Ki tudna esetleg....

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Kozi!<br><br>Erre a megosztásra még mindig nem jöttem rá. Tudsz valami oksságot? Valaki szerint minél több fájlt megosztani (mennyiség, nem a méret) valaki szerint meg tök felesleges. van köze a várakozási listához?<br>Nekem így is úgy is lassú, 40-el töltök fel le meg kb 3-al jön. le
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nem lassu az csak ügyesen kell csinálni :) Egyszerre legalább 15-20 dolgot érdemes szedni akkor ki van használva nálam a full letöltési sáv (feltöltést pedig 10k-ra kell állitani)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Az emule-on minden van csak qrva lassú. Célszerű egyfolytában menni hagyni, mert valami kreditet számol és aszerint teszi be az emberkéket a várakozási listába. Én egy filmet már egy hónapja töltök :D
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: kozi »

Mondom türelem :)<br><br>A hozzáférhetőség azt jelenti hány embernek van meg valamennyi a kivánt anyagbol(ha kb 10 alatt van ez a szám akkor valoban türelem kell). Források befejezése (%) az azt jelenti, hogy abbol az x emberböl aki rajta van ezen acuccon, hány %-nak van meg teljesen (ebböl a kettö adatból azért ki lehet jojozni, hogy van e értelme nekikezdeni). Ha a forgalomnál nézed az adott fájlhoz tartozó folyamat "csíkot" az minél kékebb annál több embernek van meg. Ha az piros akkor reménytelen a dolog. Fontos hogy kiszolgálonak tényleg a DonkeyServer No1-et vagy No2-t használd.  Ja és a ksizolgálo fülnél jobb oldalt van olyan hogy saját adatok. Ott az ID az magas legyen mindenképpen. Ha alacsony akkor valami gáz van (pl router beállitás vagy valami hasonlo).<br><br>Itt nagyon sok okosság van, én is innen tanultam a mesterséget:) :<br><br>http://www.mp3portal.hu/index.php?modul ... <br><br>én eddig gyakorlatilag minden zenét/filmzenét megtaláltam amire szükségem volt :)<br>új dolgokra torrent a megoldás, de ha régi cuccok kellenek akkor egyértelmüen emule
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: dp »

Szimpatikus ez az emule nekem.  :)<br>Telepítem majd én is. Engem leginkább a filmzenék érdekelnek, remélem megtalálom majd ami nekem kell.
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

Ja, most hipp hopp 1 már lejött a többi meg még "sorban áll"...<br><br>Így van nem? És mikor lesz kedvük elindulni?  :) (majdnem ugyanakkorák 12 mb os mp3 ak.)
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: kozi »

Passz.<br><br>Amugy rájössz majd miket érdemes leszedni meg a sok szám közül mi mit jelent. Egy dolog nagyon fontos az emule-nál. Türelem :). Viszont cserébe van minden
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

Pontosan ezaz!<br><br>Most olyanokat találok amit ebben a ki-be b@szott életben nem találtam volna meg INGYEN!  :D<br><br>Nagyon jó oldal és progi, de mér' pont szamár?  :)
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nem tudom mert azt nem ismerem, de innen már olyan dolgokat szereztem meg amiket sose reméltem. Az elmúlt 2-3 évben több 100 giga anyagot szedtem le és eddig mindössze két olyan file volt ami nem az volt aminek a neve alapján lennie kellett volna :). Pl. olyan asztalitenisz vb döntöt sikerült beszerezni a 80-as évekböl amit elötte sehonnan sem sikerült, (még a statisztikában sem találtam senkit akinek meglett volna:)) meg hasonló finomságokat :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

Sejtettem, hogy itt van a kutya elásva.  :D  ;)<br><br>Nagy vagy kozi! Kösz! :)<br><br>Kösz mégegyszer, itt mások az adminok mint pl: www.enemyterritory.hu -n ott van egy rakat ******! >:(<br><br>Látogass el a topikomba pár autócsodát meglesni!  8)
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nem meglepő, hogy nem tudtad megnyitni, ha nincs a gépeden emule :)<br>Kell egy Emule kliens innen (hasonló mint a DC++, de annál sokkal okosabb elven működik és itt aztán tényleg hihetetlen ritka dolgokat is meg lehet találni): <br>http://www.emule-project.net/home/perl/ ... br><br>Ezt feltelepíted, majd kapcsolodsz az egyik Donkeyserverhez (No1 vagy No2), és akkor már fog müködni az album linkje (persze az egész sort másold ki egy böngészöbe mert itt a forumba a kattintásra csak a felét értelmezi nemtom miért). De van egy kereső is az emuleba ott is megkeresheted amit szeretnél, de ugyanezt fogja kidobni.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

Inkább ennek az emule-nak add meg léci a teljes címét, mert ezt így nekem nem tudja megnyitni.  :(<br><br>De köszönöm hogy utána néztél.
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: kozi »

Emule-n fenn van.<br><br>ed2k://|file|O.S.T.-Ennio.Morricone-Mon.nom.est.personne-MY.NAME.IS.NOBODY.(1973)-(320%20kbits).rar|78480485|BE19E968B7DB4D37FAAE672FE0B907DF|/<br><br>74.84MB
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

Ha valaki tudja, hogy honnan szerezhetném meg INGYEN  :) mp3 ban a "Nevem Senki" Sergio Leone rendezte (Henry Fonda & Terence hill) filmzenénjét léci szóljon!  :-/
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Úgy látom feltétlenül be kellett ezt a kérdést 3 topikba is írni.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Dexter
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2006-08-08 18:04:01

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Dexter »

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy nem tudná valaki megmondnai nekem mi a címe Zahir Raheem bevonuló zenéjének? Ha valaki tudná akkor lécci írjon az e-mailemre! cím:bmw_e30_M3@freemail.hu<br><br>Előre is köszönöm!
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Holly nem igazán értem a peches dolgot. Végülis mindenkinek csak jó nagy pechje van ha szar autót kap, legyen az akár dácsia.<br><br>Tudod mit ajánlottak fel? Ingyen téli gumiszõnyeget, ami szerintem még 100 dolcsi sincs. Na mindegy, irtam levelet németbe meg ide is az oroszországi vezérnek. Az a vicc hogy tudom hogy azért nyomatják nekünk az autókat, mert baromira szeretnék, ha egyszer a nagyköveti kocsik mercik helyett audik lennének. Ennek fényében nevetséges amit mûvelnek itt. Remélem hogy ezt a szalonnál magasabb szinten nagyon jól tudják. Az 100% egyébként hogy egy új vevõt már elbuktak, egy kollegámat.<br>Mellesleg még valami: Az audi úgy szállitja ide a kocsikat, hogy az incoterm alapján én finországban, hanko kikötõjében látatlanban már átvettem az autót. Ez egy bizalmi viszonyt feltételez. Pl. a Toyota rendesen idehozza házhoz, és itt vagy átveszem, vagy ha valami nem tetszik akkor nem. Ezek után hogy geciznek velem, ultraszemétség szerintem, az biztos hogy az itteni nagykövi részérõl akkor is vége a bizalmi viszonynak ha a németek kárpótolnak.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: supras »

Vegyetek 2000 és 90 közötti Saab-ot akkor baj nem lesz :)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nekem kb 3 éve Audim van. Először egy A3-as most meg egy kombi A4-es. Soha semmi gond nem volt velük, több ismerősömnek is van Audija ők is elégedettek. Szerintem Ecs csak nagy peched volt. Ami engem különben idegesít az Audiban, hogy a rohadt computere állandóan pofázik a műszerfalon és mindig azzal nyaggat, hogy ezt- vagy azt az izzót kellene cserélni. Már kérdeztem a szerelőt le lehetne e lőni, de azt mondja nem.:-)
"Mindenki a napra tör..."
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

[quote author=Tyll Vietta link=board=offtopic;num=1087198060;start=15#29 date=08/04/06 » 08:02:48]Tök új Audi A8?  [/quote]<br><br>Nem a8, csak a4. De adhatnának a8 csereautót is  :D<br>
В Советском Союзе нет секса, только любов!
BUTTON_POST_REPLY