Sound of music

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Paja<br><br>Mibõl gondolod, hogy a kérdésnek köze van a  zenékhez ?  :D
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Sound of music

Hozzászólás Szerző: paja »

Edgegod<br> :D<br>Szivesen meglesném hogy működik egy ilyen teszt Ádáméknál.<br>Gyerek pisil, majd remegve várja a kiértékelés eredményét (közben Ádám egy fehér köpenyben mikroszkóp fölé görnyedve a vizelet THC tartalmát vizsgálja -a kölök már a cuccait pakolja ismerve a papa könyörtelenségét)  ;D<br><br>Egy zenei stílusból kiindulva ne vonj le messzemenő következtetéseket rólam. ;)  :)<br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

WNB<br>Kommentek szép sorban:<br>-részemrõl amit a Kalákát csinál azt nagyon jónak tartom, kár hogy sokaknak csak a gyermekdalaik ugranak be a névrõl.<br>-A RATM a zseniális elsõ lemez óta nem nagyon villog, bár a feldolgozáslemez (Renegades) nem sikerült rosszul.<br>-Astrud Gilberto, BVSC, stb.: a latin jazz vonalról szinte bármi bármikor jöhet (nálam), a mariachi-tombitával megtámogatva fõleg :)<br>-Henry Purcell: passzolom, komolyzenébõl igazán csak Bach vagy Vivaldi, meg a kommersz "nóták" (ebben az értelemben is kakukktojás lett :)<br>-a Metallica elég messze van az igényes (progresszív) metálzenétõl <--errõl sztem kozi tudna bõvebben mesélni :)<br>-Hungária: az Aréna lemez pont nincs meg, de amennyire visszaemlékszem a 80-as évek elejérõl, volt rajta néhány (akkor) jó dal. A maga szintjén egyébként igen jónak tartom a Hungáriát.<br>-ez "a rádió aranykora"-s dal nem ugrik be... ha tudsz címet-elõadót, írd be plez.<br>-mai magyar "alternatívokból" a Kispál mellett (szvsz inkább elõtt) ozz van még a Quimby, valamint szövegileg a Lovasit (és Pajort) is magasan kenterbeverõ Hiperkarma (ez persze a legszubjektívebb magánvélemény volt :). Bérczesy R. szerintem egy zseni.<br>-TCS: magyar rockszinten a legjobb. Bár szerintem eléggé szelektálni kell, de azért sok jó daluk van (a sok lemezbõl adódóan :).<br>-EK, Balaton, társaik: azok a régi szép Nap-Nap fesztiválok :)) "Pajor Tamás mindenkit itt hagyott, újjászületett, de szerintem halott" by MÁK , de "Jézus felold a TV terror alól" :))<br>-Kaji Jag: hát igen, ez nagyon ott van (de hangulat kell hozzá). Hány lemezükrõl tudsz (nekem 3 van)?<br>-Anima Sound System: néha nagyon jó, néh nagyon nem, de hát ilyen egy kisérletezõ zenekar, a Dub City Fanatikz projetjük kifejezetten gyenge Asian DF utánzat.<br>-Perfect Day-igen jó dal, annyian játszották már, hogy a Szigeten meglepõdtem amikor Lou Reed is elnyomta :))<br>-Robbie W.: tud jó  dolgokat csinálni (pl: Karmakiller), de inkább  csak hallgatnám mint nézném.<br>-A DM utolsó 2 lemeze valahogy annyira nem jött be, fõleg a szerintem talán legjobb '93-as  "Songs of Faith & Devotion" album óta.<br><br>Összeszedek a következõ alkalomra néhány számomra nagyon "szimpatikus" zenét (sõt!, slágert :)<br><br>Ui: Paja: bevállalnál egy Adam féle vizelettesztet ? ;D ;D ;D
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: WNB »

Edgegod,<br><br>A Chan-Chan-ban jó az a trombita rész...de egyben sem rossz... ;)<br><br>Az utóbbi időben eléggé elítélhető módon baromi kevés időm jut zenehallgatásra, meg van néhány egyéb befolyásoló tényező is (munkahelyi policy, infrastruktúrális hiátusok, stb. + a kisfiam által bevezetett otthoni médiaterror: Minimax + Halász Judit v. Kaláka (néha parallel)).<br><br>Amúgy teljesen mindenevő vagyok (na egy határon belül ;)) - nem a határozott stílus, hanem az "eredeti kisugárzás" fontos.<br><br>A RageAgainstTheMachine-től a BVSC-ig...Astrud Gilberto, Henry Purcell [kis kakukktojás - az esküvőnkön egy kimondhatatlanul szép ária-duettjére (2 nő) lépdelt be a nejem, a címe: "O Dive Custos"...kis szépséghiba csak az alcíme volt: "Elegy On The Death Of Queen Mary" ;D ;D ;D (Csepinek ;): Elégia Mária királynő halála alkalmából")]...<br><br>Az tetszik, amiben találok valami eredetit, ami magával húz - a konkrét stílus tképp kevésbé meghatározó (pl. ezért tetszett Chacon La mano de Diosa is)...<br><br>Mivel nem vagyok zenész, a technikai jellegű bravúrok nem tudnak lázbahozni. (Egy egykori ismerősöm - aki amúgy gitározott -, egyszer hosszasan győzködött, hogy pl. a Metallica mennyire igényes metált játszik, hogy pl. itt ez a szóló, meg az akkord-menet vagy mi - de pl. nekem pont az ilyesmi értékelhetetlen...)<br><br>Néha régi bóvlik is tudnak tetszeni (mint stílusbravúr, vagy egy régi "hang-enteriőr" - hogy költői legyek): pl. a nemrég Vito által nagyon más kontextusban szóbahozott "A rádió aranykorá"-ban van egy szám, aminek a címe vszleg a refrén egy sora: South-american way... (na ilyenre gondolok ;D) Mondok ide még egy durván és veszélyesen abszurd példát: a régi Hungária utolsó lemeze (Aréna) is ez a kategória - nem tudom ki írt rá szöveget, de ilyen gyöngyszemek vannak "a maga nemében érett, komoly és hiteles" ;) zenei kerettel ellenpontozva: "A Lendület-edzőpályán, ott kezdődött minden, mikor megláttalak a bővített keretben..."  <br> <br>Magyar viszonyok: (Nem csak) Bandi a hegyről (;D) [Kispál, általában], Tankcsapda [az Agyarország pl. tetszett, a régebbieket nem annyira ismerem, de van ami nem hozott lázba], Kalyi Jag [gy.k. ez autentikus roma népzene (kanna, szájbőgő meg ami kell ;D)], Anima Sound System - hogy csak egy pár szélsőséget mondjak.<br><br>Régen ilyesmiket hallgattam (akkor még többet): Trabant, Balaton, Ági és a fiúk, Sziámi, EK és társaik - de ez még a teen-age vége volt ;)...a legjobb magyar dalszövegírót úgy hívták, hogy Pajor Tamás, még a Neurotic-korszakból - de ő a túlfűtött költőknél (és mindenféle szintű zenésznél ;)) gyakori gyors elmúlás helyett életvédelmi okokból az Isten rezervátumát választotta (bár lehet, hogy ez nem találó kifejezés): HIT / Ámen ("Gyere ki a fényre")...<br><br>http://www.geocities.com/SunsetStrip/Ba ... br><br>Pár önmagában álló dal, ami hirtelen eszembe jut:<br><br># Perfect day [ http://www.stlyrics.com/lyrics/trainspo ... ectday.htm ] (Lou Reed, Trainspotting-filmzene)<br># The Road to Mandalay [ http://www.geocities.com/yeah8a8y/robbie/swyw/trtm.html ] (Robbie Williams, hoppá :o ;) - ez a bankrablásos klip, ahol a végén belefutnak egy biciklisbe - a kisfiam csak így mondja: a pam-pam... ;))<br># Dream on (Depeche Mode, 2001?)<br><br>De ezek tképp slágerek. ;D<br><br>Van egy csomó minden, ami nem is jut most eszembe, mert olyan rég hallottam...meg a mai épp aktuális kínálatot illetően is elég out-of-date ill. hiányos vagyok - tutira lenne még, ami tetszik. ;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Sound of music

