Sound of music

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Sound of music

Hozzászólás Szerző: Santos »

Cimborámnak is megvan az új Metallica. Azt mondja, hogy nagyon ütős, helyenként visszaköszön a régi hörgés is! Alig várom, hogy megkapjam a kópiát! ;D <br><br>Viszont nem Trujillo zenél még rajta. Jön lassan egy koncert CD is (videoanyag), amin már ő csapkodja a húrokat! Kíváncsi vagyok nagyon rá! ;D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Saybia - In Spite Of<br><br>(Kozi: tényleg jó az új Metallica :) )
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: atya »

Kellemes meglepetések értek ebben a topicban  ;D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=adambalogh link=board=offtopic;num=1037370574;start=0#1 date=04/20/03 ť 11:06:50]Uraim!<br><br>Ma megkaptam a húsvéti ajándékomat: Nena featuring Nena.<br>Csodálatos.<br>Ezt hallgatom és 20 évvel fiatalabbnak érzem magam.[/quote]<br><br>A 99 lufi egyetemes darab, mely meltó helyet foglal el a zeneművészet aranylapjain, de...<br><br>...egy hete tettem szert egy "best of limahl" lemezre...<br><br>nem tudom, de asszem odafér nena mellé  ;D
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: gallien »

Annyiban vitatkoznék kozival, hogy bár Urlich, mint muzsikus valóban nem túl jó (zenekarvezetőnek és managernek annál inkább, és bizony az is kell egy jól működő zenekarhoz), Hetfield zseniális muzsikus és zeneszerző. <br><br>Az ifjú titán már egy másik generációhoz tartozik, olyan generációhoz, amely már rengeteg hatás alatt tudott zenésszé válni, és ez bizony sokat számít!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Rob Trujillo a világ egyik legjobb basszusgitárosa ... (Suicidal Tendencies, Infectious Grooves)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nálam Hedfield és Ulrich a fasorban sincsenek Trujillohoz képest. Igazi underground legenda. Szerintem a Metallicában sem fogja sokáig birni. Egész egyszerüen túl jó oda.<br><br>Most néztem a Live at Budokan cimü Ozzy koncertet. Hihetetlen. Truljillo bögözik Zakk "Atyaúristen" Wilde gitározik és Mike Bordin dobol. Ez a legtutibb Ozzy felállás (pedig Randy Rhoadsnál nem sok jobb gitáros létezett)! A két gitáros elképesztő őrült, de a még mindig Ozzy a legnagyobb bolond :D<br><br>ui: a Mr. Crowley második szólójánál jobbat nehéz elképzelni.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: gallien »

Engem manapság az izgat, hogy milyen lesz a Metallica az új fiúval. Rob Trujillo egy ááááááááááááááááálllllllllat! Nagyon várom az új lemezt, meg a turnét!
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=Edgegod link=board=offtopic;num=1037370574;start=0#1 date=04/09/03 ť 02:20:11]Vito<br><br>Chris Cornell új zenekarát, az Audioslave-t ismered? Nagyon nagyon jó szerintem. Jobb, mint a Soundgarden (szvsz).[/quote]<br><br>Jó-jó (hát ... szvsz az utóbbi évek rock átlagát messze meghaladó), de valami hiányzik, hogy tényleg nagyot üssön. Most eltekintve attól, hogy helyenként ott van a „Louder than Love”-féle 70-s évekre jellemző black-hard-rock kavarása, esetenként a fellelhető a „Temple of the Dog”-féle tradicionális rock (pl. a „Set it Off” igazán úgy hangzik, mint a Free 2002-ben), valahogy nem igazán OK (akkor már inkább a "Louder than Love", vagy a "Temple of the Dog"). Ugyan Cornell is produkált megkérdőjelezhető anyagot (Euphoria Morning), de ebben az esetben én inkább a RATM maradékban keresem az okot (nem ők a hibásak! csak …). Persze mindez sz.v.sz.<br><br>Hogy pontosan mi is az, ami hiányzik, azt most nem fejtegetném ki, mert nincs rá sok időm (zenéről ám órákat tudok beszélni [főleg jazzről])...<br><br>vito
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Sound of music

Hozzászólás Szerző: Santos »

Múltkor láttam a TVben egy klippjét, és a hang is nagyon hasonlított rá, az arcberendezésével együtt! ;) Tényleg frankó nagyon!<br><br>Látom sok Soundgarden rajongó van itt is! :) Spooooooooonman! :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Vito<br><br>Chris Cornell új zenekarát, az Audioslave-t ismered? Nagyon nagyon jó szerintem. Jobb, mint a Soundgarden (szvsz).<br><br>WNB<br><br>Nézd mit találtam, az idei szigeti fellépõk listájában:<br><br>"A mind erõsebb világzenei színpadon idén fellép a Buena Vistás boleróénekes, Ibrahim Ferrer, és a hasonlóan népszerû, Kusturica-filmzenékbõl ismert Goran Bregovic Wedding and Funeral Band." :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=Edgegod link=board=offtopic;num=1037370574;start=0#0 date=04/03/03 ť 21:09:45]Outshined, outshined, outshined![/quote]<br><br>"...I'm looking California and feeling Minnesota..."<br>ez annyira jó! <br><br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

Outshined, outshined, outshined!
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: donvito »

Sounf of Garden ... <br><br>Nosztalgiázok: Badmotorfinger! <br><br>A kölkök depressziósak lettek. ;D Megint!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: kozi »

Charlie Benante ugy dobol az új lemezen mint talán még soha! Van egy dal(Nobody Knows Anything) amelyben Benante olyan alaptémát nyom, ami máshol dobszoló szokott lenni.<br>És már ezek is elhagyták a negyvenet!<br>Hiába no, a Metál szív ;)<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sound of music

Hozzászólás Szerző: edge »

"Got the time" az remek dal, olyan mintha a Bangles "Walk like an Egyptian" nótáját felgyorsították volna :), de a legnagyobb az "Among the Living" lemez volt.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: gallien »

Egyszer még gimis koromban egy zenekarban nyomtam a metált ( ;D), és játszottuk a Got the time című Anthrax nótát. Még klippje is volt a dalnak. Szép emlék...annyira gyors volt a szám, hogy a dobosunk gyakorlatilag csak azzal törődött, hogy nehogy elrontsa, így viszont az együtt zenélés élménye nem nagyon valósult meg, mert kábé 20 másodperccel hamarabb ért a szám végére. Viszont nyomtam benne egy állat basszusszólót...  ;D
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sound of music

Hozzászólás Szerző: kozi »

Carnivores!<br><br>Ilyeneket nem ;)<br>Störkraft: erröl még csak nem is hallottam, de gondolom valami punkzene.  <br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY