Vidámság off-topik 2.

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: WNB »

- <[HUN]Máté> Hacker vayok<br>- <[HUN]Máté> mi ez a szar dc++<br><br>#####<br>Mi kell az OPsághoz?<br><br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> heló<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> egy kérdésem lenne..hogy lettél op ?<br>- <[OP]Windoki> egyszercsak igy keltem fel<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> :)<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> na pls ask me<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> légyszi<br>- <[OP]Windoki> komolyan<br>- <[OP]Windoki> felkeltem és éreztem az erőt<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> jó hagyjál má! kösz a választ te megbizható op<br>- <[OP]Windoki> :-)<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> mennyi pénzt kapsz ezért hogy op vagy<br>- <[OP]Windoki> hát komolyan?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> ha lehet !<br>- <[OP]Windoki> nap 3 szöszke csaj<br>- <[OP]Windoki> 1 reggel<br>- <[OP]Windoki> 2 délbe<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> ne szórakozz már ! ! ! nem tudsz normálisan válaszolni ??<br>- <[OP]Windoki> ilyen kérdésre?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> igen ilyenre<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> nem szabad ?<br>- <[OP]Windoki> szabadniszabad<br>- <[OP]Windoki> csak nem szokás<br>- <[OP]Windoki> most elmondjam az egész procedurát?<br>- <[OP]Windoki> nagyon hosszú ám<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> igen<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> kivánvsian várom<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> kiváncsian<br>- <[OP]Windoki> nos 1. lépés: meg kell csinálni az OP elővizsgát.<br>- <[OP]Windoki> ezt Pesten lehet<br>- <[OP]Windoki> vidékiek hátrányba :-(<br>- <[OP]Windoki> ez kb 2 hónap<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> nem v ok vidéki<br>- <[OP]Windoki> az jó<br>- <[OP]Windoki> aztán akkor kapsz egy papirt<br>- <[OP]Windoki> ezt kell bevinni a helyi polgihivatalba<br>- <[OP]Windoki> ott hitelesítik<br>- <[OP]Windoki> ez kicsit hosszú átfutási idő<br>- <[OP]Windoki> kb 3 hét<br>- <[OP]Windoki> persze kis zsetonnal meg lehet röviditeni :-))<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> :)<br>- <[OP]Windoki> ha ez megvan akkor kell keresni 1 hubot<br>- <[OP]Windoki> ahol épp van üresedés<br>- <[OP]Windoki> nálunk 3 hete volt utoljára<br>- <[OP]Windoki> és akkor kell még 1 alkalmassági vizsgát tenned a hub-központba<br>- <[OP]Windoki> megnézik hogyan tudod használni a dc klienst<br>- <[OP]Windoki> mennyire vagy megbizható<br>- <[OP]Windoki> stb<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> és te azt is látod h én épp most mit töltök ?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> miket tudsz meg a felhasználókról ?<br>- <[OP]Windoki> amint leraktad az op vizsgát megtudod<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> neked máshogy néz ki a dc-d mint nekünk<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> ?<br>- <[OP]Windoki> erősebb<br>- <[OP]Windoki> van benne egy tucat extra ikon meg parancssor is<br>- <[OP]Windoki> láttad a matrix filmet?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> igen<br>- <[OP]Windoki> képzelj elvalami hasonlót,amikor futnak az adatok fentről le<br>- <[OP]Windoki> persze nem zagyvaság,mint a filmben<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> :DDDD<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> az igen<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> értem<br>- <[OP]Windoki> szal ilyen is van benne<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> tudsz pillanatképet küldeni hogy néz ki ?<br>- <[OP]Windoki> azttilos<br>- <[OP]Windoki> elvennék az op engedélyem<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> hogy jött az öltlet hogy op legyél ?<br>- <[OP]Windoki> hát csak ugy belevágtam<br>- <[OP]Windoki> de nagyon jó ám<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> mi teszi jóvá ?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> sok pénz ???<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> :D<br>- <[OP]Windoki> hát van az is<br>- <[OP]Windoki> meg ha már eléred az "ős-op" fokozatot,akkor kapsz ingyen(!) LANT3-as kapcsolatot<br>- <[OP]Windoki> de ez még odébb van nekem is<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> mondanál egy közelítőértéket h mennyi ?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> nem muszály pontosan<br>- <[OP]Windoki> jó kérdés<br>- <[OP]Windoki> én se tudom<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> haz igen<br>- <[OP]Windoki> de vannak páran akiknek van<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> és munkaidőben egész végig ott kell ülni a gép elött ?<br>- <[OP]Windoki> nem "kell"<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> és figyelni júzereket ?<br>- <[OP]Windoki> de minnél többet itt ülsz annál hamarabb leszel ős-op<br>- <[OP]Windoki> figyeljük persze<br>- <[OP]Windoki> mondom hogy ilyen matrix szerű parancsos van<br>- <[OP]Windoki> nagyon szépen látszanak az infók<br>- <[OP]Windoki> és te miért szeretnél Op lenni?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> én nem szeretnék csak érdeklődök<br>- <[OP]Windoki> amugy egyetemi végzettséggel nő a fizetés is<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> ha többet mesélnél róla lehet hogy megjönne a kedvem<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> :D<br>- <[OP]Windoki> mi érdekel?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> kereset, dc felület ,hogyan szerzed meg az infot a userről<br><br>...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: WNB »

