Holyfield vs. Byrd

Minden, ami profiboksz!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: greg »

Ezek közül csak Lewist, Tysont, és Tuát tartom - legalábbis Vova ellenében - veszélyes ellenfélnek.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Sasi!<br>Szerintem kb. ez az elit: Lewis, Tyson, Holy, Byrd (igaz őt az egyik klitschko verte) Tua, Johnson, Rahman, Oquendo,<br>Nem mondom, hogy kerülik őket, de hogy nem mérkőztek velük az biztos!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Greg: már csak azért is lenne izgalmas, ha begyűjtenék az IBF övet, mert akkor már tényleg komolyabb presztízsveszteség nélkül elkerülhetetlen lenne a Klicskó(k) vs. nehézsúly elitje közötti összecsapás :)
bandi
-----------------
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: greg »

Remélem, Kohl neki áll dolgozgatni a Vova vs. Byrd II.-n. Jó kis pénz jönne be+az IBF övecske. Ebben biztos vagyok. Byrd meg végre befogná azt a marha nagy száját, ami ezután a meccs után még nagyobb lesz.<br>A realitás azt mutatja, hogy összejöhetne ez az összecsapás, hiszen gyakorlatilag az összes valamire való nehézsúlyúnak van a közeljövõben lekötött meccse (Tua, Lennox, Vitalij, Tyson, stb.).
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Sama »

Sziasztok,<br><br>Azt hiszem, hogy aki latta a meccset, annak 1 percig sem lehet ketseges, hogy Holy szinte fel sem emelte a bal kezet, meg vedekezesre sem igazan hasznalta, rossz volt nezni, hogy 1 kezzel bokszolt.<br><br>Szerintem konnyen lehetett volna mas a vegeredmeny, ha mind2 keze "mukodik".<br><br>Sama<br>
If you don´t want pain
You don´t understand
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: menyus »

Doppingboy!<br><br>Én a "lemosást" nem kiütés alatt értettem, hanem egy tök egyoldalú meccsen, és itt jön az, hogy én még nem láttam a mérkőzést...  minek is dumálok bele<br>Egy fénykorában lévő Holy simán verte volna Byrdöt, ezért mondtam hogy nem lesz sokáig trónon, mert a közönségen kívül a pontozók sem nagyon szeretik a defenzív bunyósokat, és előbb utóbb lehet, hogy jön valaki... (remélem hogy nem, és nagyon csípem Byrdöt).<br><br>Ruiz évekig nem meccselt Holyfielden kívül senkivel, Johnsonnal meg jól járt (bár a zsákja nem biztos  ;D)<br><br>üdv.
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: paja »

Ppal<br><br>Akkor te nagyon szerencsés alkat vagy,hogy semmi táp mellett ekkora vagy,főleg a karod... ;) ;D<br>Tetkódat nem Vito csinálta? 8)<br><br>Gyerekek nem tudtam tovább várni,leszedtem netről a Holy-Byrdöt,és a következőképpen látom a dolgokat:<br><br>Byrd tényleg mintha jobb erőben lenne mint a Klicskók ellen,nagyobbak az izmai! :o<br>Bár az ütőerején ez nem látszik,talán annyiban hogy még kellemetlenebb lett a stílusa,90fokban tartja a kezeit,és piszkálja vele Holy kesztyűit :D<br>Nagyon kellemetlen a stílusa nem csoda hogy nem akar vele senki kiállni...<br>Holy pedig már tényleg csak árnyéka régi önmagának,tiszta lassú,képtelen ütni egy normálisat...jobban tenné ha nem menne többé a ring közelébe félmeztelenül és kesztyűbe,mert egy Byrdtöl,Ruiztól kikapni tényleg nagy blama,valaha jobb időket látott.... ::)Edzősködjön vagy valami... 8)
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: ppal »

