Szülői Munkaközösség

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Szülõi Munkaközösség

Hozzászólás Szerző: edge »

:) Gratula Fly! Sok boldogságot kívánok mindhármotoknak!  :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Szülői Munkaközösség

Hozzászólás Szerző: Romsy »

És micsoda gyönyörű név....  :o  a legszebb nevet választottátok!!!!<br><br>gratulálok fla'
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Szülői Munkaközösség

Hozzászólás Szerző: supras »

Gratulálok Fly!!!!!!!<br> ;D
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Szülői Munkaközösség

Hozzászólás Szerző: admin »

SZIASZTOK!!!<br><br>FANTASZTIKUS!<br>FRENETIKUS!<br>KÁBÍTÓ!<br><br>beléptem én is a klubba:<br>APA LETTEM !!!<br><br> :D :D :D :D :D :D :D :D<br><br>Ma délután, 16:05-kor, komplikáció nélkül megszületett a kislányunk, PETRA!<br>50cm, 3,25kg! Mama, Baba jól vannak és nagyon ügyesek voltak!!!<br><br>Büszke vagyok rájuk!<br>Le a kalappal előttük!<br>Kész vagyok ;)<br><br>Üdv!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Szülői Munkaközösség

Hozzászólás Szerző: gallien »

Elég jól viseltem! Most nem viselem jól  ;D (lásd kozi megjegyzése)<br><br>Hanna 10 hónapos. Nagy haverságban vagyunk, az Anyja (feleségem) az "állandó szolga" státuszt érdemelte ki, én valahogy a "na jó, szórakoztathatsz" kategóriát csíptem  meg. Ma reggel például egy szaros pelenkával zsonglőrködtem, amit nagyon élvezett, majd elidult széttépni a telefonzsinórt. <br><br>Hanna különben jó gyerek volt nagyon picinek, aludt is rendesen, persze nem mindig akkor, amikor kellett, de nem lettünk zombik. Volt pár elég nehéz hetünk a koraszülöttség miatt, de úgy 3 hónapos kora után fokozatosan javult a helyzet, és hamar eljutott a jelenlegi helyzetig (12 óra alvás is megesik gyakran).<br><br>Amúgy pedig nem tudok betelni vele.  :D
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Szülői Munkaközösség

Hozzászólás Szerző: kozi »

Hein,<br><br>Még arany életed van.....a brutál majd akkor kezdödik, ha elkezd járni és átirja a lakás alaprajzát :D
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Szülői Munkaközösség

Hozzászólás Szerző: Hein »

Kedves Barátaim,<br><br>Nem vagyok nagy topicindítgató, de úgy vélem, hogy a témafelvetést nem ítélitek el.<br><br>Ezen a fórumon rengeteg szerető apuka van, és bizony elég sokszor (így-úgy) felmerülnek a gyerekek és a család a topicokban.<br><br>Réka lányom (5 hetes) igazán jó kislány. Csak akkor sír, ha<br>- éhes<br>- szomjas<br>- melege van<br>- unatkozik<br>- fáj a pocőja<br>- öltöztetik<br>- csak úgy<br>- hátcsakúgy<br>- miértisne<br>.......  ;)<br><br>Kérdésem a következő lenne rutinosabb pályatársaimhoz:<br>ti hogyan viseltétek?<br><br>Ugyanis engem elég sokan "rémisztgettek" hogy milyen brutál lesz.<br>Nos ehhez képes azon kívül, hogy elég jól összehaverkodtam a vasalóval és a mosógéppel, komoly hátulütőjét nem látom a dolognak.<br><br>(Szerencsére szopizik, így lehet hogy meg kellene kérdeznem erről az anyukáját is ::))<br><br>Hihetetlen, hogy mennyi örömöt tud okozni egy ilyen kis nyekergő...
Hein
BUTTON_POST_REPLY