Versenyek

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

köszönöm az elismerést :)

Klubok, versenyzők figyelem!

Idén kezdetét veszi a a Total Fighting Championship Amatőr MMA bajnokságának másod osztályú verenysorozata is! Ugyanúgy négy selejtezőn keresztül kerülnek be a győztesek a az évvégi nagy döntőbe! Nevezési feltétel itt 16 év, és minimum másfél éves küzdősport múlt! A menet idő szintén 3x3 perc, kötelező védő felszerelés: Fejvédő, sípcsontvédő, mélyütés védő és fog védő! A másodosztályú versenyeken VAN ÁLLÓRÁSZÁMOLÁS! Az első forduló február 16.-án veszi kezdetét! Nevezési díj nincsen. Érdeklődés: 06-70-364-00-89
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

supras írtaCOLONJanuár 19.-én azaz most szombaton 15 Ketrecharc mérkőzést élvezhetsz végig a K-1, a brazil jitsu a birkózás stb. képviselőivel! Helyszín XIII. Kerület Jász Utca - Keszkenő utca sarka A Terem harcművészeti központ! Kezdés 15:00 Jegyárak egységesen 1500Ft.

http://www.fight.hu/?action=full
Nagyon frankó volt a gála! Supras jóvoltából végignézhettem a pontozóasztal mellől és nekem nagy élmény volt az egész. Őszinte, tiszta harc volt végig, több meccs is kifejezetten jó volt. Az edzők és a versenyzők is mind rendben voltak, nem volt szabálytalanság, vagy hőbörgés, tetszett a tiszta sportszellem. Ha akarnék, sem tudnék rosszat mondani, talán csak hogy kicsit csúszott a program, de hát a meccsek mindenkit kárpótoltak, a közönség hálás volt. A bíró sporttársak pengék voltak, sokat tanultam tőlük az MMA-ról, a magyarázataiknak hála, sikerült felfognom pár összefüggést a technikákkal és a földharccal kapcsolatban, amikről fingom sem volt, csak sejtéseim. :lol: Még egyszer köszönöm a meghívást Suprasnak (tesódnak jobbulást kívánok), aki meg nem jött el, az sajnálhatja, hogy kihagyta...

U.i.: ja, és ilyen bivaly mentőst, aki itt volt a ringorvos, még az életben nem láttatok szerintem... :wink:
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Január 19.-én azaz most szombaton 15 Ketrecharc mérkőzést élvezhetsz végig a K-1, a brazil jitsu a birkózás stb. képviselőivel! Helyszín XIII. Kerület Jász Utca - Keszkenő utca sarka A Terem harcművészeti központ! Kezdés 15:00 Jegyárak egységesen 1500Ft.

http://www.fight.hu/?action=full
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

BRUCE LEE meccsei

FIGHT RECORD:

1955: William Cheung, Hong Kong.........................Exch.
1957: Wong Shun-Leung, Hong Kong....................Exch
1958: Pu Chang, Hong Kong..................................KO 2
(referee: Wong Shun-Leung)
1958: Yang Huang, Hong Kong..............................KO 1
(Amateur Boxing Tournament)
1958: Lieh Lo, Hong King.......................................KO 1
(Amateur Boxing Tournament)
1958: Shen Yuen, Hong Kong.................................KO 1
(Amateur Boxing Tournament-Semi Finals)
1958: Gary Elms,(3X Ch) Hong Kong..................................KO 3
(Amateur Boxing Tournament-Finals)
1960: Unknown, Seattle, Washington......................KO 1
(Lee scored a knockout with a backfist/Street Fight?)
1960: Unknown, Seattle, Washington.......................KO 1
(Street Fight?)
1962?: Uechi, Seattle, Washington...........................KO 1
(referee: Jesse Glover)
1963: Unknown, Hong Kong....................................KO
1964?: Wong Jack-Man, Oakland, California...........*Outcome Pending (12/?)
1973: Kung Fu Fighter, Hong Kong...........................KO (30 seconds)
(*Result of this fight is disputed. And if further information becomes available, the result may be changed. Some sources claim the fight ended in a draw/a win for Lee.)


TOTAL FIGHTS 11
WON 10
KNOCKOUTS 10
LOST 0
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Új szervezet itthon Ring Of Honour

http://www.fight.hu/?action=full&id=1955
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: supras »

http://www.fight.hu/?action=full&id=1221<br><br>Jön le valaki? Nagoyn tuti kis gála lesz!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: supras »

tucano
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2004-04-15 14:07:02

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: tucano »

Sajna nincs, a Blikkben volt egy kétoldalas, amikor itt volt a világbajnokság, de ezek úgy emlékszem nem kerültek bele. Szóljatok neki! Imre bácsi, ugye közismerten a világ egyik legbarátságosabb és legsegítőkészebb embere, ha lehetősége van rá, biztos odaadja őket.
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: banza »

Nem tud valaki valamit a full es a light sanda szabalyokrol? Lesz egy nemzetkozi kungfu verseny a korcsarnokban. Szoval erdekelne, hogy a light mennyire light? A versenykiirast olvastam, de azt hallottam a fullban is racsos fejvedo van, es errol egy sor sincs ott. Barmilyen info segitene. <br><br>Tucano, nincs mar meg az az interju valahol?<br>
tucano
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2004-04-15 14:07:02

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: tucano »

Készítettem évekkel ezelőtt (talán hat éve?) egy hosszabb interjút Harnos Imi bácsival, akkor mesélt a pénzdíjas és kihívásos versenyekről. Igen, az akkori versenyeket általában pancrase szabályszerint rendezték, de voltak más szabályrendszerűek is. A pancrase-ben ugye akkoriban is állásban nyitott kézzel ütöttek, de ettől ugyanúgy sérül a fej és a test. Harnos mesternek van egy-két videdója Ausztráliai otthonában, nem tudom, hogy valaha közrebocsátja-e őket, de érdemes megpróbálni elkérni. Érdemes tudni, hogy a régi nagy bunyósok között a világ egyik leghíresebbje egy (remélem jól írom a nevét) Czája János? György? volt, aki a múlt század fordulóján járta a világot, mint cirkuszi erőember és minden jelentkezőt csúnyán megalázott, akkori pankráció szabályok szerint. Róla írták, hogy kettéharapott ezüstpengőket, meg amikor beszólt a fogorvos, kettéharapta a fogót. Ellenfelei érdekében remélem, hogy akkoriban nem lehetett küzdelem közben harapni:)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: supras »

Kedden megkérdezem a Valért hogy létezik e de ne remélj sokat.
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: banza »

73 es ebbol 72-ot nyert, ezt en is tudom. Engem a reszletek erdekelnenek, fenykepek, neadj isten videok. Nem csak az o meccseirol, hanem az akkori meccsekrol. Vagy legalabb egy nyom amin elindulhatok a neten. A Jozsi sem tud semmit? O eleg kozel van a tuzhoz.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: supras »

Olyasmi! 74pénzdíjas küzdelem ebből 72-őt megnyert.
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: banza »

itt teszem fel mert talan itt a legkevesbe off:<br>MIt tudtok Dr Harnos Imre regi merkozeseirol. Annyi fele ellentmondo infom van, hogy szeretnem mar tisztazni. Ha jol emlekszem Tucano mondta nekem meg regebben, hogy pancrase szabajok szerint mentek a versenyek. De akkor nem ertem azokat a kepeket amiken alag csunya serulesek lathatoak az emberek fejen.  
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: supras »

Én nem chikara-zok. Az nekem nagyon nemtetszik
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: banza »

Akkor tiszta az ugy. egyebkent erdekel? En lehet elindulok, ha lehet, na meg ha a labam rendbejon. Azt meg nem tudom, hogy fullban vagy chikaraban. Nekem egy kicsit erthetetlen, hogy csak fogasbol lehet utni. Engem ne fogdozzon senki  ;D
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: supras »

Judo 48kg-ban Japán hölgy nyerte az aranyat Athen-ban Most pedig épp tart a férfi 60kg.<br><br>Megvan itt is az arany! A hölgy 2.szor az úr 3szor lett olimpiai bajnok.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: supras »

Az látod lehet mert én a Junior Ob láttam hogy intettek testre előr ütés miatt.
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: banza »

De a fullban van. Legalabbis nincs sehol leirva, hogy testre nem lehetne teljes erolbol utni, csak a fejre van ilyen korlatozas. Szerintem te a Junior és felnőtt Light chikara versenyszabályokat nezted.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Versenyek

Hozzászólás Szerző: supras »

Tar Józsinál.<br><br>A Chikara nem az igazi mert ott testre sincs teljes erő a bunyó részében.
BUTTON_POST_REPLY