Tyll Vietta

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=berti link=board=profiboksz;num=1141465886;start=0#10 date=03/06/06 ť 10:11:29]Én mindig azt hittem, hogy valami cápa, vagy fóka pattog a vízben!  :P[/quote]<br><br>Csak én vagyok az.  :)<br>Minden télen megfürdöm. Nem olyan vészes.  :)<br>Vannak szabályok, amiket érdemes betartani, és akkor semmivel sem mássabb, mint egy nyári csobbanás. <br>Én úgy csinálom, hogy mindig ruhában megyek bele, mert az első esetnél ruha nélkül összevágott a jég elég rondán. Szóval valami farmer, ócska cipő, meg ócska felső, és nem lesznek vérző sebek az emberen. <br>A második, hogy én mostanában mindig csak olyan mély vízben fürdöm télen, ahol leér a lábam, hogy még ki tudjak jönni. Kb. 3-6 percet lehet büntetlenül így eltölteni a jeges vízben, utána már jön a hipotermia, amit én inkább érzékelés útján tartok be, mint nézném az időt. Amikor az ember töröke egy centi alá zsugorodik, akkor érdemes kifelé venni az irányt. <br>Az is fontos, hogy mindig csak olyan távolságra menjen be az ember, ami pont a fele a tűréshatárának. Legutóbb pölö pár méterre voltam egy remek résztől, de tudtam, hogy annyival tovább tart majd kijönnöm, és nem vállaltam.<br>Az is nagyon fontos, hogy miután az ember kijött, mozogjon folyamatosan, és a lehető leghamarabb vegye le a ruháit, és meleg vízbe feküdjön azonnal. <br>Ha így csinálja az ember, akkor ez egy jó kis móka.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Vietta,<br><br>csak nem azt akarod mondani, hogy te vagy a vízben??
Bosco
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: berti »

Én mindig azt hittem, hogy valami cápa, vagy fóka pattog a vízben!  :P
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: miszter »

Sajnos nem nagyon tudok sparringot felnyomni az ftp-re, mert fogalmam sincs, hogy az hol van. Amúgy a jeges fürdésemet is egy ismerős tette be nekem ide balfelé a kép helyére, mert én nem vagyok otthon ezekben a dolgokban. Igazából összesen három dologhoz értek, minden máshoz seggícség kell.  :)<br>Elvileg hamarosan felteszek pár képet az állagomról, de azt sem én fogom megcsinálni. Nyugi, a képeken azért még én leszek.  ;D<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=berti link=board=profiboksz;num=1141465886;start=0#7 date=03/06/06 ť 08:26:40]Azt viszont megteheted, hogy egy kis szpáringot felnyomnál egy ftp-re! Legalább a kritizálással elindulhatnánk! (tudod, az úgy is megy)  8)[/quote]<br><br>az mar most is megy. ocsem, hogy uti az egyenest! ne'dd man, sehol egy kombo :D
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: berti »

Azt viszont megteheted, hogy egy kis szpáringot felnyomnál egy ftp-re! Legalább a kritizálással elindulhatnánk! (tudod, az úgy is megy)  8)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1141465886;start=0#5 date=03/04/06 ť 13:59:53]Tyll! Most már viszont muszáj lesz legalább 1-2 meccset összehozni neked!  :)[/quote]<br><br><br>Én benne vagyok! <br>Nekem az is jó, ha kesztyűpartnernek kellenék edzőmérkőzésre, vagy felhozóembernek valami ifjú titánnak.<br>De ez nem így műxik. <br><br>Most ismeretlenként teljesen zsákbamacska, hogy bárki is bevállaljon. Nagy a dilemma. Ugye, 35 vagyok, tehát építeni rám nem nagyon lehet, nincs múltam, ezért még rizikósabb. Semmire sem lehet támaszkodni velem kapcsolatban, max. a fórum írkálásaimra. Az alapján meg semmi sem szűrhető le. Ha valaki mégis látni szeretne, az vagy azért, hogy megverjenek, vagy, csak kíváncsiságból. <br>Én mindkét félnek eleget tennék, ha tehetném, szal' megverhet aki tud, én eléállok. Egyenlőre én sem vagyok tisztában azzal, hogy mire lennék képes egy küzdelemben jelenleg, tehát lehet, hogy nagyon meglepne az igazi felhozatal. <br><br>Eddig az életemben hátraszorult az ökölvívás, de mivel a többi dolgon túl vagyok, még lenne pár év, amit ennek szentelhetnék terhek nélkül. Nyilván nem akarok már nagy célokat magam elé tűzni, de úgy érzem, pár ember útját megnehezíthetném.<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: dp »

Tyll!<br><br>Én örülnék, ha összejönne neked, és vívnál pár meccset!  ;)<br><br>+1 fő a szurkolótáborodba!  8)<br><br>Most már viszont muszáj lesz legalább 1-2 meccset összehozni neked!  :)
B-Real
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-02-07 09:20:22
Tartózkodási helyCOLON Cegléd

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: B-Real »

Tyll !!<br><br>Pedig egy kis Toney-s optimízmus rádférne! :D
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: miszter »

Béláim!  :D<br><br>Meg vagyok lepve!<br><br>Most már akárhogy is van, az nem lehet, hogy legalább egyszer ne lépjek ringbe profiként. Nem akarom leégetni magam elöttetek! <br><br>Ettől függetlenül semmit sem igérhetek, se győzelmet, se mást, hiszen az orvosi engedélyen dől el az, hogy egyáltalán szorítóba léphessek, és azon is múlik, hogy az mekkora befektetés lesz most nekem. Akárhogy is lesz, profiként vagy anélkül mindenképpen bokszolok most, mert amióta idejárok fórumozni egy éve, egyszerűen nem bírok magammal, vonz a búnyó mint a mágnes, semmit sem tehetek ellene. Azóta fogyasztok, azóta tréningezek erre a pitére. Utoljára tizenöt éve vettem egyire komolyan a bokszot, de akkor nem volt lehetőség a bunyóra itt. Elsősorban önmagamnak akarok törleszteni, ez egy régi gyerekkori dolog nálam, hiszen végre én is megakarom tudni, hogy mire megyek akkor, ha szabályszerűen kell verekedni, és csak egy ellenféllel, aki nem nagyobb mint én.<br>A jelenlegi kesztyűzések jól mennek, de tudom, hogy ez csak hamis egó, és négy menetet szabad először csak vállalnom. Vannak dolgok, miket ösztönösen jól csinálok, és vannak helyzetek, amiket még többször át kell gondolnom, hogy mit fogok abban csinálni. <br>Egy biztos, idáig edző nélkül készültem, és számomra ez a pozició kizárólag mint segítőtárs töltődik be most is egy régi kesztyűpartner személyében, aki vezeti Lellén az edzéseket, volt amatőr válogatottként. Azt vallom, hogy egyedül leszek a ringben, és bármit is mond az edző, azt nekem magamtól is tudnom kell. Ha én nem tudom, akkor ő hiába tudja. <br>(A másik pedig az, hogy hozzám senki sem érhet gumikesztyű nélkül, ha megsérülnék!    :D )<br>Szóval, sajnos nagyon konkrét elhatározásaim vannak a bunyóról, de innentől fogva semmi olyat nem írok le, ami valamennyit is képet alkothatna arról, hogy én milyen formáját mutatom a ringben a bunyónak, mert az később mind felhasználható lenne ellenem.  ;)<br><br>Egy valamit mégis elárulhatok, amit nem tudom hogy kell csinálni! <br><br>A meccsek elötti és utáni pózolás nekem nem nagyon menne, meg ezek a nagyon magabiztos nyilatkozatok sem. Egyszerűen előre beszélni semmilyen esetben sem tudnék konkrétan, hiszen arra már sokan ráfáztak. <br>Az elsődleges célom az, hogy felhozóemberként megtapasztaljam, milyen is a közeg, amiről írok, milyen az, amikor összekapaszkodom egy másik pasassal. <br>Túl sokat beszéltem idáig is róla, ráadásul nem csak itt írkálok, hanem egy írott munkám egy fontos része is volt az ökölvívás. <br>Egyszerűen belülről akarom látni a profibokszot, hogy később méghitelesebben írhassak róla.<br>De amúgy köszi mindenkinek, hogy előre érdeklődik az árnyékember mivoltom után, mert ez a bizalom esetemben itt ebben a formában tényleg csak árnyékra vetődés a részetekről, hiszen még kevesen láttak bunyó közben, de itt a fórumon is csak max. egyetlen ember, a jelenlegi edzőm, aki nemrég regisztrált itt.<br> 8)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1141465886;start=0#1 date=03/04/06 ť 11:00:07]Még nem bizonyított off-topikon kívül, ezért egyelőre nem nagyon tudunk mit mondani róla! :D ;D[/quote]<br><br>viccen kivul, engem erdekel, hogy hol tart pako elleni felkeszulese :) ha mast nem, ide bloggolhat.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: Santos »

Még nem bizonyított off-topikon kívül, ezért egyelőre nem nagyon tudunk mit mondani róla! :D ;D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Tyll Vietta

Hozzászólás Szerző: cezi »

Szerintem megerdemel egy topikot a kezdo, ugyanakkor tehetseges oklozo :) <br>En tenyleg kivancsi vagyok, hogy sikerul e neki... :)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
BUTTON_POST_REPLY