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=adambalogh link=board=offtopic;num=1037370574;start=0#13 date=11/15/02 ť 17:45:48]Vitalij zenéje volt annak idején a "The simply the best", de mostmár mindenféle "emporio"-ra meg egyéb ostobaságokra jönnek be.<br>[/quote]<br><br>Mi a baj az Emporioval,szerintem nagyon jó és szép zene; a Chris Byrd elleni meccsen is azt húzták Vladnak!<br>Erdei Zsolt "szállj fel kismadárja" magyar sportcsarnokban még-még elmegy,de egy német vagy pláne amerikai közönség előtt röhejes erre bevonulni!<br><br>Lewisnak Golota elleni bevonulózenéjére emléxem,az tetszett, a többi nem maradt meg!<br>Tyson legtöbbször DJ Jazzy Jeff&Fresh Prince:I Think I Can Beat Mike Tyson,vagy DMX:Enter Tyson-ra vonult be.(ez utóbbi nagyon jó)<br>
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Sound of music

Hozzászólás Szerző: paja »

Jelenlegi kedvenceim:<br>Peter Broggs - international farmer<br>Jacob Miller - tired fe lick weed in a bush<br>Bob Marley minden mennyiségben<br>(war,weed,rat-race,turn your lights down low, i can see clearly now, natural mystic,pimpers paradise,sun is shining, is this love get up stand up, legalize it stb)<br><br>Továbbá: Galambos Lajcsi,Csóré Béla, Bódi Guszti  ;D<br>Eminem, Ennio Morricone<br><br>Bokszhoz kapcsolódó jó zenék: burning heart (Rocky 4),<br>eye of the tiger, Kazik:Andrzej Golota :D James Brown: Livin in America (szintén Rocky 4)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

WNB<br><br>Ma szinte egész nap Buena Vista Social Club-Buena Vista Social Club lemezt hallgattam. Nagyon nagyon állat! Eddig csak az Ibrahim Ferrer-Buena Vista Social Club Presents...  volt meg, de ez még sokkal jobban tetszik. Te milyen zenéket hallgatsz szivesen?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Vito: tetszett a listád, fõleg azért mert eltérõ stílusú elõadókat tartalmaz. A The Jam-et nem ismerem (meg Holst-ot sem), a többi rendben van (fõleg a Queen és a Cypress Hill). A Tankcsapdának az angol nyelvû dolgai szerintem nem túl szerencsések, valahogy nem passzol hozzájuk. A Metallica S/M lemeze nagyon kamuizûnek tûnt (ettõl függetlenül az Ecstasy of Gold persze jó- de inkább csak Morricone miatt).<br><br>Más:<br>A music.hu-n olvastam, hát ez sem egyszerû   :D  :<br><br>Bunyós Pityu talpon maradt Mike Tyson és Lennox Lewis ellen is <br> <br>Szikora István (Bunyós Pityu) 1964-ben a halak jegyében született Mátészalkán, de 17 éves koráig egy eldugott kis szabolcsi faluban, Nyírparasznyán élt. Elsõ zenei élményei is ide kötik: a hétvégi lakodalmakban tanulta meg azokat a dalokat, amelyek mostani albumán is visszaköszönnek. <br><br>Elõször a sportkarrier következett: Szikora István mindmáig az egyetlen európai boxoló, aki kiállt és talpon is maradt Mike Tyson és Lennox Lewis ellen. Többszörös nehézsúlyú magyar bajnok, számtalan nemzetközi verseny gyõztese, eb,,vb helyezett és olimpikon. Mind a mai napig aktívan sportol és az egyik legismertebb hazai boxistálló, a Koko Gym vezetõ edzõje. <br>Különleges zenei képességeit a vidéki lagzik és disco-k közönsége után Náksi Attila a Record Express mûvészeti vezetõje is felfedezte, aki meghallgatva elkészült anyagát, azonnal lemezszerzõdést ajánlott a nemcsak sportolóként, zenészként, de állatvédõként is közismert mulattatónak. Számos tévészerepléssel a háta mögött egyre több meghívásnak tesz eleget: óriási vidéki lagzik, szépségkirálynõ választások, bálok és disco-k közönsége rajong zenéjéért. Kritikusai azt mondják: bárhol lép fel, szívvel lélekkel énekel, ahol õ dalal, ott garantált a jókedv, mulatozás. Régi ismerõsei és barátai azt is kiemelik: soha nem felejtette el honnan jött. Évek óta lelkes támogatója az állatvédelemnek. Kedvenc üdülõhelye a Kanári szigetek, de kikapcsolódni ma is szívesen jár Mátészalkára, Nyíregyházára, ahol zenészként is szívesen fogadják. Nyolcadikos koráig óriási zugdohányos hírében állt, viszont a sport kedvéért egyik pillanatról a másikra megszabadult káros szenvedélyétõl. 35 évesen gyújtott rá elõször újra - egy kubai szivarra, azóta alkalmi szivarossá vált. Nem csak ezért, sokan Arnold Schvarzenegger magyar dublõrének nézik. Bemutatkazó nagylemeze a napokban jelent meg. <br><br>Ez azért meglepõ karrier, nem? (ja és mulatságos is :) )
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Sound of music

