Ki tudna esetleg....

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: admin »

www.nod32.hu<br>hihetetlen 8)
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

[quote author=oyabun link=board=offtopic;num=1087198060;start=60#68 date=08/21/06 ť 13:37:45]<br><br>Véletlenül nem Kaspersky a Karpensky?<br><br>(Nekem a NOD32 bevált!)<br>[/quote]<br><br> ;D nem figyeltem oda, de igen Karpensky a NOD32 őt meg honnan?????
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: oyabun »

[quote author=Svejk link=board=offtopic;num=1087198060;start=60#67 date=08/21/06 ť 12:46:30]Beszereztem egy trójait és azt hiszem végre sikerült leszednem Karpenskyal.  :-/[/quote]<br><br>Véletlenül nem Kaspersky a Karpensky?<br><br>(Nekem a NOD32 bevált!)<br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

Beszereztem egy trójait és azt hiszem végre sikerült leszednem Karpenskyal.<br><br>Remélem nem jön vissza!<br><br>Most szedtem le a Zone Alarm tűzfalat...<br><br>Szóljon valaki ha nem elég mert attól tartok hogy ez a szemét még most is a gépemen van!  :-/
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

Egy fórumban láttam (nem itt a profin) , hogy valamilyen "értelmes" Jozef Göbbels képet rakott be a neve mellé a fórumba...<br><br>Az adminokat meg mit sem zavarja...  :-X >:(<br><br>ISMÉTLEM: NEM ITT A PROFIN! hanem egy fórumban...  ::)<br><br>Mi lenne ha itt csinálná valaki?  ???
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

[quote author=leone link=board=offtopic;num=1087198060;start=60#64 date=08/14/06 ť 23:35:22]<br><br>:o<br>hát amit megosztasz a jó néppel, azt megtalálod a megosztás fül alatt és jobb klikkel meg lehet nézni a linket hozzá, (ed2k link) ha arra gondolsz, hogy feltöltesz valamit és a fájl linkjét odaakarod adni valakinek.<br>Megosztani a beállítások - mappáknál.<br>ha csak a feltöltési sebességet akarod változtatni, akkor jobb gomb a tálcaikonon. [/quote]<br><br>Köszönöm az infót Leone!  ;)
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: leone510 »

[quote author=Mr.Sas link=board=offtopic;num=1087198060;start=60#63 date=08/14/06 ť 22:45:21]Hogy lehet ezzel a nyavajás Emule-al feltölteni?  :P :o[/quote]<br><br>:o<br>hát amit megosztasz a jó néppel, azt megtalálod a megosztás fül alatt és jobb klikkel meg lehet nézni a linket hozzá, (ed2k link) ha arra gondolsz, hogy feltöltesz valamit és a fájl linkjét odaakarod adni valakinek.<br>Megosztani a beállítások - mappáknál.<br>ha csak a feltöltési sebességet akarod változtatni, akkor jobb gomb a tálcaikonon.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

Hogy lehet ezzel a nyavajás Emule-al feltölteni?  :P :o
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: admin »

htx ;)
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: oyabun »

[quote author=fly link=board=offtopic;num=1087198060;start=60#60 date=08/13/06 ť 16:58:13]Skacok valakinél esetleg nem figyel ott winyón vagy DVD-n a komplett 10 részes "Taken" (Steven Spielberg presents Taken) c. sorozat? Szinkronosan érdekelne :)[/quote]<br><br>Privát üzenet elküldve !<br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: admin »

Skacok valakinél esetleg nem figyel ott winyón vagy DVD-n a komplett 10 részes "Taken" (Steven Spielberg presents Taken) c. sorozat? Szinkronosan érdekelne :)<br>http://www.imdb.com/title/tt0289830/<br><br>...miért nem lehet magyar szinkronnal megvásárolni???
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: oyabun »

[quote author=kozi link=board=offtopic;num=1087198060;start=45#58 date=08/11/06 ť 21:11:01]Emuleval mp3 torrent? Attól tartok nem tudom miröl beszélsz :)[/quote]<br><br>Arra gondolhatott, hogy egy torrent fájlt leszed eMule-lal és azt utána bele egy torrent kliensbe és utána ezerrel zúzza le a torrentet.  :o<br><br>Én többször találkoztam már eMule-on torrent fájl-lal, betették a megosztásba. (10-50KB növeli is a megosztást) ;D<br><br>Én Szintén friss filmekre progikra torrentet, ritkaságokra eDonkey-t (eMule-t) használok.<br><br>A DC-vel tele a t...m, sok agyalágyult emberke, LAN T1-T3 kapcsolatot ad meg és 1-2KB/sec-kel csordogál lefelé.<br><br>Hónapokig be sem teszem a lábam DC-re régebben csak onnan szedtem mindent, most felejtős.<br><br>A torrent és az eDonkey "kicsit" a visszaadásra is "nevel", míg a DC-én sokan csak lefele töltenek és semmit sem osztanak vissza! :-/
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: kozi »

Emuleval mp3 torrent? Attól tartok nem tudom miröl beszélsz :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Mr.Sas
Kihívó
HozzászólásokCOLON 216
CsatlakozottCOLON 2006-04-14 07:48:08
Tartózkodási helyCOLON Miskolc - Diósgyőr
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Mr.Sas »

Ez az "Emule" miután lejön pl: egy mp3 torrent mér mondja me az unalmast?<br><br>A többi mért nem töltődik?<br><br>Valamit rosszul csinálok?  ???
Úgy jöttem én, mint gyenge kislegény...

I am Cornholio i need TP for my bongholio! :)
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=leone link=board=offtopic;num=1087198060;start=45#55 date=08/11/06 ť 15:43:17]Persze csak legális tartalmak után kutatok.<br>[/quote]<br>Ahhha.... :D
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Kinek a pap, kinek a.... :) pl a Bosszú Börtönébent csak emuleon találtam meg több évi keresés után, bár az is igaz, ennyi idő alatt egy DVD turkálóban is megtalálhattam volna 999-ért :D<br><br>Nálam van minden, torrent, DC, emule. Persze csak legális tartalmak után kutatok.<br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nekem meg a DC volt hatalmas csalódás föleg az elmebeteg méretü megosztásai, és a lelépő és soha vissza nem térő userek miatt: ).<br>Emule-t évek óta használom és simán meg lehet vele szerezni olyan régi dolgokat amit sehol máshol nem találtam. Friss dolgokra meg egyértelmüen torrent a megoldás szerintem.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: faceload »

Nekem nagy csalódás volt az emule. Kb 1 hétig volt fenn. Zene és filmre dc a legjobb szerintem (mongyuk tény hogy nem árt 120 GB megosztás hozzá)
You will never walk alone!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Nekem magas az id-m, valszeg az is közrejátszik, hogy ritka anyagokat töltök :) de most hogy levettem 10-re most megyeget, de 100-al még az életben nem töltöttem.<br><br>a szerverlistát meg ezzel frissítettem:<br>http://esel-paradies.de/server/all/server.met<br><br>+ a kad-ot is be lehet kapcsolni, én már töltöttem onnan is, hogy mi az fogalmam sincs, de töltött :)
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ki tudna esetleg....

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nem számit semmit, hogy mennyit osztassz meg. Álltalában én ami lejött azt rakom is át más könyvtárba, úgyhogy csak az éppen aktuálisan töltött cuccok szeletei vannak megosztva. Jó sokat kell járatni ahogy mondtad és a magas ID az nagyon fontos, ha az nincs akkor rohadt lassu lesz a letöltésed (neked magas vagy alacsony?). nekem ha szedek 15-20-30 filmet/zenét/akármit a letöltés olyan 100-120k a feltöltés stabilan 10k.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY