Chacon vs Harrison - közös meccsnézéssel?!

Minden, ami profiboksz!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Re: Chacon vs Harrison - közös meccsnézéssel?!

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem ez a meccs egy Chacón kiütéssel fog véget érni. Harrison sikereiben nagyban benne van Frank Warren keze, aki mint skót bokszoló bálványt állítja be őt. Chacón viszont szerintem nagyon profi bokszoló, akinek a technikája, ütőereje és rutinja mindenképpen jobb mint Harrisoné. Mellesleg én Chacónnak szurkolok, mert szimpatikus fickónak találom.
"Mindenki a napra tör..."
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Chacon vs Harrison - közös meccsnézéssel?!

Hozzászólás Szerző: WNB »

En Chaconnak szurkolok - God Save the Underdog!<br><br>Vannak emberek, akiket egyreszt inspiral (lenyegesen nagyobb koncentraciot es szivet adva nekik), ha eselytelennek tartjak oket, masreszt ilyenkor erre taktikailag is rajatszva meg tudjak lepni az ellenfelet. <br><br>[Chacon ezt tudja magarol - nyilatkozta is, hogy idegenben mindig jobban bokszol, bar mondjuk azt is nyilatkozta, hogy hamar ki fogja utni Harrisont - ez nem epp egy elaltato szofordulat, de mondjuk tekintsuk kotelezonek.]<br><br>Nem tudom, hogy ezt hanyszor lehet eljatszani vagy ujra atelni - de Chaconnak van tehetsege hozza, ezt lattuk. Ha o az eselyes, akkor inkabb csak elhizik.<br><br>Van ebben az egeszben vmi del-amerika.<br><br>Ha a 'le mano de dios'-ra vonul be, nyerhet.<br><br>[hommage a rodrigo]
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Chacon vs Harrison - közös meccsnézéssel?!

Hozzászólás Szerző: donvito »

Emlékeztek 2001 juni 16-ára. Hát persze  :-/!<br>Nos, véleményem szerint Harrisonnak nagy esélye van (kőkemény a feje és technikásabb, mint Chacon), de ...
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Chacon vs Harrison - közös meccsnézéssel?!

Hozzászólás Szerző: Hein »

Ez jó lenne nagyon, de nem tudok menni...<br><br>Utálom ezt :'(
Hein
BUTTON_POST_REPLY