Hozzászólás Szerző: Hein »

Klaszikusoktól Dvorzak (a "z" fölött az ún. mekcseny, természetesen) überfasza.<br><br>Itthoniak közül a Quimby remek, ajánlom mindenki szives figyelmébe.<br><br>Kűfőd: Tito és Taratula, Red Hot Chili Peppers, de nagyon szeretem Alanis Morrisette-t is.<br><br>(Állítólag volt egy bunyós a távoli múltban, aki a Love Me Tender c. sikoltozásra késztető dalra vonult be. Sajnos nevet nem tudok, de faterom esküszik rá. :o)
Hein
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: donvito »

Edgegod!<br><br>Ami engem illett: amely zenék igazán teccenek, azok nem éppen erre a célra használhatók. Sok mindenre igen, de erre nem! <br>Azonban ha megerőltetem magam akkor összeállíthatok valami személyest.<br><br>Pop zenéből<br>Muzsikás – Rabnóta<br>Tankcsapda – Nem ismerek rád vagy ha angol akkor a Locked In a Prism<br>Hobo Blues Band – Vadászok bevonulása<br>Die Toten Hosen – We Will Be Heros<br>House of Pain – Running Upon Ya<br>Queen – Keep Yourself Alive<br>The Cult – Full Tilt<br>Metallica/Morricone – The Ecstasy of Gold<br>The Jam – That’s Entertainment<br>Cypress Hill – When the Sh*tt Falls Down<br>és csak WNB kedvéért <br>Ibrahim Ferrer - Que Bueno Balla Usted<br>Stb. stb<br><br>Klasszikus zenéből<br>Orf - CB<br>Csajkovszkij – Rómeó és Júliából a Capulettek indulója<br>Holst – Bolygók, Mars<br><br>vito
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Lemezkritika:<br><br>Ali<br><br>A fekete bokszolókról szóló filmeknek jó filmzenelemezük van, lásd a Denzel Washingtonnal készült Hurrikánt vagy a Mikor királyok voltunk címû Muhammad Ali-dokumentumfilmet. Ali életérõl most egy hollywoodi produkció is készült Will Smith címszereplésével, és annak a filmzenelemeze is erõs, hiszen olyan sztárok adtak hozzá új dalokat, mint Alicia Keys, Everlast vagy Lisa Gerrard (ex-Dead Can Dance). <br> <br> A fekete bokszoló általában a polgárjogi küzdelem figurája is, így az ilyen filmzenelemezre felemelõ üzenetek kerülnek a nagy fekete zenék tradíciójában (és nem gengszterrap, például). Így van ez most is: a soul régi nagyjai, Aretha Franklin vagy Al Green mellett fiatal örökösjelöltek sorakoznak, az év felfedezettjének számító Alicia Keys (lásd: Songs In A Minor), Angie Stone, az angyalhangú Bilal (lásd: 1st Born Second), Shawn Kane vagy a most - talán a témához igazodva - a szokásosnál egy fokkal kevésbé nyálas R. Kelly (két dallal is). Az õshazából, Afrikából az albínó world music sztár, Salif Keita küldi üdvözletét, fehér gyerekként pedig befogadták a modern bluesra nyergelt rappert, a boksz iránti rajongását már a híres sportszercégtõl kölcsönzött nevében is hordozó Everlastot (lásd: Eat At Whitey's), aki a lemez egyik legjobb dalát jegyzi. A film aláfestõ zenéjét, akárcsak Michael Mann elõzõ rendezése, A bennfentes esetében, most is a Dead Can Dance egykori énekesnõje, Lisa Gerrard jegyzi Pieter Bourke-kal közösen, tõlük egy éteri dal hallható a lemez végén. A címszereplõ Will Smith viszont meglepõ módon most nem reppel (pedig akár tehetné is, Muhammad Ali ugyanis híres volt gyors és ritmikus dumájáról, amit afféle korai rapként tartanak számon). <br><br>Déri Zsolt
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=Hollywood link=board=offtopic;num=1037370574;start=0#1 date=11/16/02 ť 21:02:36]Nekem tetszett a Tszyu vs Judah elött elénekelt szám is. Egy szüke csaj énekelte valami I gonna ... valami volt a címe. A hangulat nagyon király volt azon a meccsen szerintem.[/quote]<br>Hear me<br>Fear me,<br>If you dare come near me<br>I'm gonna knock you out<br>Tonight<br><br>Tényleg nagyon jó volt!  8)<br>De nem ezért szeretjük Tszyu-t!<br><br>vito
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Sound of music

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Juan Carlos Gomez bevonuló zenéje volt egykoron Gloria Estefan Conga című száma. Csak azért egykoron, mert már nagyon régen nem "vonult be" (talán még az edzőterembe sem, nemhogy egy meccsre. :D) Egyébként a szám szerintem nagyon passzol a latin-amerikai "táncoslábúra".<br><br>Üdv: Kukorica
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Sound of music

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hamed régebben vonult be a Carmina Buranára is. Hanry Maske is használta ezt a zenét ha jól tudom (ebben nem vagyok biztos). Egyébként ezt a zenét elég sokan használják még. Pl. Thomas Damgaardnál is hallottam már.<br><br>Nekem tetszett a Tszyu vs Judah elött elénekelt szám is. Egy szüke csaj énekelte valami I gonna ... valami volt a címe. A hangulat nagyon király volt azon a meccsen szerintem.<br><br>Oscart már láttam mexikói népdalra is bevonulni.-)
"Mindenki a napra tör..."
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: admin »

Champs: Tequila<br> ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Lehet, hogy csak én gondoltam úgy, hogy az állandó bevonulózene az általános? <br>(bár az kiderült, hogy a Simply The Best nagyon közkedvelt, na meg hogy Vito keni-vágja a színesbõrû zenéket (is) :) )<br>A "The Payback" a When We Were Kings filmzenén is rajta van.<br><br>Vito : box témájú zenék ill. saját kedvencek?<br>      <br>Kozi : pedig minden progresszív rajongó kedvence (szerintem öncélú zene)<br><br>Idõközben belehallgattam néhány (3) Roy Jones nótába. Szerintem csak gyüjtõknek!
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: donvito »

Eszembe jutottak még Mike Tyson bevonuló zenék is:<br><br>Run DMC – It's Tricky (?) (RIP - Jam Master Jay)<br>Wu-Tang Clan – Guns ’n Onez<br>2Pac – Toss It Up<br>Redman – Time For Some Action<br><br>vito<br>
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: donvito »

Hát igen … Klicskóék zenei ízlése … nekem eddig legjobban a Wlad-Jefferson előtti kasztráltak gyülekezete tetszet a legjobban :). Ádámnak igaza van – hozzájuk a Szovjet himnusz illik, de befutóként még szerepel a Bunkócska (Dubinuska) ill. a Kraftwerk-től a Robot.<br><br>Lewis: <br>Eddig három számra emlékszem: <br>Bob Marley – Crazy Ballheads (régebbi meccsek pl. Holy I és II, Akinwande)<br>Sly and Robbie – The Good, The Bad and the Ugly (Golota, Mavrovic)<br>James Brown – Payback (McCall II, Rahman II)<br><br>De rémlik még Notorious B.I.G.-re és Fugees-re is, a Botha meccs előtt pedig valamilyen gusztustalan Verdi (La donna e mobile) adaptáció (mármint az adaptáció gusztustalan) volt hallható.<br><br>vito
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: kozi »

Edgegod.<br><br>A Demetert rettenetesen utálom. Az elsö két koncertjükön voltam és csak eszetlen tekerés volt. A Dream a progrock szégyene.<br><br>Szerintem mindig a Scooter ment Madárnál csak a két itthoni meccsén volt Republic.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY