Tyll Vietta

Minden, ami profiboksz!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Mike_Rame írtaCOLONÚgy látom jól kommunikáltok a menedzsereddel... :lol:
Hát, mit lehet erre írni?

Valóban, van némi kommunikációs hiány, gyakorlatilag másik edzőkkel sokkal többet beszélek. Ez gyakorlatilag technikai jellegű dolog, Ricsinek nincs skype-je, nincs internetje, legalábbis pár hónapja még nem volt.

Én nem akarom állandóan telefonon zavarni, van biztosan elég gondja, éppen most költözött haza Erdélybe.

A meccsem után azt mondta, hogy majd szól amikor lehet a következő mérkőzés, és még mondta, hogy ha akkor voltam 69.7 kg, próbáljam meg a váltósúlyt, legyek olyan 68 kg körül.

Nos, én 71-73 körül vagyok fogyasztás nélkül, és napokon belül 70 alá tudok menni, ezt mostanában is többször megcsináltam, de természetesen nem úgy szeretnék mérkőzni, hogy ma szólnak, hogy holnapután menjek.

Közben heti köbö 50 km futok, edzek, de már nem a mérkőzésekre, hanem magam miatt. Egyszerűen borzasztóan jó érzés csinálni.

Lehet, hogy megpróbálom a maratont...

Kesztyűpartner sajnos csak egyetlen megfelelő szintű van, és ő csak heti egy alkalommal ér rá, ráadásul ring környezet sincs, úgyhogy abból főzök, ami van. Vannak még rajta kívül srácok, egyéb küzdősportokból, akik ugyan ütni tudnak keményen mint az állat, csak bírni nem bírják, így rájuk vigyázni kell, nehogy partner nélkül maradjak.

Közben télen a nevelőotthonba engem hívtak meg edzéseket tartani a srácoknak, így egy olyan másik oldalát ízlelhettem meg a sportnak, ami szintén egy nagyon érdekes világ.

Jelenleg ez van, ez se rossz. :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Mike_Rame
Újonc
HozzászólásokCOLON 17
CsatlakozottCOLON 2005-12-18 00:46:11

Hozzászólás Szerző: Mike_Rame »

Úgy látom jól kommunikáltok a menedzsereddel... :lol:
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

ecstasy999 írtaCOLONVietta, iszonyatosan jó tetoválóművész
így igaz! :^o :D
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Szerintem ki kéne tenni a fõoldalra a hírek közé hogy "Tyll Vietta lement edzésre" meg "Tyll Vietta lehetséges ellenfelei", "Tyll Vietta ajánlatot kapott" vasárnap reggeli fõhírként pedig "Tyll Vietta vs xy menetrõl-menetre". Más oldalakon így megy ez, lazán. A pksz le van maradva.
Engem biztosan legalább annyira érdekel egy boglári tetoválómûvész mint az eurosport magyarhangja. Úgy is mondhatnám, hogy Vietta megérdemli, ha a másik is nem?

Sõt, még az is lehet hogy Vietta még jobb, iszonyatosan jó tetoválómûvész lesz ha részt vesz pár meccsen!!!
В Советском Союзе нет секса, только любов!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

bandi78 írtaCOLONVietta : A boxrecen szerinted honnan tudják, hogy mennyi a "fesztávod" (egyáltalán magyarosan hogyan mondják ezt?) és a magasságod? Ez minden boxolóról nyilván van tartva, mindenkit külön megkérdeznek vagy csak sacc/kb? :D
Engem megkérdeztek, és én adtam meg az adataimat. Gondolom másoknál is így van.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Vietta : A boxrecen szerinted honnan tudják, hogy mennyi a "fesztávod" (egyáltalán magyarosan hogyan mondják ezt?) és a magasságod? Ez minden boxolóról nyilván van tartva, mindenkit külön megkérdeznek vagy csak sacc/kb? :D
bandi
-----------------
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Hozzászólás Szerző: Alien »

Utólagos elnézését kérem a szerkesztõknek, látom "kicsillagozták" rendesen a mondandóimat.:-)

Az egészben az dühít , hogy még mindig itt tartunk mint a 90-es évek elején. A mai napig sok ember azt hiszi, hogy minden gond nélkül egyik pillanatról a másikra csak úgy a farmerzsebbõl elõrángathat embereket... Ráadásul ha vmi nem jön össze a fáradságot sem veszi , hogy tájékoztassa azt akit végül is bemegy a ringbe....
Fight....
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Azért ezek alapján könnyen el lehet képzelni, hogy nagyobb keretek között (pl. Uni) hogyan is teremnek a 25-0 (17ko)-s emberek kvázi komoly ellenfél nélkül.
Én komolyan bírom a hozzáállásod, respect, de még mindig nem tettem le róla, hogy egy meccseden ott csápoljak ezerrel:) Aztán lehet, hogy 30 éves koromban én is elmegyek felhozó embernek :)
bandi
-----------------
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Alien írtaCOLONVietta kartárs!

Most végül is mi lett a sztori vége??
Remélem azért megcsörgetted egy laza "menj a p***ába"-val az illetőt aki téged invitált elsőként erre a meccsre...
Komolyan mondom, az ilyen g*ci alakokat (már bocsi) örökre el kéne tiltani mindennemű sporttevékenységtől és szervezéstől...... :evil:

Magánban írd már meg, ki is ez a rohadék.........
Alien bahátos! 8)

Ennyire azért nem vagyok mérges, hiszen nem vesztettem semmit. Ráadásul azért a helyemet is tudom a bokszéletben, és elfogadom, hogy ezen a legalsó szintjén a profiboksznak a dolgok így működnek.

Ezernyi beugró volt már a sportágban, így személyem ellen senki sem tett semmi rosszat, nincs miért háborogjak.

Az utóbbi másfél év alatt ráadásul a vérem is teljesen kihűlt, szinte jegessé vált, így gyakorlatilag semmi sem bír kihozni a sodromból.

A klub és szervező nevét sem tudom, mivel nem hívott fel. Hétfő este a klubom menedzsere megkérdezte, hogy beugornék-e, mert nincs más, vagy mi, viszont ők nem tudnak velem jönni, mert külfölön bokszolnak, így egyedül kellene mennem. Ha nem tudtam volna segítséget vinni, akkor is lett volna az ottani csapatok közül valaki, aki a szünetekben ellátott volna, így gyakorlatilag minden okénak tűnt. Az én elvem, hogy szinte bárki állhat a sarokban, nem rajta múllik mi történik a ringben. Tehát a menedzserem átadta a szervező klubnak, hogy én vállaltam a mérkőzést, és mondta, hogy azok majd kedden felhívnak, hogy mikor és hova kell mennem.

Mint írtam, egész kedden vártam, de nem hívtak.

Ennek ezernyi oka lehetett, pölö, hogy elmaradt a gála, vagy hasonló.

Szerintem senki sem felelős emiatt.

Nekem csak annyiban volt kellemetlen, hogy kedden végigtelefonáltam az ismerősöket, hogy valaki vigyen fel szerdán, meg várakoztam, és várakoztam. De tragédia nem volt.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Hozzászólás Szerző: Alien »

Vietta kartárs!

Most végül is mi lett a sztori vége??
Remélem azért megcsörgetted egy laza "menj a p***ába"-val az illetõt aki téged invitált elsõként erre a meccsre...
Komolyan mondom, az ilyen g*ci alakokat (már bocsi) örökre el kéne tiltani mindennemû sporttevékenységtõl és szervezéstõl...... :evil:

Magánban írd már meg, ki is ez a rohadék.........
Fight....
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

A nagy magyar valóság...
Camo
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

bandi78 írtaCOLONTényleg, Tyll, fent vagy már a boxrecen? Ha lesz egy olyan meccsed, amiről már emberi időben lehet tudni, hogy mikor lesz, akkor szívesen mennék szurkolni.
Hétfőn este fél kilenckor felhívtak, hogy milyen súlyban és kondiban vagyok éppen, mert szerdán, azaz ma be lehetne ugrani egy négy menetes mérkőzésre, amit valahol Pesten rendeznek meg.

Én elvállaltam a mérkőzést mert azért folyamatos edzésben vagyok,, még úgy is, hogy kirobbanó formában nem lehetek, novemberben arcidegsérülésem lett a mérkőzésemen, december végén csontig repedt a homlokom kutyázás közben, januárban a bordám tört el foci közben, pár hete pedig a bal térdem valamilye romlott el valahol hátul.

No de, mindegy, ezeket megsem említve azon kezdtem hétfő este agyalni, hogy kit tudnék a ringsarokba megkérni a segítségre, hiszen ez nem csak úgy megy, hogy fogok, és leakasztok egy megfelelő embert, hiszen mindenkinek munkája, és dolga van.

Igen ám, de hétfő este még nem tudta megmondani a menedzserem, hogy hova kell mennem szerdán, és mikorra, és ki ellen.

Így látatlanba meg pláne nem tudtam senkinek se konkrétumot mondani, pedig még Veres Lászlót is megkérdeztem, aki csak annyit kérdezett, ki ellen, és mikor? Veres szerintem egy korrekt ember, eddig bármit kérdeztem tőle, mindig segített.

Egész kedden vártam, hogy felhívjanak, mikorra és hova kell mennem. Ha senki sem ért volna rá a ringsarkamban lenni, elmentem volna egyedül is, már söfőrt is szereztem.

Kedd este befonattam a hajam, hátha szerda reggel hívnak fel,,,de idáig nem csörgött a telefonom.

Ez van.

Tavasszal valamikor lejár a liszenszem is, úgyhogy valszeg marad a hobby öklölvívás.

Tegnap este például egy remek hat menetet bokszoltam egy thaibokszolóval, és ezt akármikor megtehetem.

Majd felveszem és feltolja valaki a youtube-ra, és majd belinkelem.

Ennyit tudok csak tenni.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

És vagyunk ezzel így még páran.
Camo
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Tényleg, Tyll, fent vagy már a boxrecen? Ha lesz egy olyan meccsed, amiről már emberi időben lehet tudni, hogy mikor lesz, akkor szívesen mennék szurkolni.
bandi
-----------------
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

kozi írtaCOLONHova kell menni pontosan? Mennék én is csápolni :)
Fogalmam sincs semmiről. Elvileg majd holnap megmondják.

Így volt múltkor is, szerda este szóltak, hogy vasárnap reggelre menjek, legyek 70 alatt, az ellenfél meg közelebb volt a félnehézhez, mint a nagyváltóhoz.

Gyakorlatilag ez is ún. rekordjavító mérkőzés volna, én volnék akin keresztül javítani lehet, de sajnos senki sem ér rá, aki a segítségemre lehetne a sarokban, most már tudom, hogy Alien bahátos is dolgozik, nem tudna jönni, az itteni partnerek is dolgoznak, így még az se biztos, hogy lehet-e belőle valami.

Annyi pénzt meg nem adnak, hogy egyedül is elinduljak.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Hova kell menni pontosan? Mennék én is csápolni :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Alien írtaCOLON
Edgegod írtaCOLONVietta

Most 71 kg vagyok, ennél nem is tervezek több lenni.. Sasi kb 80 lehet... ha be tud fogyasztani 75 kg-ba akkor szivesen kiállok .. a 4 kg hátrányt még bevállalom, de mivel soha életemben nem bokszoltam .. így több előnyt nem adnék azért neki :) Szóval igazából rajta múlik, hogy összejön vagy sem... Cutmanként meg szivesen látlak :)

Ja és itt a lényeg nagyjából:

http://balhorog.blog.hu/2006/11/30/amat ... de_ennyire

Jelentkezzetek ti is :), hogy ne érezzem magam annyira egyedül :)
Edge
Ha bármiben segíteni tudok(felkészülés..stb) csak jelezd.....
Alien bahátos!

Holnapután szükségem volna egy ringsegédre. Pesten lenne elvileg egy mérkőzésem szerdán nem tudom mikor, de olyan hirtelen jött az egész, hogy egyenlőre senki sincs, aki segítségemre lenne a sarokban.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Hozzászólás Szerző: Alien »

Edgegod írtaCOLONVietta

Most 71 kg vagyok, ennél nem is tervezek több lenni.. Sasi kb 80 lehet... ha be tud fogyasztani 75 kg-ba akkor szivesen kiállok .. a 4 kg hátrányt még bevállalom, de mivel soha életemben nem bokszoltam .. így több elõnyt nem adnék azért neki :) Szóval igazából rajta múlik, hogy összejön vagy sem... Cutmanként meg szivesen látlak :)

Ja és itt a lényeg nagyjából:

http://balhorog.blog.hu/2006/11/30/amat ... de_ennyire

Jelentkezzetek ti is :), hogy ne érezzem magam annyira egyedül :)
Edge
Ha bármiben segíteni tudok(felkészülés..stb) csak jelezd.....
Fight....
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Edgegod írtaCOLONVietta

Most 71 kg vagyok, ennél nem is tervezek több lenni.. Sasi kb 80 lehet... ha be tud fogyasztani 75 kg-ba akkor szivesen kiállok .. a 4 kg hátrányt még bevállalom, de mivel soha életemben nem bokszoltam .. így több előnyt nem adnék azért neki :) Szóval igazából rajta múlik, hogy összejön vagy sem... Cutmanként meg szivesen látlak :)

Ja és itt a lényeg nagyjából:

http://balhorog.blog.hu/2006/11/30/amat ... de_ennyire

Jelentkezzetek ti is :), hogy ne érezzem magam annyira egyedül :)
Ez bukta, mert nem írtunk 30 kommentet, csak veled kivételeznek :) Vagy kaptál extra ticketet? :) De szurkolótábornak használhatóak vagyunk. A holmikorról van már infó? Kérjen Karácsonyra monoklit ön is :D
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Edgegod írtaCOLONVietta

Most 71 kg vagyok, ennél nem is tervezek több lenni.. Sasi kb 80 lehet... ha be tud fogyasztani 75 kg-ba akkor szivesen kiállok .. a 4 kg hátrányt még bevállalom, de mivel soha életemben nem bokszoltam .. így több előnyt nem adnék azért neki :) Szóval igazából rajta múlik, hogy összejön vagy sem... Cutmanként meg szivesen látlak :)
Ha kell, megyek! :)

Úgyis mindig cutman akartam lenni! :)

Biztosíthatlak, hogy egy darab mikroba sem kerüli el a figyelmemet, és olyan szakellátásban lesz részed, mint egy világbajnoknak! :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_POST_REPLY