Vidámság off-topik 2.

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

<br>Tisztelt Uram!<br><br>A baleseti jegyzőkönyv 3. rovatába írott válaszommal ("A baleset oka: átgondolatlan tervezés") kapcsolatos, a részletek iránt érdeklődő levelére válaszul, az alábbi -- remélem kielégítő -- leírást áll módomban közölni. Kőművesként dolgozom. A baleset napján egyedül dolgoztam egy hatemeletes epület tetején. Amikor munkámat befejeztem, láttam, hogy valamennyi (utólaglemérve mintegy 110 kg-nyi) tégla megmaradt. Úgy döntöttem, hogy a téglákat nem fogom kis részletekben kézben lehordani, hanem a 6. emelet magasságában az épület oldalára szerelt (teherszállításra szolgaló) csigával eresztem le. A csiga kötelet a földszinten kikötöttem,  elmentem a tetőre, a kötél végén lévő ládát oldalra húztam és megraktam téglával. Ezután ismét lementem a földszintre, eloldoztam a kötelet és erősen szorítottam, hogy lassan le- eresszem a 110 kg-nyi téglát. A baleseti jegyzőkönyvből megállapíthatta, hogy az én testsúlyom 84 kg. Meglepetésemben -- amelyet az okozott, hogy hirtelen elemelkedtem a földről -- elveszitettem lélekjelenlétemet és elmulasztottam elengedni a kötelet. Így aztán, nem is kell mondanom, nagy sebességgel emelkedni kezdtem az epület oldala mentén.Körülbelül a 3. emelet magasságában találkoztam a téglákkal megrakott ládával, amely jelentős sebességgel tartott lefelé.Ez a magyarázata a koponyatörésnek, kisebb zuzódásoknak és a törött kulccsontnak, amit a baleseti jegyzőkönyvben már leírtam. Alig lassulva folytattam emelkedésemet, egészen  addig, amig jobbkezem ujjai két izület melységben megakadtak a 2. bekezdésben említett csigában. szerencsére ekkorra már visszanyertem lélekjelelétemet, és a belémhasító fájdalmak ellenére erősen tartottam a kötelet. Körülbelül ezzel egyidőben a téglákkal megrakott láda a földbe csapódott és az utődés erejétől a láda alja kiszakadt. Ekkor, megszabadulva a téglák súlyától a láda már mindössze 23 kg-ot nyomott. Hagy emlékeztessem ismét testsúlyomra (2. bekezdés). Ahogy bizonyára elképzeli, gyorsan zuhanni kezdtem az épület fala mentén. Korülbelül a 3. emelet magasságában találkoztam a felfelé tartó ládával. Ennek számlájára írható a két törött bokám és néhány fogam, valamint a lábaim és altestem súlyos hasított sérülései. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a ládával való találkozás annyit fékezett zuhanásomon, hogy amikor végül a téglahalomra estem, mindössze három gerinccsigolyám roppant össze. Azonban ahogy a téglahalom tetején, iszonyú fájdalmak közepette, mozgásképtelenül feküdtem és láttam a felettem hat emelet magasságban himbálódzó ládaroncsot,ismét elveszitettem józan itélőképességemet és elengedtem a kötelet.<br> <br><br>Kép<br><br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=PTM link=board=offtopic;num=1131561560;start=75#83 date=12/17/05 ť 23:24:09]Ma már erre is van igény...<br><br>http://putfile.com/pic.php?pic=12/34803450299.jpg&s=x10[/quote]<br>Veszek egyet  :D Használom földrajzi atlaszként.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: PTM »

Ma már erre is van igény...<br><br>http://putfile.com/pic.php?pic=12/34803450299.jpg&s=x10
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

<br>A nyitott fiók balesetveszélyes!<br><br>Egy cégnél karácsonyi ünnepség volt és az emelkedett hangulatban X munkatárs nagyon megkívánta a főnök titkárnőjét. A titkárnő is hasonlóan érzett, így bementek a főnök irodájába egy kis mulatozásra. A titkárnő a főnök iróasztalán kötött ki. A klasszikus iróasztali szexet akartak gyakorolni, csak sajnos nem vették észre, hogy a fiók kicsit ki van húzva. X munkatárs az első lökés után óriásit üvöltött. Hirtelen hátraugrott, majd elájult. Idézet a rendőri jelentésből: "X munkatárs heregolyói belógtak a fiókba és amikor lökött egyet, betolta a fiókot. A hirtelen fájdalomtól megpróbált szabadulni és reflexszerűen hátraugrott. X munkatársnak fiókba beszorult herezacskója a hátraugrás miatt leszakadt. "<br><br>Kép<br><br>Epilógus:<br>X munkatársat a munkahelyéről kirúgták, a felesége elvált tőle.<br><br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

;D ;D ;D ;D ;D ;D 8)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

<br>AAP, Arkansas<br><br>Egy rokonait meglátogató hölgy megállt egy szupermarketnél, hogy virágot vegyen. Az egyik parkoló autóban észrevett egy nőt, aki csukott szemmel, feje mögött összekulcsolt kezekkel ült, mintha aludna. Amikor a hölgy a boltból visszafelé a kocsijához igyekezett megint észrevette a kocsiban ülő nőt, úgyanugy ült, kivéve hogy a szemei már nyitva voltak. A tekintete fátyolosnak tünt, ezért a látogató hölgy bekopogott az ablakon és bekiabált: -"Jól van?"- A kocsiban ülő nő azt válaszolta: -"Fejbe lőttek és most a kezemmel tartom az agyamat, nehogy kifolyjon."- A hölgy visszarohant a boltba, ahol hívták a mentőket. Fel kellett törniük a kocsit, mert az ajtó be volt zárva. Bent észrevették, hogy a nő fején és kezén nyers kenyértészta van. Egy Pillsbury márkájú dobozos kenyértészta a nagy melegtől hangos durranással felrobbant a kocsi hátuljában, es a doboz pont fejbe találta a nőt. Az a fejéhez kapott és amikor megérezte a meleg tésztát, azt hitte hátulról fejbe lőtték és folyik ki az agya. A rémülettől elájult, majd mikor magához tért, megpróbálta az "agyát" a kezével benntartani.<br><br> Kép Kép <br> <br><br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Az élet egyik bölcsessége:<br><br>Ha egy férfi megérint a szavaival, akkor a keze sincs már messze.. :D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=oyabun link=board=offtopic;num=1131561560;start=75#77 date=12/16/05 ť 20:28:39]<br>AAP, Mammoth Lakes, CA<br><br>Egy ember meghalt tegnap, amikor a Mammoth Mountain sípályán egy habszivacs matracon csúszott le és a sífelvonó oszlopának ütközött. A baleset hajnali 3 óra körül történhetett a sheriff szerint. A 22 éves Matthew David Hubal es barátai egy turistaúton baktattak fel a sípályához, a sífelvonó egyik oszlopáról leszedték a habszivacs védőréteget es azon csúszkáltak le, amíg Hubal egy oszlopnak nem csapódott. A habszivacsot arra használjak, hogy megvédje a sielőket, ha esetleg az oszlopnak ütköznének. A nyomozás során közben kiderült, hogy az oszlop mely megölte Hubalt pont az volt, melynek védőrétegét a srácok eltávolították. <br> <br><br>Kép<br> [/quote]<br><br>Akiknek ennyi eszük van. Meg se fordult a fejükben, hogy vajon miért van az ott!?<br>
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

<br>AAP, Mammoth Lakes, CA<br><br>Egy ember meghalt tegnap, amikor a Mammoth Mountain sípályán egy habszivacs matracon csúszott le és a sífelvonó oszlopának ütközött. A baleset hajnali 3 óra körül történhetett a sheriff szerint. A 22 éves Matthew David Hubal es barátai egy turistaúton baktattak fel a sípályához, a sífelvonó egyik oszlopáról leszedték a habszivacs védőréteget es azon csúszkáltak le, amíg Hubal egy oszlopnak nem csapódott. A habszivacsot arra használjak, hogy megvédje a sielőket, ha esetleg az oszlopnak ütköznének. A nyomozás során közben kiderült, hogy az oszlop mely megölte Hubalt pont az volt, melynek védőrétegét a srácok eltávolították. <br> <br><br>Kép<br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

<br>Arc nélküli ember - Kincaid, Nyugat-Virginia<br><br> Egy férfi puskagolyó gyutacsát vette a szájába, ráharapott majd a robbanás következtében elvesztette fogait, nyelvét és ajkait - jelentette az állami rendőrség. A 24 éves Jerry Stromyer egy buliban poénból harapott a gyutacsra. M. D. Pyne kapitány elmondása szerint "egy barátja az akváriumban akarta felrobbantani árammal, de sehogyan sem sikerült. Erre ez a fickó azt mondta: -Majd megmutatom, hogyan kell felrobbantani! - azzal a szájába vette és ráharapott. Az összes foga, a nyelve és az ajkai is elszálltak. Stromyer kórházi ápolás alatt van, súlyos arci sérülések miatt. - El sem tudom képzelni, hogy valaki ilyet tegyen. - mondta  Pyne.<br><br> Kép Kép Kép  <br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Az év 12 halálesete<br><br>Az FBI minden évben, az elkövetett 36000, gyilkossággal végződött bűneset kivizsgálása után nyilvánosságra hozza az adott év legbizarrabb ügyeit. Íme, a 12 legelképesztőbb haláleset:<br><br>1. A 36 éves Alex Mijtust a felesége gyilkolta meg, egy 50 centiméteres vibrátorral felfegyverkezve. Mrs Mijtus megunta férje bizarr szexuális kívánságait, és az 50 centis segédeszközt teljes egészében férje hátsó fertályába helyezte, olyan súlyos belső sérüléseket okozva, amibe férje belehalt.<br>2. A 99 éves Debby Mills-Newbroughton az utcán átkelve vesztette életét. Az idős hölgy következő nap töltötte volna be a 100-ik életévét, az úton lánya társaságában éppen a születésnapi bulijára indult volna tolószékében, amikor elütötte a szülinapi tortáját hozó teherautó.<br>3. Peter Stone (42) halálát 8 éves lánya okozta, akit büntetésből vacsora nélkül a szobájába küldött. A fiatal Samantha Stone úgy érezte, ezt senki nem teheti meg vele büntetlenül, ezért apja kávéjába azonnal 72 darab patkányméreg tablettát rakott. Az áldozat egyetlen korty után holtan fordult le székéről. A kislány felfüggesztett büntetést kapott, mert a bíró szerint nem volt tudatában tettének súlyosságával. A bíró később valószínűleg rájött tévedésére, amikor Samantha egy hónap múlva az anyját ugyanolyan módon próbálta megmérgezni.<br>4. A 17 éves David Danilt barátnője ölte meg, amikor a randevú után a fiú többet akart. A fiú ajánlatára egy duplacsövű vadászpuska adta meg a választ. Charla (a barátnő) édesapjától kapta a fegyvert "szükség esetére".<br>5. Javier Halos (27) végzetét a főbérlője okozta. Kirk Weston annyira feldühödött azon, hogy az albérlő már 8 éve nem fizetett bérleti díjat, hogy egy vécédeszkával halálra verte a szerencsétlent.<br>6. A 44 éves Megan Fry-t 14 rendőr lőtte le, amikor a szerencsétlen nő egy kiképző lőtérre tévedt. Amikor a nő észrevette, hogy az utcán néhány rendőr halad lassan, hirtelen előugrott és azt kiáltotta "Bú!". A rendőrök - azt gondolván, hogy egy előugró céltáblával dolguk - azonnal tüzet nyitottak rá, és a leadott 67 lövésből 40 el is találta a "céltáblát". Az egyik rendőr szerint a nő "nagyon valódinak" tűnt.<br>7. A 20 éves Julia Smeeth-t Michael nevű bátyja egy mobiltelefonnal verte agyon, mivel a lány túl sokat beszélt. Az áldozat halálát egy törött antenna okozta.<br>8. A híres amerikai atomtudós, Harold Simms meggyilkolta feleségét, mert az megcsalta a szomszéddal. Az asszony szemfestékét kicserélte uránium tartalmú keverékre, ami 3 hónap alatt végzett Helena Simms-szel. Bár az áldozat a sugárbetegség összes szimptómáját mutatta (kihullott a haja, megromlott a látása), sosem került orvoshoz.<br>9. John Joe Winter őrmester a felesége autóját megpakolta Trintynitrate nevű robbanóanyaggal (hasonló a C4-hez), és felrobbantotta. A hölgy Ford Taurusa 750 kg robbanóanyagot tartalmazott, ami közel a duplája a 168 áldozatot követelő oklahomai terrortámadás során használt robbanóanyagnak. A robbanást 14 kilométer távolságból is lehetett hallani. Az autó és az áldozat darabjait sosem találták meg, ellenben egy 55 méter mély krátert igen. Az útból kb. 500 méter tűnt el.<br>10. A 35 éves Patty Wintert szomszédja ölte meg. Falt Hame (a szomszéd) évek óta építgetett egy F6 Phantom repülőgép sugárhajtóművet a kertjében, ami miatt a szomszédasszony erősen tiltakozott a hatalmas hang és a tűzveszély miatt. Miután az asszony feljelentette, egy vasárnap reggel Hame áthívta szomszédját egy csésze kávéra, hogy közben megbeszéljék a helyzetet. Az asszony nem tudta, hogy galád szomszédja megváltoztatta a hajtómű helyzetét. Amikor hazafelé tartott, Hame beindította a sugárhajtóművet, aminek forró gázcsóvája azonnal megölte a szomszédot, körvonalait beleégetve a betonba.<br>11. A homoszexuális Michael Lewis a "Die Hard - Az élet mindig drága" című filmből merített inspirációt, hogy leszámoljon csalárd barátjával. Elkábította Tony Berry-t, beöltöztette egy kétoldalas hirdetőtáblába, amelynek egyik oldalán a "Halál a niggerekre!", a másikon pedig az "Isten szereti a Klu Klux Klant!" feliratokat mázolta. Lewis ezután áldozatával Harlembe hajtott, és kitette az utcán a szerencsétlent. Berry 2 percen belül halott volt.<br>12. A 26 éves Conrad Middletont ikertestvére gyilkolta meg, miután nem tudtak megegyezni a szüleik halála után rájuk hagyott ház tulajdonjogán. Conrad légúti problémával küszködött, nem érezte a szagokat, ezt kihasználva Brian kinyitotta a házban található 3 gázcsapott, gázzal elárasztva azt. Kint hagyott az asztalon egy doboz szivart, egy öngyújtót és egy cetlit, "Bocsáss meg" felirattal. Conrad rágyújtott, egy mozdulattal elpusztítva a házat és saját magát.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=oyabun link=board=offtopic;num=1131561560;start=60#72 date=12/15/05 ť 17:44:19]<br>Biztosító kötél<br><br>Egy Queenslandi férfi a háztetőn akart valamit megjavítani, és hallotta, hogy ajánlatos ilyen esetben kötéllel rögzíteni magát, arra az esetre, ha leesne. A probléma az volt, hogy a tetőn nem volt alkalmas kiálló rész, kéményre pedig az ottani klíma miatt nincs szükség. Ezért hősünk az egyetlen olyan tárgyra kötötte a kötelet, ami 50 méteres távolságon belül fellelhető volt. Ez nem más volt, mint a család 4 kerék meghajtású autója. A férfi a vonóhorogra kötötte a kötelet, vigyázva a megfelelő hosszúságra is, hogy ha esetleg leesne, miközben a tető túloldalán dolgozik, a kötél megfogja őt. Emberünk a dereka köré tekerte a kötelet és elkezdett dolgozni. Egy apró momentumról azonban elfelejtkezett: szólni a feleségének arról, hogy mi a terve. Ugyanis a hölgy vásárolni indult a városba... <br><br>Kép <br><br>Amikor a férfi átrepülve a tető felett a túloldalon leesett, még nem szenvedett túl nagy sérülést, a postaládával való találkozást azonban már nem úszta meg törött láb és kéz nélkül. Szerencsére ez az ütközés eléggé lelassította az autót, hogy a feleség észlelje a bajt...<br><br> [/quote]<br><br>Ez tényleg durva lehetett.  ;D
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

<br>Biztosító kötél<br><br>Egy Queenslandi férfi a háztetőn akart valamit megjavítani, és hallotta, hogy ajánlatos ilyen esetben kötéllel rögzíteni magát, arra az esetre, ha leesne. A probléma az volt, hogy a tetőn nem volt alkalmas kiálló rész, kéményre pedig az ottani klíma miatt nincs szükség. Ezért hősünk az egyetlen olyan tárgyra kötötte a kötelet, ami 50 méteres távolságon belül fellelhető volt. Ez nem más volt, mint a család 4 kerék meghajtású autója. A férfi a vonóhorogra kötötte a kötelet, vigyázva a megfelelő hosszúságra is, hogy ha esetleg leesne, miközben a tető túloldalán dolgozik, a kötél megfogja őt. Emberünk a dereka köré tekerte a kötelet és elkezdett dolgozni. Egy apró momentumról azonban elfelejtkezett: szólni a feleségének arról, hogy mi a terve. Ugyanis a hölgy vásárolni indult a városba... <br><br>Kép <br><br>Amikor a férfi átrepülve a tető felett a túloldalon leesett, még nem szenvedett túl nagy sérülést, a postaládával való találkozást azonban már nem úszta meg törött láb és kéz nélkül. Szerencsére ez az ütközés eléggé lelassította az autót, hogy a feleség észlelje a bajt...<br><br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Megy két katona az őserdőben, az egyiket megmarja egy mérgeskígyó. A társa, látva hogy szenved, felhívja a táborban állomásozó orvost:<br>- Jaj, doktor úr, a társamat megmarta egy mérgeskígyó!<br>- Jaj, hol?<br>- A tökén.<br>- Hát akkor nem lehet kivágni, se kiégetni. A mérget pedig mindenképp el kell távolítani. Egyedüli megoldás az, ha kiszívja.<br>A haldokló megszólal:<br>- Na, mit mond?<br>- Meg fogsz halni!<br><br><br>Egy fiatalember ajándékot szeretett volna vásárolni a kedvese<br>születésnapjára, és mivel még csak rövid ideje jártak együtt, hosszas fontolgatás után úgy döntött, hogy egy pár kesztyű lenne a legmegfelelőbb:<br>romantikus, de nem túl személyes. Kedvese húga elkísérte őt a Nordstrom áruházba, és megvettek a kesztyűt.<br><br>A húg bugyit vett magának. Csomagolás közben azonban az eladó összekeverte a ruhadarabokat és a húgé lett a kesztyű, a kedvese pedig a bugyi. A fiatalember ellenőrzés nélkül lezárta a csomagot és elküldte kedvesének a következő kísérőlevéllel együtt:<br><br>Azért választottam ezt, mert úgy vettem észre, hogy nem szoktál ilyet viselni, mikor esténként találkozunk. Ha a húgod nem lett volna velem a hosszú gombosat választottam volna, de ő is rövidet visel, amit könnyebb levenni. Ez az árnyalat nagyon kényes, de az eladóhölgy megmutatta a sajátját, amit az elmúlt három hétben viselt, és alig volt még koszos.<br><br>Felpróbáltattam vele a tiédet és igazán jól nézett ki benne. Bárcsak ott lehetnek veled, hogy én adjam rád elsőnek, mert nem kétséges, hogy más kezek is érinteni fogjak mielőtt még találkozhatnánk. Amikor leveszed, ne felejts el kicsit belefújni, mielőtt elteszed, mert a hordástól természetszerűleg<br>kicsit nedves lesz. Gondolj csak arra, hányszor fogom megcsókolni az elkövetkezendő évben.<br>Remélem pénteken is rajtad lesz. Szeretettel...<br><br>U.I.: A legutolsó divat szerint vissza kell hajtani, hogy kilátszon egy kis sző
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=oyabun link=board=offtopic;num=1131561560;start=60#69 date=12/15/05 ť 14:46:34]<br>Egy elrettentő román példa útonállóknak!<br><br>Egy öttagú banda tagjai úgy rabolták ki áldozataikat, hogy mindig keresztbe álltak az úton a kocsijukkal, így kényszerítve megállásra az odaérkezőket. Minden jól is ment, egészen addig, amíg össze nem futottak egy alvó török kamionossal. A férfinél nem működött a trükk, a szundikáló sofőr fékezés nélkül ment át az egész rablóbandán.[/quote]<br><br>Naggyon jó!!   ;D ;D<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

<br>Egy elrettentő román példa útonállóknak!<br><br>Egy öttagú banda tagjai úgy rabolták ki áldozataikat, hogy mindig keresztbe álltak az úton a kocsijukkal, így kényszerítve megállásra az odaérkezőket. Minden jól is ment, egészen addig, amíg össze nem futottak egy alvó török kamionossal. A férfinél nem működött a trükk, a szundikáló sofőr fékezés nélkül ment át az egész rablóbandán.<br> <br><br>Kép<br><br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: oyabun »

<br>New Jersey - Egy 51 éves férfi elhatározta, hogy engedve fantáziájának, érzékien gömbölyű porszívóján éli ki ösztöneit. A gépek szerelmese egy kézi Singer A-6-os porszívót választott párjául, amelyet sajnos úgy terveztek gyártói, hogy a csatlakozó gumicső és a porzacskó között elhelyezkedő légcsavar szolgáltatja a vákuumot. Így a férfi gyönyöre is egészen "rövidre lett vágva" , ugyanis a légcsavar pengeéles szárnyai rögtön lenyesték nemi szervének felső felét. A közeli Monmouth Medical Center sebészei ugyan sikerrel elállították a vérzést, de már nem tudták visszavarni a hiányzó felet.<br> Kép<br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Vidámság off-topik 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Idézetek:<br><br>Egy mindenkié, a többi az enyém.<br><br>"Értesítem a T. szülőket, hogy fiuk történelemkönyve lapokból áll."<br>"Ellenőriztük, valóban."<br><br>"Az életben minden másodperc megsebez, az utolsó megöl"<br><br>"Kedves szülő, tájékoztatom, hogy fia az étkezdében többször is kézzel evett evőeszköz helyett."<br>"Köszönöm a tájékoztatást, már tanul lábbal is."<br><br>"T. szülő, fia órán neveletlenül beszélt. Figyelmeztetem."<br>Szülői válasz: "Engem?"<br><br>Megkérném önöket, hogy ismertessék meg gyerekükkel a kulturált vécéhasználat alapjait!"<br>Szülői válasz: "Laci szerint ezt ön neki kevésbé cizelláltan mondta: "Ne sz*rj az ülőkére, te hülye!" Ez kulturált viselkedés???"
BUTTON_POST_REPLY