Felhívás

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Felhívás

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Golyo:<br><br>Hát persze hogy rátok hivatkozok.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Felhívás

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Dempsey<br><br><br>Igen, ez írásos engedélynek számít. Az eastsidenál nyugodtan hivatkozz a www.profiboksz.hu-ra, mert annak idején tettünk nekik is szívességet. Eddy Ponishevvel volt kapcsolat.<br><br><br>Greg<br><br>Persze.<br><br><br>Kösz mindenkinek.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Felhívás

Hozzászólás Szerző: greg »

Golyo!<br><br>Életrajzot lehet írni és beküldeni? (Én speciel Floyd Pattersonról írnék).
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Felhívás

Hozzászólás Szerző: admin »

Én bizsergetem az angolt de nem szeretem fordítgatni és örülnék magyar fordításoknak.<br>Tudtomal az írásos engedély ezt jelenti.
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Felhívás

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Golyo:<br><br><br>Az eastsideboxing.com-on vannak nagyon jól megírt cikkek. Ezekből lefordítanék egy párat, ha van rá igény. Mármint ha nem minden profiboksz látogató perfekt angol.<br><br>Az írásos beleegyezés a szerzőtől annyit jelent, hogy küldök egy mailt, és ha visszaír hogy oké, akkor mehet?
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Felhívás

Hozzászólás Szerző: Hein »

Érdekes lenne egy-egy közérdeklődésre is számot tartó meccset személyenként emelzés alá vetni, és aztán egy összesítő oldalon közzé tenni.<br><br>Ki hogyan látott egy-egy menetet, meccset, pontozást, stb.<br><br>Elsősorban RTL Klubos és Sport1-es közvetítésekre gondolok, mert azt sokan látják, és így az érdeklődés is fokozottabb lenne.
Hein
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Felhívás

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ádám<br><br><br>Köszi! Szerintem át fogod értékelni azt a heti egy cikket. Én már akkor is nagyon fogok örülni, ha 2 hetente írsz valamit. :)
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Felhívás

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Bizonyára sokan tudtok már róla, de azért szeretnénk egyértelművé tenni a helyzetet. A www.profiboksz.hu mára már elérte azt a szintet, amikor lehetőség nyílik arra, hogy minden regisztrált tag megmutathassa amit tud. Tisztában vagyunk vele, hogy néhányatoknak van írói ambíciója. Eddig sajnos technikai okok miatt nem nagyon volt rá lehetőség, hogy a tagok által küldött írásokat megjelentessük, de mostanra már erre is megérett a helyzet. Persze eddig is jelentek meg hírek cikkek, fordítások, stb tagoktól (Sasi, Ádám, Jolly, etc), de ennek most szeretnénk rendezettebb formát adni.<br><br>Ha van olyan cikk, amit szívesen megjelentetnétek ezeken az oldalakon, akkor küldjétek be a szerkesztőségnek. Csak olyan cikkre számítunk, amit nem akartok más honlapokon is publikálni. <br><br>A feltételek:<br><br>- Az írást küldő csak regisztrált tag lehet.<br><br>- Hozzájárul ahhoz, hogy az anyagát kizárólagosan leközöljük (természetesen saját, nem webes célra lehet használni, szakdolgozat, stb)<br><br>- Hozzájárul ahhoz, hogy a beküldött anyagot lektoráljuk. (nem cenzúrázzuk, lektoráljuk)<br><br>- A beküldött cikk saját termék, nem mások cikkeinek lemásolása néhány mondat megváltoztatásával...<br><br>- Ha fordításról van szó, rendelkezik a cikk eredeti szerzőjének írásos beleegyezésével.<br><br>- A beküldött ciket valamilyen, word által olvasható formátumban a golyo@profiboksz.hu címre küldi. Helyesírás ellenőrző használata erősen javallott!<br><br><br>- A párhuzamos munkák elkerülése végett a témát kérjük előre jelezni e-mailen.<br><br>Lehet, hogy a formátumon Fly tanácsára változtatni fogunk. <br><br>A cikkek nem feltétlenül kell, hogy megegyezzenek a szerkesztők véleményével. Mindenki meglátásainak helyt adunk, ha annak színvonala eléri a szerkesztőség által elfogadhatónak ítélt mértéket.<br><br>Azt nem tudjuk megígérni, hogy azonnal megjelenik minden beküldött cikk, de amit elfogadunk, az fel fog kerülni az oldalra. Értelemszerűen az aktualitás lesz a fő szempont.<br><br>Kérdés, hozzáfűznivaló, javaslat?<br><br>Üdv<br><br>Golyo
BUTTON_POST_REPLY