Paja<br><br>> Ppal te body builder vagy? <br><br>Nem, de erősítő súlyzós edzéseket már több mint 10 éve végzek, mivel 5 évig Kyokushinkai karatéval foglalkoztam és az utolsó 1 évben ökölvívó edzésekre is jártam kiegészítőként. Kb. egy év Karate után kezdtem el súlyzózni, és míg a harcművészeti edzéseket klub szinten már nem űzöm, a formában tartás miatt még néha anaerob edzésként használok súlyzókat.<br><br>> Azon a képen tényleg te vagy? <br><br>Ezt már kérdezted, és írtam, hogy  igen.<br><br>>Mennyire "táposak" az izmaid? <br><br>Semennyire. Ez teljesen ütközik az életfelfogásommal/filozófiámmal. Már ha jól értettem, hogy mire gondolsz.<br><br>Szabolcs<br><br>Igaz amit írtál de nem jól kategorizáltál. Nem két kategória van, hanem minimum 3:<br><br>- 1-5 ismétlés (erőnövekedés, mérsékelt izomkeresztmetszet növekedés)<br>- 6-8/10 (mérsékeltebb erőnövekedés, nagy izomkeresztmetszet növekedés)<br>- >10 (mérsékelt erő és izomkeresztmetszet növekedés)<br><br>Ez természetesen izomcsoportonként (akár jelentősen is) változhat, és további jellemzők is felsorolhatók tartományonként.<br><br>Kokszról nem tudok nyilatkozni. Én nem használtam soha, edzeni pedig soha nem járok termekbe, otthon van egy kis saját zugom :), de én pontosan ezt szeretem.<br><br>Üdv
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Egyetértek. Már csak azért is, mert az Öreg Holly dörzsölt bunyós. Nem lehet őt csakúgy leütni. Technikailag sem akármi (régen még 9es kombókat is nyomott) és már tizenpár éve végig az élvonalban bunyózik. Sajnos ez úgy tűnik sok is volt neki...:'(<br><br>És ott van Ruiz. Ha Ruiz nehézsúlyú bajnok, akkor Byrdnek is lehet öve. (Nálam Ruiz az elmúlt évtized talán leggyengébb nehézsúlyú bajnoka, igaz csak jövő márciusig... ;D )  <br><br>Byrd azért is jó, mert a melákok ellen is tud teljesíteni a furcsa mozgása és elhajlásai miatt. Szerintem jó esélyei vannak arra, hogy bajnok maradjon 1-2 évig. Sőt szerintem a mai Tyson is kevés lenne ellene. Amit mostaniban Tyson mutatott, az nem túl bíztató. (Sőt az első Holly-Tyson-t is érdemes megnézni... Megalázó volt.) Szerintem ma Tysont kb. 8-10 ember is meg tudná ütni nehézsúlyban legalább...<br><br>1 szó mint 100, Byrd jó menedzseléssel és ésszerű ellenfél megválasztással bajnok maradhat egy ideig. <br>
Az erő legyen Velem!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Menyus!<br><br>Miért kellett volna Byrd-nek elsöpörnie Holyt??? Nézd azt, hogy Byrd egy középsúlyú bunyós, Holy meg még nincs teljesen kiégve! Ha a sokkal keményebbet ütő Rahman nem küldte le, Byrdnek miért kellett volna? <br><br>És azt sem gondolom, hogy Byrd ne lehetne sokáig bajnok. Ruiz is az már lassan két éve, pedig ő sem söpörte le Holyfieldet. Nézzük csak meg kik is vannak az IBF ranglistáján:<br>Tua, Oquendo, Etienne, Johnson, Rahman, McCline...ja és egy rakás másodvonalbeli közt a 13. helyen Tyson. Talán csak Tyson és McCline mehetne esélyesen harcba ellene... Bár a Rahman-Tua meccsen még sok minden kiderülhet. De Rahman szerintem túl egysíkú bunyós...<br><br>Majd meglátjuk :) De én egy Jones-Byrd-nek örülnék a legjobban :)<br>
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Ppal...hát nem tudom!<br><br>Én mindig azt tudtam, hogy a nagysulyokkal végzet kis ismétlésszámú gyakorlatok növelik az izomtömeget, a kis súlyokkal végzet nagyszámú gyakorlatok pedig szálkásítanak és formálnak.(persze ez csak natural edzésnél)<br><br>azt eltudom képzelni, hogy koksz-szal valóban úgy van ahogy te mondod.<br><br>
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: paja »

Ppal te body builder vagy?<br>Azon a képen tényleg te vagy?<br>Mennyire "táposak" az izmaid? ;D
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Na még egy fontos kérdés.<br>Igaz-e, hogy ez a Byrd fizikálisan látványosan jobb volt mint a Vova elleni?<br>Igaz-e, hogy sokkal izmosabb és nem olyan elhízott mint Vova ellen volt.Én megnéznék mégegy Byrd Vovát, és akkor már tényleg nem lennének kétségeim, hogy Vova ennyire jó.<br><br>
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: ppal »

Edgegod!<br><br>A szarkomer hiprertrófia az ami nem szarkoplazma hipertófia :)<br><br>Az előző az összehúzódásra képes szarkomerek számának növekedése, a második az izomszövetben fellelhető, megrövidülésre nem képes fehérjék, az energiatermelő és melléktermékeket eltávolító alkotók, valamint a folyadék mennyiségének növekedése.<br><br>Magyarán az első esetben jelentős erő növekedés, de keresztmetszetben kisebb változás várható. (erőemelő típusú edzés)<br><br>A második esetben az izom tömege, és keresztmetszete jelentősen, az izomerő viszont kevésbé nő. (body-building típusú edzés)<br><br>Mindez kissé leegyszerűsítve volt.
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: menyus »

Nekem volt szerencsétlenségem nem látni a meccset, de az elhangzottak alapján - amellett hogy én sokakkal ellentétben Byrdnek szurkoltam - kijelenetem, hogy Bird bajnoki címe nem lesz hosszú életű! Nagy bajnokjelöltként ugynis Holyt simán le kellett volna mosnia (az öreg már nagyon kiégett), de ahogy olvasom ez csak a szokásos gyűjtögető életmód volt! Pedig én sokra tartom, mert látok valami művészit a bunyójában, ráadásul szimpatikus is, ennek ellenére az első agresszívabb tehetség (persze akinek van elég szíve meg tudása) meg fogja fingatni!<br>Úgyhogy mondhatnám: mindkettőt sajnálom...
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: edge »

Egyikük sem KO király, így én egy "Byrd hátrál, Holyfield üldözi" meccset és pontozásos Holyfield gyõzelmet vártam. Hát nem ez történt. Byrd gyõzelme teljesen jogos volt, viszont Holy sérülése a látottak alapján igaznak tûnt.<br>Néha csak "ácsorgott", mintha azzal akarná meglepni a védekezérõl híres Byrd-öt, hogy támadásra kényszeríti. Szabolcsnak annyiban mindenképpen igaza van, hogy ezzel a végeredménnyel Vova gyõzelme is felértékelõdött.<br>Ha csak pusztán azt nézzük, hogy Vitalij, Tua és Holyfield hármas ellen kinek lenne 3 gyõzelemre esélye, akkor jelen pillanatban Lewisen és Vován kívül nincs más jelöltem.<br><br>Pasu : a Oquendo meccs tényleg elsikkadt, adta azt is a premiere? (azt már csak óvatosan teszem hozzá, hogy az ftp-re felkerülhet -e? :) )<br><br>ppal: mi a barbi az a szarkomer hipertrófia ?  :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=netchan link=board=profiboksz;num=1039519582;start=0#6 date=12/15/02 ť 16:38:30]- Jol latom, hogy Holy elfaradt a 12. menetre?<br><br>- Byrd rengeteget "ilyesztgetett" (mintha utne, de megsem). Ket kerdesem lenne: 1. Ezzel mennyire lehet - szellemileg - lefarasztani az ellenfelet? 2. Igy ranezesre Holy-nak igencsak lassuak a reflexei. Szerintetek?<br><br>- Holy papanak abba kellene hagyni a boxot, legalabbis ebben a formaban.<br><br>netchan<br><br>[/quote]<br>Hollyfield már hamarabb is elfáradt, nem csak a 12. menetre.<br>Byrd az ugrasztásaival állandó feszültségben tartotta . Ez idegileg igencsak fárasztó tud lenni, ami meg is látszott Hollyfielden.<br>Szerintem jó meccs volt, és nem volt akkora különbség, hogy egészségre ártalmas legyen, tehát nem kell még "eltemetni" Evandert. Ő még évi egy-két meccsre fel tud készülni, persze mindg a megfelelő ellenfél ellen. <br>Mint láthattuk, Byrd túl gyors volt hozzá.
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Holyfield vs. Byrd

Hozzászólás Szerző: prof »

Most ezekben a pillanatokban megy valami orosz nyelvű adón /egy 1-es szám  van a logojában/ a Byrd vs Holy!<br><br>Amúgy a Boxutcai játékos bíráskodáson -PTB-vel egyezve- 117-111 lett nálam a meccs, sajnos, nem jött be a szív által diktált eredmény. Vajh magyarázatképp hihetünk a sérülés-elméletben?<br><br>Byrd nagyon magabiztos és laza volt, a szó nemes értelmében.<br>Vitalij ellen bezzeg...<br>Egy Roy Jones vs Byrd meccsben lenne ráció! De a már reklámklipben hirdetett Jones vs Ruiz is megfelel az izgalmaknak, elméletileg legalábbis, mert amennyivel rosszabb bunyós Ruiz Byrdnél, annyival nehezebb és nagyobbat tud ütni.  ;)
BUTTON_POST_REPLY