Sound of music

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

kozi: látom progresszív rock a kedvenc (Dream Theater véletlen maradt ki?)<br>Tényleg egyszer mintha Scooter ment volna Madárnál. Akkor már inkább tényleg a Republic legyen.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: kozi »

1.<br>Roy Jones egy  száma letölthetö a boxing-videos.com-ról. Mivel én nem szeretem az ilyen zenét nem tudom értékelni, hogy ez jó-e vagy sem, de jó meccsrészletek vannak benne.<br><br>Madárnál nem mindig a Republic szokott lenni a zene. A Republic szerintem egész jó Madárnak, de az a másik borzasztó(Scooter??).<br><br>2.<br>Kótai - Fekete Vonat (a szám cimét nem tudom), de nekem nem tetszik.<br><br>Lewisnak mi a bevonuló zenéje? Sosem figyeltem.<br><br>Tyson - az elöbb emlitettem, hogy a rap nem az én világom, de Mikeot el sem tudom képzelni nélküle. Hozzá nagyon illik.<br><br>3.<br>Saját kedvencek:<br>Psychotic Waltz (mindenek felett)<br>Queensryche<br>RUSH<br>Fates Warning<br>Nevermore<br>Cynic<br>C.O.C<br>King's X<br>Toto<br>Ozzy<br>stb<br><br>Üdv<br><br>Kozi<br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Ádám : ezek gondolom a bevonulózenék ugye?<br><br>Azt hiszem Dariusé a Survivor-Eye of The Tiger talán, de nem biztos.<br>Kótaié vajon mi?<br><br>
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Ha már film és regény témájú topik is van, akkor a zene se hiányozzon! :)<br><br>Felvetett témakörök:<br>1,Milyen boksszal kapcsolatos zenéket ismersz és mi a véleményed róla:<br><br>Részemrõl ezeket ismerem/szeretem:<br>Bob Dylan: Hurricane<br>James Brown: Living in America<br>Holy Gang: Free Tyson<br><br>Magyarok:<br>LGT: Ilyen a boksz (szódával ... :)<br>V.S.O.P.: Koko (vagy vmi hasonló, de ez felejthetõ kategória azt hiszem)<br><br>Ide tartozik még:<br>+Roy Jones: Round One<br>+Oscar De La Hoya: Run To Me Free<br>Hallotta már vki  õket?<br><br>2, a,Melyik bokszolónak mi a bevonulózenéje :<br><br>Hirtelen csak ezek jutnak eszembe:<br>Kokó:      O Fortuna  (Carl Orff(aki nem Mozart:)-Carmina Burana)<br>Madár:  Republic-Szálj el kismadár (Ti szeretitek ? Én sajnos nem)<br><br>b,Mit javasolnál bevonulózenének :<br><br>pl: Imrich Parlagi:  Gloria Gaynor-I will survive :)<br><br>3,Szabadonválasztott ki mit szeret általában vagy legjobban:<br><br>Elhangzott már (igaz más összefüggésben) néhány elõadó neve itt a fórumon, pl.:<br>- Ibrahim Ferrer by WNB<br>- Henry Rollins by Donvito<br>sõt vkinek ironmaiden.com-os email címe van (Dempseynek talán)<br>Aztán a sherdog.com-ról letölthetõ UFC-s filmecskék alá pedig leginkább rockzenét nyomtak be (RATM, Filter, Machine Head, GNR). Ezeket a zenéket szereti vki? Tõlem nem állnak távol, de leginkább talán Red Hot Chili Peppers-t hallgatok Igazából bármi jöhet ami saját mûfaján belül jó (azért ez szubjektív, de majd összeszedegetem a listát).<br>P.S: Szereti vki a Cherry Poppin' Daddies-t?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY