Tattoo

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

Köszönöm. Lesz ez még bőven nagyobb is ;D
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=supras link=board=offtopic;num=1130431073;start=15#25 date=10/29/05 ť 18:46:13]Na ezt ma fejeztük így be. Már csak az összekötés van itt aztán jöhet a lenti rész.[/quote]<br><br>Hú, de komoly...  :o Ez nagyon király! Nekem kicsit nagy, de monnyuk neked van hozzá karod is, szal belefér!.  :)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

Kép<br><br>Na ezt ma fejeztük így be. Már csak az összekötés van itt aztán jöhet a lenti rész.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=offtopic;num=1130431073;start=15#22 date=10/29/05 ť 18:20:39]PTM: nem ilyen egyszerű ám ez a feltöltés dolog... valaki olyan azonosítót kapott, amivel tud feltölteni, törölni, átnevezni, stb. ezek általában a szerkesztők, vagy néhány lelkes fórumozó, akik néha szoktak feltöltögetni. A többiek pedig, akik úgyis csak letöltésre használják az ftp-t, másikat kapnak, amivel nem tudnak mást csinálni, csak letölteni. <br>Nos, neked az előbbi van és ha ezt csak így elkezded osztogatni, akkor annak nem biztos, hogy jó vége lesz, főleg ha épp töltene fel valaki és foglalja a helyet egy "pióca", ezért nem fog beférni. Igaz, hogy ritkán töltök fel meccset (sőt, eddig kb 4-et tettem fel) de az elég idegesítő ám, mesélték.<br><br>Mellesleg nem hiszem, hogy a pksz ftp lenne a legjobb hely, hogy mindenki feltöltsön egy képet a tetoválásáról, www.kepfeltoltes.hu ...[/quote]<br><br>Peace Romsy, igazad van. De nem osztogatom a hozzáférést.<br><br>Csak jót akartam: a majd' 800 hozzászólásos régi motoros Supras arra panaszkodott, hogy MÁR nem működik neki. Ezért írtam, hogy ha adott volna mail-címet, átküldtem volna neki azt, amelyik nálam működik (mert azt meg nem is tudtam, hogy kétféle hozzáférés van).<br><br>Lényeg: nem adtam meg senkinek az ftp-hozzáférést, és ezután sem fogom (főleg, miután felhomályosítottál arról, milyen csókos típusom van), Supras esete lett volna a kivétel. Jóindulatból. Ettől függetlenül jogos, hogy szóltál, szóval ott a pont.<br><br>Talán az a néhány kB, amit a tetkós képek foglalnak, azért elfér a szerveren pár napig, nem? Bár ez a képfeltöltős honlap tényleg jobb megoldásnak látszik.  :D<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=supras link=board=offtopic;num=1130431073;start=15#21 date=10/29/05 ť 18:16:05]Közben a tiédet már láttam mert lementettem Romsy-val. Tetszik csak kicsit nagyobbra számítottam. Karom nekem most egyenlőre megvan remélel a jövőhéten már egy nagy lépést teszünk a vége felé. (még kb 10 óra munka van vele).[/quote]<br><br>Lehetett volna nagyobb is, ez igaz. De végülis ez is elég...  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: Romsy »

PTM: nem ilyen egyszerű ám ez a feltöltés dolog... valaki olyan azonosítót kapott, amivel tud feltölteni, törölni, átnevezni, stb. ezek általában a szerkesztők, vagy néhány lelkes fórumozó, akik néha szoktak feltöltögetni. A többiek pedig, akik úgyis csak letöltésre használják az ftp-t, másikat kapnak, amivel nem tudnak mást csinálni, csak letölteni. <br>Nos, neked az előbbi van és ha ezt csak így elkezded osztogatni, akkor annak nem biztos, hogy jó vége lesz, főleg ha épp töltene fel valaki és foglalja a helyet egy "pióca", ezért nem fog beférni. Igaz, hogy ritkán töltök fel meccset (sőt, eddig kb 4-et tettem fel) de az elég idegesítő ám, mesélték.<br><br>Mellesleg nem hiszem, hogy a pksz ftp lenne a legjobb hely, hogy mindenki feltöltsön egy képet a tetoválásáról, www.kepfeltoltes.hu ...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

Közben a tiédet már láttam mert lementettem Romsy-val. Tetszik csak kicsit nagyobbra számítottam. Karom nekem most egyenlőre megvan remélel a jövőhéten már egy nagy lépést teszünk a vége felé. (még kb 10 óra munka van vele).
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Bosco link=board=offtopic;num=1130431073;start=15#15 date=10/28/05 ť 18:54:58]Feltölteni hogyan tudok? Bocs, ha nagyon banális a kérdés..  :)<br><br>Amúgy megnéztem a képet PTM, Naggggyon király![/quote]<br><br>Köszi Bosco, jól esik. Nem mindenkinek jön be. Tudnék mesélni...  :D<br><br>Feltöltés menete: csatlakozol az ftp-re, monnyuk Total Commanderrel. A commander egyik oldalán vannak az ftp-n lévő cuccok, a másik oldalon a saját géped egyik meghejtója látható (egy könyvtár vagy alkönyvtár). Kiválasztod a saját képet, emit fel akarsz tölteni az ftp-re és nyomsz egy F5 gombot. Ezután a program feltölti a fotót a netre. Ennyi, ez a feltöltés menete, ugyanúgy működik, mint a letöltés. Nem bonyolult.  ;) Töltsél, töltsél, töltsél!!!  :)<br><br><br><br>[quote author=nikike9 link=board=offtopic;num=1130431073;start=15#16 date=10/28/05 ť 21:03:30]Látom,tetkó a téma.<br>Nekem is van,igaz a Tieitekhez képest "tipikus"női mintákkal,egy pillangó a popsin,és egy rózsa a bokán. :)[/quote]<br><br>Nikike, én imádom, ha egy lánynak tetkói vannak, mert szerintem az ápolt, feszes, jó illatú bőrön nagyon jól mutat. A csípő-, popsi tetkók nagyon bejönnek, bokatetkót még csak egyszer láttam, szal azzal kapcsolatban még elég képlékeny a véleményem. Csatlakozom Nagypapihoz, király a pillangó a popsin!  ;) Tessék képet feltölteni, legalább a bokádról.<br><br><br><br>[quote author=supras link=board=offtopic;num=1130431073;start=15#18 date=10/28/05 ť 22:05:21]Nekem nem jó már az FTP címem mert régen kaptam és azóta fel lett rakva párszor a commander. Kérek szépen újat ::) Én a hátamat meg  ahasamat egyben rakom majd fel ha teljesen megvan.[/quote]<br><br>Nem megy a személyes üzenetküldőm (mármint a PKSZ-es), a mail-címedet meg nem tudom, szóval így marha nehéz lenne átküldeni.  ;D Szerintem dobj egy mailt Hollynak vagy Flynak. Aztán tőccsél de gyorsan!  :)<br><br><br><br>[quote author=Nagypapi link=board=offtopic;num=1130431073;start=15#19 date=10/28/05 ť 23:33:21]Nekem is van egy, képem viszont nincs róla.<br>A bal mellizmomon egy papirusz, rajta egy versrészlet (Ady Endre: Imádság háború után - utolsó versszak).[/quote]<br><br>Ne tedd ezt Nagypapi, muszáj lefotóznod és feltöltened ezt a papiruszt, mert piszok kíváncsi lettem.<br><br>Az említett részlet:<br><br>[table][tr][td]Uram, láss meg Te is engemet,<br>Mindennek vége, vége.<br>Békíts ki Magaddal s magammal,<br>Hiszen Te vagy a Béke.[/td][/tr][/table]
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Nekem is van egy, képem viszont nincs róla.<br>A bal mellizmomon egy papirusz, rajta egy versrészlet (Ady Endre: Imádság háború után - utolsó versszak).<br><br>És még Supras hozzászólásához kapcsolódva: a rituális/törzsi tetoválások nekem is nagyon tetszenek.<br><br>De persze a pillangó a popsin is király.  ;)
Öregember nem gyorsvonat.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

Nekem nem jó már az FTP címem mert régen kaptam és azóta fel lett rakva párszor a commander. Kérek szépen újat ::) Én a hátamat meg  ahasamat egyben rakom majd fel ha teljesen megvan.
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: atya »

:-[<br><br> :)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
nikike9
Reménység
HozzászólásokCOLON 51
CsatlakozottCOLON 2002-11-30 11:51:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: nikike9 »

Látom,tetkó a téma.<br>Nekem is van,igaz a Tieitekhez képest "tipikus"női mintákkal,egy pillangó a popsin,és egy rózsa a bokán. :)
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Feltölteni hogyan tudok? Bocs, ha nagyon banális a kérdés..  :)<br><br>Amúgy megnéztem a képet PTM, Naggggyon király!
Bosco
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Bosco link=board=offtopic;num=1130431073;start=0#13 date=10/28/05 ť 15:10:39]PTM,<br><br>ez jól hangzik, fotókat plííííííííz!  :D[/quote]<br><br>FTP / Érdekességek / Tetkók mappa. Ti is töltsétek fel a tiéteket lécci.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: Bosco »

PTM,<br><br>ez jól hangzik, fotókat plííííííííz!  :D
Bosco
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=supras link=board=offtopic;num=1130431073;start=0#11 date=10/28/05 ť 13:03:11]Igen vátlottam már vele több levelet. Neked milyen tetkóid vannak?[/quote]<br><br>Egy fantasy művészeti albumból származó tusrajz van a jobb karomon. Háttérben a felhős, baljóslatú teliholdas éj, előtte egy hegyorom, amin egy kastély van. A kastélyhoz a szakadék szélén egy szerpentin vezet, ami egy sárkányszerű kígyó teste.<br><br>Az előtérben egy alaposan kidolgozott, gólem-szerű harcos áll, egy kardot tartva. Nagyon sűrű, részletgazdag kép. Emil csinálta az újpesti Crazy Tottoo-ban.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

Igen vátlottam már vele több levelet. Neked milyen tetkóid vannak?
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: PTM »

Nekem is van tetkóm és tetoválás-imádó vagyok.  :) Szal szerintem művészet.<br><br>Szerintem Mr. Tyll Viettát is várhatjuk ebbe a topikba hamarosan, aki tetováló mester Lellén.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerencséhez kötődés és a fifthy-fifthy
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Ennyire nem mélyedtem el a témában, tényleg nem láttam még..<br>Hogy jött az ötlet?
Bosco
BUTTON_POST_REPLY