Mayweather vs Castillo 2

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Mayweather vs Castillo 2

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

May tényleg jó lehetett,bár nem láttam a meccset.Mindenesetre Castilloval egy életre leszámolt.Ha ebben a súlycsoportban nem is a környezőekben mindenképp van számára ellenfél.
Sirály, az új 007-es ügynök!
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Mayweather vs Castillo 2

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

A mecs azt hozta amit varam: Mayweather kipontozta Castillo-t, ezuttal sokkal simabban, bar a pontozas hasonlo volt 3-4 pont. Castillo egyszeruen nem talalta az ellenszeret Mayweather mozgekonysaganak. Pretty Boy most jobban odafigyelt az erobeosztasra. mayweathertol en hianyoltam a kombinaciokat, de latszott nem akar semmilyen ketes helyzetbe belemenni, tudta h. Castillo utoereje iszonytos. <br> Ezek utan konnyeden kitakaritja majd ezt a sulycsoportot.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mayweather vs Castillo 2

Hozzászólás Szerző: edge »

Nálam Castillo nyert, pedig Mayweathernek szurkoltam. Most fogalmam sincs mit gondoljak, leginkább az lenne a jó, hogyha egyértelmû gyõztes születne.<br><br>Tényleg ennyit keresnek a meccsel ?<br>Floyd Mayweather $2,400,000 vs Jose Luis Castillo $150,000 <br>Wladimir Klitschko $950,000 vs Jameel McCline $1,000,000<br><br>mert ha igen, akkor Castillonak szurkolok és persze Klitschkónak (meglepõ, hogy egy védõ többet kapjon mint egy nem túl nagynevû kihívó)<br>
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Mayweather vs Castillo 2

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Hat ez egy rendkivul furcsa dolog.Floyd nem jelent meg a sajto elot es azt olvasom hogy 25 000 dollar buntetes var ra.Ilyen dolog meg nem nagyon volt a box vilagban,vagyis en nem emlekszek ilyenre.<br>Szerintem is Mayweather nyerte az elso meccset(nalam 116-113) es megint le fogja gyozni Castillo-t,pedig Jose Luis mindenki ellen nyerne rajta kivul ebben a sulycsoportban.
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Mayweather vs Castillo 2

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Helyszini jelentes..\<br><br>Udv. mindenkinek Vegasbol..<br><br>Ahogy igertem amint gepkozelbe kerulok kuldok egy jelentest.<br><br>Ma helyi ido (-9 ora) szerint megtartottak a kotelezo sajtotajekoztatot es a nehezsulyu merlegelest. Remek hangulatu baratsagos sajt.taj. volt mindenki megkosyont mindenkinek mindent. Mivel a 4 okolvivobol csak Mayweather nem jott el ( az ujsagiroi kerdesre Bob Arrun azt mondta azert nem mert Siegfried es Roy elvarazsolta (remelem szombatra elokerul)) ot az oreg May ill. a nagybacsi Roger kepviselte.<br>Amikor kerdeztek az oreget a mecsrol csak annyit mondott hogy Castillo nagyon megfogja banni hogy visszavagot kert es hogy csak a vak nem latta az elozo meccsen hogy ki a jobb.<br>Klicsko ellenfele elmeselte hogy par evvel ezelott egyutt nezet (furcsa szokas)egy Klicsko meccset videon a baratnojevel(baromi jol nez ki) es mar akkor mondta neki hogy en ezt a gyereket egyszer megverem.<br>Wova nem beszelt a mecsrol sem az ellenfelrol, hanem mar a jovojet elemezte.<br>Vitalij zarta a dumat azzal hogy o csak anyit uzen az aminak szombatra (itt jott egy borzalmas szineszi mimika es egy verfagyazto kiejtes "Be careful"!!<br><br>A tobbit eloben otthon..<br><br>Pisti
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Mayweather vs Castillo 2

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Tegnap ujra megneztem a Mayweather - Castillo I-et es valozatlanul azt gondolom hogy Mayweather megnyerte az elso mecset. nalam 1-2 ponttal megnyerte a merkozest, a birok 116-111 116-11 116-112 -ot adtak. Ez egy kicsit tulzas azert. <br> Lehet hogy Castillo tobbet tamadott, de Mayweather tobbszor talalt be. Szerintem az elso 5 menetet Mayweather megnyerte, a merkozes masodik feleben pedig Castillo nem volt annyival jobb, hogy megforditsa a merkozest. <br> Mayweather kiismerte Castillo-t, ugyhogy siman ki fogja pontozni. Folyamatosan korbemozogni  es kontrazni fog. <br> <br> Castillo szerintem csak az utoerejeben bizhat, ami felelmetes.
csehszo
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 16:48:45

Mayweather vs Castillo 2

Hozzászólás Szerző: csehszo »

Ugyanaz lesz mint a Morales-Barrera meccseken, ha Mayweather nem veri meg nagyon Castillot akkor odaadják majd Castillonak a meccset
csexo
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 22:52:12

Mayweather vs Castillo 2

Hozzászólás Szerző: csexo »

Emlékezetem szerint az első néhány menetben nagyobb kontraszt volt a két bunyós között Mayweather javára, mint a késöbbi menetekben. Szinte csak ő talált, majd elépett, iskolaboxot bemutatva. Majd hirtelen valami törés állt be nála talán az 5.-6. menetben. Én arra gondoltam -más meccse alapján-, hogy valami történt a kezével. Pretty boy -azt hiszem- egyértelműen nagyobb klasszis, mint Castillo és ha nem sérül meg, akkor fölényesen győznie kell.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Mayweather vs Castillo 2

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Mindenkepen az amerikai gyozelmet varom,mert szerintem a legjobb konnyusulyu es a pound for pound listan top10(es meg lesz is egy par evig),pedig Castillo irgalmatlan kemeny.Alig varom a meccset!
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Mayweather vs Castillo 2

Hozzászólás Szerző: menyus »

Én is úgy érzem, hogy a szépfiú a favorit, méghozzá magasan!<br><br>Az első meccsből csak részleteket láttam, és ott nekem az jött le, hogy Mayweather nagyon elszámította magát, és ezért volt ennyre jó a mexikói... most viszont már a súlycsoportba is beleerősödött, és szerintem ez a manus használja talán a legjobban az eszét a ringben.<br><br>A visszavágón egy kiütéses Maweather győzelmet is el tudok képzelni!<br><br>Üdv: menyus<br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Mayweather vs Castillo 2

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Mit gondoltok, mi lesz a visszavágón?<br><br>Szerintem az első meccset Mayweather elvesztette, de ezt már nem fogja. Castillo remek bunyós, de pont Mayweather ellen nem fog győzni. Rajta kívül bárkit megverne ebben a súlycsoportban. Egyébként ezt a meccset együtt is fogjuk látni, a bokszutcában.
BUTTON_POST_REPLY