Tyll Vietta

Minden, ami profiboksz!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Felvettétek a meccset?
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Grat Vietta kemíny vagy! 8)
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

GRATULA VIETTA!!! :wink: 8)

Szerintem elsőre nem volt rosssz!!!
Tudom, hogy a korod miatt nincsenek ambícióid, de ha mondjuk 3-4 évig még bokszolsz, és egy remek felhozóellenfél leszel, akkor már szép pályafutás lesz mögötted.

De ha most szögreakasztod a kesztyűket akkor is respekt! :wink:
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

mojo68 írtaCOLON
miszter írtaCOLON
Ami érdekes, de inkább nagyon szokatlan volt számomra, az, hogy a ringvászon alatt egy több centis szivacs helyezkedett, amibe szinte bokáig belesüppedtem, és a mozgásomat lefogta.
Ugye mondtam hogy nem kemény :D , amúgy gratula hogy végigáltad.
Grácijász!! :lol:
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

miszter írtaCOLON
Ami érdekes, de inkább nagyon szokatlan volt számomra, az, hogy a ringvászon alatt egy több centis szivacs helyezkedett, amibe szinte bokáig belesüppedtem, és a mozgásomat lefogta.
Ugye mondtam hogy nem kemény :D , amúgy gratula hogy végigáltad.
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Bosco írtaCOLONVietta,

szégyenkezned semmi esetre sem kell, sőt, gratula a helytállásodért!
S most hogyan tovább? Van még kedved újabb meccsekhez, vagy elég volt a tapasztalatból?
Milyen meccs volt ez egyébként? Hivatalos profimeccs? A boxrec-en kerestem, de nem találtam semmit erről a szekszárdi gáláról.
Hivatalos profi meccs volt, orvossal, bíróval, pontozókkal, regisztrációs cécóval, amit persze nem mindenkinek kellett betartani.

Egyébként Bogesz utánam öklözött egy román sráccal, szintén négy menetet, és sajnos ő is elvesztette, bár a többiek szerint nem, én pont öltöztem, sajnos nem láttam.

A jövőről nem tudok mit gondolni sem, hiszen tök ingyen mindenféle baleseti biztosítás nélkül ezt csinálni szó szerint hülyeség.

Zimmerman Peti Tapolcai ellenfele is ringbelépett, egy kaposvári srác, ő asszem nyert.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Vietta,

szégyenkezned semmi esetre sem kell, sőt, gratula a helytállásodért!
S most hogyan tovább? Van még kedved újabb meccsekhez, vagy elég volt a tapasztalatból?
Milyen meccs volt ez egyébként? Hivatalos profimeccs? A boxrec-en kerestem, de nem találtam semmit erről a szekszárdi gáláról.
Bosco
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

No itt vagyok. Túl vagyok egy kőkemény mérkőzésen, és egy monoklival lettem gazdagabb, ami már valami, hiszen pénzt sajnos nem kaptam.

Amúgy vesztettem pontozással teljesen korrektül.

Az ellenfelem a Blue Aligátor versenyzője volt.

Én 69.70 kg-val mérlegeltem nagyváltósúlyhatáron belül, a srác nem mérlegelt. Köbö 73-75 lehetett, nagyobb és erősebb volt mint én.

Az első két menetet rendesen elbuktam, írtózatos nagy ütéseket szedtem be, és sokat, közel volt a vég, de valahogy mindig sikerült átvészelnem a rohamokat, úgy érzem ütésállóságban jól teljesítettem. :)

A harmadik menet vége felé sikerült egy testütéssel eltalálnom az ellenfelemet bordán, aki mérkőzés után elmondta, hogy az nagyon megfogta, de elég jól titkolta, mert én nem vettem észre. Sajnos. Azon gondolkozott a szünetben, hogy nem jön ki a következő menetre, de az edzője kiküldte, hiszen tudta, hogy ő nyert három menetet, veszíteni már nem fog.

A negyedik menetet végül is én nyertem meg, abban többször is sikerült keményen megütnöm, mert a srác kondicionálisan jobban kimerült mint én, szinte el is fogyott, és egy pár bekapott fejütéstől az orra vére is szépen eleredt. A negyedik menet végén megérdemelten az ő kezét emelték fel, teljes joggal.

Ami érdekes, de inkább nagyon szokatlan volt számomra, az, hogy a ringvászon alatt egy több centis szivacs helyezkedett, amibe szinte bokáig belesüppedtem, és a mozgásomat lefogta. Természetesen nem ez miatt vesztettem, hanem mert az ellenfél céltudatosabb volt, sokkal többet ütött, amit a jelenlegi ábrázatom is jól tükröz, rendes monoklim, és véraláfutásaim vannak.

Viszont ha még van egy vagy két menet, akkor kondicionálisan nem bírta volna, bennem meg még volt legalább kettő. Természetesen annyi menetben kell nyerni, amennyit kiírnak, így ő a négyből hármat elvitt, tehát ő volt a jobb, ő nyert.

Én köbö erre számítottam, a hiányosságok, és a hátrányosabb helyzet nagyjából ezt eredményezte, de számomra maga az érzés volt a fontos, a lényeges pénz mellett, ami persze ilyen szinten nincs, mint sajnos kiderült.

Maradt tehát az, hogy becsülettel és bátorsággal ringbeléptem, végigálltam, és vesztettem.

Úgy érzem, szégyenkeznem nem kell.

Ezúton külön szeretném megköszönni két fórumtársamnak azt, hogy a ringsarokban segítségemre voltak!

Köszönet Resusnak és Scarggynak!!!!
A hozzászólást 2006 alkalommal szerkesztették, utoljára 3 miszter-kor.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

mojo68 írtaCOLONNyugi Tyll a padló nem túl kemény a ringben :)
Ebben én is bízom... :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

Nyugi Tyll a padló nem túl kemény a ringben :wink: , amúgy sok sikert a holnapi naphoz.

ui: a padlót személyesen teszteltem annó :)
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Tyll

Képeket minden képen, de ha egy mód van rá, akkor videót is kérünk! :)
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

Gratulálok Vietta, hogy sikerült kiharcolnod a meccs lehetőségét!

És én is csatlakozom azokhoz, akik nagyon drukkolnak Neked! :wink:

De a részletes beszámoló nem maradhat el!!! 8)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Na szóva,,,itt az uccsó nap, ma csak pihenek. Holnap reggel 10-re menek Szexárdra, és foggalmam sincs, hogy mikor és kivel, de négy menetet fogok öklözni hivatalosan.

Hosszú út volt idáig, igazából nem rajtam múllott, hogy nem hamarabb, és nem többször volt ilyesmi.

Gyakorlatilag bő 2 hónap múlva 36 éves leszek, tehát érthetően számomra nem a jövőépítés a cél az ökölvívásban, hanem egyszerűen tudni akarom miről szoktunk beszélgetni itt.

Igaz ugyan, hogy 16 éves korom óta küzdősportolok, sok éves szünetekkel, de a profi ökölvívás nagyon más.

Ami tőlem tellik, azt meg fogom tenni, tisztességesen és sportszerűen fogok ringbelépni, és akár vesztek, vagy győzök, tudom azt, hogy számomra már az győzelem, hogy a magammal vívott harcot a holnappal letudom, hiszen a "formán kívüli" állapot sok éven keresztül jellemezte a kizézetemet, és most ismét kezdek hasonlítani saját magamra.

Bár, mivel nem címmecsről van szó, hanem mérlegjavító mérkőzésről, ahol én leszek a ketrecbedobott kutya, nem lenne szükséges, mégis ma reggel is tudtam hozni a nagyváltósúly felső határát, a 69.80 kg-ot.

(Ilyen jellegű mérkőzéseken 1-2 kilóval felé lehet menni a súlyhatárnak egyébként.)

Akármiként hangzik ez, számomra főként ez motivált, miután a pénz kiesett a hajtó funkcióból. :)

Szal, részemről ennyit tok a holnapi naphoz hozzátenni... :)
A hozzászólást 2006 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 miszter-kor.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Laslie »

miszter írtaCOLONHey, végre ez a nap is eljön!

Meddig kínlódtam egy jó kis verésért mi,,,?! :)
Ki bántott basszus :shock: , add a nevét :evil: :lol:
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Mi? Mikor, miért, ki ellen? :)
Bosco
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Hajrá Vietta! Nagyon szurkolok Neked!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Hey, végre ez a nap is eljön!

Meddig kínlódtam egy jó kis verésért mi,,,?! :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Gyáááááá! Hajrá Tyll! 8)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Viettának vasárnap meccse van Szekszárdon. Szurkoljatok neki ezerrel :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=leone link=board=offtopic;num=1155824016;start=45#51 date=08/17/06 ť 16:04:31]Mindenesetre ha létrejön a debütáláásod, akkor reméljük Erwin lesz olyan jó és szakít neked helyet a tippjátékban ;)<br><br>Kép<br><br>Amúgy bajnok, van valamilyen ütésed amire büszke vagy? Vagy ez szakmai titok egyelőre?<br>Persze sok minden függ az ellenféltől, de melyik stílus áll a legközelebb hozzád? Kemény pressure fighternek érzed magad vagy inkább a sok mozgásra összpontosítasz?<br>Végül bajnok, mit ígérsz az ellenfeleknek és a rajongóknak?<br><br> ;)<br>------<br>Amúgy az durva, aki egy fillért se akart adni. Egy csaló g*ci. Ugyanolyan fellépő vagy, mint bárki más. Nem ismerem a jogszabályt, de valamilyen ellenszolgáltatást mindenképp köteles adni, mivel eleve szerződés alapján bokszolnál. Bokszolj ingyen aztán pereld be :P[/quote]<br><br>Leone bahátos! <br><br>Az ajánlatokat nem csalók adták, hanem klubok, és az van, hogy ismeretlenül, kissebb súlyban, mert a nagyváltó még annak számít, nem nagyon van pénc. Ahhoz ugye kellene jó pár győztes mérkő, ez tiszta sor, még én is megértem. Szal, eleinte nem lehet ebből lovat, és országrészeket venni.<br><br>Sajnos a liga összeolvadása sok olyasmit megakadályoz, ami bizonyos szinten logikus, vagy logikusabb lenne, de nem szabályoz olyasmit, mint a vesszőparipám, a rinbeli szakszerű sebellátás. Igazából a liga egy rossz keret. Nem enged szabadon mérkőzéseket vállalni úgy, hogy hol itt szerződöm, hol ott. <br><br>Végül is mindegy. Az ingyen fellépések úgy vannak, hogy az igazoló klub állja a pali szállását, edzését, meg némi apanázst, és a meccspénzek ezek után jöhetnek a teljesítmény fejében. Ahány ember, annyiféle szerződés van, egyik sem egyforma. 3 vagy 5 év amit alá kell írni, és a menedzser jelez, ha van mérkő, mondja az összeget, és ha jó, akkor van üzlet, he nem jó, akkor nincs.<br><br>Én edzővel, ringsegéddel mennék, de ez nem is lényeges, hanem a négy menetre járó 40 ezer pénz a levonások és az egyebek után elég vékony, és bizony azért komolyat kell nyújtani, tehát nem lenne kímélet, ám a sérülésekre való biztosítás, és egyebek még nem tisztázottak, vagyis nincs is ilyen. Legalábbis senki sem hozta szóba. <br><br>Ezeken tűnödöm egy ideje, és mivel a huszonkettes csapdája az, hogy ha kimegy, agyonlövik, ha marad, akkor megeszik a krokodilok, valami ilyesmi megnehezíti a döntést. Pár mérkőzést mindenképpen fogok vívni, még ha meg se éri, de mindenki úgy szeret dolgozni, ha tudja, hogy van értelme.<br><br>A harcmodorról nem írok semmit, hiszen üres fecsegés minden szó erről. Engem elsősorban a kíváncsiság hajt, és a pénz. Ez a kettő müködteti jól az akaraterőmet, és ezzel saját magamtól is tréningezek. Most mióta tudom, hogy a pénz nem az én várakozásom szerinti összeg, nem is mozog bennem semmi. <br><br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_POST_REPLY