...<br><br>- <[OP]Windoki> nos ezek nagy részét a központi (pesti) op vizsga után magad is tudni fogod<br>- <[OP]Windoki> kereset függ a hub nagyságától<br>- <[OP]Windoki> jah még nem mondtam,de fontos:<br>- <[OP]Windoki> pszihológia teszt is van a vizsga után<br>- <[OP]Windoki> mint a hadseregnél is,,ha voltál már sorozáson<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> ?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> nem voltam még<br>- <[OP]Windoki> kár<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> nem is leszek sztem<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> de el tudom képzelni<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> te hány éves vagy ?<br>- <[OP]Windoki> az opDcről annyit, hogy gyorsabban lehet vele letölteni<br>- <[OP]Windoki> 25<br>- <[OP]Windoki> és tudsz tölteni bárkiről bármikor<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> van szakmád, mi a végzettséged ? van más munkád is ?<br>- <[OP]Windoki> én infós voltnék, és főállásba vagyok Operátor<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> sokan érdeklődnek úgy mint én most erről ?<br>- <[OP]Windoki> jah nem mondtam: a kereset függ attól hogy az opVizsgád hogy sikerült<br>- <[OP]Windoki> hát van bőven jelentkező...<br>- <[OP]Windoki> jól kell levizsgázni<br>- <[OP]Windoki> mondjak 1 vizsgakérdést? gyakorlatból. erre emléxem hogy mindig van a vizsgán<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> de most tényleg komoly ez az op vizsga??? hol van ilyen vizsgaközpont ?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> mondd<br>- <[OP]Windoki> Tehát milyen gyorsan tudsz lelépni 1 hubról és vissza rá. ezt pl mérik a mögötted állók<br>- <[OP]Windoki> megpróbálod?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> nem<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> mert nem tudok visszajönni ha gyorsan csinálom<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> bennmaradok a nevem<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> bennmarad a nevem<br>- <[OP]Windoki> az nem marad bent<br>- <[OP]Windoki> ez már jobb hub<br>- <[OP]Windoki> ugyebár fontos 1 opnak hogy gyorsan be tudjon lépni<br>- <[OP]Windoki> ezért fontos ez a rész<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> ugye ezt a kérdést nem azért találtad ki hogy hagyjalak békén és hogy kirughass<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> :D<br>- <[OP]Windoki> nem<br>- <[OP]Windoki> ez része<br>- <[OP]Windoki> amugy meg vannak ilyen OPbulik,ahol sok sok csaj van<br>- <[OP]Windoki> (az op-ok többsége csaj,mivel jobban birják a lelki megpróbáltatásokat)<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> valakit "csakúgy" unszimpátia alapján kirughatsz pl engem ?<br>- <[OP]Windoki> hát elvileg nem lenne szabad<br>- <[OP]Windoki> ezért van a pszichológia teszt<br>- <[OP]Windoki> az ilyen nem is kaphat op engedélyt<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> értem<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> hány éves csajok vannak a bulin ?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> :D<br>- <[OP]Windoki> hát itt a kolin az átlagéletkor olyan 20 körül van<br>- <[OP]Windoki> +-2,3<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> az öreg nekem<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> :)<br>- <[OP]Windoki> nos mindig jönnek ujak...<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> lehet egy félév múlva találkozol velem, oppal :D itt a kolin :)<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> (csak poén)<br>- <[OP]Windoki> hát ha megcsinálod a vizsgát jelesre akkor lehet...<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> azért rugtál már ki vkit hogy állandóan mexakította a feltöltését ?<br>- <[OP]Windoki> van egy csomó online könyv<br>- <[OP]Windoki> persze<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> azért is ki lehet ??<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> az egy picit szigorú<br>- <[OP]Windoki> bármiért ami szerinted nem helyes<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> szerintem<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> és hogy tudsz figyelni 5880 felhasználót ?<br>- <[OP]Windoki> mint már mondtam a parancssor<br>- <[OP]Windoki> nagyon hasznos<br>- <[OP]Windoki> meg mondjuk ha jön a BSA, akkor az OP-ot nem viheti el<br>- <[OP]Windoki> mivel ő védett személy<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> gondolom a ti dc-tek ha megosztásba kerülne véletlenül, felborulna a dc világa vagy nem így van , kikerülhető lenne a probléma ?<br>- <[OP]Windoki> van hozzá egyéni kód<br>- <[OP]Windoki> op vizsga végén kapod CDn<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> mondjuk op ról nem lehet tölteni<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> vagyis legalább én még nem töltöttem<br>- <[OP]Windoki> amugy igéretes Op-jelöltnek tűnsz<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> ????<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> miért<br>- <[OP]Windoki> a többiek ilyenkor már mindenféle csúfságokat akartak tenni,mint op-ok<br>- <[OP]Windoki> de te nagyon emberségesen viselkedsz<br>- <[OP]Windoki> szóval -szerintem- van esélyed a vizsgán<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> köszi<br>- <[OP]Windoki> amugy érdekel még valami?<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> nem köszi infokat te is elég normálisnak tűnsz<br>- <[HUN][DSL]Csabi1985> szevasz<br>- <[OP]Windoki> csá
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: WNB »

<[HUN]nGabor> Szia!<br><[OP]Andrew> Hali<br><[HUN]nGabor> Te nem tudod véletlenül hogyan tudok billentyukombinációval TM jelet csinálni? tudod az a treedmarkos.<br><[OP]Andrew> Nem. De Tudok adni egyet! ™<br><[HUN]nGabor> Köszi!<br><[OP]Andrew> De csak ez az egy van. ne pazarold el!<br><[HUN]nGabor> De nekem 4 helyre kéne ilyet beraknom.<br><[OP]Andrew> akkor itt van még 3 de nem sok maradt nekem sem... ™ ™ ™<br><[HUN]nGabor> Köszönöm a segítséget! Majd még kereslek... Hello<br><[OP]Andrew> bye <br><br>#####<br>< [HUN]Csimasz > kitudja honnan lehet erotikus lányos képetket leszedni biciglivel? <br>< [HUN]Edemkee > www.erotikuslányokbiciklivel.hu/letöltés <br><br>#####<br>Jócselekedet<br><br> - <[HUN]Kovzoltan> Hello<br>- <[HUN]Kovzoltan> Lenne egy kérdésem<br>- <[OP]-McGuy> csa<br>- <[OP]-McGuy> ne kimelj<br>- <[HUN]Kovzoltan> Meg tudnád oldani hogy ne lépjen be hozzám tölteni?<br>- <[HUN]Kovzoltan> senki<br>- <[HUN]Kovzoltan> amig nem akarom<br>- <[OP]-McGuy> persze hogy meg tudom oldani<br>- <[OP]-McGuy> hany orara szeretned ?<br>- <[HUN]Kovzoltan> mert az independence-n barnaby lefagyasztja landoan a gépemet<br>- <[HUN]Kovzoltan> pill<br>- <[HUN]Kovzoltan> 2:10:52 őt ir ki a film letöltésnél kb 2:10<br>- <[HUN]Kovzoltan> ha meg tudnád oldani<br>- <[OP]-McGuy> szal 2 orat ?<br>- <[OP]-McGuy> vagy 3 at ?<br>- <[HUN]Kovzoltan> aha<br>- <[HUN]Kovzoltan> de a sebbeséggem ugye nem csökken??<br>- <[HUN]Kovzoltan> elég e kettő<br>- <[OP]-McGuy> garantaltan nem fognak tolteni rolad<br>- <[OP]-McGuy> legyen 3 ok ?<br>- <[OP]-McGuy> csakmert joszivem van<br>- <[HUN]Kovzoltan> oké köszönöm szépen van email cimed<br>- <[HUN]Kovzoltan> mert megszeretném beszélni veled ezt a jó cselekedetet<br><[OP]-McGuy> is kicking [HUN]Kovzoltan because: Tessek. 3 oraig garantaltan nem toltenek le rolad innen _BAN_3h<br><br>#####<br><[HUN]******> szia, online vagy? (comment: próbálj privizni ha offline vagyok..) /[HUN]PeterHZ kérésére a nevét kitakartam/<br>
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: WNB »

Mi kell a fakerséghez?<br><br>- <[HUN]Oliver> csá<br>- <[OP]Windoki> Szia! Mondd!<br>- <[HUN]Oliver> hogy lehetek faker ?<br>- <[HUN]Oliver> hogy lehetek faker?<br>- <[OP]Windoki> hát annak több fokozata is van<br>- <[OP]Windoki> mennyire szeretnél faker lenni?<br>- <[HUN]Oliver> nem tudom<br>- <[OP]Windoki> mégis..<br>- <[HUN]Oliver> 5ös fokozat.<br>- <[HUN]Oliver> 5<br>- <[OP]Windoki> az már nagyon erős ám!<br>- <[HUN]Oliver> tudom.<br>- <[OP]Windoki> fakrenek lenni megtisztelő feladat ám!<br>- <[OP]Windoki> *fakernek<br>- <[HUN]Oliver> tényleg ?<br>- <[HUN]Oliver> lehetek ?<br>- <[OP]Windoki> aha<br>- <[HUN]Oliver> hogy kell ?<br>- <[OP]Windoki> de kell egy faker-vizsgát tenned<br>- <[OP]Windoki> ez gyszerű<br>- <[HUN]Oliver> hol ?<br>- <[OP]Windoki> Pesten csinálják<br>- <[OP]Windoki> Faker képző Főiskolán<br>- <[HUN]Oliver> ott hol ?<br>- <[OP]Windoki> ez egy tanfolyam<br>- <[HUN]Oliver> nem kamuzol ?<br>- <[OP]Windoki> de ha a helyi önkorményzatnál kérsz igazolást akkor ők fizetik helyetted<br>- <[OP]Windoki> nem hát<br>- <[OP]Windoki> ez full megtisztelő feladat<br>- <[HUN]Oliver> az jó !!!<br>- <[HUN]Oliver> neke dvan ?<br>- <[OP]Windoki> nekem op vizsgám van<br>- <[OP]Windoki> az erősebb<br>- <[HUN]Oliver> mik vannak a vizsgán ?<br>- <[OP]Windoki> hát kérdések<br>- <[HUN]Oliver> tudod őket?<br>- <[OP]Windoki> van szóbeli és irásbeli része is<br>- <[OP]Windoki> sajnos mindig változnak<br>- <[OP]Windoki> de nagyon jó dolog ám!!<br>- <[HUN]Oliver> aham<br>- <[HUN]Oliver> tudom<br>- <[OP]Windoki> ha elvégzed a vizsgát akkor bármelyik hubon lehet faker<br>- <[HUN]Oliver> eze n is ?<br>- <[OP]Windoki> és ha nagyon jó eredménnyel zársz,akkor főfaker is lehetsz<br>- <[OP]Windoki> persze, ezen is<br>- <[HUN]Oliver> sirály !<br>- <[OP]Windoki> az hát<br>- <[HUN]Oliver> akkor foglalasz neekm egy fő fönök faker helyet itt ?<br>- <[OP]Windoki> majd megkapjuk a jelentést a vizsgáztatóktól és akkor jöhetsz fakernek<br>- <[HUN]Oliver> és akkor majd tudok fakereket is csinálni ?<br>- <[OP]Windoki> alfakereket tud csinálni a főfaker<br>- <[OP]Windoki> 3-at<br>- <[OP]Windoki> ennyit enged a hub<br>- <[HUN]Oliver> és az mire jó ?<br>- <[OP]Windoki> kiadhatod haverjaidnak<br>- <[OP]Windoki> és igy ők lesznek az alfakerek<br>- <[HUN]Oliver> aha<br>- <[OP]Windoki> de max 3<br>- <[HUN]Oliver> értem<br>- <[HUN]Oliver> és bannolhatok is ?<br>- <[OP]Windoki> azt nem,csak kickelhetsz<br>- <[OP]Windoki> BANhoz op vizsga kell<br>- <[HUN]Oliver> az is jó<br>- <[HUN]Oliver> lehetek op is meg faker is ?<br>- <[OP]Windoki> nem<br>- <[OP]Windoki> vagy op vagy faker<br>- <[OP]Windoki> egyenlőre<br>- <[OP]Windoki> aztán majd ha megszületik az uj EU-s törvény akkor talán lehetsz mindkettő 1x-re<br>- <[OP]Windoki> decemberbe várható<br>- <[HUN]Oliver> szerinted ?<br>- <[OP]Windoki> ?<br>- <[HUN]Oliver> az jó lesz !<br>- <[OP]Windoki> persze hogy jó lesz<br>- <[HUN]Oliver> és ha faker leszek ingyen küldhetek smst ?<br>- <[OP]Windoki> azt azért nem<br>- <[OP]Windoki> ahhoz megintcsak op vizsga kell<br>- <[HUN]Oliver> kár<br>- <[HUN]Oliver> azt op tud ?<br>- <[OP]Windoki> persze<br>- <[HUN]Oliver> aha<br>- <[HUN]Oliver> és lehett venni op vizsgát ?<br>- <[OP]Windoki> venni nem <br>- <[OP]Windoki> azt letenni kell<br>- <[HUN]Oliver> aha<br>- <[OP]Windoki> meg az kicsit nehezebb is<br>- <[HUN]Oliver> és neked van faker vizsgád ?<br>- <[OP]Windoki> ezt már kérdezted<br>- <[OP]Windoki> mondtam hogy nekem op-vizsgámvan<br>- <[HUN]Oliver> ja aha<br>- <[OP]Windoki> ha levizsgázol akkor kapsz fényképes igazolványt is<br>- <[HUN]Oliver> akkor ha majd végzek egy faker vizsgát lehetek itt faker ?<br>- <[OP]Windoki> persze<br>- <[HUN]Oliver> az már döfi.<br>- <[OP]Windoki> döfi hát<br>- <[HUN]Oliver> oké<br>- <[HUN]Oliver> most megyek<br>- <[HUN]Oliver> csá<br>- <[OP]Windoki> bye
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

Kéjgáz-mérgezés<br><br>Bukarest, Románia 1999. - Saját autójában, szeretkezés után, szénmonoxid mérgezés miatt halt meg Mario Bugeanu (24), román NB1-es focista és barátnője –jelentették a helyi hatóságok. A Gloria Bistrita középpályása és 23 éves barátnője, Mirela Iancu úgy közösültek a focista apjának garázsában álló autó ülésén, hogy közben járt a motor, majd akkor sem állították le, amikor a pihenésre került sor – nyilatkozta a helyi lapoknak Dumitru Secrieru rendőr százados. Úgy tűnik, nem tudtak arról, hogy a szénmonoxid veszélyes – tette hozzá Secrieru.<br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: supras »

varrjál rá gombot...
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

??? ???<br><br>Kép <br><br>??? ???
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

Sorban másztak le megfulladni<br><br>Kairó, Egyiptom – Ismeretlen gáz miatt hat férfi lelte halálát egymás után egy egyiptomi kútban. A Kairótól 500 kilométerre lévő faluban először a 22 éves Ahmed Mohames Mubarak mászott le a már hét éve nem használt kútba, hogy újból üzembe helyezze. Mivel nem tért vissza, egy idő után utána mászott 20 éves öccse. Rá is hiába vártak. Ezután a szomszéd következett, majd a szomszéd fivére. Ők is lent maradtak, ám a falubeliek között még mindig<br>akadt két vállalkozó szellemu - vagy nagyon kíváncsi. Miután a hatodik férfi se jött vissza, a falubeliek jobbnak látták, ha kihívják a mentőket, akik azután csörlővel húzták fel a hat holttestet.
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

Lefejezett dán focidrukker<br><br>Koppenhága, Dánia - Egy híd lekaszálta annak a dán szurkolónak a fejét, aki kihajolva utazott egy emeletes buszon vasárnap este Dániában. A férfi fej nélküli teste visszahullott a járműbe, amelyen az FC Köbenhaven dán élvonalbeli labdarúgó csapat 40 szurkolója utazott hazafelé a Viborg elleni<br>0:0-ás döntetlennel végződött mérkőzés után. A rendőrség vizsgálata szerint a 30 éves férfi a busz tetején lévő, vészkijáratnak használt nyílásában állt, amit nem szabad haladás közben kinyitni.<br><br><br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Nem egyszerű meghalni..<br><br><br>Egy fura figura elhatározta, hogy tuti öngyilkosságot követ el. Azt tervezte, hogy kimegy egy tengerparti sziklás részre, ott kötelet köt a nyakába, mérget iszik, aztán benzinnel leönti és fel is gyújtja magát, aztán meg leugrik a mélybe, és mielőtt a kötél kitörné a nyakát, még gyorsan zuhanás közben jól fejbe is lövi magát. <br><br>Így is tett, ám zuhanás közben elvétette a célt, és véletlenül a kötelet lőtte el, és a tengerbe zuhant, ahol a lángokat eloltotta a víz, a mérget pedig kihányta annyi sós tengervízet nyelt, és legvégül pedig a mentők partrahúzták.<br><br><br>Aztán a kórházban meghalt hipotermiában...
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: PTM »

Érdemes megnézni, nagy zsuga...  ;D<br><br>http://reklamok.gergoke.hu/
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

Levágta a kerék a szellem lábát<br><br>Wildwood, USA – Valódi horror bontakozott ki a helyi Vidámpark Szellemvasútján, amikor Sean Jackson (19), szerződtetett “szellem” lepelje beakadt az éppen arra tartó kocsiba, ami elrántotta és levágta a lábát. Több mint egy tucat látogató háta borsódzott Jackson utolsó sikolyától, amely élethűbbre sikeredett, mint eddig bármikor. A szemtanúk csak annyit láttak, hogy a szellem előugrik az egyik sötét zugból, felborul és visít. Csak később döbbentek rá, hogy ez a jelenet nem a műsor része volt.<br><br><br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

A kisfiú milyen jól kilépett mi? Remekül tartja a távolságot.  ;D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Megy a jab<br>Kép
В Советском Союзе нет секса, только любов!
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

Pitbullnak akart puszit adni<br><br>Amszterdam, Hollnadia - Elveszítette orrának egy részét az a részeg holland férfi, aki egy pitbullal “orri-puszizott”. A 43 éves férfi Amszterdam egyik zsúfolt piacán lődörgött, amikor meglátta a pitbull terriert. A veszedelmes kutya annyira megtetszett neki, hogy egyenesen odament hozzá, lehajolt, és orrát incselkedőn nekidörgölte a kutyáénak. Az ebnek azonban eszkimó puszilkodás helyett inkább harapni volt kedve, és a férfit kórházba kellett vinni.
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Az ókori Görögországban Szókratés rendkívüli tiszteletnek örvendett, főképpen tiszta, logikus és brilliáns gondolkozásmódja miatt. <br><br>Egy nap egyik ismerőse azt mondta neki: <br>- Te Szókratész, akarod tudni, mit hallottam a legjobb barátodról?<br>-Várj egy pillanatot, - kérte a filozófus - Mielőtt is bármit mondanál, szeretném, ha megfelelnél három kérdésnek. Ezt hívják tripla szűrőnek. Az első szűrő az igazság.  Megbizonyosodtál róla, hogy amit mondani akarsz igaz-e?<br>-Nem. - válaszolta az illető.<br>-Jó, rendben, szóval te nem vagy benne biztos, hogy mindez igaz-e, vagy sem. Értem. Most jöjjön a második szűrő. Amit mondani akarnál nekem, az valami jó dolog a barátomról?<br>- Ó, nem,, éppen ellenkezőleg.<br>- Szóval valami rosszat mondanál róla, de nem vagy benne biztos, hogy mindaz igaz-e. Hm.. Semmi baj, jöjjön hát a harmadik szűrő, a hasznosság. Amit mondanál a barátomról, az hasznos lesz számomra?<br>-Nem,,nem igazán.<br>-Nos hát, - mondta Szókratész, - ha mindez így van, akkor miért is lennék én kiváncsi arra, ami esetleg nem igaz, nem jó, és mégcsak nem is hasznos az én számomra?<br><br>Ilyen gondolatmenetei miatt tartották Szókratészt nagyszerű filozofusnak, nagyszerű embernek, és hatalmas gondolkozónak. <br><br>Persze mint mindenkinek, neki is voltak vak pillanatai, hiszen magától sohasem jött rá, hogy a felesége megcsalja a legjobb barátjával... :o
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Az NC.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Vajon mi lenne, ha egy bokszmeccsen mindkét fél padlóra kerül (ütéstől természetesen), és egyikük sem tudna felállni 10-re. Tudom ez elég valószínütlen, de végülis nem lehetetlen. Én ilyen esetben döntetlent hírdetnék.<br><br><br>
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

Futottak még, de túlélték:<br><br>Larry Waters Los Angelesből, egyike azon keveseknek, akik túlélték díjnyertes ügyeskedésüket. Larry gyermekkori álma a repülés volt. Mikor befejezte a középiskolát, a légierőhöz csatlakozott abban a reményben, hogy pilóta lehet belőle. Sajnos rövidlátó volt, így nem sikerült álmát valóra váltania. Elbocsátották, és kénytelen volt megelégedni azzal, hogy a kertből figyeli a fent elhúzó gépeket. Egy napon Larrynek pompás ötlete támadt. Elhatározta, hogy mégis repülni fog. Elment hát a helyi katonai boltba és vásárolt 45 meteorológiai léggömböt és több kanna héliumot. A helyesen felfújt ballonok több mint egy méter átmérőjűek. Otthon Larry szorosan odakötözte a léggömböket vaskos napozószékéhez. A széket dzsipje ütközőjéhez erősítette, a léggömböket pedig héliummal felfújta. Beült, hogy kipróbálja, a szék a dzsiphez kötve lebegett. Larry elégedett volt, hogy a szerkezet működik, így becsomagolt magának pár szendvicset, némi üdítőt, majd magához vette sörétes puskáját - gondolván néhány léggömböt majd kilő, ha le akar jönni - és felkészült a repülésre. Az volt a terve, hogy lassan fellebeg olyan tíz méteres magasságba a kert fölött, és ha megunja szépen leereszkedik. A dolgok végül nem egészen így sültek el. Amikor elvágta a kötelet, ami a széket a dzsiphez erősítette, nemhogy szép lassan felemelkedett pár méteres magasságba, hanem ágyúgolyóként lőtt ki a Los Angeles-i égboltba, csak emelkedett, emelkedett, egészen 3300 méteres magasságig. Ilyen magasan már nem merte megkockáztatni, hogy kilője a léggömböket. Ezért hát fönnmaradt, félt és fázott 14 órán keresztül. Aztán tényleg bajba került. A légáramlatok a Los Angeles-i Nemzetközi Repülőtér fő légifolyosójába terelték. Először egy pilóta vette észre, aki jelezte a toronynak, hogy látott egy embert napozószékben, puskával repülni. A radar is megerősítette, hogy egy tárgy lebeg 3300 méter magasan reptér fölött. Riadóztatták a különleges alakulatokat, akik egy helikoptert küldtek ki, hogy nézze meg miről is van szó. Közben sötétedni kezdett és a légáramlatok tovább vitték Larryt ki az óceán fölé, a helikopter a nyomában. Az óceán fölött a helikopter utolérte Larryt. Amint a személyzet meggyőződött róla, hogy Larry nem veszélyes, megpróbáltak közelebb menni, hogy kimentsék, de akárhányszor közelítettek, a propellerek keltette szél mindig odébb fújta a léggömböket. Végül is a helikopter magasan Larry fölé emelkedett és egy kötelet lógattak le neki, amin sikerült felhúzniuk. A nehéz manővert ügyesen végrehajtották. Amint földet értek, Larryt letartóztatta a rendőrség a légtér megsértéséért. Amint elvezették egy újságíró megkérdezte, miért csinálta, mire Larry közömbösen azt felelte: - Az ember nem ülhet otthon tétlenül.<br><br>Kincaid, Nyugat-Virginia Egy férfi puskagolyó gyutacsát vette a szájába, ráharapott majd a robbanás következtében elvesztette fogait, nyelvét és ajkait - jelentette a helyi rendőrség. A 24 éves Jerry Stromyer egy buliban poénból harapott a gyutacsra. M. D. Pyne kapitány elmondása szerint "egy barátja az akváriumban akarta felrobbantani árammal, de sehogyan sem sikerült. Erre ez a fickó azt mondta: Majd megmutatom, hogyan kell felrobbantani! - azzal a szájába vette és ráharapott. Az összes foga, a nyelve, az ajkai elszálltak."<br><br>Portland, Oregon. A Portlandi Egyetemi Kórház orvosa nyilatkozta, hogy egy nyílvesszővel fejbelőtt férfi szerencsésen túlélte sérülését és hamarosan kiengedik a kórházból. A 25 éves Tony Roberts egy oregoni vadvízi evezős klub beavatási buliján vesztette el a jobb szemét. Egy, a fejére helyezett sörösdobozt próbált egyik barátja eltalálni, de a nyílvessző Roberts jobb szemén ment be. Az orvos szerint ha csak egy milliméterrel arrébb megy a nyíl, egy főütőeret vág át és Roberts azonnal meghal. Dr. John Delashaw idegsebész szerint a nyíl 8-10 hüvelyknyi (20-25 cm) agyszöveten hatolt át, a hegye hátul átütötte a koponyát, de valahogy mégis elkerülte a főbb ereket. Delashaw elmondta, hogy ha Roberts megpróbálta volna kiszabadítani fejéből a nyilat, a saját halálát okozta volna. Roberts bevallotta, hogy aznap délután barátaival alkoholt ittak. - "Olyan hülyén érzem magam emiatt" - mondta. Vádemelés nem történt, de az ügyész elmondása szerint a beavatási szertartást kivizsgálják.
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
BUTTON_POST_REPLY