Sound of music

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Sound of music

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=kozi link=board=offtopic;num=1037370574;start=0#2 date=03/19/03 ť 09:58:50]Ha valakinek jelent valamit a legendás Anthrax zenekar akkor az új lemezt (We've come for you all)azonnal vegye meg vagy töltse le. Döbbenetesen jó.<br><br>Kozi[/quote]<br><br>Huhh Kozi az Anthrax elég kemény,keményebb mint a Toy Dolls ::) 8) :o<br>Cannibal Corps,Störkraft,The Exploited? ;D<br>Ilyneket hallgatsz? :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: kozi »

Scott Ian-en kivül én csak Steve Cox-ot láttam ugy pörögni a szinpadon! Elképesztő a fickó! :o<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Cry for Indians!  ;D<br><br>(Scott Ian nagy király:))
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Sound of music

Hozzászólás Szerző: ppal »

Te is ismered? Azok a régi szé....... Nem írom le, mert nagyon nagy közhely. 80-as évek vége 90-es évek eleje.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ha valakinek jelent valamit a legendás Anthrax zenekar akkor az új lemezt (We've come for you all)azonnal vegye meg vagy töltse le. Döbbenetesen jó.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Sound of music

Hozzászólás Szerző: berti »

Burning heart<br>Eye of the Tiger<br>Going the Distance<br>Gonna Fly Now<br>Hearts on Fire<br>Living in America<br>No easy way out<br>Theme Song<br>Training Montage<br>War<br><br>Lehet közötte van...
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Sound of music

Hozzászólás Szerző: Pasu »

A Eurosport-os bokszgálák felvezető intrója alatt megy egy zene, ami szerepelt nagy sikerű ;) Rocky sorozat egyik részében is.<br><br>Nem tudjátok véletlenül a címét + előadót?<br>
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=Carnivores link=board=offtopic;num=1037370574;start=0#2 date=01/24/03 ť 23:36:51]<br>Amúgy sajnos már kiöregednek a fiúk... :(<br>Campino van már vagy 45,nem? ???<br>[/quote]<br><br>Carnivores! <br><br>Volt szerencsém találkozni John Lydon-al. Nos a pasi (tegnapelőtt volt 47 éves, akkor talán 40 volt?) rettentően kedves és közvetlen, de akkor, ott, huszoniksz évesen is felnőttebbnek éreztem magam, mint ő. Nem is a viselkedéséről van szó, hanem a felfogásáról, világnézetéről, amely annyira gyerekes (de nem gyermeteg) (zavarbaejtően naiv). Ettől mennek ők fel a színpadra, mi meg hallgatjuk őket!<br><br>vito<br>
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Sound of music

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=donvito link=board=offtopic;num=1037370574;start=0#2 date=01/24/03 ť 21:12:23]<br><br>Őszintén mondom: a 80-as évek elejétől fogva nem<br>buliztam annyit, mint a Die_Toten_ Hosen_partikon!<br><br><br>vito[/quote]<br><br>Toten Hosen partikon nem voltam,azt hiszem nem is mennék,mert az egyszerűen nem nekem való... ;D<br>Csak hallgatni szeretem némely számaikat.<br>Amúgy sajnos már kiöregednek a fiúk... :(<br>Campino van már vagy 45,nem? ???<br>A Die Ärzte szétvált?A szőke énekesük külön énekel most  Farin Urlaub néven.Jól tudom?<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=donvito link=board=offtopic;num=1037370574;start=0#1 date=01/24/03 ť 21:12:23]kozi!<br>Living Colour: el nem bírom képzelni, hogy melyiket albumot hallgathattad (piros)! Azért tény, hogy kell hozzá egy (funky)affinitás ! Akkor az Extreme-t (vagy a Van Halen utolsó albumát) nem is említem. ;D<br><br>Mit szólsz Zakk Wilde-hoz? (Van Halen-ről jutott eszembe!) 95-ben volt szerencsém látni és hallani őt az Osmosis-tour-on! Le a kalappal, betyárjó a gyerek!<br><br>Queensryche – Operation Mindcrime nagyon teccet, de aztán lapos lett az egész! De lehet, hogy csak keveset hallgattam belőle?<br><br>vito<br>[/quote]<br><br>Livig Colour. Utánanéztem és a Stain lemez volt amit hallottam. A piros az magára a müanyag tokra vonatkozott.<br><br>Extreme zseniális volt(na az utolsó albumhoz azért kell egy kis szóda). Láttam őket 94-ben az MTK pályán az Aerosmith elött Nino Bettencourt egy másik gitárhös. Szuper csapat volt(a kedvencem a III Sides To Every Story)<br>A Van Halen utolsó lemeze viszont már nem tetszett.<br><br>Zakk Wilde. A legeslegnagyobb állat aki a mai "fiatal" gitárosok között fellelhető. Imádom. A Black Label Sociaty is valami egészen zseniális. Az meg, hogy Te láttad az Ozmosis turnén? Hát piszkosul irigyellek. Ozzy szolólemezei hatalmas nagy kedvenceim. Pont az Ozmosis a kedvencem. Perry Mason. Uramisten mekkora téma. Ö is a négyben van akiért bárhova mennék. Sajna tavaly lemaradtam róluk.<br><br>Queensryche. Az Operation Mindcrime tényleg piszok nagy lemez, de nálam egyenrangú vele az Empire is. Viszont a legnagyobb az a Promised Land. Az annyira mély muzsika, hogy valami csoda. 2001 januárjában láttam öket Prágában. Majdnem szétharaptam a kontrolládákat :D. Geoff Tate, Buddy Lackey mellett szerintem a legnagyobb énekes.<br>Psychotic Waltz mond neked valamit? A legföldöntúlibb muzsika amit valaha hallottam. Mellesleg a legeslegnagyobb kedvenceim.<br><br>Kozi<br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Na Adam, valld csak be, hol is vagy? :)<br>Kép
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: donvito »

kozi!<br>Living Colour: el nem bírom képzelni, hogy melyiket albumot hallgathattad (piros)! Azért tény, hogy kell hozzá egy (funky)affinitás ! Akkor az Extreme-t (vagy a Van Halen utolsó albumát) nem is említem. ;D<br><br>Mit szólsz Zakk Wilde-hoz? (Van Halen-ről jutott eszembe!) 95-ben volt szerencsém látni és hallani őt az Osmosis-tour-on! Le a kalappal, betyárjó a gyerek!<br><br>Queensryche – Operation Mindcrime nagyon teccet, de aztán lapos lett az egész! De lehet, hogy csak keveset hallgattam belőle?<br><br>Carnivores!<br>Azért tudjuk, hogy mi a jó, mi? ;D<br>Őszintén mondom: a 80-as évek elejétől fogva nem<br>buliztam annyit, mint a Die_Toten_ Hosen_partikon!<br>RHCP és a Gatyák!!!! ;D<br><br>WNB!<br>Akkor tévedtem, mert azt hittem friss az (Manu Dibango) élmény.<br>Akkor bátorkodom ajánlani a Cubafrica című albumot. Ismerve a BVSC rajongásodat, borítékolható a – korlátolt – rajongás. Korlátolt, de csak azért mert túlságosan jólfésült a zene, nincs benne spontaneitás. És, hogy legyen némi kapcsolat a két album között: Eliades Ochoa is játszik rajta, mint a Cuarteto Patria része. <br><br>A „Miskolci Kapcsolat”: én is eljátszadoztam a gondolattal, hogyan is találkoztak ŐK ;D! De mindig arra a lehetőséghez lyukadtam ki, hogy Ádám boncolt - Attis szenvedet!<br><br>Ádám!<br>Olyan jó volt, míg a jótékony homály leplezte a kapcsolatotokat Patakyval! ;D<br>Most meg annyira profán és triviális lett az egész!<br>Én még elmeditáltam volna a lehetőségeken! <br><br>vito
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: WNB »

Vito,<br><br>Egyszerűen csak belenyúltam a tutiba - de nincs több menet (egyelőre): Abdullah Ibrahim? Yussuf Lateef/William Envans-t? Nem vagyok ennyire módszeres hallgató...passzolok.<br><br>Dibangot is régen hallgattam - bár inkább csak lustaságból vagy feledékenységből vagy akármiből kifolyólag, pedig...<br><br>Még szinte a sötét teen-age idején volt, hogy valahonnan (honnan is? passz) egyszer kezembe akadt egy lemeze és nagyon megtetszett...annyit tudok (biztosan): róla ma is azt gondolnám, hogy nagyon jó (nálam).<br><br>A legjobb akkor volt, amikor a fiatalos hevületű bulik után (Ádám "Attilájának" (eposzi? ;)) 'minden sarkon álltam már'-ját (persze) igen erős költői túlzással (na meg így teljes a prozódia ;)) 'minden falra hánytam már'-ra torzítva) mindennek a végén, már félig alvó emberek közt szólt a sötétben - olyankor az ember azért sejthette, hogy valószínűleg talán mégis lehet boldog élet a halál után - és vár valahol egy kissé távolabb a 'sun of da beach' (vagy vmi ilyesmi)... ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Sound of music

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=donvito link=board=offtopic;num=1037370574;start=0#3 date=01/23/03 ť 11:32:42]<br><br><br>Németek: Die Arzte, Dei Toten Hosen és Nina Hagen bármikor bejönnek!!!<br><br>[/quote]<br><br>Vito<br><br>Die Ärzte:Schrei nach liebe,Rebell,Wie es Geht,Manchmal Haben Frauen,Männer Sind Schweine,Vermissen-Baby<br>Die Toten Hosen:Steh Auf Wenn Du Am Boden Bist,Schön sein,<br>Rammstein:Engel,Die Sonne,Klavier :P :P :P
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Queensryche - hogyne... még egy nyolcvanas évekbeli japán koncertjük is megvolt valahol videon...az Operation Mindcrime lemez nagy kedvencem volt... meg a válogatásalbum is megvan.. (bár õszintén szólva az elmúlt 6-7 évben nem nagyon hallgattam Queensryche-t)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=donvito link=board=offtopic;num=1037370574;start=0#0 date=01/23/03 ť 11:32:42]<br>Kozi!<br>Nem fém, de … talán határeset!<br>Van Halen – Women and Children Frist<br>Living Colour – Vivid<br>Rush – Moving Pictures<br>Yes – 91250<br>[/quote]<br><br>Vito!<br><br>Nálam a fém a leglightosabb rocktól teljesen a Death-ig terjed.<br><br>Van Halen. Imádom öket, de én azok közé tartozom akik inkább a Sammy Hagar-os Van halent tartják az igazinak(és nem azért mert ott viritott az ODHL v Vargas meccsen :D). Jó volt Roth is de Hagar az igazi. Eddie Van Halen meg egy igazi gitárosisten! De erröl Alien többet tud. Ö az igazi Van Halen fan.<br><br>Living Colour. Egy lemezüket hallottam. A cimére már nem emlékszem, de megmaradt, hogy piros volt a kazetta tokja, és funkys-rockos muzsikát játszottak. De ez nem az én világom.<br><br>Rush. Az egyik legnagyobb kedvencem. Érdekes, hogy most is pont azt hallgatom. Abból a kb. 3-4 zenekar közül az egyik, amelyikért képes lennék bárhová elmenni a kontinensen, ha egyszer átjönnének európába. Ha jól emlékszem a 80-as évek második felében jártak erre utoljára. Most már a koncertdátumok is megvoltak, de a kiadó az utolsó pillanatban visszamondta a turnát >:(<br>Nekem inkább már a letisztultabb lemezeik tetszenek, az 1982-es Signalstól kezdve nincs hiba(elötte sem volt, de azok nem egyszerü lemezek).<br>A már emlitett Signalson kivül, a Presto,Roll the bons, Powerwindows trió a nyerö nálam.<br><br>Szereti, ismeri valamelyikötök a Queensryche zenekart?<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY