Tattoo

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Bosco link=board=offtopic;num=1130431073;start=45#46 date=11/01/05 ť 15:26:38]Vazze PTM, ez eszembe sem jutott!  ;D[/quote]<br><br>Csak kérdezz bátran.  ;D Ezért vagyok tanárúr, hogy elmagyarázzam...  ;D ;D ;D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Vazze PTM, ez eszembe sem jutott!  ;D
Bosco
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Bosco link=board=offtopic;num=1130431073;start=30#44 date=11/01/05 ť 15:20:46]Srácok, segítsen már valaki...  :D<br><br>Hogyan tudok képet bevágni??[/quote]<br><br>Fogsz egy papírképet (aminek monnyuk fehér csík van a szélén) és egy ollót. Ezután elkezded levágni a fehér csíkot, és egy váratlan pillanatban belevágsz a képbe.  ;D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Srácok, segítsen már valaki...  :D<br><br>Hogyan tudok képet bevágni??
Bosco
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=supras link=board=offtopic;num=1130431073;start=30#41 date=10/30/05 ť 22:35:54]Atyának is pár tetkó  ;D[/quote]<br><br> ;D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re:  :-[

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=atya link=board=offtopic;num=1130431073;start=30#40 date=10/30/05 ť 22:28:05]TV!<br>Megnnéztem régebben az oldaladat és ott a festmények tetszettek igazán.<br>Nem vagyok nagy tetoválás rajongó  :-[, de amiket ide beraktál, igen szépek  :) <br>[/quote]<br><br>Köszi. Régebben többet festettem mint most, de ha minden rendeződik körülöttem, akkor megint nekiállok. Akkoriban, amikor ezek az olajosak készültek, néha szinte szőrtelen ecsetekkel és újjal pemecseltem, mert még arra se nagyon volt pénzem. <br><br>Az én világom ezek a soktörténéses, több alakos szines képek, itt vagyok otthon. Fényképen sajna nem jön vissza, de majd egyszer beújjítok egy jobb digi gépet a mostaninál.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

Atyának is pár tetkó  ;D<br><br>Kép<br>Kép<br>
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

:-[

Hozzászólás Szerző: atya »

TV!<br>Megnnéztem régebben az oldaladat és ott a festmények tetszettek igazán.<br>Nem vagyok nagy tetoválás rajongó  :-[, de amiket ide beraktál, igen szépek  :) <br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: miszter »

Igazából nem tudok mit mondani. Nem akarok senkit leszólni, /aki készítette/, mert sok mindenen múlik végül mi lesz a dologból. <br><br>Ha mégis osztályoznom kéne, /amit nem szeretnék,/ akkor közepes alatt gondolkoznék.<br><br>Az ekkora volumenű dolgokhoz szükség van bizonyos helyzetfelismerésre, technikára, felszerelésre, no meg pejsze grafikai tudásra. <br>Ahogy látom, hely van bőven, és az 5let sem lenne rossz, mármint, hogy egy vicsorgó farkas feje törjön rá a nézőjére, ám a minősége, és maga az ábra kivitelezése nem a legjobb. Ekkora fedett területnél már nagyon kényes dolog a javítása az ilyesminek. Ha elvan baltázva, akkor kötöttek a lehetőségek a rendbetételéhez. Hiszen minden hibás akármit egy annál nagyobbal lehet elfedni, és ilyenkor persze nagy a dilemma. De ha valaki vállalja is, akkor is a javítónak kötött kezekkel kell dolgoznia, hiszen nem teheti azt, ami jó lenne, hanem azt kell csinálnia, amit az elfedendő ábra diktál. Értem ez alatt, hogy sokszor oda is árnyékolni muszály, ahová nem kéne, stb.<br><br> Nehéz dolgok ezek.<br><br>Ezért javaslom mindenkinek, hogy mielőtt varratna, a legeslegfontosabb dolgok egyikének vegye a legjobb ábra kiválasztását. <br><br>Aztán azt a palit, aki azt meg is tudja csinálni.<br>Ezt a kettőt érdemes egybe hangolni. Olyankor jó varrások születnek.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: ppal »

OK, itt van:<br><br>Farkas tattoo<br><br>Érdekelne a szakmai véleményed ;)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: miszter »

Csak nyomasd bátran..Had lássuk azt a farkasot.   :D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: ppal »

Nekem egy nonfiguratív karszalag van a bal karomon, egy tigris a mellkasom bal oldalán (kínai asztrológiai jegy) és egy farkas a jobb karomon. A farkast majd tovább szeretném csináltatni, mert 10 emberből 8 megkérdezi, hogy mi az? :) Szerintem pedig nagyon jól felismerhető :-/<br><br>Amennyiben valakit érdekel, akkor feltöltöm a képet a farkasról. Úgy gondolom kb. közepes szinvonalú lehet.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=supras link=board=offtopic;num=1130431073;start=30#34 date=10/30/05 ť 16:35:47]Ez nagyon tetszik nekem is, láttam már az oldaladat és kiszúrtam. (pacino)[/quote]<br><br><br>Tenksz    ;D<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

Ez nagyon tetszik nekem is, láttam már az oldaladat és kiszúrtam. (pacino)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: miszter »

Kép<br><br>Egy kis ízelítő a lehetőségekből. Mindkét munka egy régi tetoválásra való elfedés, amiket még régebben csináltam. <br><br><br>Mármint az elfedést csináltam én, ami alatta volt azt nem.<br><br>A képen nem jön le, de ez egy nagy, a4-es méretű tetoválás, és a grafika eredetije pedig egy Frank Frazetta nevű világhírű fantasy festő munkája. Az Ő munkáit a vendégek előszeretettel kérik az egész világon, a tetoválók pedig örömmel csinálják meg,,/már aki megtudja/.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: miszter »

Kép
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: miszter »

Kép<br><br>Ezt kb. két éve csináltam. Nekem ilyesmik a kedvenc munkáim. Ettől függetlenül portrét nagyon ritkán kérnek. Sajnos...<br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: miszter »

Béláim!<br><br>Örvendezek a topicnak, ha majd lehet, akkor majd mi is raknánk fel pár képet. Én hociverza 13 éve karcolom a bőrt, /egy focipályányit már biztosan beszineztem/, azelőtt pedig ecsettel meg tollakkal dolgoztam vásznakon. Szal van némi rálátásom a dologra, mondhatni mindennapos szinten.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

;D Feszítsd cska a húrt ::)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ez nagy? Nekem már mutatta a hátát is, az nagyobb valamivel. Vagyis a tetoválás, ami a hátán van, a háta az csoffadt :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY