Tattoo

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

Nincsen most fent a gépen. Nem láttál még tetovált dobókockát? :) Nayon sok van pedig, oldschool elem.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Remek ötlet, köszi! Bár még nem döntöttem el, hogy megcsináltatom-e, de ki tudja..<br>Amúgy a dobókockád érdekelne, nem találkoztam még ilyen tekóval. Nincs képed róla?
Bosco
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

Én tuti csuklóig szaladok ;D<br><br>a gondolod akkor tervezhetek neked egy tetkó tervet nonfikat jól rajzolok
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Hú, látom, Te tényleg komolyan veszed ezt  :D Én Kismiska vagyok hozzád képest, nekem "csak" egy nonfiguratív tetoválás van az oldalamon.<br>Ez már elég régóta meg van, de egy ideje már gondolkozom egy új tetkón. Ami tetszene az egy a csuklyásról induló, az egész vállat átérő szintén nonfiguratív ábra lenne. <br><br>Persze vigyázni kell, nem mindenütt fogadják egyformán, munkahelyen pl. akár hátrány is lehet..
Bosco
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

Nekem egyenlőre ezek vannak.<br><br>Idősorrendben:<br>1. egy dobókocka a jobb lapockámon<br>2.ezt követte egy Dicer (kockajátékos) felirat felette. <br>3. a jobb vállamon egy egy gugoló ördög nappal körülvéve<br>4. Egy koponya ami úgy lett megcsinálva mintha azon gugolna az ördög.<br>5.A jobb felkarom belsején egy gonosz angyal aminek a szárnyai elérnek a koponyáig.<br><br>Most ami már félig kész van a hátamon egy gladiátor ami egy oroszlánnal küzd. (Ez már megvan) és most jön majd a derekamra meg az oldalamra két harcibika amik a hasamra fújják a füstöt.<br><br>Most ennyi idővel meg haladok tovább amég van hely:)<br><br>Amúgy szeretem a rituális tetkókat is nagyon törzsi illettve sittes tetkókat! Neked mi/k vannak?
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=supras link=board=offtopic;num=1130431073;start=0#1 date=10/27/05 ť 20:00:40]Rajtam kívül kinek van még tetkója?[/quote]<br><br>Mondjuk nekem?  :D<br><br>Milyen tetkókat szeretsz?
Bosco
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tattoo

Hozzászólás Szerző: supras »

nagyon helyes Topic. ;)<br><br>Én nagyon szeretem a tetkókat van is pár, sokat olvasok róluk, pl. a sittes tetkókról is. Rajtam kívül kinek van még tetkója?
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Tattoo

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Sziasztok,<br><br>érdeklődik valaki közületek a tetoválás(ok) iránt?<br>Milyen véleménnyel vagytok róla? Művészet vagy "Hülye divat"?  :)<br><br>Kedvelt típusok, sztorik, tapasztalatok, képek, bármi jöhet! <br>Várom a hozzászólásokat!<br>
Bosco
BUTTON_POST_REPLY