolat  a meccsről. Kíváncsi vagyok, Ti hogy láttátok:<br><br>- Szerintem ezt megnyerhette volna Holy papa, ha kicsit agresszivebben bunyozott volna. Az  elso nehany menet soran latszott, hogy Byrd-ot a koteleknel, belharcban lehet megfogni. Ennek ellenere nem nagyon  lehetett latni Holy-tol igazi belemenos-bevallalos akciokat. Joreszt tavolrol maszatolgatott, neha megeresztve egy-egy nagy de lassu utest, ami Byrd ellen nem tul hatekony modszer. A 11 menetben miert nem tapadt Holy az elejetol a vegeig az ellenfelere? Volt egy resz, amikor sikerult beszoritania B-t sarokba, aztan egyszercsak leallt, es nezett butan, hagyta hogy B elsetaljon.<br><br>- Jol latom, hogy Holy elfaradt a 12. menetre?<br><br>- Byrd rengeteget "ilyesztgetett" (mintha utne, de megsem). Ket kerdesem lenne: 1. Ezzel mennyire lehet - szellemileg - lefarasztani az ellenfelet? 2. Igy ranezesre Holy-nak igencsak lassuak a reflexei. Szerintetek?<br><br>- Holy papanak abba kellene hagyni a boxot, legalabbis ebben a formaban.<br><br>- Ez mar csak olyan erzelmi dolog: szerintem Byrd nagyon jo volt tegnap este. Okosan, jol bunyozott. Miert sokkal szimpatikusabb megis Holy? Es nem csak nekem, volt az, mert az egesz hely, ahol neztem (Boxutca szeru etkezde, ahol adnak ppv meccseket) neki szurkolt.<br><br>netchan<br><br>
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Van egyáltalán valaki nehézsúlyban Lewison kívül, aki pontozással verheti Vovát? :)<br><br>Papírforma eredmény született. Egyik szemem sír, a másik meg nevet. Jó lett volna, ha Holy megint történelmet ír. Így viszont talán saját maga számára is nyilvánvaló lett, hogy jobban teszi, ha visszavonul. Bár nem ezt nyilatkozta, de remélem, hogy most már abbahagyja. Nincs rászorulva a bunyóra, és nem lenne jó, ha úgy maradna meg az emlékeinkben, mint egy nagy bajnok, akit aztán minden feltörekvő tehetség könnyedén elvert. Hagyja abba a bunyót! Legyen edző, vagy bármi más, de ne bokszoljon tovább, mert az egészsége fogja bánni... :(<br><br>Az lenne a legjobb, ha Jones megverné Ruizt és Byrd-del bunyózna. Az talán egy színvonalas, pörgős meccs lenne (jó lenne cirkálósúlyban), és egyiküknek sem lenne könnyű dolga, az biztos.
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Nem a logikámból nem ez következik.<br><br>A logikiám Holyifieldra vonatkozik, aki PONTOZÁSSAL NEM VERHETI MEG VOVA-t.Ebben biztos vagyok!<br><br>De ha tévedek, akkor nyílvánosan bocsánatot kérek.<br>A Lewis féle nagyütők azért nem jópéldák, mert ott bármikor benne van a KO lehetősége.<br><br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: kozi »

Szabolcs!<br><br>A boksz hála a jó égnek nem erröl szól! Az, hogy most Byrd legyözte Evandert, Vova meg Byrdöt nem jelenti azt, hogy Klicskó mekkora nagy király.<br><br>Egy dolog viszont számomra egyértelmü: négy ennyire unalmas bajnok még SOHA nem volt nehézsúlyban. A 4 bitonsági játékos. Nem azt mondom, hogy rosszak, csak hiányzik belölük a tüz. Ha valakinek jó altató kell akkor a jelen bajnokainak egy cimvédése melegen ajánlott. Lewis, Byrd, Ruiz és Klicskó. "Fantasztikus"!<br><br>Borzasztó évek és meccsek következnek. Hihetetlen, hogy tulajdonképpen egy középsúlyú bunyósnak kell felmenni nehézsúlyba, hogy legyen valami történés.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: paja »

Szabolcs ne haragudj de szerintem nem érdemes tovább folytatni ezt az eszmefuttatást...<br>Logikádból az következne hogy mivel Holy döntetlent bokszolt Lewis-zal, Byrd legyőzte Holy-t, Tehát Byrd jobb Lewisnál. <br>Szerintem nevetséges hogy Lewis kerülné Byrd-öt.  :D<br>Módszeresen szétverné mint Vova !!!
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Na én azért erőltettem ennyire  ezt az egészet mert tényleg kiderült, hogy anno igazam volt és a két Klicskóban van ráció.Bevallom, hogy én sem igazán tudtam őket az egész McLine mecccsig jegyezni(sőtt szídtam őket mint a bokrot), de most nagy fordulat történt.Holly fölényes pontozásos vereséget szenvedett Byrdtől(ebben szinte biztos voltam) és ebből látszik, hogy valószínűleg Vova is jobb mint Holly.Tehát Vovának van keresnivalója akár Lewis ellen is.Byrd nagyon jó boxoló és tényleg nem véletlen, hogy Lewis elkerülte.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: edge »

Utolsó felvetésem a témában (így hajnali alvajárás közben):<br>-Mi történne abban az esetben, ha Byrd egy váratlan húzással beleharapna Holyfield fülébe? Következne-e ebbõl, hogy Byrd is van akkora harcos, mint Tyson? Esetleg Don King azonnal visszautasíthatatlan szezõdést ajánlana Tysonnak és Byrdnek "A véres fülek éjszakája" gálára. Vagy esetleg Holyfield visszavonulna, mert nem maradna elég füle több címmeccshez? Rögtön ezután elkezdene expresszionista képeket festegetni és bebizonyítaná, hogy anyai ágon Van Gogh is a felmenõi közé tartozott?<br>De az is lehet, hogy e felvetésnek se füle , se farka ... :) . Na jó szórakozást a Boxutcában, én azt hiszem elmegyek most alvadni !
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Persze, hogy nem ilyen egyszerű és tranzitív a box.De most ha a körbeverésnél járunk, akkor rájöhettek, hogy három boxoló esetében nagyságrendekkel kisebb a körbeverés valószínűsége mint az, hogy nem verik körbe egymást.<br><br>Egyébként sok dologban igazataok van, a megverés nem tranzitiv.De valószínű esemeényekre lehet belőlük következtetni.<br><br>Tehát nem biztos, csak valószínű, hogy ha Byrd megveri Hollyt akkor Vova is megverné.
csexo
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 22:52:12

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: csexo »

Kigúnyoljuk szegény nehézsúlyt :) ezen  meccs kapcsán, pedig úgy néz ki , tényleg jól felkészültek.  Eddig nem hozott különösebben lázba a meccs, de most már kezd érdekelni.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: kozi »

Van a Fightnews-on egy riport Big Daddy Bowe-val.<br>Érdemes elolvasni!<br><br>Weights from Atlantic City:<br>Evander Holyfield 220 vs Chris Byrd 214<br>(IBF heavyweight championship)<br><br>Holyfield weighed 216 lbs. in his previous fight (against Hasim Rahman). Byrd scaled in at 215 lbs. in his last fight (against Jeff Pegues). Both fighters looked to superbly conditioned, with Byrd appearing slightly more muscular than for previous fights. <br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: edge »

PTB: olyan láncot próbálj meg kreálni, amelyben idõnként van egy-egy súlycsoportváltás... és így szépen menj le a legkönnyebb súlycsoportig, majd vissza :))
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: edge »

Ezzel zappa indirekt módon gyorsan be is bizonyította WNB  1. tételét, vagyis hogy  a "megveri" reláció még véletlenül sem tranzitív.<br>Kérdés: két tetszõleges (azonos súlycsoprtú) bokszolóval mindig bizonyítható-e a fenti módon ugyanez?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
zappa
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2002-12-13 02:17:55

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: zappa »

Nem is nehéz kitalálni ki nyeri a Holi-Byrd meccset.<br>Holi-t legyőzte Ruiz<br>Ruizt Tua<br>Tuat Byrd  tehát a meccset Byrd nyeri<br><br>De  várjunk csak<br>Byrdöt legyőzte Wlad<br>Wlad-ot R. P.<br>R.P-t Rahman<br>Rahmant Holi   tehát a meccset Holi nyeri
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: WNB »

T. Urak,<br><br>Már nem először kerül ez szóba, de olyan jó újra hallani: az angol erre az "A megveri B-t, B megveri C-t - következik-e ebből, hogy A megveri C-t? (tranzitivitás)" dologra cáfolatként csak annyit mond (tőmondat): "Styles make fight."
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Greg,<br><br>tenyleg Lee Haney  a neve!<br><br>udv
BUTTON_POST_REPLY